photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
قیمت پارتیشن اداری,قیمت انواع پارتیشن اداری,قیمت پارتیشن,هزینه پارتیشن اداری

قیمت انواع مدل پارتشین اداری، قیمت پارتیشن اداری

  • 1398/4/29
  • 1028 نفر
  • 29/4/1398 27/8/1399

امروزه با هزینه های  بالای  تغییرات معماری و دکوراسیون  لزوم آگاهی از اهدافی که ما را  ترغیب به انجام این تغییرات میکند

 

استفاده از پارتیشن اداری و قیمت

امروزه با هزینه های  بالای  تغییرات معماری و دکوراسیون  لزوم آگاهی از اهدافی که ما را  ترغیب به انجام این تغییرات میکند . بسیار مهم است بسیاری از مردم از پارتیشن اداری به منظور کاهش هزینه استفاده می کنند. هدف پارتیشن اداری کاهش هزینه و زیبایی محل مورد نظر است. همچینی باید به این نکته نیز توجه نمود که استفاده از پارتیشن های ارزان با کیفیت پایین به هزینه دیگر وا می دارد که مجبور به خرید دوباره می شود.  باید مد نظر داشت که همیشه همه اجزای اداری  تاثیر مثبت بروی روند کاری نداشته و ممکن است  وجود بعضی از آنها  بزرگی در یک روند و یا روند کلی محل کار ما باشد.بنابراین بایستی تقسیم بندی و پارتیشن بندی محل کار را بدقت بررسی کرد تا بتوان کاملا هماهنگ ودر خدمت  روند کاری بهترین و کارآمد ترین تیغه چینی را بکار گرفت  و همچنین  بایستی با احاطه کامل به اهداف کاری روزانه شرکتمان و همچنین تاثیر گذاری مورد نظر بروی مراجعین و پرسنل  داخلی  مناسبترین اجزای اداری اعم از میز های کاری و سایر اجزا را بکار گرفت لذا ما بایستی همیشه بیاد داشته باشیم که در محیط کاری اهداف و روند کاری اولویت داشته و تمامی تصمیمات  بایستی در خدمت بالا بردن کیفیت کار جاریمان باشد. یکی دیگر از آیتمهایی که  ما را از تغییر و بهینه سازی دکوراسیون و پارتیشن اداری باز میدارد این است که ما نمخواهیم محل کارمان را برای مدتی تعطیل کینم . اگر شما هم فضایی در اختیار دارید که با پارتیشن‌بندی کارایی بالاتری پیدا می‌کند، همین حالا برای خرید پارتیشن اقدام کنید زیرا اوضاع اقتصادی ناپایدار باعث نوسان قیمت‌ها می‌شود و هرچه زودتر اقدام کنید، به نفع شما خواهد بود.

 

قیمت پارتیشن های اداری 

قیمت پارتیشن اداری یکی از مهم ترین فاکتورهای برای خرید پارتیشن اداری است. اما به طور جزئی‌تر نیز قابل تقسیم بندی هستند که به جنس فریم دور آنها مربوط می‌شود. یکی از عوامل تعیین کننده قیمت پارتیشن‌ها جنس آنها است که می‌تواند از آلومینیوم، چوب، نئوپان، شیشه، ام دی اف، چرم و ترکیبی از دو جنس باشد. گاهی انتخاب یک جنس قیمت پارتیشن را دو برابر می‌کند. گذشته از شیوه محاسبه قیمت، ارزش معماری هر محصول میبایست در قیمت تعیین کننده باشد. این بدین معنی است که صرفا پایین بودن قیمت یک محصول، تضمینی بر برآورده کردن نیازهای ما ندارد. همان طور که قیمت بالا نمی تواند ۱۰۰ درصد تضمین کننده باشد. پارتیشن اداری را میتوان بر  اساس متریال مصرفی، هزینه های پرسنلی و سانتیمتر اجرا یی محاسبه می گردد. همچنین با توجه به توانایی های این شرکت در جهت واردات انبوه متریال مورد استفاده در ساخت پارتیشن، قیمت انواع پارتیشن و همچنین قیمت مبلمان اداری، قیمت فرنیچر اداری و کلیه اجزای دکوراسیون اداری با کمترین حاشیه سود تعیین می گردد. از عوامل مهم دیگر که در قیمت مؤثر است خدمات پس از فروش و گارانتی است که باید پرداخت شود.

پارتیشن اداری ارزان 

در رابطه با پارتیشن‌های اداری نیز خریداران مایل هستند که پارتیشن ارزان قیمتی را خریداری کنند. با کمی گشت و گذار در وبسایت پازل ستاپ متوجه خواهید شد که ما پارتیشن‌های اداری گوناگونی را اعم از دوجداره، شیشه‌ای، تک جداره و... عرضه می‌کنیم که با توجه به نوع کیفیت محصول و خدمات، در برابر هم‌نظیرانشان بسیار خیره‌کننده هستند. 

پارتیشن اداری دست دوم یا نو ؟

پارتیشن اداری در طرح ها و اشکال مختلفی ارائه میگردد البته تفاوت در طراحی پارتیشن خیلی قیمت آن را تغییرات زیادی نمی دهد ولیکن گونگی متریال است که قیمت پارتیشن اداری را متفاوت میکند چرا که بکار گیری هر متریال هزینه مخصوص به خود داشته و هزینه تولید را مشخص مینماید که در نهایت قیمت تمام شده و قیمت محصول را تعیین خواهد کرد...بسایری از مشتریان برای کاهش هزینه خرید، از پارتیشن اداری دست دوم استفاده می کنند. اما این نکته را مد نظر داشته باشید که امروزه دیگر هر پارتیشن مناسب با یک مکان و اندازه طراحی می شود پس استفاده از پارتیشن دست دوم با توجه به فضای مختلف و خاص نمیتوان از پارتیشن دست دوم استفاده نمود همچنین در صورت استفاده از دست دوم مجبور پرداخت به هزینه بیشتر برای نصب آن پرداخت کنید. شما میتوانید از پارتیشن اداری نو مطابق با فضای اداری خود استفاده نمایید.

انواع پارتیشن با جنس های مختلف

پارتیشن اداری در طرحها و اشکال مختلفی ارائه میگرد د البته تفاوت در طراحی پارتیشن، قیمت آن را تغییرات زیادی نمی دهد ولیکن گونگی متریال است که قیمت پارتیشن اداری را متفاوت میکند چرا که بکار گیری هر متریال هزینه مخصوص به خود داشته و هزینه تولید را مشخص مینماید که در نهایت قیمت تمام شده و قیمت محصول را تعیین خواهد کرد..

پارتیشن اداری دوجداره

پارتیشن اداری دوجداره

قیمت پارتیشن اداری دوجداره پایین تر از سایر پارتیشن ها می باشد ولی این امر دلیلی بر بی کیفیت بودن آن ها نمی باشد، به دلیل اینکه می توانید بر روی این پارتیشن ها انواع و اقسام کارها همانند جوشکاری و رنگ آمیزی را انجام دهید قیمت پارتیشن اداری دوجداره ارزان تر می باشد. سرهم کردن پارتیشن دوجداره نیز نسبت به سایر انواع پارتیشن ها بسیار راحت تر می باشد و به دلیل نکاتی که ذکر شد شما خیلی راحت تر می توانید از آن ها استفاده کنید و استفاده از آن حساسیت زیادی نمی خواهد.

نحوه محاسبه قیمت پارتیشن اداری تک جداره و دو جداره

پرفروش ترین پارتیشن اداری تک جداره با کلاف آلومینیومی و پارتیشن دوجداره ام دی اف است که نحوه محاسبه متراژ تقریبا مشابه یکدیگر می باشد. بدین صورت که طول محیطی که می خواهید پارتیشن بندی شود را در ارتفاع مدنظرتان ضرب کنید. بیشترین اختلاف قیمت در پارتیشن دوجداره به علت وجود درب می باشد که در این مدل مقدار آلومینیم به کار رفته در درب ها، قفل، لولا و دستگیره بیشتر از مدل دو جداره است. پارتیشن دو جداره  علاوه بر جلوگیری از صدا و کاهش صدای اتاق مجاور باعث عایق بندی حرارتی نیز میشود که در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد و به نوعی پارتیشن دو جداره از اتلاف انرژی جلوگیری میکند .  در پارتیشن دوجداره میتوان از کرکره ها بین پنجره ها استفاده کرد.ارتفاع پارتیشن ها به عواملی مانند جریان گردشی هوا و عایق شدن از لحاظ صدا بستگی دارد. در پارتیشن دوجداره از جداره های شیشه نیز به صورت دوجداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها متناسب با سلیقه مشتری و نور موجود در محل قابل تغییر می باشد.

 پارتیشن دوجداره ام دی اف فیگارو

قیمت پارتیشن دوجداره ام دی اف فیگارو

در مقایسه با کاربرد و کارایی بالای آن در ارائه این کاربرد بسیار مناسب بوده و در مقایسه با پارتیشن های شانل نیز قیمتی بسیار مناسب دارد. این پارتیشن مجهز به پانل های آگوستیک و شیشه های ۴ جداره بوده که آن را کاملا منحصر بفرد ساخته و همچنین دارای قیمتی بسیار مناسب و معقول است. 
پارتیشن های آگوستیک بالاترین کیفیت و قابلیت آگوستیک را داراست.
 پارتیشن اداری شیشه ای

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای کمی بیشتر از سایر پارتیشن ها می باشد این پارتیشن ها معمولا در فروشگاه ها و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد و مدل آن بسیار شیک تر و لوکس تر از سایر انواع پارتیشن ها می باشد. با استفاده از پارتیشن شیشه ای می توانید یک محیط دوستانه تر و صمیمی تر بین کارمندان و مراجعین و مشترکین ایجاد کنید. قیمت پارتیشن اداری شیشه ای به این سبب گران می باشد که استفاده آن و همین طور ساخت پارتیشن اداری شیشه ای و نصب آن حساسیت بسیار زیادی می خواهد و به راحتی نمی توان یک نمونه از آن را ساخت. قیمت پارتیشن اداری شیشه ای با توجه به نوع آن متراژ، ابعاد و ضخامت و رنگ تعیین می شود که در شرکت ها و نمایندگی های مختلف متفاوت است.

قیمت پارتیشن اداری ام دی اف

قیمت پارتیشن اداری ام دی اف

بسته به نوع استفاده، قیمت این پارتیشن تغییر می کند پارتیشن های ام دی اف دارای ارتفاعی بلند و کوتاه می باشند که باعث می شود جلوه ای به خصوص به فضا بدهد. تاثیرگذاری این پارتیشن ها می تواند به همسان سازی دقیق مواد به کار گرفته در این طرح ها بیشتر شود. از آنجایی که ورقه های ام دی اف دارای رنگها و طرح های متنوعی هستند، به کارگیری این ورقه ها در تهیه پارتیشن ها نیازی به رنگ، کاغذ دیواری ندارد و بر زیبایی محیط می افزاید.  هم چنین ورقه های ام دی اف عایق صوت و حرارت هستند و از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند و این خصوصیت از مهمترین مزایای این ورقه ها در پارتیشن بندی محیط های اداری می باشد.

پارتشین اداری متحرک چیست؟

پارتیشن اداری متحرک

بیشتر هزینه این پارتیشن برای ریل های آن است. ریل در پارتیشن متحرک اهمیت زیادی دارد که بعد مدت استفاده از پارتیشین شروع به تولید نکند.  قیمت انواع پارتیشن متحرک با توجه به نوع استفاده، متراژ و متریالی که استفاده می شود متفاوت است.

پارتیشن اداری تک جداره

آنچه باید در مورد پارتیشن اداری تک جداره بدانید

پارتیشن های اداری تک جداره از نوع شیشه ای هستند. این نوع پارتیشن ها در ابعاد کوتاه، نیمه بلند، بلند و تا ارتفاع سقف می باشند.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.
پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای | قیمت پارتیشن شیشه ای | پارتیشن شیشه ای فریم لس

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف ، قیمت پارتیشن mdf

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

  • emailinfo [@] workwood.ir
  • phone02122049741
middle-img