photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
طراحی پارتیشن اداری,پارتیشن اداری

طراحی پارتیشن اداری

  • 1398/5/17
  • 1271 نفر
  • 17/5/1398 27/8/1399

زمانی که بحث طراحی پارتیشن اداری به وجود می آید باید چندین نکته مهم و کلیدی در نظر گرفته شود

زمانی که بحث طراحی پارتیشن اداری به وجود می آید باید چندین نکته مهم و کلیدی در نظر گرفته شود. در ابتدای کار پارتیشن کار از محل بازدید به عمل آورده و بعد از به دست آوردن متراژ فضای اداری می تواند بهترین طراحی پارتیشن را انجام دهد. بهترین حالت و طرح زمانی به دست می آید که فضای مناسب و بدون حالت پرتی وجود داشته باشد. 

معمولا ساختمان های اداری دارای فضای بزرگی در سالن هستند که سازنده ها عمدا این فضا را دیوار کشی نمی کنند تا افرادی که می خواهند در آنجا مستقر شوند بر اساس نیاز خود و از طریق پارتیشن بندی اختصاصی، فضای مورد نیاز خود را طراحی و پیاده سازی کنند. 

اما حالت های وجود دارد که در آن ها فضای زیادی در اختیار طراح قرار نمیگیرد. در این حالت نگران نباشید. طراحان حرفه ای ما با توجه به تجربه کاری می توانند بهترین فضا را در اختیار شما قرار دهند. کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت با ما در تماس باشید.

دلایل نیاز به طراحی پارتیشن اداری

پارتیشن ام دی اف

معمولا در شرکت های اداری به صورت بهینه از فضا استفاده نمی شود. یکی از راه کارهای استفاده بهینه از فضا طراحی پارتیشن اداری می باشد. به عنوان مثال فرض کنید که یک سالن بسیار بزرگ دارید که می توان آن را به اتاق های مختلفی تقسیم بندی کرد. بدون آنکه نیاز به دیوارکشی و بنایی داشته باشید به راحتی می توانید از پارتیشن های چوبی استفاده کنید. 

مزیت های طراحی پارتیشن اداری در چیست

جداسازی فضای اداری

پارتیشن های اداری علاوه بر جلوه زیبایی که به محیط شرکت می بخشند، انعطاف پذیری بالا و همینطور هزینه نگهداری پایین تری دارند. حتی اگر شرکتی را به صورت اجاره دارید نگران نباشید. پارتیشن ها قابلیت این را دارند که در محیط دیگری هم به کار گرفته شوند. البته جا به جایی پارتیشن و بردن آن به محل دیگر ممکن است یک سری مسائل را به همراه داشته باشد. شاید در جای جدید فضای کمتر و یا بیشتری مورد نیاز باشد که در این صورت باید کار برش بخورد و یا به متراژ آن افزوده شود.

انتخاب جنس پارتیشن اداری

نکته مهمی که برای طراحی پارتیشن باید مورد توجه قرار گیرد، مبحث انتخاب نوع پارتیشن است. به عنوان مثال پارتیشن تک جداره ، پارتیشن دوجداره ، پارتیشن شیشه ای و یا پارتیشن ام دی اف نوع های مختلفی است که بر اساس نیاز باید انتخاب شوند. کاربرد هر کدام از موارد بالا کاملا متفاوت است و بر اساس نیازهایی که وجود دارد پارتیشن انتخاب می شود. محبوب ترین نوع پارتیشن حالت دوجداره mdf  است که مشتریان زیادی آن هارا تقاضا می کنند.

طراحی و پیاده سازی پارتیشن در کارگاه تولیدی

پارتیشن اداری شیشه ای

بعد از آنکه نوع و متراژ پارتیشن مشخص شده، مرحله تولید آن می رسد. بسته به نوع کار و همینطور متراژ زمانی تقریبی به کارفرما داده می شود و در آن زمان پرسنل ما شروع به برش زدن کار میکنند. درها آماده می شوند، دیوارها برش میخورند و پارتیشن آماده نصب می شود.

 

پارتیشن اداری تک جداره

آنچه باید در مورد پارتیشن اداری تک جداره بدانید

پارتیشن های اداری تک جداره از نوع شیشه ای هستند. این نوع پارتیشن ها در ابعاد کوتاه، نیمه بلند، بلند و تا ارتفاع سقف می باشند.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.
پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای | قیمت پارتیشن شیشه ای | پارتیشن شیشه ای فریم لس

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف ، قیمت پارتیشن mdf

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

  • emailinfo [@] workwood.ir
  • phone02122049741
middle-img