photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
قیمت پارتیشن اداری,هزینه پارتیشن دوجداره,قیمت پارتیشن شیشه ای,قیمت پارتیشن ام دی اف,قیمت پارتیشن تک جداره,قیمت پارتیشن دو جداره,هزینه پارتیشن تک جداره

قیمت پارتیشن اداری به چه مواردی بستگی دارد؟

  • 1397/5/1
  • 479 نفر
  • 1/5/1397 15/5/1397

پارتیشن  اداری بر اساس سانتیمتر اجرا شده، متریال مصرفی و هزینه های پرسنلی کاملا منصفانه قیمت گذاری می گردد.

پارتیشن  اداری بر اساس سانتیمتر اجرا شده، متریال مصرفی و هزینه های پرسنلی کاملا منصفانه قیمت گذاری می گردد. گذشته از شیوه محاسبه قیمت انواع پارتیشن، ارزش معماری هر نوع از پارتیشن می بایست تعیین کننده قیمت پارتیشن های اداری و پارتیشن ام دی اف باشد و این بدین معنی است که قیمت پایین محصول در برخی برندها شاید نتواند کاربری مورد نیاز ما را برآورده سازد. همانگونه که قیمت بالای محصول غیر منطقی است
نمیتوان دو نوع محصول با قابلیتهای متفاوت را فقط بر اساس قیمت با یکدیگر مقایسه کرد. در طراحی دکوراسیون اداری و پارتیشن اداری، ما ملزم به داشتن استانداردهای دکوراتیو، معماری و کاربردی هستیم. چرا که مشتریان این استانداردها را از محیط کاری ما میخواهند.
موارد زیادی در قیمت گذاری پارتیشن دخیل هستند که می توان به تعدادی از مهمترین آنها اشاره کرد تا درخواست کنندگان محترم این محصول با آگاهی بیشتری نسبت به انتخاب پارتیشن موردنیاز خود تصمیم بگیرند. 

زمان تولید و نصب:

از مهمترین نکات در قیمت گذاری پارتیشن بندی ،مدت زمان مورد نیاز برای تولید و نصب محصول می باشد. این زمان بندی فقط و فقط با بهره گیری ازچندین نیروی متخصص به همراه به کارگیری ماشین آلات روز دنیا قابل کنترل و کم شدن می باشد .برای درک بهتر این موضوع در نظر بگیریم هر گروهی که برای پارتیشن بندی محیط کار خود برنامه ریزی می کند، نیاز به تسریع در اجرای پارتیشن بندی و تجهیز فضا به عنوان بستر اصلی کار آن مجموعه دارد .کنترل و تسریع زمان بندی و تجهیز این بستر کار نیاز به استفاده از نیروی مجرب دارد که تامین این نیروی انسانی نیازمند هزینه می باشد. تهیه ماشین آلات هم به نوبه خود از این قاعده مستثنی نخواهد بود. حال اگر این اجرا در زمان بلندتری اتفاق بیفتد موجب به تعویق افتادن برنامه ها و نیز بازده های مالی آن مجموعه خواهد بود و جالب تر این که تفاوت قیمت پارتیشن ارزان با عناوین مختلف در داخل مجموعه مشمول هزینه خواهد شد.

کیفیت در اجرا

نکات بسیار زیادی درکیفیت اجرای این محصولات نقش دارد که با برآورد قیمت پارتیشن ارتباط مستقیم دارد. از مهمترین آنها می توان به نوع ام دی اف در پارتیشن های ام دی اف اشاره کرد. بعضی از تولیدکنندگان با استفاده از ام دی اف خارجی قیمت این محصول را بالاتر برده حال با توجه به این مسئله که تولیدکنندگان خارجی ام دی اف برای سهولت در حمل و نقل از دانسیته آن کم می کنند. نکته مهم دیگر استفاده از اتصالات درست و تفکر به قابلیت جابجایی محصول است. برای هر مجموعه ای ممکن است تغییراتی هر چند کوچک لازم باشد تا موجبات استفاده بهینه از فضای خود را فراهم آورد. این تغییرات نباید به تعویض کل پارتیشن بندی فضا منجر شود. همانطور که دیدیم استفاده صحیح از مواد اولیه در قیمت گذاری تاثیر بسزایی دارد.

اجرای کامل:

اجرای کامل و صحیح پارتیشن از نکات بسیار تاثیرگذار در قیمت این محصول می باشد. هر نوع محصولی را می توان با کسر قسمت هایی از آن به قیمت کمتری عرضه کرد ولی اگر نیاز به این قطعات نبود پس چرا از ابتدا در طراحی منظور گردیده؟ مثلاً وجود پرده در پارتیشن های اداری دو جداره ! ومهمتر قسمت پایه یا به اصطلاح پاخور که یکی از اصلی ترین قسمت های یک پارتیشن محسوب می گردد که اگر بخواهیم پارتیشن را یک ساختمان در نظر بگیریم پاخور حکم فونداسیون و پی یک ساختمان را دارد و متاسفانه برخی برای پایین آوردن قیمت ها اقدام به حذف قسمت های مهم پارتیشن می نمایند.
 

 

پارتیشن اداری تک جداره

آنچه باید در مورد پارتیشن اداری تک جداره بدانید

پارتیشن های اداری تک جداره از نوع شیشه ای هستند. این نوع پارتیشن ها در ابعاد کوتاه، نیمه بلند، بلند و تا ارتفاع سقف می باشند.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.
پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای | قیمت پارتیشن شیشه ای | پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن های اداری از نظر جنس به دو دسته ام دی اف و شیشه ای تقسیم می شوند.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

  • emailinfo [@] workwood.ir
  • phone09309768559
middle-img