photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
ضرورت پارتیشن اداری,اهمیت ساخت پارتیشن اداری,پارتیشن های اداری ,مزیت پارتیشن اداری

اهمیت ساخت پارتیشن اداری

  • 1397/5/3
  • 1070 نفر
  • 3/5/1397 8/4/1399

ضرورت پارتیشن اداری اين است كه كارمندان را از مناظر و صداهاي يك فضاي كاري باز كه ممكن است تمركز آنها را به هم بزند ايزوله كند. كابين بندي، ميزهاي كابين دار، كابين هاي اداري و يا پارتيشن يك فضاي كاري نيمه محصور است كه از فضاي كاري كناري بوسيله پارتيشن كه معمولا” بلنداي آن ۶-۵ فوت (۱٫۵-۱٫۸متر) است جدا شده است.

ضرورت پارتیشن اداری

ضرورت پارتیشن اداری اين است كه كارمندان را از مناظر و صداهاي يك فضاي كاري باز كه ممكن است تمركز آنها را به هم بزند ايزوله كند. كابين بندي، ميزهاي كابين دار، كابين هاي اداري و يا پارتيشن يك فضاي كاري نيمه محصور است كه از فضاي كاري كناري بوسيله پارتيشن كه معمولا” بلنداي آن ۶-۵ فوت (۱٫۵-۱٫۸متر) است جدا شده است. پارتيشن ها از عناصر مدولار مانند سطوح كار، كمدهايي در بالاي سر، كشو و قفسه بندي كه مي تواند بسته به نياز كاربر تنظيم شود، تشكيل شده است و نصب و راه اندازي آن به طور كلي توسط افراد حرفه اي انجام مي شود ولي در بعضي موارد تغييرات اجزاء مي تواند توسط كارمندان، بدون آموزش خاصي انجام شود.

اهمیت ساخت پارتیشن اداری

دکوراسیون داخلی و  پارتیشن اداری محیط شما، می تواند نقش بسیار مهمی در کیفیت فعالیت های انجام شده در سازمان داشته باشد. مثلا اگر دکوراسیون برای پارتیشن بندی اداری باشد و طبق اصول و استاندارد و با رنگ بندی مناسب و نور پردازی صحیح انجام شده باشد قطعا در روحیه افراد تاثیر مثبتی داشته و می توان انتظار داشت که راندمان کاری آن محیط بالاتر رود. مبحث پارتیشن بندی اداری در جوامع کشورهای پیشرفته به صورت دانشگاهی تدریس میشود و برای این موضوع اهمیت ویژه ای قائل هستند.از مواردی که میتواند در کیفیبت پارتیشن اداری شما تاثیر گذار باشد می توان به نحوه چیدمان وسایل اشاره کرد .اگر نوع چیدمان بر اساس قواعد فنگشویی باشد همین تکنیک ساده باعث خواهد شد تا محیط ما از انرژی مثبت پر شود.بعد ازاینکه نحوه درست چیدمان مکانی که قرار است درآن پارتیشن اداری اجرا کنیم را تعیین کردیم نوبت به نور پردازی محیط میرسد . میزان نور و رنگ نور به کار رفته و اصلا اینکه محیط دارای نور طبیعی باشد یا خیر همگی جز مهمترین عوامل در تاثیر گذاری یک پارتیشن بندی اداری است.

پارتیشن های اداری و مزایای آنها

از محل بی روح کار خود خسته شده اید؟
فضای شخصی و خصوصی شما بسیار کم است؟
اتاق کار شما نامرتب و به هم ریخته است؟
آنقدر فضای اداره بهم ریخته و پر سر و صداست که نمی‌توانید بر روی کار خود تمرکز کنید؟
شرکتی دارید که تمامی میزهای کارکنان روبروی هم و به هم چسبیده است و فضای داخلی و خصوصی وجود ندارد؟
شاید هم از آن دسته افرادی باشید که در حال خرید مکانی اداری با بودجه ای معقول هستید اما با خود فکر می‌کنید که در این مکان‌های کوچک، نمی‌توان به راحتی رفت و آمد کرد و یا چندین کارمند استخدام کرد.
   در این صورت حتما باید به فکر یک راه حل امروزی، جدی، خلاقانه و جدید باشید. در واقع باید از طریق یک متخصص حرفه ای، با استفاده از تقسیم کننده یا جداکننده‌ هایی که پارتیشن نامیده می‌شوند، رنگ تازه ای به محیط کاری خود بدهید و شرکت یا اداره‌ی خود را از سایرین متمایز کنید. مهم نیست کار شما در چه زمینه ای است. در دنیای تجارت امروز، نقش و تاثیر پارتیشن ها در سازماندهی و ایجاد بازدهی بیشتر در محل کار غیر قابل انکار است.
نکته مهم دیگر در مورد پارتیشن اداری این مساله می باشد که دکوراسیون یک شرکت که پارتیشن بخش مهمی از آن را تشکیل می دهد، به نحوی تداعی کننده خصوصیات عملکردی آن در ذهن مراجعه کنندگان و مشتریان است. از این رو انتخاب طرحی که متناسب با ساز و کار شما و فعالیت های مربوطه باشد، بسیار مهم و ضروری است. در ساخت پارتیشن بندی اداری می توان از اجسام شیشه ای، چوبی و یا فلزی بنا به ضرورت و کاربرد بهره گرفت.
از جمله نکات بسیار مهمی که در طراحی و اجرا پارتيشن اداري مورد توجه قرار داده ایم، ایجاد محیطی منظم با دسترسی بالا برای تمامی کارمندان بوده که از مهم ترین دلایل استفاده فراگیر از پارتیشن های اداری است. پارتیشن اداری با هزینه ای مناسب و نصب و تغییر مکان آسان، گزینه ای بسیار مناسب برای رفع نیاز های اداره شما می باشد.
یکی از ویژگی های مهم در پارتیشن دیده نشدن جای پیچ و میخ روی کار است که این شرکت با استفاده از اتصالات توکار و قابلیت پیاده سازی سریع و جابجایی آسان موجب برتری محصول خود نسبت به نمونه های مشابه شده است.

مطالب پیشنهادی:

آموزش نصب پارتیشن اداری
 

پارتیشن اداری تک جداره

آنچه باید در مورد پارتیشن اداری تک جداره بدانید

پارتیشن های اداری تک جداره از نوع شیشه ای هستند. این نوع پارتیشن ها در ابعاد کوتاه، نیمه بلند، بلند و تا ارتفاع سقف می باشند.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.
پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای | قیمت پارتیشن شیشه ای | پارتیشن شیشه ای فریم لس

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف ، قیمت پارتیشن mdf

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

  • emailinfo [@] workwood.ir
  • phone02122049741
middle-img