پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره | خرید و مشخصات پارتیشن اداری تک جداره

5993 نفر
گاهی برای جدا سازی فضاها از یکدیگر از پارتیشن تک جداره استفاده می کنند. پارتیشن اداری تک جداره در انواع مختلف و با متریال های گوناگون تولید می شود. پرکاربردترین نوع پارتیشن تک جداره، پارتیشن شیشه ای است.
بیشتر بدانید
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

پارتیشن اداری دو جداره | قیمت پارتیشن اداری دو جداره

5165 نفر
مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.پارتيشن دوجداره امکان جداسازي قسمت ورودي ساختمان و راهرو هاي منتهي به اتاق ها را از فضاهاي ديگر ميسر مي سازد.
بیشتر بدانید
پارتیشن اداری شیشه ای

قیمت پارتیشن شیشه ای اداری، فریم لس، تک جداره و دوجداره

35790 نفر
ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
بیشتر بدانید
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف | قیمت پارتیشن mdf به همراه خرید و مشخصات

7098 نفر
پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.
بیشتر بدانید
پارتیشن های متحرک,پارتشن متحرک پانلی,پارتیشن متحرک آکاردئونی

پارتیشن اداری متحرک | پارتیشن اداری ریلی | پارتیشن اداری تاشو | قیمت پارتیشن متحرک

5553 نفر
پارتیشن متحرک به پارتیشنی گفته می شود که در حول محور ریل سقفی یا کفی قابلیت حرکت و جابجایی دارند. از این نوع پارتیشن های اداری بیشتر در فضاهایی که می خواهند به صورت موقت دو فضا از هم جدا شوند استفاده می شود
بیشتر بدانید
 خرید پارتیشن اداری,فروش پارتیشن اداری

خرید پارتیشن اداری | فروش پارتیشن اداری

1357 نفر
در انتخاب پارتیشن اداری توجه به مقوله رنگ، نوع و جنس پارتیشن و انتخاب پارتیشن تک جداره یا پارتیشن دوجداره مهم میباشد.
بیشتر بدانید
پارتیشن اداری,دکوراسیون داخلی,پارتیشن زیبا,نقش پارتیشن در زیبایی منازل

پارتیشن اداری تا چه حد در دکوراسیون داخلی موثر است؟

1458 نفر
در طراحی فضاهای اداری یکی از فاکتورهای مهم انتخاب و نصب پارتیشن اداری آن است. در طراحی یک محیط کار باید به نیاز افراد مختلف توجه کرد وعلاوه بر زیبایی محیط، سبب آسایش و رفاه و افزایش عملکرد کارمندان شد
بیشتر بدانید
پارتیشن تک جداره,پارتیشن دو جداره,مزایای پارتیشن های دوجداره,معایب پارتیشن های دوجداره,معایب پارتیشن های تک جداره,مزایای پارتیشن های تک جداره,تفاوت پارتیشن تک جداره و دو جداره

تفاوت پارتیشن تک جداره و دو جداره

1087 نفر
پارتيشن هاي تك جداره و دوجداره هر دو كار تفكيك و جداسازي فضاهاي اداري را به خوبي انجام مي دهند ولي از نظر ظاهري و همچنين كارآيي متفاوت مي باشند.
بیشتر بدانید
قیمت پارتیشن اداری,هزینه پارتیشن دوجداره,قیمت پارتیشن شیشه ای,قیمت پارتیشن ام دی اف,قیمت پارتیشن تک جداره,قیمت پارتیشن دو جداره,هزینه پارتیشن تک جداره

هزینه پارتیشن بندی

3023 نفر
پارتیشن  اداری بر اساس سانتیمتر اجرا شده، متریال مصرفی و هزینه های پرسنلی کاملا منصفانه قیمت گذاری می گردد.
بیشتر بدانید
آموزش نصب پارتیشن,نصب پارتیشن,ابزار نصب پارتیشن اداری,دلایل نصب پارتیشن اداری

نصب پارتیشن اداری | آموزش نصب پارتیشن اداری | خدمات نصب پارتیشن

5773 نفر
امروزه مدیران و افراد نیاز به حریم خصوصی را در فضای کاری لزومی می‌بینند تا بتوانند افراد و تیم‌های کاری مختلف را از یکدیگر جدا نمایند. با استفاده از پارتیشن اداری در محل کار علاوه بر ایجاد آزادی عمل بیشتر در طراحی دکوراسیون، در بسیاری از هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی خواهید کرد.
بیشتر بدانید
ضرورت پارتیشن اداری,اهمیت ساخت پارتیشن اداری,پارتیشن های اداری ,مزیت پارتیشن اداری

ضرورت پارتیشن اداری

1288 نفر
ضرورت پارتیشن اداری اين است كه كارمندان را از مناظر و صداهاي يك فضاي كاري باز كه ممكن است تمركز آنها را به هم بزند ايزوله كند. كابين بندي، ميزهاي كابين دار، كابين هاي اداري و يا پارتيشن يك فضاي كاري نيمه محصور است كه از فضاي كاري كناري بوسيله پارتيشن كه معمولا” بلنداي آن ۶-۵ فوت (۱٫۵-۱٫۸متر) است جدا شده است.
بیشتر بدانید
کانتر بانکی,کانتر اداری,میز منشی,پارتیشن اداری بافریم آلومینیومی در بانک,میز پیشخوان اداری

پارتیشن اداری بانک ها | کانتر یا پیشخوان بانک

2668 نفر
کانتر بانکی در دو ارتفاع 120 و 75 سانتیمتر طراحی شده اند که ارتفاع 120 تقریبا منسوخ گردیده است و کانتر به ارتفاع 75 به کانتر چهره به چهره (فیس تو فیس) معروف است  که برای بوجود آوردن ارتباط دوستانه بین ارباب رجوع و کارمند بانک طراحی شده است.
بیشتر بدانید
پارتیشن اداری دست دوم,پارتیشن اداری کارکرده,پارتیشن دست دوم,پارتیشن کار کرده,پارامترهای انتخاب پارتیشن اداری دست دوم,بهترین انتخاب برای پارتیشن دست دوم,معایب پارتیشن دست دوم,پارتیشن اداری دست دوم ارزان,پارتیشن اداری کارکرده ارزان,پارتیشن اداری ارزان,پارتیشن اداری دست دوم با کیفیت,پارتیشن اداری کارکرده با کیفیت

پارتیشن اداری دست دوم

2776 نفر
یکی از مهم ترین ویژگی ها برای یک پارتیشن اداری قیمت آن می باشد .
بیشتر بدانید
پارتیشن اداری ارزان,مقایسه انواع پارتیشن اداری,ارزانترین پارتیشن ,ویژگی پارتیشن اداری ارزان

پارتیشن اداری ارزان و مقایسه انواع پارتیشن اداری

2265 نفر
ارزانترین پارتیشن , پارتیشن تک جداره میباشد ولی در مورد پارتیشن دوجداره در ابتدا ما استانداردهایی را برای پارتیشن دوجداره تعریف کردیم حالا اگر مشخصات پارتیشنی کمتر از این استاندارد ها باشد آن پارتیشن باید ارزانتر باشد.
بیشتر بدانید
انواع پارتیشن اداری,پارتیشن شیشه ای با پروفیل آلومینیومی,پارتیشن اداری تک جداره,پارتیشن اداری دو جداره

انواع و مدل های مختلف پارتیشن های اداری

1967 نفر
پارتیشن ها از نظر مواد، متریال کاربردی به انواع شیشه ای،آلومینیوم، ترکیب شیشه ای با پروفیل آلومینیومی، پروفیل آلومینیومی، تک جداره و دوجداره تقسیم می شوند.
بیشتر بدانید
پارتیشن اداری آلومینیومی,پارتیشن‌ آلومینیومی,انواع پارتیشن آلومینیومی,پارتیشن دوجداره آلومینیومی,پارتیشن آلومینیوم تک جداره,مزایای پارتیشن آلومینیومی,پروفیل آلومینیومی,قیمت پارتیشن آلومینیومی,روش نصب پارتیشن آلومینیومی

تمامی مشخصات و ویژگی های پارتیشن اداری آلومینیومی

1698 نفر
به مجموعه پارتیشن‌هایی که در ساخت آن ها از فریم آلومینیوم استفاده می شود,  پارتیشن‌ آلومینیومی گفته می‌شود. این نوع پارتیشن در طراحی و پارتیشن بندی محیط‌های اداری بسیار پرطرفدار میباشد. زیرا در تولید آن از اسکلت آلومینیوم استفاده شده است که فلزی سبک و همچنین با استحکام زیاد و زیبا میباشد.
بیشتر بدانید
نصاب پارتیشن,پارتیشن کار

معرفی نصاب پارتیشن و یا همان پارتیشن کار

3109 نفر
اگر نیاز به جابجایی یا اضافه کردن  سیستم پارتیشن خود دارید بهتر است از یک نصاب پارتیشن کمک بگیرید. نصاب پارتیشن به شما این اطمینان را خواهد داد که تغییراتی که نیاز دارید در پارتیشن خود اعمال کنید به درستی و اصولی انجام شود.
بیشتر بدانید
مزایای مبلمان اداری,مبلمان اداری ارگونومیک,معایب مبلمان اداری

توضیح مبلمان اداری ارگونومیک و لیستی از مزایا و معایب مبلمان اداری

1677 نفر
در خرید مبلمان اداری باید به استاندارد داشتن و ارگونومیک بودن آن توجه داشته باشید. این دو ویژگی برای حفظ سلامتی خود و کارکنانتان می باشد.
بیشتر بدانید
قیمت مبلمان اداری,قیمت میز مدیریت

عوامل تعیین کننده قیمت مبلمان اداری

1619 نفر
درهنگام  خرید مبلمان اداری یکی ازدغدغه های مهم خریداران صحت قیمت مبلمان اداری مورد نظرشان است. حتی گاهی پیش از خرید و درهنگام اختصاص بودجه لازم است اطلاع کافی از طیف قیمت مبلمان اداری مورد نظر وجود داشته باشد
بیشتر بدانید
دکوراسیون کلاسیک,سبک کلاسیک در مبلمان اداری,میز مدیریت کلاسیک,صندلی اداری کلاسیک,میز اداری چوبی کلاسیک,صندلی کلاسیک چوبی,میز سلطنتی کلاسیک,مبلمان اداری کلاسیک,تفاوت مبلمان اداری مدرن با مبلمان اداری کلاسیک

در مورد مبلمان اداری کلاسیک چه می دانید

2031 نفر
اشخاصی که به دکوراسیون کلاسیک علاقه دارند نمی توانندبا دکور مدرن ارتباط بر قرار کنند پس بهتر است ازمیز مدیریت کلاسیک در دفتر کار خود استفاده کنند .زیرا سبک کلاسیک یک سبک مجلل و شلوغ است وقطعا میز اداری کلاسیک نیز سادگی نخواهد داشت .
بیشتر بدانید
مبلمان اداری مدرن, میز مدیریت مدرن,میز اداری مدرن

جایگاه مبلمان اداری مدرن در محیط اداری کنونی

1437 نفر
تهیه ی مبلمان اداری برای هر مجموعه ی اداری لازم است و انتخاب یک ست مبلمان اداری مدرن می تواند به ما روحیه و انگیزه بدهد .همچنین اگر هر فردی یک قسمت شخصی برای انجام کارهایش داشته باشد خیلی می تواند به روند کاری مجموعه کمک کند .
بیشتر بدانید
مبلمان اداری,صندلی اداری,اداری,صندلی آموزشی,صندلی اپن,روکش چرم

معرفی و بررسی کامل انواع صندلی اداری

4564 نفر
در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع صندلی اداری ، صندلی مدیریتی ، صندلی کامپیوتر و… بپردازیم. خوشبختانه انواع مختلفی از صندلی ها برای هر گونه نیاز در محل کار یا منزل وجود دارد. از مهم ترین و قابل توجه ترین قسمت های مبلمان اداری صندلی اداری است. یک کارمند و یا مدیر بیشتر ساعت های خود را بر روی صندلی سپری می کند بنابراین این صندلی باید استانداردهای مشخصی داشته باشد تا به ستون فقرات شخص آسیبی وارد نکند
بیشتر بدانید
میزمدیریت,انتخاب میز مدیریت,پارتیشن اداری,خرید میز مدیریت,خرید میز اداری,کیفیت میزهای مدیریتی, کیفیت محصولات,کامپیوتر

انتخاب میز مدیریت ایده آل

1546 نفر
برای انتخاب میز مدیریتی به چه نکاتی توجه کنیم؟ میز کار مناسب برای دفترتان می تواند کار را برایتان بسیار لذت بخش تر سازد در حالی که میز نامناسب ممکن است باعث خستگی بیش از حد شما شود. هنگامی که می خواهید میز کار خود را عوض کنید، نکات مهم زیر را در نظر بگیرید.
بیشتر بدانید
انواع چوب,چوب توسکا,چوب افرا,چوب راش,چوب بلوط

انواع چوب و ویژگی آنها | کاربرد انواع چوب

38185 نفر
در این مقاله سعی داریم برخی از انواع چوب و ویژگی های آن ها را بیان کنیم و بر این اساس شما می توانید انتخاب دقیق تری برای تعیین نوع چوب برای ساخت انواع پارتیشن و مبلمان اداری داشته باشید. چوب دارای رنگ،نقوش و خصوصیات مخصوصی است و می توانید بر اساس موارد نام برده آنها را شناسایی کنید.
بیشتر بدانید
پارتیشن اداری ,مبلمان اداری,مبلمان بانک,شعبه بانک,طراحی بانک,سیستم فایلینگ,کمدهای بانک

انتخاب مبلمان مناسب برای بانک

1235 نفر
هر مکانی یا سازمانی برای طراحی و چیدمان مبلمان اداری خود، روشی را استفاده می‌کند. برای مثال بانک‌ها که مدیر ، کارمندان و ارباب رجوع ارتباط مستقیم باهم دارند و قرار است مدت زمانی زیاد را منتظر بمانند، طراحی مبلمان باید راحتی کارمندان و مشتریان را تامین نماید.
بیشتر بدانید
پارتیشن چیست,انواع پارتیشن

پارتیشن چیست؟ | انواع پارتیشن

9431 نفر
پارتیشن به معنای قسمت بندی و جداسازی ست. با استفاده از پارتیشن بندی میتوان از فضای مورد نظر استفاده بهینه نمود.پارتیشن ها به دو دسته ی ثابت و متحرک دسته بندی میشوند.
بیشتر بدانید
پارتیشن pvc - کاربرد پارتیشن pvc - پارتیشن اداری

پارتیشن و دیوارپوش PVC

3680 نفر
پارتیشن pvc میتواند کمبود فضا در ادارات را جبران کند.باتوجه به قیمت بالای ساخت و ساز و زمین بهتر است که از فضاها بهترین استفاده را کرد.این پارتیشن ها با توجه به اینکه در طرح ها مختلف در دسترس هستند میتواند به دکوراسیون محل کار جلوه زیبایی ببخشد.
بیشتر بدانید
پارتیشن hpl -پارتیشن سرویس بهداشتی

پارتیشن HPL

2184 نفر
با استفاده از ورق هاي HPL به عنوان صفحات جدا كننده و درب ها و هم چنين اتصالات آلومينيومي با طراحي ويژه ، محصولي مقاوم و زيبا با كارايي بالا به وجود مي آيد.
بیشتر بدانید
انواع پارتیشن اداری,نمونه کار پارتیشن اداری سال 97

نمونه پارتیشن های اداری جدید- سال 97

2447 نفر
نمونه پارتیشن های اداری با طراحی جدید و مدرن سال 97
بیشتر بدانید
پارتیشن اداری چیست,پارتیشن,پارتیشن اداری,اصول پارتیشن,پارتیشن دوجداره,پارتیشن شیشه ای

پارتیشن اداری چیست؟

1173 نفر
پارتیشن اداری یکی از فاکتورهای مهم در طراحی فضاهای اداری است.
بیشتر بدانید
پارتیشن خارجی,انواع پارتیشن خارجی,تفاوت بین پارتیشن داخلی و خارجی

پارتیشن اداری خارجی | پارتیشن خارجی | تفاوت پارتیشن خارجی با ایرانی | پارتیشن خارجی چیست

1155 نفر
اکثر کشور ها در تولید پارتیشن اداری به تولید داخلی خود اکتفا میکنند.پارتیشن اداری به دلیل آب و هوای هر کشور طراحی و تولید متفاوت دارد.
بیشتر بدانید
پارتیشن اداری چوبی,پارتیشن اداری ام دی اف,پارتیشن چوب,تفاوت پارتیشن اداری چوب با ام دی اف

پارتیشن چوبی | قیمت پارتیشن چوبی ثابت و متحرک

4428 نفر
در صورتی که بخواهید پارتیشن شما زیبایی بصری خاصی داشته باشد، می توانید از چوب راش در آن استفاده کنید. نوع PVC این محصول، دارای قیمت عالی و وزن بسیار سبک می باشد
بیشتر بدانید
پارتیش اداری پلاستیکی,پارتیشن اداری,انواع پارتیشن اداری,مزایای پارتیشن  پلاستیکی

پارتیشن اداری پلاستیکی | قیمت و جدیدترین مدل های پارتیشن پلاستیکی

4262 نفر
یکی از انواع پارتیشن که به دلیل قیمت ارزان آن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، پارتیشن پلاستیکی می باشد. تنوع طرح و رنگ بالای آنها، دست مصرف کنندگان را برای انتخاب این نوع پارتیشن باز می گذارد.
بیشتر بدانید
پارتیشن اداری فلزی,پارتیشن فلزی,انواع پارتیشن فلزی

پارتیشن فلزی | پارتیشن اداری فلزی | انواع پارتیشن فلزی

2233 نفر
یکی از المان های مهم در طراحی پارتیشن  بحث زیبایی بصری و لوکس بودن پارتیشن است، که پارتیشن فلزی این ویژگی را ادا می کند.
بیشتر بدانید
پارتیشن اتاق اداری,پارتیشن اتاق,اتاق اداری

پارتیشن اتاق اداری | پارتیشن اتاق | پارتیشن اتاق ام دی اف

1305 نفر
پارتیشن اتاق اداری را میتوان در انواع مختلف استفاده گرد: مثلا اتاقی تمام شیشه و همچنین دوجداره استفاده کرد که صدا سالتن به داخل نفوذ نکند. 
بیشتر بدانید
رنگ بندی پارتیشن اداری,رنگ پارتیشن,رنگ بندی پارتیشن ام دی اف

رنگ پارتیشن اداری | رنگ ام دی اف پارتیشن | انتخاب رنگ پارتیشن اداری

2438 نفر
در پارتیشن اداری تنوع رنگ و طرح با قابلیت ترکیب رنگ بدنه و نوارها با توجه به سلیقه یا طرح مصوب مشتری امکان پذیر می باشد رنگ پارتیشن اداری یکی از مواردی است که در طراحی و دکوراسیون مطرح می شود
بیشتر بدانید
پارتیشن بندی اداری,پارتیشن اداری

پارتیشن بندی اداری

1311 نفر
یک روش مناسب برای ایجاد اتاق های هر دفتر کار پارتیشن بندی است. پارتیشن بندی دفتر کار اولین قدم در طراحی داخلی دفتر کار می باشد. اتاق های اداری عامل اصلی در فرهنگ اداری، هزینه ها و بهره وری هستند.
بیشتر بدانید
پارتیشن اداری جدید,پارتیشن جدید اداری,پارتیشن جدید,پارتیشن اداری 2019,DESKMATE,پارتیشن مدرن,پارتیشن اداری شیک

پارتیشن اداری جدید | پارتیشن اداری 2019 | پارتیشن جدید | پارتیشن اداری مدرن | پارتیشن مدرن | انواع پارتیشن مدرن

1408 نفر
پارتیشن های اداری نسبت به ساختارهای سرمایه ناکافی نیستند، زمانی که به قابلیت اطمینان، دوام و عایق صدا می پردازند، در حالی که با چندین مشخصه بسیار عالی هستند
بیشتر بدانید
قیمت پارتیشن اداری,قیمت انواع پارتیشن اداری,قیمت پارتیشن,هزینه پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن اداری | هزینه پارتیشن اداری | قیمت پارتیشن | قیمت انواع مدل پارتشین اداری

1393 نفر
امروزه با هزینه های  بالای  تغییرات معماری و دکوراسیون  لزوم آگاهی از اهدافی که ما را  ترغیب به انجام این تغییرات میکند
بیشتر بدانید
پارتیشن اداری جدید,پارتیشن اداری فریم لس,پارتیشن فریم لس,پارتیشن فریم لس اداری,پارتیشن Frameless, پارتیشن فریملس,پارتیشن تمام شیشه,پارتیشن اداری مدرن,پارتیشن اداری شیک

پارتیشن اداری فریم لس | پارتیشن اداری تمام شیشه | پارتیشن فریم لس | پارتیشن بندی فریم لس | پارتیشن جدید | پارتیشن اداری مدرن

1664 نفر
در این نوع محصول از شیشه 10 میل به همراه فریم استیل و آلومینیوم استفاده می گردد و درب ها به صورت رولینگ نصب می شود که بازشو آن به صورت ریلی می باشد.
بیشتر بدانید
آرگونومیک,صندلی آرگونومیک,صندلی اداری آرگونومیک

آرگونومیک | صندلی آرگونومیک | صندلی اداری آرگونومیک

1787 نفر
اگر ساعت‌های طولانی روی صندلی اداری می‌نشینید و کار می‌کنید، تهیه یک صندلی ارگونومیک برایتان بسیار سودمند خواهد بود
بیشتر بدانید
طراحی محیط اداری,طراحی مناسب محیط اداری,روانشناسی رنگ در محیط اداری,کاغذ دیواری اداری,انتخاب میز اداری

نکات مهم در طراحی محیط اداری | دکوراسیون اداری | طراحی محیط اداری کوچک | کاغذ دیواری مناسب محیط اداری | رنگ شناسی برای محیط اداری

2518 نفر
 میز پذیرش زیبایی طرح این میز حرف اول را می زند، زیرا مراجعه کنندگان به شرکت شما در ابتدای کار به پشت این میز مراجعه می کنند
بیشتر بدانید
مبلمان اداری طراحی باز,مبلمان اداری باز,فضای اداری باز

مبلمان اداری باز | قیمت مبلمان اداری باز | مبلمان اداری باز در چه مکان هایی استفاده می شود

1437 نفر
زمانی که شرکت به صورت یک فضای غیرمحصور طراحی شده و تمامی پرسنل به صورت باز، هر یک به کار خود مشغول شده اند، فضای باز اداری ایجاد شده است.
بیشتر بدانید
پارتیشن,پارتیشن پیش ساخته,پارتیشن اداری

پارتیشن اداری پیش ساخته | پارتیشن اداری

3744 نفر
پارتیشن در اصل همان دیوار کاذب و جداکننده ای است که هیچگونه باری را بر روی خود حمل نمیکند و صرفا جهت جداسازی فضا از آن استفاده میشود. پارتیشن انواع گوناگونی از نطر جنس ، طرح و رنگ را شامل میشود.
بیشتر بدانید
طراحی پارتیشن اداری,پارتیشن اداری

طراحی پارتیشن اداری، مراحل گام به گام ساخت پارتیشن اداری

1911 نفر
زمانی که بحث طراحی پارتیشن اداری به وجود می آید باید چندین نکته مهم و کلیدی در نظر گرفته شود
بیشتر بدانید
پارتیشن اداری مدرن,پارتیشن اداری شیک

پارتیشن اداری مدرن و شیک + قیمت و خرید

2444 نفر
مدل پارتیشن اداری می تواند تاثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون داخلی شرکت و محل کار شما بگذارد، معمولا مدل پارتیشن اداری برای حفظ نظم و آرامش بیشتر کارمندان و نیز کنترل راحتر آن ها مورد استفاده قرار می گیرد
بیشتر بدانید
پارتیشن اداری,پارتیشن اداری جدید,پارتیشن اداری دوجداره جدید,پارتیشن دوجداره جدید

نمونه پارتیشن اداری دوجداره جدید سال 98 | جدید ترین پارتیشن های سال 98

1715 نفر
در پارتیشن اداری دوجداره از ستون استفاده زیادی نمی‌شود؛ زیرا بدنه پارتیشن به‌اندازه کافی مقاومت و استحکام دارد و می‌تواند بدون نیاز به ستون بر روی زمین قرار بگیرد.
بیشتر بدانید
نمونه پارتیشن اداری,نمونه پارتیشن اداری ام دی اف

بهترین نمونه پارتیشن اداری سال ۱۳۹۸ | نمونه انواع پارتیشن اداری

1573 نفر
یکی از نکات مهم در طراحی فضای محیط کار، فراهم آوردن شرایطی است تا کارمندان از تنش ها و مزاحمت های ناشی از رفت و آمدها در محیط کار ایزوله باشند، که این امر با استفاده از پارتیشن بندی در محیط کار میسر میشود. استفاده از پارتیشن اداری در طراحی فضای اداری باعث انعطاف پذیری فضا می شود.
بیشتر بدانید
قیمت پارتیشن اداری دوجداره ام دی اف ,هزینه پارتیشن دوجداره ام دی اف ارزان,پارتیشن اداری دوجداره ام دی اف ارزان

پارتیشن اداری دوجداره ام دی اف ارزان

1823 نفر
همانطور که در مشخصات فنی این محصول مشاهده می شود، پارتیشن دوجداره شانل دارای متریال مصرفی بالایی است و در مقایسه با پارتیشن های مشابه خود بسیار مستحکم و کارا می باشد.
بیشتر بدانید
پارتیشن دو جداره,مزایای پارتیشن دو جداره,پارتیشن دوجداره شیشه ای,پارتیشن دوجداره چوبی

پارتیشن اداری دوجداره چیست و چه مزیت هایی دارد؟

2515 نفر
پارتيشن دوجداره براي جلوگيري از مزاحمت هاي شنيداري و ديداري استفاده میشود. به منظور ایستایی، زیبایی و عایق صوتی و آکوستیک بودن این نوع پارتیشن، عمدتا در پارتیشن دوجداره استفاده از شيشه هاي دوجداره مات به جاي پنل يو پي وي سي توصيه مي شود.
بیشتر بدانید
نصب پارتیشن,نصب پارتیشن اداری,قیمت نصب پارتیشن

قیمت نصب پارتیشن اداری

2697 نفر
کاربرد اصلی پارتیشن های اداری جدا کردن فضاهای مختلف از یکدیگر است. در این صورت می توان براحتی و در کمترین زمان ممکن ساختمان را باب میل خود تقسیم بندی نمود .
بیشتر بدانید
پارتیشن ریلی,قیمت پارتیشن ریلی,درب بازشو پارتیشن شیشه ای

پارتیشن کشویی، پارتیشن ریلی شیشه ای

2370 نفر
درب های ریلی مزایای فراوانی دارند.در این درب ها که با سیستم رولینگ اجرا می شود ،دستگیره و قفل به صورت جداگانه بر روی درب نصب می گردند.برای نصب قفل بر روی این سیستم حتماً باید درب به سمت دیوار باز و بسته شود.
بیشتر بدانید
ساخت پارتیشن اداری ,مراحل ساخت پارتیشن اداری

مراحل ساخت پارتیشن اداری

2959 نفر
از نکات حائز اهمیت در دکوراسیون انتخابی برای محیط‌کار هنگامی است که با کمبود فضا مواجه هستیم .در این صورت تقسیم فضا به وسیله پارتیشن اداری ارزان و مقرون به صرفه اهمیت خاصی پیدا می کند.
بیشتر بدانید
نمونه کار 98 پارتیشن اداری,مدل جدی پارتیشن اداری,مدل پارتیشن اداری فریم لس,مدل پارتیشن اداری شیشه ای فریم لس

نمونه کارهای جدید پارتیشن اداری | نمونه مدل های سال 98 پارتیشن اداری

1853 نفر
گروه تولیدی ورک وود در طول سالیان متمادی با تحقیق و توسعه بروی طرحها و قیمت پارتیشن اداری به طرحهایی از پارتیشن اداری دست یافته است که بر حسب کاربری مورد نیاز هر خریدار و شرکت است. محصولی مناسب با قابلیت مورد تقاضای خریدار را ارائه کرده است، لذا از مشتریان محترم خواهش میکنیم در ابتدا از مدل های پارتیشن اداری ما دیدن فرمایند.
بیشتر بدانید
مرکز خرید پارتیشن,بورس پارتیشن اداری,مرکز خرید پارتیشن اداری

مرکز فروش پارتیشن در تهران و کرج | بورس پارتیشن اداری

3831 نفر
پارتیشن ها ابزاری هستند که به عنوان جداکنندهی دو فضا، در صورتی که نخواهیم دیوار احداث کنیم، بکار برده میشوند. پارتیشنها نه تنها این کاربرد عملی را دارند، بلکه به عنوان یک المان طراحی داخلی هم مورد استفاده قرار میگیرند.
بیشتر بدانید
خرید اینترنتی پارتیشن اداری,خرید اینترنتی ,پارتیشن اداری

خرید اینترنتی پارتیشن اداری | فروشگاه اینترنتی پارتیشن اداری

1578 نفر
در خرید اینترنتی پارتیشن اداری باید به نکات اصلی توجه داشت، کیفیت بالای پارتیشن با قیمت خرید ارتباط تنگاتنگ دارد .همانطور که پارتیشن مدل های متفاوتی دارد لذا قیمت خرید پارتیشن اداری نیز متنوع می باشد.برای اطلاع از قیمت ها هم اکنون با ما تماس بگیرید.
بیشتر بدانید
پارتیشن کلاف آلومینیوم,پارتیشن تک جداره کلاف آلومینیوم,پارتیشن دو جداره کلاف آلومینیوم

پارتیشن کلاف آلومینیومی | قیمت پارتیشن دوجداره و تک جداره آلومینیومی

3995 نفر
پارتیشن دو جداره کلاف آلومینیوم نوعی از پارتیشن دوجداره ام دی اف می باشد که کلاف نگهدارنده پارتیشن آلومینیوم می باشد.پارتیشن تکجداره کلاف آلومینیوم که در ۳ نوع ۶ میل ، ۱۶ میل MDF و ۱۶ میل لترون قابل اجرا است و فقط به خاطر استفاده از MDF با ضخامت ۶ میل آن را پارتیشن تک جداره شش میل می نامند.
بیشتر بدانید
کاربرد پارتیشن اداری,کاربرد انواع پارتیشن اداری

کاربرد انواع پارتیشن اداری

1257 نفر
پارتیشن اداری یکی از بهترین متریال برای جداسازی فضاهای ادارات،شرکت ها و منازل است.پارتیشن اداری کاربردهای زیادی دارد که باید با آن آشنا شوید تا بتوانید از پارتیشن بهترین استفاده را داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با تماس بگیرید. 09124340498
بیشتر بدانید
جنس پارتیشن اداری

جنس پارتیشن اداری چیست؟ پارتیشن اداری از چه متریالی ساخته شده است؟

1106 نفر
جنس پارتیشن اداری یکی از المان های مهم در تعیین قیمت پایانی برای ساخت و نصب پارتیشن هاست.پارتیشن های اداری میتوانید از متریال ها گوناگونی ساخته شود که در این مقاله سعی داریم شما را با انواع آن ها آشنا کنیم.
بیشتر بدانید
پارتیشن اداری

دلایل جایگزینی پارتیشن های اداری به جای دیوارها در ادارات

1014 نفر
یکی از بهترین جایگزین های دیوار ها و اتاقک های ساخته شده از بتن و آجر در ادارات ، پارتیشن های اداری هستند.این پارتیشن های اداری هستند که با ظاهر زیبا و دیگر فواید خود به شما یک محیط کاری خوب و پرآرامش می دهند و میتوانید محل کار خود را به یک دفتر شیک تبدیل کنید.
بیشتر بدانید
طراحی دفتر کار,پارتیشن بندی دفتر کار

طراحی بهترین فضا برای یک دفتر کار کوچک با پارتیشن بندی

636 نفر
پارتیشن بندی اصولی یکی از اولین راه کارها برای داشتن یک دفتر کاری شیک و کاربردی است.به کمک پارتیشن بندی می توان فضاهای دفترکارتان را بین کارمندان به اشتراک بگذارید.
بیشتر بدانید
پارتیشن اداری و فضای کار اشتراکی

فضای کار اشتراکی و نقش پارتیشن بندی در بهبود کیفیت این فضا

503 نفر
از دیگر خدمات ورک وود می توان به انواع پارتیشن بندی فضای کار اشتراکی اشاره کرد.در این فضاها حفظ حریم شخصی و تمرکز افراد بسیار مهم است .با کم ترین هزینه به کمک پارتیشن بندی می توان این حریم را برای اشخاص ایجاد کرد.
بیشتر بدانید
رزین چوب,رزین میز,رزین اپوکسی چوب

رزین چوب چیست؟ رزین اپوکسی چوب

583 نفر
 زیبایی ای که این محصولات به خانه ها هدیه داده اند انکار ناپذیر است. تقریبا بازار تمام صنایعی که به تولیدات لوازم دکوراتیو مشغول هستند، پس از به بازار آمدن محصولات ساخته شده با رزین اپوکسی تحت الشعاع قرار گرفته اند. 
بیشتر بدانید
پارتیشن اداری سال 99,نمونه کار پارتیشن

مدل های جدید پارتیشن اجرا شده در سال 99

575 نفر
تیم پارتیشن اداری ورک وود با سال ها سابقه و فعالیت در زمینه طراحی و اجرای انواع پارتیشن اداری توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید. برای دریافت مشاوره و انتخاب بهترین نوع پارتیشن با توجه به نیاز و نوع کارکرد با ما تماس بگیرید.
بیشتر بدانید
پارتیشن پاراوان اداری

پارتیشن پاراوان اداری و کاربرد و مزایای آن ها

541 نفر
یکی از محصولات در زمینه پارتیشن اداری،پارتیشن پاراوان می باشد. این نوع پارتیشن متحرک و قابل جابجایی می باشد. برای خرید و اطلاع از قیمت پارتیشن پاراوان با ما تماس بگیرید. 02122049741
بیشتر بدانید
میز کارنتر,میز اداری کانتر

میز اداری کانتر | هزینه ساخت میز کارنتر

689 نفر
این نوع از میز برای فضاهای داخلی اداری طراحی میگردد و در آن المان‎ های خاصی مورد توجه قرار می‎گیرد.شما بعنوان مشتری وارد هر جایی شوید که بنوعی به مشتریان خدمات میدهند نظیر سالن آرایش،مطب،سالن ورزشی ، سازمانهای خصوصی و دولتی و...اولین چیزی که به چشم شما میخورد میز کانتر خواهد بود.
بیشتر بدانید
کردنزا,بوفه مدیریتی,کتابخانه مدیریتی

کردنزا چیست؟ طراحی و قیمت بوفه مدیریتی ، کتابخانه مدیریتی

384 نفر
بوفه مدیریتی یا کمد کردنزا، نوعی میز با طراحی ظریف و زیباتر است که عمدتا جنس آن از ام دی اف یا چوب می باشد.معمولا از کردنزا یا کنسول در اتاق مدیریت و اتاق کنفرانس استفاده میکنند و باعث زیبایی بیشتر فضای اتاق میباشد.
بیشتر بدانید
پارتیشن هوشمند

آشنایی با پارتیشن هوشمند | پارتیشن شیشه ای و اداری هوشمند به همراه قیمت

415 نفر
یکی از مدرن ترین انواع پارتیشن اداری ، پارتیشن شیشه ای هوشمند می باشد. این محصول به تازگی وارد ایران شده است و بسیار جذاب و پرکاربرد می باشد.
بیشتر بدانید
مدل پارتیشن 1400

جدیدترین مدل های پارتیشن بندی در سال 1400

323 نفر
ورک وود فعال در زمینه انواع پارتیشن بندی، تلاش دارد تا همواره جدید ترین و بروز ترین مدل های روز دنیا در زمینه پارتیشن را اجرا نماید تا بتواند رضایت شما عزیزان را جلب نماید.
بیشتر بدانید
کاربرد شیشه در پارتیشن,انواع شیشه برای ساخت پارتیشن

آشنایی با انواع شیشه

161 نفر
شیشه یکی از مهم ترین متریال در ساخت اکثر پارتیشن ها می باشد که موجب ایجاد زیبایی بیشتر و روشن تر شدن محیط پیرامون می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با انواع شیشه های به کار رفته در پارتیشن ها آشنا سازیم.
بیشتر بدانید

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

  • emailinfo [@] workwood.ir
  • phone02122049741
middle-img