photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
انواع پارتیشن اداری,پارتیشن شیشه ای با پروفیل آلومینیومی,پارتیشن اداری تک جداره,پارتیشن اداری دو جداره

توضیح جامع در مورد دسته بندی انواع پارتیشن اداری

  • 1397/5/13
  • 1968 نفر
  • 13/5/1397 18/5/1400

پارتیشن ها از نظر مواد، متریال کاربردی به انواع شیشه ای،آلومینیوم، ترکیب شیشه ای با پروفیل آلومینیومی، پروفیل آلومینیومی، تک جداره و دوجداره تقسیم می شوند.

انواع پارتیشن های اداری از نظر مواد تشکیل دهنده

  • شیشه ای

  • آلومینیوم

  • ترکیب شیشه و دیگر موارد

پارتیشن های اداری از نظر نوع متریال کاربردی به چهار دسته زیر دسته بندی میشود:

پارتیشن شیشه ای با پروفیل آلومینیومی

در این پارتیشن بندی از آلومینیوم برای فریم بندی و از شیشه به عنوان پر کننده سطح استفاده میشود. این نوع پارتیشن از طراحی منحصر به فردی برخوردار است و از شیشه های تک جداره, دو جداره و منحنی به صورت مات یا شفاف در اجرای آن استفاده میشود. پارتیشن شیشه ای این امکان را فراهم میکند که با صرف هزینه ای ناچیز بهترین استفاده از محیط کار صورت گیرد. این نوع پارتیشن قابلیت عبور نور را دارد و نوعی عایق صوتی برای جلوگیری از انتقال سر و صدا نیز محسوب میشود.
ثابت شده است که پارتیشن اداری آلومینیومی یکی از با دوام ترین سیستم های پارتیشن موجود می باشد، اگر چه در نصب، باز کردن و نصب دوباره در محل جدید، انعطاف پذیری خوبی از خود نشان می دهد. نصب پارتیشن اداری آلومینیومی سریع و راحت است و کمترین به هم ریختگی را دارد.
همه ی قاب های آلومینیومی می توانند با رنگ پودری پوشانده شوند تا با نیازهای شما، متناسب باشند و لولاها می توانند با لبه های آلومینیومی پوشش داده شده و یا دور آنها با نوار پوشانده شود تا در آخر جلوه ی کار، کاملا یکدست به نظر برسد. نکته ی مهم در مورد پارتیشن اداری آلومینیومی این است که می توان با ظاهر و سبک های متنوعی آن را انجام داد و آنها وقتی که با کرکره و شیشه ی دو جداره ترکیب شوند و ظاهری با استایل و براق پیدا کنند، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و نسبت به کرکره های معمولی که با شیشه ی یک جداره است، کاربردی بیشتری دارند و حریم خصوصی بیشتری را فراهم می کند.
سیستم های پارتیشنی آلومینیومی منسجم تا 52 db صدا را کاهش می دهند. در مورد مقاومت پارتیشن آلومینیومی در مقابل حریق، هم پارتیشنهای تمام آلومینیومی و هم پارتیشن هایی که با شیشه ترکیب شده است، حدود 60 دقیقه می توانند مقاومت کنند. موقع سفارش دادن محصول، بهتر است میزان محافظت آن را در مقابل آتش مشخص کنیم تا با عایق مناسب و شیشه ی ضد حریق همراه باشد.

پارتیشن های اداری از نظر تعداد جداره به دو دسته ی زیر تقسیم بندی میشوند:

پارتیشن اداری تک جداره

پارتیشن های تک جداره به صورت قاب هایی یک تکه با حالت ایستاده اند. وزن این پارتیشن ها سبک بوده و به راحتی میتوان آنها را جا به جا نمود. پارتیشن تک جداره ظاهری ساده دارد و تنوع در آن نسبت به پارتیشن دو جداره کمتر است .معمولا در این نوع پارتیشن استفاده از یراق آلات اضافی مانند پرده کرکره مرسوم نمی باشد. قیمت این پارتیشن نسبت به پارتیشن های دو جداره ارزان تر است.
پارتیشن‌های تک جداره دارای ستون‌های متعددی هستند که قرار گرفتن آن‌ها بر روی زمین را راحت تر می‌کند.پارتیشن تک جداره از پروفیل‌های 4*4 تهیه می‌شود که در آن، یک لایه تمام آلومینیوم با روکش آنادایز شده استفاده می‌شود. این کار باعث افزایش استحکام پارتیشن می‌شود.این نوع پارتیشن جداکننده ای سبکتر و مقرون به صرفه تری از انواع دیگر جداکننده ها است و جهت ایجاد فضا های خصوصی و نیمه خصوصی کاملا مناسب می باشد.
پارتیشن اداری تک جداره یکی از انواع مختلف پارتیشن اداری هست که از شیشه سکوریت 6-10 میل سند بلاست دار یا ساده شکل گرفته و قابلیت اجرا در ارتفاع های متفاوت را دارد. این نوع پارتیشن ها برای استحکام و قرار گیری در ارتفاع های بالاتر باید بر روی فریم و یراق‌آلات مخصوص نصب گردد. فریم استفاده شده برای این نوع دیوارک اداری اغلب از آلومنیوم آکسترود شده و یا چوب می باشد که متناسب با نوع فضا و دکوراسیون ادارات می توان از انواع مختلف فریم ها با رنگ متناسب استفاده نمود.

پارتیشن اداری دو جداره

در پارتیشن های دو جداره برای نگه داشتن پارتیشن از ستون استفاده نمیشود زیرا این پارتیشن ها به اندازه کافی مقاوم بوده و استحکام آنها باعث میشود بدون نیاز به ستون بر روی زمین قرار گیرند. در این نوع پارتیشن میتوان از پرده کرکره در فضای مابین شیشه ها استفاده نمود. یکی از مزیت های پارتیشن دو جداره عبور کابل های شبکه و سیستم در قسمت های پارتیشن است. بطور تقریبی پارتیشن های دو جداره دو برابر مدل های تک جداره هزینه در بر خواهند داشت ولی آنچه در مدل های دو جداره قابل توجه است تنوع بیشتر در محصولات و زیبایی در مدل هایی ست که تا سقف امتداد دارند. پارتیشن های دو جداره وظیفه عایق صوتی را  بهتر برعهده دارند.
در پارتیشن‌های دوجداره قابلیت ساخت قاب‌های یک‌تکه و بزرگ وجود دارد.بدنه پارتیشن به‌اندازه کافی مقاومت و استحکام دارد و می‌تواند بدون نیاز به ستون بر روی زمین قرار بگیرد.برای ساخت پارتیشن‌ دوجداره از پروفیل‌های 10*10 استفاده می‌شود. همچنین برای افزایش استحکام آن‌ها، یک‌لایه تمام آلومینیوم با روکش آنادایز شده یک تکه، درون پارتیشن قرار می‌گیرد.
 در پارتیشن دو جداره می توان از پرده کرکره با مکانیزم سایه روشن (ولومی) استفاده نمود، به طوری که امکان عبور نور در مواقع دلخواه را فراهم نموده و به آن زیبایی می بخشد.

پارتیشن اداری دوجداره از نظر ساختار و نوع همانند پارتیشن تک جداره هست و تفاوت عمده و بزرگی با پارتیشن اداری تک جداره دارد ضخامت شیشه سکوریت استفاده شده درآن هست. به دلیل بالا بودن ضخامت شیشه استفاده شده در این پارتیشن اداری مقاومت بالاتری داشته و عایق مناسب صدا و حرارت هست و به دلیل عایق صدا بودن آرامش هر بخش از پارتیشن های جدا در محیط حفظ و بازده کارکنان را افزایش می دهد.
 

پارتیشن تک جداره

با انواع پارتیشن تک جداره اداری بیشتر آشنا شوید.

گاهی برای جدا سازی فضاها از یکدیگر از پارتیشن تک جداره استفاده می کنند. پارتیشن اداری تک جداره در انواع مختلف و با متریال های گوناگون تولید می شود. پرکاربردترین نوع پارتیشن تک جداره، پارتیشن شیشه ای است.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.پارتيشن دوجداره امکان جداسازي قسمت ورودي ساختمان و راهرو هاي منتهي به اتاق ها را از فضاهاي ديگر ميسر مي سازد.
پارتیشن اداری شیشه ای

خرید و آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف ، قیمت پارتیشن mdf

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

  • emailinfo [@] workwood.ir
  • phone02122049741
middle-img