photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
پارتیشن اداری شیشه ای

خرید و آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای

 • 1397/4/28
 • 35791 نفر
 • 28/4/1397 18/5/1400

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.

پارتیشن اداری از نظر جنس به دو دسته پارتیشن ام دی اف و پارتیشن شیشه ای تقسیم می شوند. این نوع پارتیشن ظاهر بسیار جذابی را برای محیط کار شما فراهم می کنند. از نظر قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه می باشند. در واقع شما با هزینه کم می توانید محیطی زیبا و جذاب داشته باشید.

مزیت و ویژگی های پارتیشن شیشه ای

از محاسن پارتیشن اداری شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. طراحی منحصر به فرد
 2. طراحی انعطاف پذیر و کاربردی برای استفاده از شیشه های تک و دو جداره و منحنی
 3. قابلیت استفاده از شیشه های 8 , 10 و 12 میلیمتری
 4. نصب و سریع و آسان
 5. در پارتیشن اداری شیشه ای امکان استفاده از شیشه های مات شونده به جای شیشه های معمولی فضای مدرن کاری شما را کامل تر میکند.

در مورد انواع شیشه به کار رفته در ساخت پارتیشن هم بدانید.

 

پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای با فریم آلومینیومی

پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیومی با ایجاد ظرافت و زیبایی در محیط کار فضای زیبایی را خلق میکند که باعث افزایش بهره وری نیروی کار کارمندان میشود. این نوع پارتیشن ها برای استفاده در اداره ها، بیمارستان ها و جداسازی فضاهای کوچک بسیار مناسب است.
سیستم پارتیشن با فریم آلومینیومی برای ایجاد یک اتاق، جدا کردن محیط کار (با توجه به نیاز دفاتر) و برای بخش بندی قسمت های فروش راهکار مناسبی است. نصب این نوع پارتیشن اداری بسیار آسان است و یکروزه انجام میشود و به گونه ایست که در صورت لزوم قابل جابه جایی و استفاده مجدد است.

پارتیشن شیشه‌ای فریم‌ لس Frameless

همانطور که از نام این سبک پارتیشن شیشه‌ ای مشخص است، درواقع نکته حائز اهمیت آن، استفاده حداقلی از پروفیل در ساختار این نوع پارتیشن است.
در این سبک پارتیشن های شیشه‌ای، پروفیل‌ها حداقل فضا را اشغال می‌کنند و فضای بیشتری در اختیار شما قرار می‌گیرد، هم‌چنین وضوح، دید و شفافیت بیشتری را به ارمغان می‌آورند.

پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل

این نوع از پارتیشن اداری، دارای فریم از جنس آلومینیوم متراکم بوده ومتریال پوششی آن نیز از شیشه های دو جداره و یا تک جداره میباشد.

پارتیشن شیشه ای آلمینیومی

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس (بدون فریم)

از مهمترین اجزاء پارتیشن فریم لس، شیشه می باشد. پارتیشن مدل شیشه ای فریم لس از شیشه و یراق آلات مخصوص ساخته شده است. پارتیشن فریم لس زیبایی بیشتری نسبت به پارتیشن از نوع شیشه  دارد. علاوه بر زیبایی پارتیشن فریم لس، قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس کمتر از پارتیشن های شیشه ای فریم دار می باشد. پارتیشن فریم لس از زیبایی بیشتری نسبت به پارتیشن فریم دار دارد که دلیل زیبایی پارتیشن فریم لس یک دست بودن شیشه ها و نبودن مانع و جدا کننده در بین شیشه های آن می باشد.
پارتیشن فریم لس از شیشه سکوریت 10 میل که قابلیت اجرای طرح های مختلف و طرح های سند بلاست به صورت مات و نیمه مات و یا طرح لوگو هست. به دلیل شکل ظاهر زیبای پارتیشنهای مدل شیشه فریم لس این نوع دیوارک بیشتر در محل کارهایی که نیاز به دید باز دارند مورداستفاده قرار می‌گیرد.
نکته مهم و مزیت اصلی پارتیشن فریم لس این هست که جای کمتری را اشغال می کند و به دلیل نداشتن فریم سطح دید یک دست و بیشتری را در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد.
به دلیل انعطاف پذیر بودن پارتیشن از جنس شیشه‌ به راحتی می توان آن را در فضاها و محیط های متفاوتی نصب نمود که زیبایی و کارایی آن محیط به بیشترین حد خود می رسد. به دلیل نداشتن فریم در ظاهر شکننده به نظر می رسد ولی برخلاف ظاهر آن دارای استحکام بسیار بالایی هست.

 

قیمت پارتیشن شیشه ای

متراژ مهم ترین عامل موثر در قیمت پارتیشن شیشه ای می باشد. همچنین نوع شیشه استفاده شده، تک جداره و یا دوجداره بودن پارتیشن و یراق و ابزار آلات مورد استفاده که میتواند در دو نوع خارجی و ایرانی که دارای تفاوت های  کمی و کیفی است، از عوامل دیگر تعیین کننده درهزینه پارتیشن اداری است.
در زمان تصمیم گیری برای انتخاب پارتیشنی مناسب برای محیط خود بررسی و در نظر داشتن مواردی که بر قیمت پارتیشن شیشه ای شما تاثیر گذار است میتواند به انتخاب شما و مدیریت هزینه هایتان کمک شایانی داشته باشد.
اولین و مهمترین جز پارتیشن شیشه ای و جزء اصلی آن شیشه سکوریت است.متراژ، رنگ، ضخامت و البته طرح سندبلاست برروی آن هرکدام به نوبه خود برقیمت این نوع پارتیشن تاثیر گذار است.
فریم آلومینیومی نوع و ضخامت آن با تنوع بسیار رنگ بندی هایش نیز جز دیگری است که تاثیر بسزایی بر هزینه شما خواهد داشت.
از عوامل دیگر در تعیین قیمت پارتیشن مدل شیشه ای می توان به فریم دار یا فریم لس بودن پارتیشن شیشه ای اشاره نمود. یراق آلات مورد استفاده یکی از مهمترین عوامل در تعین قیمت پارتیشن شیشه ای می باشند. یراق آلات پارتیشن شیشه ای همانند سایر یراق آلات در دو نوع ایرانی و خارجی که دارای تفاوت کیفیت و قیمت می باشند، موجود می باشد. قیمت ها برحسب متراژ کار متغیر می باشند و پس از بازدید کارشناس از محل پروژه و کشیده شدن نقشه اصلی، قیمت پارتیشن واقعی محصولات، حساب می گردد.

پارتیشن شیشه ای

 

پارتیشن شیشه ای و استیل

پارتیشن شیشه ای و استیل رابطه خوبی در ساختار پارتیشن های شیشه ای دارند. استفاده از استیل به عنوان فریم پارتیشن شیشه ای، زیبایی خاصی به مجموعه ای که از این نوع پارتیشن استفاده شده است می دهد. پارتیشن های شیشه و استیل با توجه به زیبایی که ایجاد می کنند طرفداران زیادی دارند.پیشنهاد ما به شما این است که از ترکیب پارتیشین شیشه ای و استیل در طراحی فضای خود استفاده کنید. پارتیشن های شیشه و استیل علاوه بر زیبایی که به محیط می دهد. مدت زمان عمر مفید استفاده از پارتیشنهای شیشه ای استیل را افزایش می دهد.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای رنگی

پارتیشن شیشه ای برای جداسازی فضایی در محیط کاری و اداری کاربرد بسیاری دارد تا علاوه بر جدا سازی و فضا سازی محیط برای کارکنان و کارمندان موجب  افزایش زیبایی محیط و در نتیجه افزایش نشاط و روحیه کاری افراد می گردد.  در تولید و ساخت این نوع پارتیشن ها از شیشه های رنگی در طرح های مختلف و رنگ های متفاوت متناسب با درخواست و انتخاب افراد  می توان استفاده کرد. 

پارتیشن شیشه ای رنگی را می توان  به صورت شیشه های رنگ دار هماهنگ با رنگ محیط اطراف اداره و شرکت انتخاب و نصب نمود. می توان رنگ شیشه پارتیشن ها را در ترکیب بندی های متنوع انتخاب کرد تا  محیط کاری دارای تنوع و جذابیت فراوان گردد و هم راستا با آن  موجب  افزایش روحیه کاری و بازده کار کارکنان را به دنبال داشته باشد.

پارتیشن شیشه ای رنگی

پارتیشن شیشه ای متحرک

از پارتیشن مدل شیشه ای متحرک می توان برای ساخت فضاهای موقتی که دارای پویایی و جذابیت فضایی می باشد استفاده نمود. پارتیشن متحرک را می توان به راحتی و بوسیله تنظیماتی که روی ان انجام می شود به مکان های دیگر حرکت داد. پارتیشن شیشه ای متحرک تشکیل شده از پنل های شیشه ای می باشد که توسط بست هایی به کف پنل چفت می شوند آخرین پنل می تواند آزادانه روی پاشنه در بچرخد. 

پارتیشن اداری شیشه ای متحرک علاوه بر امکان حرکت و جابه جایی که دارد در جدا سازی فضایی بسیار کاربرد دارد می توان از شیشه های طرح دار سند بلاست شده و یا شیشه های رنگی دکوراتیو برای افزایش زیبایی پارتیشن ها نیز استفاده نمود. 

پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن دو جداره شیشه ای

استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره در محل های با سر و صدای بالا پیشنهاد می شود. پارتیشن دوجداره شیشه ای علاوه بر عایق بودن صدا از شفافیت بالایی برخوردار است و از انتقال دما و حرارت نیز جلوگیری می کند. در پارتیشن شیشه ای دوجداره از دو لایه شیشه سکوریت 10 میل که عایق بسیار قوی صدا می باشد استفاده می گردد.

برخی از ویژگی های این پارتیشن اداری شیشه ای عبارتند از: پوشش کامل ارتفاع از کف تا سقف،  پیکربندی در دو مدل مسطح یا منحنی، امکان پیاده سازی طرح و نقش روی شیشه، کاملا قابل جدا شدن و استفاده مجدد
این نوع پارتیشن نیز مانند پارتیشن شیشه ای تک جداره در دو مدل فریم لس و با فریم آلومینیومی ارائه می شود.

پارتیشن شیشه ای دوجداره فریم لس

سیستم پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره فریم لس با کاهش پروفیل های آلومینیومی در قسمت دیوار شیشه ای در حالی که بیشترین شفافیت و زیبایی را  در طراحی داراست، بالاترین عایق صدا را نیز در بین سایر مدل ها دارد.
این سیستم پارتیشن دو جداره، بدون نیاز به پروفیل عمودی، حداکثر شفافیت را در معماری نوین ارائه می دهد. ظرافت و زیبایی و زمان نصب بسیار کوتاه آن از ویژگی های قابل توجه این نوع پارتیشن است.

پارتیشن شیشه ای دوجداره با فریم آلومینیومی

این سیستم پارتیشن اداری تک جداره با پروفیل های عمودی، زیبایی بصری ترکیب شیشه و آلومینیوم را به حداکثر می رساند.
پروفیل های آلومینیومی اسلیم یک راه حل بسیار مناسب برای پارتیشن های شیشه ای اداری می باشد. فرم های خاص پروفیل های آلومینیومی ما در طرح های گوناگون پیوند بین پنل های شیشه ای را تشکیل میدهد.

پارتیشن شیشه ای دو جداره

قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره

نوع دوجداره این پارتیشن ها به دلیل خاصیت آگوستیک و عایق بودن، طرفداران بسیاری برای اجرای پاتیشن در ادارات دارد. قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره بر اساس شیشه مورد استفاده و ضخامت آن و همچنین ابعاد و اندازه شیشه های دو جداره در نصب، تعیین می شود. در قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره یراق آلات و قطعات مورد استفاده نیز تاثیر گذار می باشد.

پارتیشن شیشه ای تک جداره 

در نوع تک جداره این نوع پارتیشن ها از شیشه سکوریت با ضخامت ده تا هشت میل ساخته می شود. در انواع مختلفی موجود می باشد که می توان در مدل های فریم دار و یا فریم لس یا طرح چوب اجرا نمود. این مدل پارتیشن را می توان با شیشه سکوریت طرح دار سند بلاست شده یا طرح چاپ شده اجرا کرد. که به طور کلی موجب زیبا تر شدن محیط می گرددو به دلیل تقسیم بندی و فضا سازی مورد استفاده در فضا های اداری می گردد. می توان در صورت تمایل به استفاده کردن از شیشه های ساده در یک طرف شیشه پرده کرکره ای نصب نمود. مدل شیشه ای پارتیشن تک جداری تمامی ویژگی ها و نقطه قوت های پارتیشن را دارا می باشد و در فضا هایی کوچک به دلیل پهنای کمتر شیشه ها نسبت به پارتیشن دو جداره مورد استفاده قرارمی گیرد.

برخی از ویژگی های این مدل ها عبارتند از: پوشش کامل ارتفاع از کف تا سقف،  پیکربندی در دو مدل مسطح یا منحنی، امکان پیاده سازی طرح و نقش روی شیشه، نصب و راه اندازی به صورت کامل خشک (بدون چسب)، کاملا قابل جدا شدن و استفاده مجدد
این نوع پارتیشن در دو مدل  فریم لس و فریم آلومینیومی ارائه میشود.

پارتیشن شیشه ای تک جداره راهکار بسیار مناسبی برای زمانی است که انعطاف پذیری و قیمت پارتیشن شیشه ای بالاترین اولویت محسوب می شود.پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره یک جانشین خوب برای دیوارهای جامد است و یک انتخاب ویژه و مناسب برای سازماندهی و تقسیم بندی فضاهای تجاری داخلی می باشد.
 

پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره فریم لس

این سیستم پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره فریم لس، بدون نیاز به پروفیل عمودی، حداکثر شفافیت و مقرون به صرفه بودن را ترکیب می کند. ظرافت و زیبایی و زمان نصب بسیار کوتاه آن  از ویژگی های قابل توجه این نوع پارتیشن است.
پایه های نگه دارنده شیشه در این سیستم، پروفیل آلومینیومی است که در قسمت بالا و پایین پارتیشن استفاده می شود که از انواع مختلف پنل های شیشه ای با شکل های مختلف پشتیبانی می کند.
این سیستم پارتیشن سازگاری بالایی با محیط دارد و در قسمت هایی که  شفافیت زیادی نیازمند است، بیشترین کاربرد را دارد.

پارتیشن مدل شیشه ای تک جداره با فریم آلومینیومی

این سیستم پارتیشن تک جداره با پروفیل های عمودی، زیبایی بصری ترکیب شیشه و آلومینیوم را به حداکثر می رساند. ظرافت و زیبایی و زمان نصب بسیار کوتاه آن  از ویژگی های قابل توجه این نوع پارتیشن است.
پروفیل های آلومینیومی اسلیم یک راه حل بسیار مناسب برای پارتیشن های شیشه ای اداری می باشد. فرم های خاص پروفیل های آلومینیومی ما در طرح های گوناگون پیوند بین پنل های شیشه ای را تشکیل میدهد.
 

فریم پارتیشنهای شیشه ای

تنوع فریم پارتیشن بسیار بالا بوده و بنا به سلیقه مشتری و محل اجرا قابل تغییر بوده
فریم های آلومینیومی در سطح مقطع های مختلفی موجود میباشد که به چند مورد آن اشاره میشود :

 • فریم M که اندازه آن 28*28 میلیمتر با پوشش رنگ الکترواستاتیک
 • فریم U ارتفاع 32 عرض 12 میلیمتر با رنگ کوره ای
 • فریم دو تکه زهوار خور 32*32 میلیمتر در رنگ های کوره ای و آنادایز طلایی و شامپاینی
 • فریم 3 تکه زهوار خور 58*58 آنادایز شده
 • فریم فارسی بر رنگ نقره ای ، طلایی و… 50 میلیمتری
 • فریم فارسی بر رنگ نقره ای ، طلایی و… 70 میلیمتری
 • فریم های کاور استیل شده مختلف

پارتیشن شیشه ای

 ویژگی های شیشه پارتیشن :

 • عملکرد صوتی (آکوستیک) تا 47 db 
 • جذابیت و شیک بودن 
 • انواع طرح های سندبلاست 
 •  طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها
 •  ضخامت 10 میلیمتر
 • ارتفاع استاندارد و یا با ارتفاع کامل 
 • نصب سریع 

پروفیل پارتیشن شیشه ای

جنس پروفیل های پارتیشن اداری شیشه ای از آلومینیوم است که استحکام کافی برای نگه داشتن شیشه را دارد و مقاومت بالایی در مقابل خوردگی دارد.سطح پروفیل آنودایز شده و با رنگ های RAL پوشیده شده است. یراق های ثابت نیز می توانند با کمک پروفیل های اسلیم که باریک تر از پروفایل های استاندارد هستند احساس راحتی و روح پذیری بیشتری را در محیط ایجاد کنند.
یراق ها را می توان با مواد پر کننده مختلف با ضخامت حداکثر 10 میلی متر پر کرد. پنل های شیشه ای در یراق نگه دارنده با چسب های سیلیکونی نامرئی محکم میشوند. همچنین، لبه پایین پنل های شیشه ای با آب بندی پر شده که آن را از آلومینیوم جدا می کند و مانع از افتادن شیشه می شود.

پارتیشن با شیشه هوشمند smart glass partition

از دیر باز بکار گیری شیشه های هوشمند برای پارتیشن ها بسیار مورد توجه بوده و معماران وطراحان علاقه بسیاری به بکارگیری این محصول داشته اند ولی متاسفانه هنوز شیشه مناسب هوشمندی برای این منظور به بازار نیامده و شیشه های هوشمند موجود در بازار بسیار بی کیفیت بوده و برای استفاده طولانی مدت در پارتیشن اصلا مناسب نمیباشد و در مدت حتی یکماه استفاده دچار اشکال فنی میگردد لذا استفاده از شیشه های هوشمند فعلا اصلا توصیه نمیشود چرا که کارکرد مناسبی را اصلا نمیتوان برای شیشه های هوشمند تضمین نمود البته مطمئنا در اینده ای نزدیک به تکنولوژی قابل اطمینان و اقتصادی دست پیدا خواهیم کرد ولیکن فعلا تکنولوژی قابل اطمینان و با قیمت منطقی در بازار وجود ندارد.

پارتیشن اداری جدید

پارتیشن شیشه‌ ثابت

پارتیشنهای شیشه ای به دو صورت متحرک و ثابت وجود دارند. نوع کوتاه پارتیشنی که روی زمین قرار می گیرد مانند پانل ها معمولا ثابت نصب می شوند، اما نوع متحرک آنها مناسب تر است، زیرا می توانید محل قرارگیری آن را با تغییر چیدمان تغییر دهید. 

پارتیشن با شیشه سکوریت 

پارتیشن به عنوان جدا کننده فضا به وسیله متریال مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که مناسب ترین و پرکاربرد ترین آن پارتیشن با شیشه سکوریت می باشد. شیشه سکوریت به دلیل خاصیت و مزایایی که دارد امروزه مورد استفاده فراوانی قرار گرفته است که پارتیشن شیشه ای با شیشه سکوریت یکی از کاربرد های آن می باشد. دلیل استفاده این می باشد که می توان طرح های مختلف و متفاوت از جمله لوگو را روی شیشه سکوریت حک کرد تا زیبایی محیط اطراف بیشتر از قبل گردد.
ممکن است این گونه به نظر برسد که استفاده از پارتیشن اداری شیشه سکوریت فقط به منظور استفاده حداکثری از نور طبیعی و دید و ارتباط حداکثری صورت می گیرد.  درحالی كه، بایستی توجه داشت این قابلیت از پارتیشن های اداری تنها کاربرد این محصول نمی باشد و استفاده از متریال شیشه از دیرباز در سازه های مختلف معماری مورد توجه بوده و این متریال در گونه ها، اشکال و قابلیت های مختلف به کار گرفته می شده است. پارتیشن دفتر کار شيشه سكوريت به ما کمک می کند تا ديواری موقت داشته باشیم و به راحتی بتوانیم در صورت نیاز دو فضا را از یکدیگر جدا کنیم. از پارتیشن اداری شیشه سکوریت می توان به عنوان پانلی یا آکاردئونی استفاده کرد که در حالت جمع بودن پارتیشن قسمت اعظم پارتیشن از فضا خارج شده و فضا را به صورت تقریبا یکپارچه خواهیم داشت. ولی در مدل پانلی پارتیشن متحرک، فضا را به صورت تقریبی جدا کرده و کماکان ارتباط دو فضا وجود دارد که در این مدل هدف از جداسازی، جداسازی کامل نبوده و بیشتر هدف مشخص کردن حریم بین دو فضا می باشد.

پارتیشن شیشه ای در محیط اداری

امروزه در کشور های اروپایی، برای استفاده بهینه از تمام فضای واحد، از پارتیشن شیشه ای اداری استفاده می کنند. در صورتی که طراحی شما به صورت صحیح انجام شود، پارتیشن های شیشه ای اداری پاسخگوی تمام نیازهای شما خواهد بود.
پارتیشن به دلیل سبک خاصی که در طراحی و دکوراسیون ایجاد می‌کند، به‌طور مشترک در منازل، ادارات و فروشگاه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محصول به‌صورت ثابت یا شیشه متحرک ارائه می‌گردد و می‌تواند دکور فضای دفتر و یا منزل شمارا بزرگ‌تر و کارآمدتر نشان دهد؛ برعکس دیوارهای گچی قدیمی، پارتیشن های شیشه‌ ای متحرک می‌تواند برای تغییر فضا مورداستفاده قرار گیرد. پارتیشن شیشه ای محیط را هم برای کارمندان و هم بازدیدکنندگان بسیار جذاب‌تر می‌کند و یک دکوراسیون حرفه‌ای برای فضای شمابه وجود می‌آورد. مزایای داشتن پارتیشن های شیشه ای در دفتر و اماکن تجاری بسیار است صرفه اقتصادی بالای نصب این محصول با توجه به‌سرعت بالای نصب آن و فضاسازی بهینه محیط توسط پارتیشنهای شیشه ای بخشی از مزایای نصب این محصول در ادارات می‌باشد. برای ادارات معمولا از پارتیشن های دست دوم هم استفاده می کنند.

 

پارتیشن شیشه ای ارزان قیمت

 

یراق پارتیشن شیشه ای 

برای نصب و اتصال پارتیشن از نوع شیشه لازم است که از اتصالات و یراق آلات پارتیشنهای شیشه ای استفاده شود تا این سازه شیشه ای بتواند پایدار بماند، یراق آلات پارتیشن های شیشه ای همان یراق شیشه می باشد که بسته به نوع پارتیشن هرکدام از این یراق آلات مورد استفاده قرار می گیرد.

 

اجرای پارتیشن شیشه ای

پارتیشن مدل شیشه ای امروزه به عنوان یکی از عومل در طراحی دکوراسیون داخلی در محیط های اداری و مسکونی و.. محسوب می شود. اجرای این نوع پارتیشن در محیط های مختلفی موجب می شود تا تنوع فضایی و افزایش دید بصری را ایجاد نماید و موجب بالا رفتن استفاده از محیط و تقسیم بندی آن به فضاهای مختلف گردد که این امر موجب بالا رفتن کارآیی در کارکنان در محیط اداری کاری با ایجاد حریم شخصی گردد. 
با اجرای پارتیشن مدل شیشه ای درمحیط های بزرگ میتوان آن محیط را به فضاهای کوچکتر و کارآمد تر تقسیم نمود و در محیط های کوچک نیز می توان با تقسیم بندی فضایی از آن فضاها حتی فضاهای پرت و دور افتاده استفاده مفیدی داشت. اجرای این پارتیشن های شیشه ای علاوه بر زیبایی موجب می شود تا نور به طور یک دست در همه محیط بتابد. 

در مورد نقش پارتیشن اداری در دکوراسیون محیط بخوانید.

پارتیشن شیشه ای کرکره دار

پارتیشن از نوع شیشه ای کرکره دار یکی از انواع پارتیشن می باشد که جنس آن از شیشه های چند جداره می باشد که در بین جداره وسطی شیشه پرده کرکره ای آلومنیومی نصب میگردد. باز و بسته شدن، سایه روشن کردن پره های پرده کرکره ای پارتیشن را می توان از راه دور با ریموت کنترل کرد. 
پارتیشن کرکره دار برای مکان های اداری  با فریم سه جداره قابل اجرا می باشد. پرده های نصب شده در بین شیشه را می توان تا ابعاد 3*2.5 نصب و اجرا نمود. برای ایجاد دکوراسیون خاص و جذاب می توان از چاپ طرح مختلف روی آن استفاده نمود هم چنین پرده ها از جنس آلومینیوم در رنگ های مختلف موجود می باشند.  
پارتیشن شیشه های کرکره دار دارای ویژگی های بسیاری از جمله:
• زیبایی و تنوع رنگ بسیار زیاد و ایجاد هارمونی با محیط 
• عایق مناسب در برابر اتلاف انرژی و صدا
• مقاومت بالا و طول عمر بسیار زیاد
• نگهداری و شستشوی آسان 
پارتیشن های شیشه ای در هتل‌ و رستوران‌
پارتیشن های شیشه ای در هتل و رستوران، طیف وسیعی از استایل های مختلف با رنگ‌ها و انواع مختلفی را شامل می شود  که می‌توان آن‌ها را در انواع اماکن حتی نصب پارتیشن در شهرستان را هم نام برد. استفاده از شیشه‌های چند جداره برای حفظ عایق صوتی بسیار مناسب است. شما همچنین می‌توانید از آرم شرکت خود برای طراحی آن استفاده نمایید. امروزه از پارتیشن شیشه ای در هتل و رستوران استفاده می گردد زیرا نمای ظاهری و داخلی رستوران جدای از دست‌پخت سرآشپز، بیش از هر چیز دیگری مورد توجه قرار می‌گیرد. شیشه یکی از مواد مرسوم در دکوراسیون داخلی محسوب می‌شود. 

پارتیشن تک جداره

با انواع پارتیشن تک جداره اداری بیشتر آشنا شوید.

گاهی برای جدا سازی فضاها از یکدیگر از پارتیشن تک جداره استفاده می کنند. پارتیشن اداری تک جداره در انواع مختلف و با متریال های گوناگون تولید می شود. پرکاربردترین نوع پارتیشن تک جداره، پارتیشن شیشه ای است.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.پارتيشن دوجداره امکان جداسازي قسمت ورودي ساختمان و راهرو هاي منتهي به اتاق ها را از فضاهاي ديگر ميسر مي سازد.
پارتیشن اداری شیشه ای

خرید و آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف ، قیمت پارتیشن mdf

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

 • emailinfo [@] workwood.ir
 • phone02122049741
middle-img