photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
کانتر بانکی,کانتر اداری,میز منشی,پارتیشن اداری بافریم آلومینیومی در بانک,میز پیشخوان اداری

پارتیشن اداری بانک | کانتر بانک | پیشخوان بانک

  • 1397/5/3
  • 2669 نفر
  • 3/5/1397 28/11/1399

کانتر بانکی در دو ارتفاع 120 و 75 سانتیمتر طراحی شده اند که ارتفاع 120 تقریبا منسوخ گردیده است و کانتر به ارتفاع 75 به کانتر چهره به چهره (فیس تو فیس) معروف است  که برای بوجود آوردن ارتباط دوستانه بین ارباب رجوع و کارمند بانک طراحی شده است.

کانتر اداری  ( پیشخوان بانک ) و میز منشی به دلیل اولین تماس مخاطبین با هر سازمان یا شرکت خصوصی از عناصر مهم چیدمان مبلمان اداری در محیط کاری می باشد.

چیدمان صحیح و نوع کانتر اداری ،میز پیشخوان اداری ، کانتر بانک و  میز منشی  طراحی شده می تواند تاثیر به سزایی روی مخاطبین و بازدید کنندگان داشته باشد. استفاده از کانتر اداری ، کانتر بانک ، میز پیشخوان اداری صاف یا منحنی ، استفاده از رنگ بندی های یکسان یا ترکیبی، بیانگر شخصیت حقوقی آن سازمان می باشد.

برای سفارش انواع پارتیشن اداری بانک، کانتر و یا پیشخوان بانک با ما در ورک وود تماس بگیرید.

کانتر یا پیشخوان بانکی چیست؟

کانتر و یا پیشخوان به تجهیزات و یا دکوراسیون های اداری گفته می شود که به منظور تفکیک بخش پرسنل، کارکنان و مراجعین در مراکز اداری مانند بانک، مرکز خدمات دولتی، بخش پذیرش ارگان های مختلف و تمامی نهادهای ارائه دهنده خدمات دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در پاسخ به سوال کانتر یا پیشخوان بانکی چیست و چه کاربردی دارد، می توان گفت این وسیله یکی از مهمترین و موثرترین عامل برقراری ارتباط و ارائه خدمات رضایت بخش به مراجعین بوده و تاثیر غیرقابل اغماضی در ایجاد یک فضای عملکردی مناسب و کارآمد خواهد داشت.

کانتر بانکی چیست و چه مشخصاتی دارد؟

کانتر بانکی در دو ارتفاع 120 و 75 سانتیمتر طراحی شده اند که ارتفاع 120 تقریبا منسوخ گردیده است و کانتر به ارتفاع 75 به کانتر چهره به چهره (فیس تو فیس) معروف است  که برای بوجود آوردن ارتباط دوستانه بین ارباب رجوع و کارمند بانک طراحی شده است. در این نوع کانتر ارباب رجوع روی صندلی نشسته و با خیال آسوده کار های بانکی خود را به کارمند بانک منتقل می کند در صورتیکه در کانتر ایستاده ارباب رجوع ایستاده کار خود را به کارمند بانک منتقل نماید. این امر باعث می شود کار ارباب رجوع سریعتر انجام شود ولی ارتباط دوستانه ای را که باید با بانک اش برقرار کند امکان پذیر نمی باشد.

پارتیشن اداری بافریم آلومینیومی در بانک:

همواره گزینه‌های متنوعی به‌عنوان فریم این محصول ارائه می‌گردد. ترکیب این فریم‌ها و پانل‌های شیشه‌ای باعث می‌شود کاربردی چندمنظوره را داشته باشند. 
نصب این محصول کاری آسان است و می‌توان آن را در محیط اتاق جابه‌جا نمود. این محصول بافریم آلومینیومی می‌تواند در دفاتر مورداستفاده قرار گیرد، همچنین از این پارتیشن اداری می‌توان در بانک‌ها، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، خانه‌های شخصی و مراکز خرید و غیره با به‌کارگیری یراق‌آلات امن و زیبا استفاده نمود.


ساخت کانتر بانک ( ساخت پارتیشن برای بانک )

پارتیشن های تک جداره به دلیل استفاده از متریال کمتر قیمت مقرون به صرفه ای به همراه دارند. علاوه بر سرعت نصب بالایی داشته و در کمترین زمان فضای آماده شده را در اختیار مجموعه قرار می دهند. پارتیشن های تک جداره در انواع متریال ها از جمله شیشه، آلومینیوم، ام دی اف و … عرضه می شوند. پارتیشن های تک جداره شیشه ای یکی از بهترین انتخاب ها برای فضاهایی است که به نور بیشتری احتیاج دارند، زیرا این نوع پارتیشن ها بیشتری میزان عبور نور را دارد.

برای بانک ها پارتیشن ها یک متریال بسیار مهم است که بهتر است به شکل درستی اجرا شوند. پارتیشن شیشه ای بهترین نوع پارتیشن برای بانک است.برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید تا شمار را با انواع پارتیشن ها که میتوان در بانک نصب و استفاده کرد یاری کنیم.

پارتیشن شیشه ای در بانک

نصب پارتیشن شیشه‌ای، حس شادی و طراحی بسیار زیبایی را در محیط فراهم می‌آورد، این محصول برای رفع نیاز کارمندان و بهبود شرایط محیط کار مناسب است. وقتی داخل قاب آلومینیومی قرار می‌گیرد، احساس متفاوتی در محیط ایجاد می‌کند. این محصول برای استفاده در بانک ها، ادارات و جدایی فضا در فروشگاه‌ها مناسب است.
شما می‌توانید در محیط بانک هم از پارتیشن شیشه ای استفاده نمایید. به‌عنوان‌مثال، می‌توانید از آن برای جدایی اتاق مدیریت و اتاق فناوری اطلاعات استفاده کنید. چنین راه‌حلی به ‌ویژه برای بانک های کوچک که در آن پارتیشن شیشه‌ ای می‌تواند به‌ راحتی جابه‌جا شود مناسب به نظر می رسد، چرا که در این صورت می‌توان اتاق بزرگ‌تری را با حرکت دادن آن مهیا نمود.

پارتیشن اداری بانک

یکی از مؤلفه های تاثیر گذار و مهم در دکوراسیون بانکها، پارتیشن اداری بانک می باشد. پارتیشن اداری بانک، شخصیت و وجهه سازمان مربوطه را به تصویر می کشد. استفاده صحیح و مناسب از پارتیشن ها و سایر اجزای دکوراسیون فضای داخلی بانک، اثر گذاری بالایی بر روی مراجعه کنندگان و مخاطبان این محیط ها از خود بر جای می گذارد. جداسازی و تفکیک فضا در محیط هایی مانند بانک، از درجه اهمیت بسیاری بالایی برخوردار می باشد.

 هر باجه از بانک، وظایف مخصوص به خود را به صورت مجزا انجام می دهد. استفاده از پارتیشن اداری بانک بازده بالای کاری و سازماندهی مطلوب فضا، به منظور پیشرفت کارها را به ارمغان می آورد.

برای استفاده بهینه از فضا و افزایش عملکرد کاری، نمی توان از نقش تاثیر گذار و حائز اهمیت پارتیشن ها به سادگی گذر کرد. داشتن فضای منسجم و منظم و درعین حال مطمئن، در اغلب بانک ها به عنوان یک اصل مهم نهادینه شده است. در این فضا برای دستیابی به محیطی بهینه و استاندارد شیوه ها و روش های گوناگونی را به کار می بندند. یکی از روش های مقرون به صرفه و مؤثر در این زمینه، استفاده از پارتیشن اداری بانک به شمار می آید.

انواع کانتر یا پیشخوان بانکی

به شکل کلی کاتترهای مورد استفاده در فضای بانک و سایر ارگان های خدماتی دولت، به دو شکل ایستاده و نشسته طراحی شده و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. انتخاب نوع کانتر یا پیشخوان های بانکی بستگی به زمان عملیات و خدمات کاربری داشته و در بیشتر مواقع به منظور افزایش رفاه حال مراجعین و ارباب رجوع به شکل نشسته انتخاب خواهد شد. این نوع از کانترهای بانکی در مکان های پرتردد بیشترین کاربرد را داشته و در باجه های کم رفت و آمد با تعداد کمتری از مراجع، به شکل ایستاده طراحی خواهند شد.

پارتیشن تک جداره

با انواع پارتیشن تک جداره اداری بیشتر آشنا شوید.

گاهی برای جدا سازی فضاها از یکدیگر از پارتیشن تک جداره استفاده می کنند. پارتیشن اداری تک جداره در انواع مختلف و با متریال های گوناگون تولید می شود. پرکاربردترین نوع پارتیشن تک جداره، پارتیشن شیشه ای است.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.پارتيشن دوجداره امکان جداسازي قسمت ورودي ساختمان و راهرو هاي منتهي به اتاق ها را از فضاهاي ديگر ميسر مي سازد.
پارتیشن اداری شیشه ای

خرید و آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف ، قیمت پارتیشن mdf

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

  • emailinfo [@] workwood.ir
  • phone02122049741
middle-img