photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
پارتیش اداری پلاستیکی,پارتیشن اداری,انواع پارتیشن اداری,مزایای پارتیشن پلاستیکی

پارتیشن اداری پلاستیکی، انواع پارتیش پلاستیکی، قیمت پارتیشن پلاستیکی

 • 1398/4/19
 • 3902 نفر
 • 19/4/1398 7/4/1400

یکی از انواع پارتیشن که به دلیل قیمت ارزان آن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، پارتیشن پلاستیکی می باشد. تنوع طرح و رنگ بالای آنها، دست مصرف کنندگان را برای انتخاب این نوع پارتیشن باز می گذارد.

پارتیشن اداری پلاستیکی

پارتیشن اداری پلاستیکی

مزایای استفاده از پارتیشن پلاستیکی

پارتیشن های اداری برای مجزا نمودن فضاهای داخلی بدون تحمیل هزینه های اضافی، یک گزینه قابل قبول و مفید به شمار می آیند. امروزه شاهد تولید و عرضه نسل جدیدی از پارتیشن ها هستیم که پارتیشن های پلاستیکی و پلکسی پنل نمونه های جدید و پرطرفدار از آن محسوب می گردند. پارتیشن پلاستیکی به عنوان محصولی جدید، نقش برجسته ای در تفکیک فضاهای تجاری و اداری ایفا می نماید. ضد ضربه بودن پارتیشن اداری پلاستیکی، از خصوصیات قابل توجه و مفید آن به حساب می آید.


این محصولات با نصب راحت و سریع، جایگزین بسیار مناسبی برای دیوار قلمداد می شوند. تنوع طرح و رنگ بالای آنها، دست مصرف کنندگان را برای انتخاب این نوع پارتیشن باز می گذارد. با استفاده از پارتیشن اداری پلاستیکی، فضایی کارآمد و چند منظوره در محیط های اداری تبلور می یابد.یکی از خصوصیا ت بارز این پارتیشن با هزینه مناسب و به صرفه محیط کاری مطابق میل خود طراحی کرد. این پارتیش را میتوان جزو راحتترین پارتیشن ها برای جداسازی فضا دانست.

جدیدترین مدل های پارتیشن پلاستیکی

خرید و قیمت پارتیشن اداری پلاستیکی

با پارتیشن شیشه ای بیشتر آشنا شوید.

مکان های مورد استفاده از پارتیشن پلاستیکی

برای استفاده کردن بهینه از فضای موجود و افزایش کارای و قابلیت میتوانید از پارتیش اداری پلاستیکی استفاده نمایید زیرا دارای انعطاف پذیری  بالا و تنوع زیاد راهکار پر کاربرد، به صرفه  و مناسب است.
علاوه بر دکوراسیون منزل ، آرایشگاه ها، ادارات، شرکت های خصوصی، مطب دندان پزشکی، اتاق های مختلف بیمارستانی، باشگاه های ورزشی، ویترین های فروشگاه و مانند آنها را می توان به راحتی با استفاده از این پلکسی پنل ها تقسیم بندی و دیزاین کرد. همچنین اینپارتیشن پلاستیکی را می توانید از شرکت های مختلف تولید یا عرضه آنها با قیمت مناسب تهیه کنید. علت ضد رطوبت بودن این مدل پارتیشن، گزینه مورد مناسبی برای محیط هایی مانند سونا و استخر به شمار می رود. پارتیشن پلاستیکی، به منظور تفکیک و شخصی سازی فضا در محیط شرکت های خصوصی می تواند بسیار کاربرد داشته باشد.
در پارتیشن اداری  پلاستیکی بهتر است از جنس از پلاستیک فشرده  (نشکن است) و پلکسی پنل استفاده شود. زیرا این پارتیشن را میتوان براحتی جمع  و تا کرد و در مقابل با دما و حرارت مقاوت خوبی دارند.

ویژگی های پارتیشن پلاستیکی

 • سبک و ایمن در برابر زلزله
 • عایق رطوبت
 • عایق صدا
 • دیوارکاذب باعث کاهش هزینه های سازه و فونداسیون با توجه به کاهش بار مرده ساختمان
 • بهره برداری سریع از فضا بعد از اتمام سفت کاری بنا
 • نصب سریع وراحت 
 • قابلیت جمع اوری
 • اماکان ترمیم
 • تعویض 

 

انواع پارتیشن پلاستیکی

بهترین مدل جدید پارتیشن پلاستیکی

پارتیشن تک جداره

با انواع پارتیشن تک جداره اداری بیشتر آشنا شوید.

گاهی برای جدا سازی فضاها از یکدیگر از پارتیشن تک جداره استفاده می کنند. پارتیشن اداری تک جداره در انواع مختلف و با متریال های گوناگون تولید می شود. پرکاربردترین نوع پارتیشن تک جداره، پارتیشن شیشه ای است.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.پارتيشن دوجداره امکان جداسازي قسمت ورودي ساختمان و راهرو هاي منتهي به اتاق ها را از فضاهاي ديگر ميسر مي سازد.
پارتیشن اداری شیشه ای

خرید و آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف ، قیمت پارتیشن mdf

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

 • emailinfo [@] workwood.ir
 • phone02122049741
middle-img