photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
پارتیشن اتاق اداری,پارتیشن اتاق,اتاق اداری

پارتیشن اتاق اداری

  • 1398/4/23
  • 976 نفر
  • 23/4/1398 27/8/1399

پارتیشن اتاق اداری را میتوان در انواع مختلف استفاده گرد: مثلا اتاقی تمام شیشه و همچنین دوجداره استفاده کرد که صدا سالتن به داخل نفوذ نکند. 

پارتیشن اتاق اداری

از پارتیشن اداری برای جداسازی و باعث جلوگیری از گسترش صدا در محل کار می شود به ویژه اگر ارتفاع شان بلند باشد. همچنین برای افزایش تمرکز  و میزان حواس پرتی را به حداقل می رسانند. مسلما هیچ کس دوست ندارد زمانی که مشغول به کار است صدای تلفن دیگران را بشنود.
پارتیشن اتاق اداری را میتوان در انواع مختلف استفاده گرد: مثلا اتاقی تمام شیشه و همچنین دوجداره استفاده کرد که صدا سالتن به داخل نفوذ نکند. 


انواع مختلف پارتیشن اتاق 

پارتیشن اداری المیونیوم

پارتیشن اتاق آلومینیومی

مجموعه ای است که در پارتیشن از آلومینیوم استفاده می شود و یکی از پرطرفدار ترین پارتیشن برای محیط های کاری است. برای استفاده از پارتیشن آلومنیومی میتوانید طرح های مختلف را سفارش دهید، در مدل آلمونیوم تک جداره شما میتوانید از شیشه مات یا شفاف استفاده کنید همچنین می توانید از ام دی اف استفاده کرد. این نوع پارتیشن را می توان برای جداسازی و ساخت اتاق استفاده کرد. در استفاده از پارتیشن اتاق فلزی این نکته را در نظر داشته باشید که هنگام  استفاده از درب، بدلیل برخورد با اسکلت همجنس خود با از گذشت سر و صدایی را تولید میکند. در این صورت می توانید از درب شیشه ای یا چوبی استفاده کنید  

پارتیش اداری ام دی اف

پارتیشن اتاقی ام دی اف

در استفاده از پارتیشن اتاق شیشه یک محیط کاملا بسته را مشاهده خواهید کرد که با استفاه از پنجره یا درب شیشه ای استفاده کنید به اتاق نور برسد. پارتیشن اتاقی ام دی اف را میتوان در رنگ ها و طرح های مختلف ایجاد کرد . با روکش های مختلفی از چوب، ام دی اف یا روکش چوب طبیعی موجود می باشند.  لبه های تر تمیز و صاف و صیقل داده شده ، قاب ها و نحوه ی جفت شدن آن ها، باعث می شود که به راحتی بتوان آنها را جدا کرده و دوباره نصب کرد. در استفاده از پنجره می شود از شیشه دوجداره یا تک جداره جهت ساخت محیطی ارام استفاده نمود.

پارتیشن چوبی اتاق

اگر نیاز خاصی به تقسیم اتاق دارید یا نیاز به یک راه حل برای صرفه جویی در فضا را دارید، می‎توانید از پارتیشن چوبی استفاده کنید. برای ایجاد اتاقی ارام با انعطاف پذیری بالا و همچنین محیط مناسب برای مطالعه میتوانید از چوب استفاده کنید.  پارتیشن های چوبی دارای تنوع گوناگون از شکل‎ها هستند که زیبایی ویژه‎ای را به فضای اداری می‎دهند. آنها محیطی کلاسیک و گرم را ایجاد می کنند.البته این نکته را در نظر داشته باشید که از چوب در محیط هایی که رطوبت کم دارند و با آب تماس مستقیم ندارد میتوانید استفاده کنید.

پارتیشن اداری اتاق دوجداره

پارتیشن اتاقی دوجداره

پارتیشن در ساز های مختلف کوتا و بلند و نیمه بلند هستند که نسبت به کاربرد و نیاز میتوان از آن ها استفاده کرد. یکی از هدف های اصلی ایجاد اتاق اداری کاهش دید و کاهش صدا است. پارتیشن دو جداره  علاوه بر جلوگیری از صدا و کاهش صدای اتاق مجاور باعث عایق بندی حرارتی نیز میشود که در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد و به نوعی پارتیشن دو جداره از اتلاف انرژی جلوگیری میکند .  در پارتیشن دوجداره میتوان از کرکره ها بین پنجره ها استفاده کرد.ارتفاع پارتیشن ها به عواملی مانند جریان گردشی هوا و عایق شدن از لحاظ صدا بستگی دارد. در پارتیشن دوجداره از جداره های شیشه نیز به صورت دوجداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها متناسب با سلیقه مشتری و نور موجود در محل قابل تغییر می باشد.

پارتیشن اداری اتاق شیشه ای

پارتیشن اتاق شیشه ای

در استفاده از پارتیشن اتاق از جنس شیشه برای رسیدن به طراحی منحصر به فرد و کاربردی می توان از شیشه های تک و دو جداره و منحنی  استفاده کنید. همچنین میتوانید از شیشه های 8، 10، و 12 میلیمتری  در پارتیشن اتاق استفاده کنید. درصورتی که شما نخواهید محیط داخل دیده شود میتوانید از شیشه مات استفاده کرد که بسیار مدرن است. از پارتیشن شیشه ای دوجداره در محل های با سر و صدای بالا پیشنهاد می شود. پارتیشن دوجداره شیشه ای علاوه بر عایق بودن صدا از شفافیت بالایی برخوردار است و از انتقال دما و حرارت نیز جلوگیری می کند. در پارتیشن شیشه ای دوجداره از دو لایه شیشه سکوریت 10 میل که عایق بسیار قوی صدا می باشد استفاده می گردد.

 

 

 

 

 

 

پارتیشن اداری تک جداره

آنچه باید در مورد پارتیشن اداری تک جداره بدانید

پارتیشن های اداری تک جداره از نوع شیشه ای هستند. این نوع پارتیشن ها در ابعاد کوتاه، نیمه بلند، بلند و تا ارتفاع سقف می باشند.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.
پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای | قیمت پارتیشن شیشه ای | پارتیشن شیشه ای فریم لس

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف ، قیمت پارتیشن mdf

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

  • emailinfo [@] workwood.ir
  • phone02122049741
middle-img