photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
پارتیشن,پارتیشن پیش ساخته,پارتیشن اداری

پارتیشن اداری پیش ساخته

 • 1398/5/12
 • 3745 نفر
 • 12/5/1398 27/8/1399

پارتیشن در اصل همان دیوار کاذب و جداکننده ای است که هیچگونه باری را بر روی خود حمل نمیکند و صرفا جهت جداسازی فضا از آن استفاده میشود. پارتیشن انواع گوناگونی از نطر جنس ، طرح و رنگ را شامل میشود.

پارتیشن

پارتیشن در اصل همان دیوار کاذب و جداکننده ای است که هیچگونه باری را بر روی خود حمل نمیکند و صرفا جهت جداسازی فضا از آن استفاده میشود. پارتیشن انواع گوناگونی از نطر جنس ، طرح و رنگ را شامل میشود. همچنین کاربرد دیوارکاذب نیز متفاوت میباشد . استفاده از این دیوارجداکننده در تمامی محیط ها همچون اداری ، مسکونی ، تجاری و ... بلامانع میباشد. در ادامه شما با ویژگی های پارتیشن بیشتر آشنا خواهید شد.

پارتیشن پیش ساخته

قیمت پارتیشن (دیوارکاذب) 

قیمت فروش و اجرای پارتیشن و دیوارکاذب با تمامی پروفیل های زیر سازی و سازه به همراه پانل پی وی سی از متری متفاوت می باشد که این تفاوت قیمت مربوط به طرح ها و رنگ بندی و کیفیت های متفاوت می باشد.

دیوار جدا کننده 

دیوار جدا کننده ی دیوار های غیر باربری هستند که برای تقسیم فضاهای داخلی ساختمان استفاده میشوند . ساختاردیوار کاذب شامل قابهای فولادی سبک پیش ساخته با مقاطع CوU بوده که پانلهای PVC یا MDF به روی آن نصب می شوند.فضای خالی داخل دیوارکاذب ، امکان استفاده از انواع عایق حرارتی و صوتی را فراهم نموده و همچنین عبور و دسترسی به تاسیسات الکتریکی و مکانیکی را به راحتی برای دیوارکاذب میسر می سازد.

مزایای دیوارکاذب 

 1. سبک وایمن در برابر زلزله
 2. عایق حرارت ، صوت و رطوبت
 3. دیوارکاذب باعث کاهش هزینه های سازه و فونداسیون با توجه به کاهش بار مرده ساختمان
 4. انعطاف پذیری در شکل گیری اجسام قوس دار در معماری
 5. نصب سریع و آسان
 6. امکان ترمیم و تعویض
 7. بهره برداری سریع از فضا بعد از اتمام سفت کاری بنا
 8. ونصب سریع وقابلیت جمع آوری آن و استفاده در مکانی دیگر

پارتیشن

ویژگی های پارتیشن 

از دیگر مزایای دیوار کاذب و دیوارپوش  می توان به عایق صدا کردن دیوار های حایل بین دو فضا و کنترل کردن صدای فضا با ایجاد دیوار کاذب و قرار دادن پشم سنگ زیر کار و قرار گیری دیوارپوشهای متنوع می باشد که باعث می شود تمامی ساختمانهایی که در نحوه ساخت اشکال فنی برای نصب داشته اند از این محصولات استفاده کرده و باعث زیباتر شدن فضا و عایق صدا و صوت شدن دیوار ها به وسیله دیوار پوش شود.
ما  با در اختیار داشتن اکیپ نصب مجرب و کار آزموده آماده خدمت رسانی به تمامی خانواده ها و فضاهای مسکونی و اداری می باشیم .استفاده از دیوار عایق صوت در اتاق خواب و دیوار حال متصل به دیوار همسایه بیشترین کاربرد را دارد.
پارتیشن

با انواع پارتیشن اداری وقیمت های آن آشنا شوید

اگر شما هم صاحب یک کسب و کار هستید و قصد دارید محیط کار خود را به شکل دلخواه خود برای کارمندانتان پارتیشن بندی کنید، حتماً می خواهید اطلاعاتی درباره ی پارتیشن و قیمت پارتیشن اداری کسب کنید. برای این کار می توانید مقاله ی زیر را دنبال کنید، تا اطلاعات بیشتری درباره ی قیمت پارتیشن اداری به دست بیاورید.  

پارتیشن اداری چیست؟

در منازل یا محیط اداری و دیگر محیط ها دیوار ها نقش جدا کردن اتاق ها و فضا ها را بر عهده دارند اما دیوار ها از پیش ساخته شده هستند و در بیش تر مواقع نمی توانند پاسخ گوی نیاز های ما باشند. این اتفاق بیش تر در مراکز اداری روی می دهد. چرا که مدیران تمایل دارند از فضای موجود بیش ترین استفاده را ببرند. به همین دلیل یکی از روش های خیلی خوب برای جداسازی فضا ها، استفاده از دیوار های پیش ساخته یا پارتیشن می باشد. البته پارتیشن مزایایی نیز دارد. قیمت پارتیشن اداری نسبت به هزینه ساخت یک دیوار که نمی توان استفاده مجدد از آن کرد بسیار پایین تر و به صرفه تر است. چرا که در صورت نیاز می توانید محل پارتیشن ها را تغییر دهید.

 انواع پارتیشن

پارتیشن ها به طور کلی به دو دسته پارتیشن های تک جداره و دو جداره تقسیم می شود. البته استفاده از هرکدام باید در جای درستی صورت گیرد. البته پارتیشن ها را به انواع دیگری نیز می توان تقسیم بندی کرد. مثلاً پارتیشن با فریم چوبی یا آلومینیومی ، پارتیشن با پایه چوبی و شیشه ای از دیگر انواع پارتیشن های اداری هستند. البته بسته به نوع پارتیشن قیمت پارتیشن اداری نیز متفاوت است. در اداره ها اگر هدف جدا کردن کامل دو فضا و اتاق از یک دیگر باشد به طوری که بخواهیم محیط را از هر سر و صدایی عایق کنیم، بهتر است از پارتیشن دو جداره و بلند استفاده کنیم. اما اگر هدف تنها بخش بندی فضای کار باشد، معمولاً از پارتیشن تک جداره و کوتاه استفاده می شود تا فضا بزرگ تر دیده شده و  البته در استفاده از بعضی منابع مانند منابع نور و سیستم های تهویه صرفه جویی شود.

پارتیشن

کاربرد پارتیشن

هدف کلی پارتیشن بندی جدا کردن فضا های مختلف است. این تفکیک فضا می تواند برای تفکیک و جداسازی ورودی اداره از دیگر جاها باشد یا برای جداسازی بخش ها و اتاق های مختلف کارمندان از یک دیگر باشد. یا حتی می توان برای از دید خارج کردن قسمت هایی از فضا از آن استفاده کرد. دیگر کاربرد پارتیشن بندی ایجاد یک دکوراسیون داخلی در اداره یا فضا می باشد. در اداره بسته به نوع هدف، جنس استفاده شده در پارتیشن بندی و نیز قیمت پارتیشن بندی اداری متفاوت می شود.

ضرورت ها و مزایای استفاده از پارتیشن اداری

ضرورت اصلی استفاده از پارتیشن اداری در ایزوله کردن کارمندان از چیز هایی است که ممکن است تمرکز آن ها بر روی کار را به هم بزند. برای مثال صدا ها و یا تحرک افراد در اداره از جمله این موارد می باشد. پارتیشن اداری مزایایی نیز دارد، از جمله این که سرعت ساخت و نصب آن بسیار بالا است و فضای زیادی را نیز اشغال نمی کند. البته این خود می تواند یک ضرورت نیز محسوب شود. چرا که در گذشته به دلایل زیاد از جمله استیجاری بودن ملک، امکان اضافه کردن دیوار وجود نداشت. یا هزینه های آن بسیار بود. اما امروزه با وجود استیجاری بودن ملک شما به راحتی می توانید پارتیشن اداری خود را با دکوراسیون هماهنگ داخلی نصب کنید. گذشته از این ها قیمت پارتیشن اداری نسبت به ساخت دیوار بسیار ارزان تر است. از طرف دیگر پارتیشن اداری قابلیت استفاده مجدد و تغییر شکل دارد.

پارتیشن
عوامل مؤثر در قیمت پارتیشن اداری

عوامل مختلف بسیاری هستند که در قیمت پارتیشن اداری تأثیر گذارند. از جمله میزان فضا و متراژ محل کار یکی از پارامتر های تأثیر گذار در قیمت پارتیشن اداری می باشد. همان طور که می دانید قیمت پارتیشن اداری برحسب متر مربع محاسبه می شود. عامل دیگر که تأثیر بسزایی در قیمت پارتیشن اداری دارد، جنس و نوع پارتیشن است. برای مثال قیمت پارتیشن اداری تک جداره بسیار ارزان تر از قیمت پارتیشن دو جداره می باشد .البته عوامل دیگری نیز در قیمت پارتیشن اداری مؤثر هستند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم: عایق بودن در برابر گرد و خاک، عایق بودن در برابر گرما و سرما، عایق بودن در برابر صدا، قابلیت جا به جایی و متحرک بودن، زیبایی و جنس مصالح به کار رفته در آن و مقاومت در برابر رطوبت از دیگر پارامتر هایی می باشند که در کیفیت و قیمت پارتیشن اداری دخیل هستند.

 
نکات مهم در انتخاب پارتیشن اداری

قبل از خرید و سفارش پارتیشن اداری باید به نکاتی توجه کنید که قطعاً توجه به این نکات هزینه پارتیشن بندی اداره و شرکت شما را کاهش می دهد و می توانید پارتیشن ارزان تهیه کنید. اول از همه شما می بایست نیاز سنجی کنید. این بدان معنا است که بدانید می خواهید فضای کارتان را به چند بخش تقسیم کنید و چه مقدار پارتیشن نیاز دارید. مرحله بعد انتخاب نوع پارتیشن است. آیا می خواهید محیط کار کارمندان به طور کامل از یک دیگر جدا شود یا تنها می خواهید یک عایق دید، بین هر کدام ایجاد کنید؟
باید بدانید کارمندانتان برای کار نیاز به تمرکز زیاد دارند یا اینکه صدا آن ها را اذیت می کند یا خیر .البته شاید خودتان می خواهید در منابع انرژی مانند برق و سیستم تهویه و ... صرفه جویی کنید یا می خواهید این امکانات را برای هر کارمند به تنهایی اختصاص دهید. پس از به نتیجه رسیدن در مورد این مسائل و انتخاب نوع و جنس پارتیشن، می توانید رنگ پارتیشن مورد علاقه و طرح دلخواه خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.
پارتیشن

دیوار کاذب پارتیشن

پارتیشن ها دیوارهای کاذب متحرک و دکوراتیوی هستند که بیشتر از چوب ( ام دی اف)  و شیشه و یا آلومینیوم ساخته شده و در انواع دوجداره و تک جداره تولید و عرضه می شوند.
در بیشتر فضاهای اداری و تجاری به دلیل کارآیی بالا و نصب سریع و تمیز و  قابلیت باز و بسته کردن و نصب مجدد ، سبک و امکان تولید در طرح ها و رنگهای مختلف بسیار پرطرفدارند.
 

دیوار کاذب پوششی ( لاینینگ )

در دیوار کاذب پوششی بنا به نوع عملکرد می توان از انواع صفحات روکش دار گچی استفاده کرد.
این صفحات بر روی پروفیل های سبکی با مقطع C و L نصب می شود. و عایق های صوتی و حرارتی و همچنین شریان های تأسیساتی را در خود جای میدهند.
این ساختار بر روی دیوارهایی با شرایط متفاوت قابل اجرا است و در حالت عادی نیازی به آماده سازی سطح زیرین نمی باشد ولی در ساختمان هایی با معیارهای فنی بالا جهت افزایش کیفیت و اجرا بهتر است سطح دیوار اصلی از اثرات عوامل مضر نظیر کپک، چربی و روغن پاک شود.
درز این صفحات پس از نصب با بتونه و نوار درزگیر کناف درزگیری شده و در صورت نیاز به سطح تمام شده بسیار صاف بهتر است ۲ تا ۵ میلیمتر پوشش های مخصوص کناف بر روی این صفحات اجرا شود.
پارتیشن

محدودیت ها:

درشرایط محیطی زیر استفاده از صفحات روکش دار گچی توصیه نمی گردد:
دمای بیش از ۵۰ درجه سانتی گراد که باعث تغییر حالت و نقصان در عملکرد صفحات می شود. رطوبت مداوم بیش از ۶۰% و ۹۵%  برای صفحات نوع MR
 

مرااحل نصب:

 1. نصب نبش سقف
 2.  تعیین موقعیت نبشی با توجه به نبش سقف به وسیله تراز
 3. نصب قطعات سازه‏ ای اتصال به دیوار
 4. اتصال سازه F47 به قطعه اتصال دیوار بوسیله پیچ اتصال سازه کناف
 5. خم کردن بخش های بیرون زده از سازه اتصال به دیوار به سمت داخل دیوار
 6. نصب صفحات روکش دار گچی بر روی زیر سازی فلزی

 

دیوار کاذب دکوراتیو

همانطور که میدانید در ساختمان سازی سنتی از آجر، سیمان، گچ و خاک  و گچ سفید برای ساخت یک دیوار ساده استفاده می شود. معایب این دیوارها وزن بسیار زیاد سازه است
و در صورت وقوع زلزله  در مقابل لرزش ها فوق العاده ضعیف بوده و بعد از ترک خوردن به صورت آوار خراب می شوند و باعث صدمه به ساکنین می شوند.
همچنین اینگونه دیوار ها فضای بسیار زیادی را اشغال میکند و هیچ گونه انعطافی برای طراحی از نظر زیبایی ندارد.
ولی استفاده از دیوار های کاذب دکوراتیو با وزن بسیار سبک تر برای ساختمان از نظر مقاومت در برابر زلزله و عدم صدمه به ساکنین در صورت خراب شدن به دلیل وزن سبک برتری چشم گیری نسبت به دیگر روش های دیوار کشی دارد.
همچنین با عایق بودن بسیار بالا مانع از ورود و خروج گرما و یا صدا می شود.همچنین دیوار های کاذب دکوراتیو با داشتن فضای خالی جهت عبور تاسیسات ساختمانی ایده ال می باشند.
 

انواع دیوار کاذب که در ساختمان ها از آنها استفاده میشود :

 • چوبی
 • شیشه ای
 • کناف
 • متحرک

 

 • دیوار متحرک پاراوان یا همان دیوار متحرک از پیش ساخته

به ما کمک می کند تا در  هر جای خانه که نیاز است تیغه ای بکشیم بتوانیم به راحتی این کار را انجام دهیم خیلی شنیده ایم که می گویند کاش در این جای خانه یک تیغه می شد کشید اگر به دنبال بنا برویم تا در آن قسمت از خانه برایمان تیغه ای بکشد این کار بسیار به سختی انجام می شود و دردسر ساز است اما با استفاده از دیوار متحرک پاراوان می توان به راحتی و با کمترین هزینه دیواری متحرک در خانه ایجاد کرد. 

 

 • چگونگی ساخت دیوار متحرک پاراوان

در شرایطی که خیلی از ما فکر خانه دار شدن یا اجاره خانه ای متناسب با بودجه مان هستیم، طبیعی است که زیاد دخالتی در طراحی و نقشه خانه محل سکونت مان نداشته باشیم. اما خب این دلیل نمی شود دست روی دست بگذاریم و فکر کنیم: «چقدر حیف که این اتاق کمی بزرگتر نیست!» یا «کاش می شد یک دیواری این وسط کشید» بله، مثلاً همین دومی، قبول کنید یک وقت هایی آدم به دو فضای مجزا احتیاج دارد که مثلاً یک اتاق بزرگ نمی تواند آن نیاز را برآورده کند

در این صورت حتماً لازم نیست که بفرستیم سراغ اوستا بنا و همکارانش تا مشکل مان حل شود، حتی لازم نیست به فکر خرید پارتیشن ها و دیوارهای کاذب چند ده هزار تومانی باشیم، آن دیوارهای نصف و نیمه و متحرک بعضی از این ادارات را دیده اید؟ بله داریم از دیوارک یا «پاراوان» صحبت می کنیم که شما می توانید با هزینه اندکی آن را مطابق با ذوق و سلیقه خودتان تهیه کنید.

پس چهار قطعه پانل چوبی (فرقی نمی کند تخته سه لایی، فیبر یا هر جنسی که خودتان ترجیح می دهید) با ۹ عدد لولای ظریف و پارچه با رنگی متناسب با مبلمان و دکور اتاق تهیه کنید و از روی راهنمای ما پیش بروید.

 

 • کاربرد دیوار متحرک پاراوان

اول پانل چوبی تان را در سایز مورد نظر ببرید و آماده کنید بعد پارچه را هم در همان سایز و شکل با در نظر گرفتن ۱۰ سانتی متر ببرید. می دانید که یکی از مزایای پاراوان متحرک بودن آن است که به ما امکان می دهد هر وقت لازم بود آن را جمع یا جایش را عوض کنیم. حالا به تعداد پانل های پاراوان از روی پارچه ای که آماده کردید روکش های دیگر را آماده کنید و درست به همان تعداد پارچه ای از جنس ارزان تر ببرید و آماده کنید تا به عنوان آستر از آنها استفاده کنیم.


 

پارتیشن تک جداره

با انواع پارتیشن تک جداره اداری بیشتر آشنا شوید.

گاهی برای جدا سازی فضاها از یکدیگر از پارتیشن تک جداره استفاده می کنند. پارتیشن اداری تک جداره در انواع مختلف و با متریال های گوناگون تولید می شود. پرکاربردترین نوع پارتیشن تک جداره، پارتیشن شیشه ای است.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.پارتيشن دوجداره امکان جداسازي قسمت ورودي ساختمان و راهرو هاي منتهي به اتاق ها را از فضاهاي ديگر ميسر مي سازد.
پارتیشن اداری شیشه ای

خرید و آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف ، قیمت پارتیشن mdf

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

 • emailinfo [@] workwood.ir
 • phone02122049741
middle-img