photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
پارتیشن,پارتیشن پیش ساخته,پارتیشن اداری

پارتیشن اداری پیش ساخته

  • 1398/5/12
  • 1930 نفر
  • 12/5/1398 4/5/1399

پارتیشن در اصل همان دیوار کاذب و جداکننده ای است که هیچگونه باری را بر روی خود حمل نمیکند و صرفا جهت جداسازی فضا از آن استفاده میشود. پارتیشن انواع گوناگونی از نطر جنس ، طرح و رنگ را شامل میشود.

پارتیشن

پارتیشن در اصل همان دیوار کاذب و جداکننده ای است که هیچگونه باری را بر روی خود حمل نمیکند و صرفا جهت جداسازی فضا از آن استفاده میشود. پارتیشن انواع گوناگونی از نطر جنس ، طرح و رنگ را شامل میشود. همچنین کاربرد دیوارکاذب نیز متفاوت میباشد . استفاده از این دیوارجداکننده در تمامی محیط ها همچون اداری ، مسکونی ، تجاری و ... بلامانع میباشد. در ادامه شما با ویژگی های پارتیشن بیشتر آشنا خواهید شد.

پارتیشن پیش ساخته

قیمت پارتیشن (دیوارکاذب) 

قیمت فروش و اجرای پارتیشن و دیوارکاذب با تمامی پروفیل های زیر سازی و سازه به همراه پانل پی وی سی از متری متفاوت می باشد که این تفاوت قیمت مربوط به طرح ها و رنگ بندی و کیفیت های متفاوت می باشد.

دیوار جدا کننده 

دیوار جدا کننده ی دیوار های غیر باربری هستند که برای تقسیم فضاهای داخلی ساختمان استفاده میشوند . ساختاردیوار کاذب شامل قابهای فولادی سبک پیش ساخته با مقاطع CوU بوده که پانلهای PVC یا MDF به روی آن نصب می شوند.فضای خالی داخل دیوارکاذب ، امکان استفاده از انواع عایق حرارتی و صوتی را فراهم نموده و همچنین عبور و دسترسی به تاسیسات الکتریکی و مکانیکی را به راحتی برای دیوارکاذب میسر می سازد.

مزایای دیوارکاذب 

  1. سبک وایمن در برابر زلزله
  2. عایق حرارت ، صوت و رطوبت
  3. دیوارکاذب باعث کاه