photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
نصب پارتیشن,نصب پارتیشن اداری,قیمت نصب پارتیشن

هزینه و قیمت نصب پارتیشن اداری

  • 1398/9/25
  • 2795 نفر
  • 25/9/1398 31/5/1400

کاربرد اصلی پارتیشن های اداری جدا کردن فضاهای مختلف از یکدیگر است. در این صورت می توان براحتی و در کمترین زمان ممکن ساختمان را باب میل خود تقسیم بندی نمود .

قیمت نصب پارتیشن اداری

نصب پارتیشن اداری یک کار بسیار مهم و حرفه است . اگر افراد عادی دست به نصب پارتیشن بزنند معمولا با یک چالش بزرگ روبرو میشوند و ممکن است به دردسر بزرگی بیفتند.
عدم اطلاع از چگونگی نصب پارتیشن ممکن است باعث آسیب رسیدن به پارتیشن شود و شکل ظاهری پارتیشن تحت تاثیر قرار بگیرد.
قیمت نصب پارتیشن با توجه به نوع پارتیشن و متراژ مورد استفاده متفاوت است.هر چه متراژ پارتیشن استفاده شده بیشتر باشد قیمت نصب آن هم افزایش میابد.

پارتیشن اداری

عملکرد اصلی پارتیشن ها همان جدا سازی و تقسیم بخش های مختلف یک محیط و در واقع استفاده بهینه از فضا می باشد. از زمانی که شرکت ها نیاز به دکوراتور ها و اعمال دکوراسیون داخلی را جهت جذب مشتری و پویا نمودن فضای کاری خود احساس کردند پارتیشن های اداری نیز جای خود را در اداره جات و محیط های کاری پیدا نمودند چرا که در دکوراسیون داخلی یکی از بهترین و کارآمدترین گزینه ها برای رسیدن به نتیجه مطلوب استفاده از پارتیشن ها می باشد.

در کل نمیتوان از تاثیر پارتیشن اداری در دکوراسیون گذشت.این پارتیشن ها باعث زیبایی دو چندان ادارات میشود.

کاربرد پارتیشن اداری

کاربرد اصلی پارتیشن  اداری جدا کردن فضاهای مختلف از یکدیگر است. در این صورت می توان براحتی و در کمترین زمان ممکن ساختمان را باب میل خود تقسیم بندی نمود .داشتن اتاق مجزا برای هر یک از کارکنان می تواند به بالا بردن راندمان کاری شرکت کمک کند. با ایجاد اتاقهای مجزا، کارکنان نسبت به محیط کاری خود احساس مسئولیت پیدا کرده و برای مرتب کردن آن، دسته بندی اسناد و مدارک و ... تلاش بیشتری می کنند. از سوی دیگر با تفکیک اتاقها از یکدیگر، کارکنان با آرامش بیشتری مسئولیت های خود را بر عهده می گیرند و اتمام کار نیز مطابق با اهداف شرکت خواهد بود. با استفاده از پارتیشن های اداری می توان  ساختمان اداری را به صورت شناور و دلخواه خود تقسیم بندی کرد.
پارتیشن های اداری این روزها به عنوان یک ابزار جدا کننده در فضاهای اداری و سازمانی استفاده می شوند. این نوع از پارتیشن ها در ابعاد و اندازه های مختلف و با متریال های مختلف از جمله چوب، آلومینیوم و شیشه طراحی و تولید می‌شوند .
جداسازی فضاهای ورودی ،ایجاد اتاق‌های مختلف ،پنهان سازی از کاربردهای پارتیشن های اداری است.

قیمت نصب پارتیشن اداری

نصب پارتیشن ام اد اف

در طراحی باید به نکاتی زیادی توجه نمایید، انتخاب پارتیشن اداری خوب،  گزینه بسیار خوبی برای جداسازی فضا، زیبایی فضا و فراهم کردن محیطی مورد پسند برای کارمندان و مدیران شرکت می باشد. فراهم آوردن شرایطی است تا کارمندان از تنش ها و مزاحمت های ناشی از رفت و آمدها در محیط کار ایزوله باشند، که این امر با استفاده از پارتیشن بندی در محیط کار میسر میشود.امروزه در شرکت ها و اداره ها برای استفاده ی بهینه از فضاهای داخل ساختمان از پارتیشن اداری استفاده می کنند. جداسازی فضاهای داخلی یک خانه و یا شرکت اصلی ترین کاربرد پارتیشن میباشد. پارتیشن اداری موارد کاربرد دیگری هم دارد.

دیده نشدن قناسی دیوار یا کج بودن دیوار که به علت معماری و ساخت نامناسب بوجود آمده است و همینطور پنهان کردن ستون ها در داخل محل کار ، از موارد دیگردی است که از پارتیشن استفاده میگردد.ابعاد و ارتفاع پارتيشن اداری از قابل توجه ترين نكات در انتخاب مناسب پارتيشن می باشد، كه با توجه به فضاي در اختيارهست، كارشناسان زبده ما در انتخاب و نصب پارتیشن اداری راهنمايي خواهند كرد.پارتیشن ام دی اف یکی از انواع پرکاربرد پارتیشن است که شما میتوانید با نصب آن از ویژگی های پارتیشن ام دی اف بهره مند شوید.

نحوه محاسبه قیمت پارتیشن چگونه است ؟

پارتیشن در حالت استاندارد که شامل  (شیشه قدی ،پرده ولومی و نصب)میباشد . جهت بدست آوردن متراژ پارتیشن مورد نظرتان باید کل طول دیوار و ارتفاع آن را در هم ضرب نموده،تا متر مربع پارتیشن مشخص شود و آن در قیمت هر متر مربع پارتیشن انتخابی ضرب کرده و برای آنهایی که در این متراژ نیاز به درب دارند هر لنگه درب( قیمت قفل و لولا و دستگیره به صورت جداگانه محاسبه )و به قیمت اضافه می شود .

ابزار مورد نیاز جهت نصب پارتیشن دلر برقی،شارژی و دلر هملتی می باشد.

قیمت گذاری در پارتیشن

هزینه پارتیشن بندی بر اساس متریال مصرفی، هزینه های تولید و نیروهای نصب تعیین میگردد.قیمت پارتیشن ام دی اف، قیمت پارتیشن اداری سولید و قیمت پارتیشن شیشه ای را بر اساس سانتیمتر اجرا شده محاسبه می نماید.
در صورتیکه در اکثر کارخانه ها قیمت پارتیشن بر اساس پک کلی و ابعاد متره بر یک محاسبه میگردد.
این بدین معنی است که ابعاد کمتر از یک متر نیز یک متر محاسبه میگردد و این متره پارتیشن را بیش از ۱۵ % افزایش داده و هزینه مضاعف بر کارفرما تحمیل مینماید .
هزینه درب پارتیشن ها نیز بر مبنای قیمت پارتیشن محاسبه شده و فقط مبلغی برای یراق آلات مورد استفاده در درب ها به آن اضافه میشود.
گذشته از شیوه محاسبه قیمت پارتیشن، ارزش معماری هر نوع از پارتیشن میبایست تعیین کننده قیمت پارتیشن های اداری و پارتیشن شیشه ای و پارتیشن ام دی اف باشد و این بدین معنی است که قیمت پایین محصول در برخی برندها شاید نتواند کاربری مورد نیاز ما را برآورده سازد.

قیمت نصب پارتیشن
همان گونه که قیمت بالای محصول غیر منطقی است، قیمت پایین آن نیز دلایل فنی داشته و نمیتوان دو نوع محصول با قابلیتهای متفاوت را فقط بر اساس قیمت با یکدیگر مقایسه کرد.
در طراحی اداری و محصولات اداری، ما ملزم به داشتن استانداردهای ارتباطی، دکوراتیو، معماری و کاربردی هستیم .
چرا که مشتریان این استانداردها را از محیط کاری ما میخواهند.

پارتیشن تک جداره

با انواع پارتیشن تک جداره اداری بیشتر آشنا شوید.

گاهی برای جدا سازی فضاها از یکدیگر از پارتیشن تک جداره استفاده می کنند. پارتیشن اداری تک جداره در انواع مختلف و با متریال های گوناگون تولید می شود. پرکاربردترین نوع پارتیشن تک جداره، پارتیشن شیشه ای است.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.پارتيشن دوجداره امکان جداسازي قسمت ورودي ساختمان و راهرو هاي منتهي به اتاق ها را از فضاهاي ديگر ميسر مي سازد.
پارتیشن اداری شیشه ای

خرید و آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف ، قیمت پارتیشن mdf

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

  • emailinfo [@] workwood.ir
  • phone02122049741
middle-img