photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
پارتیشن اداری چوبی,پارتیشن اداری ام دی اف,پارتیشن چوب,تفاوت پارتیشن اداری چوب با ام دی اف

قیمت پارتیشن چوبی ثابت و متحرک

 • 1398/4/18
 • 4574 نفر
 • 18/4/1398 7/4/1400

در صورتی که بخواهید پارتیشن شما زیبایی بصری خاصی داشته باشد، می توانید از چوب راش در آن استفاده کنید. نوع PVC این محصول، دارای قیمت عالی و وزن بسیار سبک می باشد

partition-wooden

پارتیشن چوبی

یکی از انواع پارتیشن، پارتیشن چوبی می باشد. این پارتیشن دارای ظاهری بسیار شیک و زیبا می باشد. قیمت پارتیشن چوبی ثابت بسته به نوع چوب مورد استفاده و اندازه پارتیشن متغییر است. برای دریافت مشاوره با ورک وود تماس بگیرید.

در صورتی که بخواهید پارتیشن شما زیبایی بصری خاصی داشته باشد، می توانید از چوب راش در آن استفاده کنید. نوع PVC این محصول، دارای قیمت عالی و وزن بسیار سبک می باشد. تمیز کردن آن بسیار ساده است و با یک دستمال مرطوب به راحتی تمیز می شود. پارتیشن نوع PVC دارای رنگ بندی مختلفی بوده و عایق صوتی می باشد. از جنس های مختلف پارتیشن می‌توان، به طور ترکیبی نیز استفاده کرد. پارتیشن هایی که فضای درونی آن ها خالی است، یا مشبک و توری هستند، این قابلیت را دارند که نور را از خود عبور دهند. در صورتی که پارتیشن این قابلیت را نداشته باشد، می توان با نور پردازی جلوه ای زیبا و خاص در آن ایجاد کرد.

پارتیشن چوبی دو جداره

در فضاهایی که متراژ بالایی ندارند، باید پارتیشن بندی به گونه ای باشد، که فضای مورد نظر را از آن چه که هست کوچکتر نشان ندهد. در طراحی این محصول می توان از هنرهایی مثل منبت کاری، گره چینی، نور پردازی و دیگر تزیینات استفاده کرد. از مزیت های نوع  متحرک پارتیشن، این است که قابلیت جابه جایی دارد. در نتیجه در صورت نیاز، جا به جا شده و در فضای جدید مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که اگر خواستار نصب پارتیشن در اداره ها باشیم، می‌توان از هر دو نوع دو جداره و تک جداره با توجه به نیاز و فضای مورد نظر استفاده کرد. از مزایای نصب پارتیشن در محیط کاری، می توان خصوصی تر شدن محل کار، چشم نواز شدن و کم کردن عواملی که باعث حواس پرتی کارمندان می شوند را نام برد. به عبارت دیگر، در صورتی که بخواهید عواملی مانند سر و صدا ، عبور هوا و غیره را در محیط کاری کنترل کنید، استفاده از پارتیشن دوجداره با ارتفاعی برابر از سقف تا زمین توصیه می‌شود. در صورتی که فقط بخواهید بخش‌های کارکنان، از افراد مراجعه کننده به سازمان یا محل کار را جدا کنید، استفاده از نوع تک جداره با ارتفاع دلخواه توصیه می شود. در منازل مسکونی می توان برای جدا سازی اتاق نشیمن از اتاق پذیرایی، پوشاندن قسمت‌های ناموزون، ساختن انباری و سایر موارد مشابه از پارتیشن استفاده کرد. همچنین می‌توان با توجه به رنگ وسایل منزل، یک دکوراسیون زیبا با جلوه ای ویژه ایجاد کرد. 

درباره انواع چوب و کاربردهای آن هم بخوانید.

 

فوائد پارتشین چوبی

فواید پارتیشن اداری چوبی

پارتیشن اداری چوبی می‎تواند فضای محیطی انعطاف پذیرتری را برای کار، مطالعه سایر فعالیت‎ ها ایجاد کنند. این پارتیشن ‎ها تعدادی از مزایا را ارائه می‎دهند که سرمایه گذاری مقرون به صرفه و کارآمد را ایجاد می‎کنند. در صورتی که هنوز در فکر خرید پارتیشن اداری چوبی هستید، این مزایا را در نظر بگیرید:

 • مقرون به صرفه: آنها در راه اندازی و نصب بسیار راحت و انعطاف پذیر هستند. در هر زمان می‎توانید آنها برچینید و دوباره راه بیاندازید، زیرا دیگر نیاز به تخریب دیوار دائمی نیست.
 • آسان برای استفاده: تقسیم یندی فضای اداری توسط پارتیشن اداری بسیار ساده و در دسترس است. این پارتیشن‎ها به راحتی می‎توانند براساس نیازهای فضایی جمع آوری شوند یا دوباره برقرار گردند. در اغلب موارد، یک فرد می‎تواند تنظیم و تقسیم اتاق را بدون مشکل انجام دهد.
 • آزادی طراحی: اگر نیاز خاصی به تقسیم اتاق دارید یا نیاز به یک راه حل برای صرفه جویی در فضا را دارید، می‎توانید از پارتیشن چوبی استفاده کنید.
 • عایق صوتی: امروزه بسیاری از تقسیم کننده‎های فضاها، به طور قابل توجهی تحت پوشش دفع صدا  و جلوگیری از پخش آن قرار می‎گیرند، تا سطح سر و صدا در یک منطقه را کاهش داده و حریم خصوصی را حفظ کنند. حتی پارتیشن‎هایی هستند که به طور خاص طراحی شده‎ اند تا سطح نویز را در یک منطقه مشخص کاهش دهند.
 • زیبایی: پارتیشن های چوبی دارای تنوع گوناگون از شکل‎ها هستند که زیبایی ویژه‎ای را به فضای اداری می‎دهند. آنها محیطی کلاسیک و گرم را ایجاد می کنند.

بیشتر بدانید:

پارتیشن اداری شیشه ای ، پارتیشن اداری آلومینیومی ،پارتیشن mdf


انواع متریال پارتیشن :

 امروزه در متریال های مختلفی وجود دارند : چوبی، ام دی اف، فلزی و شیشه ای .
از این میان پارتیشن چوبی و ام دی اف طرفداران بیشتری دارند. زیرا هم در منزل می توان از ان استفاده کرد و هم در محیط های کاری کوچک. برای تقسیم کردن فضا به اندازه ی دلخواه و یا ایجاد بخش های خصوصی می توان از پارتیشن چوبی استفاده کرد .
پارتیشن چوبی ای که حالت متحرک دارد را می توان در هر زمان که لازم است باز کرد و هر وقت که نیازی به ان ندارید ان را جمع کنید .

\hvjdak nv ],fd

پارتیشن اداری با درب چوبی

پارتیشن با درب چوبی یکی از انواع مدل های پارتشین چوبی ثابت می باشد. این نوع پارتیشن از نظر ساختار با سایر پارتیشن های شیشه ای یکسان می باشد به غیر درب آن. در پارتیشن با درب چوبی، تمام قسمت ها به غیر از یراق آلات و درب ها، از شیشه سکوریت 10 میل ساخته شده اند. درب مورد استفاده در پارتیشن با درب چوبی می تواند از نوع MDF یا سایر نوع درب ها باشد که با توجه به نوع چوب انتخاب شده، قیمت پارتیشن با درب چوبی متغیر می باشد.

محل استفاده از پارتیشن چوبی

چوب باید در مکانی استفاده شود رطوبت وجود ندارد و تماس مستقیم با آب ندارد زیرا با تماس آب با پارتیشن باعث خرابی می شود. انتخاب محیط درست و دور از رطوبت باعث افزایش طول پارتیشن میشود. امروزه پارتیشن ها و پاراوان های چوبی و ام دی اف با طرح های مختلف وجود داردکه طرفدار زیادی هم دارند.

مشخصات کلی پارتیشن چوبی و ام دی اف:

 • این نوع پارتیشن تماما از جنس ام دی اف (MDF) ساخته می شود.
 • ضخامت کلی پارتیشن ۱۱۷ میلیمتر است.
 • اسکلت داخلی پارتیشن اداری تمام MDF به عرض ۸۵ میلیمتر است.
 • اتصالات بصورت مخفی و داخل کار انجام شده است و هیچکدام قابل مشاهده نیست.
 • پارتیشن های کلاس آلفا بصورت سیستم بلوک از پیش ساخته شده تحویل می گردند.
 • در هنگام چیدمان پارتیشن چوبی امکان ایجاد زوایای ۹۰ تا ۱۳۵ درجه بین دیواره ها وجود دارد.
 • پارتیشن های تمام ام دی اف (MDF) بصورت دوجداره هستند. بنابراین امکان نصب کرکره با قابلیت سایه روشن در آن وجود دارد.

دکوراسیون داخلی سبک روستیک از طرفداران پارتیشن

 • چوبی است زیرا چوب یکی از عناصر طبیعت است و در سبک روستیک
 • هدف استفاده از طبیعت بدون تغییرات ظاهری در زندگی است .
 • در رستوران های بزرگ نیز می توان از پارتیشن
 • برای جدا کردن قسمت مدرن و سنتی استفاده کرد.

 

پارتشن چوبی

 

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد. از تمامی انواع پارتیشن ارزان تر است. در رنگ ها و روکش های مختلفی می توانند ایجاد شوند. ساخت این پارتیشن ها کار دشواری نیست و از نظر وزنی بسیار سبک می باشند.پارتیشن ام دی اف دارای کاربردهای زیادی است. یکی از مهمترین آن جداسازی فضاهای اداری و خانگی می باشد.ام دی اف ها دارای روکش های متنوعی هستند که مهم ترین آن PVC , HPL و VINILIUM می باشد.

ارتفاع پارتیشن به عواملی مانند جریان گردشی هوا و عایق شدن از لحاظ صدا بستگی دارد. در پارتیشن ام دی اف دو جداره از جداره های شیشه نیز به صورت دو جداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها در این نوع پارتیشن ها بستگی به نور موجود در محل و همچنین قرار گیری صندلی در پشت پارتیشن و سلیقه مشتریان متغییر می باشد. شیشه های پارتیشن ام دی اف دو جداره را می توان به صورت ساده یا تمام سند بلاست و یا سند بلاست راه مات اجرا نمود.

نصب پارتیشن اداری

استفاده از پارتیشن اداری و فضای ایجاد شده توسط آن عمدتاً برای اتاق کنفرانس و یا اتاق فکر مناسب است و ابتکار و خلاقیت عمل را در کارمندان افزایش می‌دهد چرا که ذوق انجام کار را به روندی بهتر، در آن‌ها افزایش می‌دهد. نصب پارتیشن اداری چوبی اداری و دفتر کار خود را به ما بسپارید. برای این که بتوانید شرکتی زیبا و منحصر به فرد داشته باشید، باید نکاتی را رعایت کنید. یکی از مھم ترین عواملی که می تواند در ایجاد آرامش برای ما انسان ھا بسیار دخیل باشد، بی شک نوع طراحی و دکوراسیون اداری است. 

 برای تهیه و نصب انواع پارتیشن هم اکنون با ما تماس بگیرید.

پارتیشن تک جداره

با انواع پارتیشن تک جداره اداری بیشتر آشنا شوید.

گاهی برای جدا سازی فضاها از یکدیگر از پارتیشن تک جداره استفاده می کنند. پارتیشن اداری تک جداره در انواع مختلف و با متریال های گوناگون تولید می شود. پرکاربردترین نوع پارتیشن تک جداره، پارتیشن شیشه ای است.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.پارتيشن دوجداره امکان جداسازي قسمت ورودي ساختمان و راهرو هاي منتهي به اتاق ها را از فضاهاي ديگر ميسر مي سازد.
پارتیشن اداری شیشه ای

خرید و آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف ، قیمت پارتیشن mdf

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

 • emailinfo [@] workwood.ir
 • phone02122049741
middle-img