photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
طراحی پارتیشن اداری,پارتیشن اداری

طراحی پارتیشن اداری

  • 1398/5/17
  • 892 نفر
  • 17/5/1398 4/5/1399

زمانی که بحث طراحی پارتیشن اداری به وجود می آید باید چندین نکته مهم و کلیدی در نظر گرفته شود

زمانی که بحث طراحی پارتیشن اداری به وجود می آید باید چندین نکته مهم و کلیدی در نظر گرفته شود. در ابتدای کار پارتیشن کار از محل بازدید به عمل آورده و بعد از به دست آوردن متراژ فضای اداری می تواند بهترین طراحی پارتیشن را انجام دهد. بهترین حالت و طرح زمانی به دست می آید که فضای مناسب و بدون حالت پرتی وجود داشته باشد. 

معمولا ساختمان های اداری دارای فضای بزرگی در سالن هستند که سازنده ها عمدا این فضا را دیوار کشی نمی کنند تا افرادی که می خواهند در آنجا مستقر شوند بر اساس نیاز خود و از طریق پارتیشن بندی اختصاصی، فضای مورد نیاز خود را طراحی و پیاده سازی کنند. 

اما حالت های وجود دارد که در آن ها فضای زیادی در اختیار طراح قرار نمیگیرد. در این حالت نگران نباشید. طراحان حرفه ای ما با توجه به تجربه کاری می توانند بهترین فضا را در اختیار شما قرار دهند. کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت با ما در تماس باشید.

دلایل نیاز به طراحی پارتیشن اداری

پارتیشن ام دی اف

معمولا در شرکت های اداری به صورت بهینه از فضا استفاده نمی شود. یکی از راه کارهای استفاده بهینه از فضا طراحی پارتیشن اداری می باشد. به عنوان مثال فرض کنید که یک سالن بسیار بزرگ دارید که می توان آن را به اتاق های مختلفی تقسیم بندی کرد. بدون آنکه نیاز به دیوارکشی و بنایی داشته باشید به راحتی می توانید از پارتیشن های