photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
رنگ بندی پارتیشن اداری,رنگ پارتیشن,رنگ بندی پارتیشن ام دی اف

رنگ پارتیشن اداری، رنگ ام دی اف پارتیشن، انتخاب رنگ پارتیشن اداری

  • 1398/4/24
  • 2058 نفر
  • 24/4/1398 27/8/1399

در پارتیشن اداری تنوع رنگ و طرح با قابلیت ترکیب رنگ بدنه و نوارها با توجه به سلیقه یا طرح مصوب مشتری امکان پذیر می باشد رنگ پارتیشن اداری یکی از مواردی است که در طراحی و دکوراسیون مطرح می شود

رنگ بندی پارتیشن اداری

در پارتیشن اداری تنوع رنگ و طرح با قابلیت ترکیب رنگ بدنه و نوارها با توجه به سلیقه یا طرح مصوب مشتری امکان پذیر می باشد رنگ پارتیشن اداری یکی از مواردی است که در طراحی و دکوراسیون مطرح می شود، انتخاب رنگ پارتیشن اداری نه تنها بستگی به سلیقه فرد دارد بلکه باید با فضای محل کار هماهنگی داشته باشد . رنگ پارتیشن اداری یکی از مواردی است که در طراحی و دکوراسیون مطرح می شود، انتخاب رنگ پارتیشن اداری نه تنها بستگی به سلیقه فرد دارد بلکه باید با فضای محل کار هماهنگی داشته باشد . به کار گیری پارتیشن اثری زیبا و عالی در زیبا نشان دادن دکوراسیون اداره دارد و به سبب همین علت با به کارگیری پارتیشن و انتخاب رنگ مناسب آن می تواند محیط  اداره  را منحصر به فرد و فانتزی نشان دهد. برای انتخاب رنگ مناسب حتما نظر کارشناسان رنگ را بپرسید چون علاوه بر تنظیم  محیط مناسب اداره رنگ بندی پارتیشن نیز می تواند به بزرگ نشان دادن اداره کمک کند . اگر نظم و تناسب در زیبایی برایتان مهم است، پیشنهاد می‌کنیم از رنگ‌بندی مناسبی برای پارتیشن اداره یا دفترتان استفاده کنید. برای مثال در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های مختلف، از رنگ سفید (یا رنگ آرامش بخش) برای پارتیشن بندی استفاده می‌شود. توجه به اشیایی که از لحاظ رنگ و جنس بافت غنی دارند  به شما کمک می کند که به هنگام انتخاب رنگها، رنگ مورد علاقه خود را به راحتی پیدا کنید. یکی دیگر از موادری که در طراحی داخلی و پارتیشن اداره باید به آن توجه کنید کفپوش است.برای پوشش کف آپارتمان از مصالح گوناگونی می توان بهره گرفت. در صورت استفاده از سرامیک می بایست در انتخاب رنگ آن دقت زیادی شود، زیرا استفاده از رنگ های تیره در کف، فضا را فشرده تر نشان می دهد.
جنس و بافت، عامل مهمی است که باعث زنده شدن رنگها می شود. در واقع برخی رنگها تنها در صورت قرار گرفتن در جنس و بافت مناسب می توانند همنشینی زیبایی را ارائه دهند. جنس و بافت پارتیشن نیز برای کاربرد در فضایی که به قرارگیری آن نیاز داریم، متفاوت خواهد بود، تنوع رنگی برای جان بخشی و خلق زیبایی پارتیشن با توجه به جنس و بافت انتخابی نیز متفاوت خواهد بود. تناسب جنس و بافت پارتیشن و رنگ انتخابی برای آن اهمیت بالایی دارد.
طراحی با نور

اهمیت نور بر فضا

قدرت نور در تمام شکل هایش، ابزار مؤثری برای تغییر کیفیت هر رنگ و فضای خاص در طراحی دکور به ویژه طراحی پارتیشن است. ترکیب نور و رنگ پارتیشن اداری می تواند تاثیر فوق العاده ای داشته باشد، پارتیشن های امروزی فقط یک پارتیشن نیستند بلکه الهام دهنده و ایجاد کننده انرژی های خوب و مثبت می توانند باشند. سقف سفید ۱۰ تا ۱۵ درصد از نور را باز می تاباند و از هر رنگ دیگری بهتر است بنابراین مهم است که هنگام اضافه کردن رنگ به دکوراسیون اتاق سقف و کف را نیز در نظر بگیریم.

رنگ پارتیشن اداری ام دی اف

رنگ پارتینش اداری ام دی اف

طرح و رنگهای متنوعی میتواند تولید شود و این بدلیل استفاده از ام دی اف در بدنه پارتیشن دوجداره میباشد که دارای تنوع بسیار بالایی از طرح و رنگ میباشد.   و همه جوانب را در نظر داشته باشیم . این دفتر کار شما خواهد بود که رنگ و طرح مورد علاقه شما را به خود میپذیرد و علاوه بر سلیقه خود باید به زیبایی و جذابیت طرح و رنگ به کار رفته در محل کار عموم پسند بودن آنرا هم در نظر داشته باشید تا برای ارباب رجوع و مراجعه کنندگان شما نیز این رنگ دلپذیر و جذاب باشد . هنگامیکه برای انتخاب رنگ مورد نظر خود برای تکمیل دکوراسیون اداری خود و اجرای پارتیشن اداری محل کار سمپل و نمونه رنگهای ام دی اف را بررسی میفرمایید با رنگها و طرح های متنوعی روبرو میشوید . بعضی از این رنگها بصورت یکپارچه و اصطلاحا تک رنگ میباشند مانند سبز , آبی یا نارنجی یکدست و بعضی از رنگهای دیگر در طرح چوب خود را نمایان میکنند مانند گردویی , فندقی , راش , ملچ و ... که دارای طرح چوب و رگه هایی از چوب در بطن خود میباشند و از این رو گرمی و زیبایی چوب را در ذهن بیننده تداعی میکنند . بعضی از این رنگها و طرحها هم بصورت مدرن و امروزی و با شکلهای گوناگون و یا طرحهایی با خطوط در هم تنیده خود را نمایان میکنند که مانند طرح های چوب که به شکل برش مقطعی از چوب است نمیباشند و زاییده ذهن خلاق طراحان طرح و رنگ میباشد .

رنگ پارتیشن اداری

رنگ هایی که نباید در پارتیشن اداری استفاه کنید

صورتی یخی هم مناسب فضای اداری نیست زیرا جذابیت چشمی ندارد اما میتوان در کنار رنگ دیگر از آن استفاده کرد. 
در طیف رنگ قرمز می توان خشخاشی را نام برد که نتیجه آن تحریک کردن خشم افراد میباشد و به هیچ عنوان برای دکوراسیون اداری یا پارتیشن اداری از این رنگ استفاده نکنید.
رنگ روغنی بسیار شناخته شده است اما بهتر است زیاد از این رنگ برای محیط اداری اسیتفاده نکنید زیرا باعث اضتراب و تنش های منفی بر ذهن می شود.

رنگ پارتیشن اداری


رنگ ها مناسب برای پارتیشن های اداری

قبل از انتخاب رنگ پارتیشن، دیوارها، سقف و کف اتاق فکر کنید که چگونه و در چه زمان از این اتاق استفاده می کنید. یک اتاق نشیمن با نور خوب طبیعی را به راحتی می توان به رنگ سبز درآورد اما در اتاق های شمالی هر نور طبیعی باید تا حد امکان با انتخاب ته مایه های کم رنگی از کرم یا زرد افزایش یابد. در اتاقی که پنجره کم دارد و نور مصنوعی است. رنگی را انتخاب کنید که در زیر نور لامپ خوب به نظر می رسد. حباب های تنگستن موجب می شوند رنگ زرد کم رنگ در شب بسیار کم رنگ شود در حالی که رنگ آجری تحت نور تنگستن به نارنجی می گراید و رنگهای سبز ملایم به رنگ زرد-سبز تبدیل می شوند و بنفش نیز به رنگ قهوه ای کدر بدل می شود، رنگهای زرد، سبز و کرم فضاهای گرفته را درخشان و روشن می کنند. رنگ قرمز تیره تحت نور تنگستن اندکی نارنجی به نظر می آید در حالی که تحت نور فلورسنت قرمز به رنگ بسیار پرجاذبه ای تبدیل می شود. همین رنگ تحت نور زرد خیابان به قهوه ای متمایل می شود.

رنگ سفید القاء کننده آرامش، صفا و آسایش است. سفید به همراه خلوصش، یکی از کاربردی ترین رنگ ها در طراحی دکوراسیونی یک فضا است زیرا که با همه رنگ ها قابل ترکیب است. 
 رنگ های خنثی در دنیای دکوراسیون از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و کاربردی هستند. خنثی بودن آنها به این معناست که می توانید به راحتی در کنار هر رنگ دیگری بدون احتمال وجود از دست رفتن زیبایی های هر یک به خصوص رنگ ها، ترکیبی مناسب در فضا ایجاد کرد. رنگ های خنثی رنگ های صورتی کم رنگ یا آبی کم رنگ نیست بلکه منظور رنگ هایی هستند که به سفید نزدیک هستند مانند کرمی روشهن یا خاسترکی 
 

پارتیشن اداری تک جداره

آنچه باید در مورد پارتیشن اداری تک جداره بدانید

پارتیشن های اداری تک جداره از نوع شیشه ای هستند. این نوع پارتیشن ها در ابعاد کوتاه، نیمه بلند، بلند و تا ارتفاع سقف می باشند.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.
پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای | قیمت پارتیشن شیشه ای | پارتیشن شیشه ای فریم لس

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف ، قیمت پارتیشن mdf

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

  • emailinfo [@] workwood.ir
  • phone02122049741
middle-img