photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
ساخت پارتیشن اداری ,مراحل ساخت پارتیشن اداری

ساخت پارتیشن اداری، طریقه ساخت پارتیشن با ام دی اف

  • 1398/10/15
  • 3104 نفر
  • 15/10/1398 31/5/1400

از نکات حائز اهمیت در دکوراسیون انتخابی برای محیط‌کار هنگامی است که با کمبود فضا مواجه هستیم .در این صورت تقسیم فضا به وسیله پارتیشن اداری ارزان و مقرون به صرفه اهمیت خاصی پیدا می کند.

ساخت پارتیشن اداری یکی از مهترین مراحل برای یک پارتیشن اداری است که قرار است برای موارد مختلف نصب و مورد استفاده قرار دهیم.اگر پارتیشن به درستی و با کیفیت ساخته نشود از کارایی آن کاسته میشود و نمیتواند عملکرد خوبی برای محیط اداری شما داشته باشد.
در این مقاله شما را با نحواه ساخت پارتیشن اداری آشنا میکنیم.

ساخت پارتیشن اداری با قیمت مناسب

از نکات حائز اهمیت در دکوراسیون انتخابی برای محیط‌کار هنگامی است که با کمبود فضا مواجه هستیم .در این صورت تقسیم فضا به وسیله پارتیشن اداری ارزان و مقرون به صرفه اهمیت خاصی پیدا می کند. قیمت پارتیشن اداری از  مهم ترین نکاتی است که باید در نظر گرفته شود. جهت ایجاد فضای آرامش بخش برای کارمندان و رفع مزاحمت های ناشی از کمبود فضا و رفت و آمدهای مکرر و بی ملاحظه ی مراجعه کنندگان پارتیشن بندی اداری راهکار مناسبی به نظر می رسد. 
بلندی و سایز پارتیشن اداری از مهم ترین نکات در انتخاب پارتیشن به شمار می رود. طراحان شرکت با مهارت فراوان و به کار گیری تجربه چندین ساله شما را در انتخاب و نصب پارتیشن اداری کمک خواهند داد. پارتیشن اداری در دسته ی مبلمان اداری قرار می گیرند.
در هنگام ساخت پارتیشن اداری علاوه بر قیمت پارتیشن اداری فریم نیز مورد توجه قرار می گیرد. مثلا می توانید از گره چینی منبت کاری و انواع دیگری از هنرهای تزئینی متناسب با سلیقه و علایق شما برای بخش های دلخواهتان استفاده کنید. قسمت هایی از محیط کار که فعالیت های ویژه در آن صورت می گیرد به وسیله ی پارتیشن هایی از جنس چوب و یا شیشه از همدیگر جداسازی می شوند.
 این پارتیشن های اداری انتخاب شده می توانند از نوع  سندبلاست باشند که با کمک پیچ روی زمین نصب می‌شوند. بر اساس جنس انتخاب شده قیمت پارتیشن اداری متفاوت خواهد بود.

ساخت پارتیشن اداری

نحوه ساخت پارتیشن اداری

آیا امکان ساخت پارتیشن اداری توسط خود مشتری وجود ؟ پارتیشن های اداری به طور معمول ساخته می شوند تا در فضاهای اداری بزرگ ، احساس امنیت و حفظ حریم خصوصی برای کارکنان ایجاد کنند .در این مقاله که ترجمه ای از یک متن انگلیسی است ، نحوه ی ساخت این تقسیم کننده ها تا حدودی تشریح شده است . برای دسترسی به نسخه ی انگلیسی متن زیر می توانید به این لینک(متن اصلی) مراجعه کنید .
کابین ها تقسیم کننده هایی هستند که بخششی از فاصله بین کف و سقف را پوشش می دهند . این تقسیم کننده ها علاوه بر ایجاد حس حریم خصوصی ، در عین حال این امکان را فراهم می کنند که کارکنان به راحتی با یکدیگر و سرپرستان صحبت کرده و شرایط کار را کنترل کنند .
انواع دیگری از پارتیشن ها نیز وجود دارد که می توانند مانند یک دیوار به طور کامل یک فضای مجزا ایجاد کنند ، یا حتی پارتیشن های متحرک که قابل جابجایی هستند . پارتیشن بندی نیاز به مهارت های پایه نجاری و کمی خلاقیت دارد .
برای ساختن یک پارتیشن اداری چه وسایلی نیاز داریم
فریم چوب ،تخته سه لا ،میخ ،چکش ،پیچ ،مته ،پارچه ،گیره وسایلی است که برای ساخت پارتیشن اداری ( نوع بسیار ساده و ابتدایی آن) نیاز دارید .ساخت پارتیشن هایی مانند پارتیشن شیشه ای به احتیاط و مهارت بیشتری نیاز دارد.

مراحل ساخت پارتیشن اداری 

در ابتدا باید تصمیم بگیرید که با توجه به فضا و نیاز خود آیا میخواهید یک تقسیم کننده ی کف تا سقف داشته باشید یا یک جدا کننده ی کوتا که تنها فضا ها را تقسیم می کند . تصمیم گیری راجع به این مساله که این دیوار کاذب باید متحرک باشد یا می خواهید دیواری ثابت داشته باشید یکی دیگر از مسائل مهم است .
ابتدایی ترین مرحله در ساخت این دیواری های موقتی ایجاد یک چارچوب است . به این منظور پس از اندازه گیری فضا باید یک چارچوب مناسب با فضا ایجاد کرد . به این نحو که سه قطعه چوب به اندازه ی طول اتاق و دو قطعه چوب به انازه ارفاع مورد نظر برای دیوار کاذب تهیه کرده ، سپس سه قطعه ی طولی را با استفاده از پیچ یا میخ بین دو قطعه ی دیگر چوب فیکس می کنیم . به این ترتیب چارچوبی مستحکم در اختیار خواهیم داشت .
پس از این مرحله باید دو طرف این چارچوب را با تخته ی چند لایه پوشانده و آن را با پارچه یا هر متریال مورد نظر دیگر تزئین کنیم .پارتیشن اداری متحرک دارای قلق های بیشتری است.

مراحل ساخت پارتیشن اداری

نصب پارتیشن اداری

اگر قصد ساخت پارتیشن اداری ثابت را داشته اید ، کافیست با استفاده از چند گیره ، پیچ و دریل ، دیوار کاذب خود را به کف و سقف پیچ کنید . دقت کنید که اگر می خواهید دیواری متحرک داشته باشید ، لازم است از چرخ های کوچ و وزنه های سنگین کننده ی پایه استفاده کرده تا امکان حرکت و کنترل تعادل را به دیوار کاذب خود بیفزایید .
توصیه ی ما به شما آن است که هر کاری را به متخصص آن امر واگذار کنید ، اما این نکته که باید همواره گزینه های کافی را در برابر مشتریان قرار دهیم یکی از اصول کاری ورک ود است .ما در ورک وود ، دیوار های کاذب با کیفیت از بهترین متریال را تولید کرده و میسازیم . برای سفارش ساخت پارتیشن برای اداره ی خود می توانید با ما تماس بگیرید.

ساخت پارتیشن اداری تمام MDF

پارتیشن اداری تمام MDF تنها به وسیله ورقهای MDF ساخته میشود.به دلیل نیاز به ایستایی و مقاومت در محل و همچنین با پیش بینی قابلیت حمل ، قطر بدنه اصلی در پارتیشن اداری تمام MDF  ۹-۱۵ سانتیمتر میباشد که متناسب با عرض و ارتفاع مورد نیاز قابل تغییر میباشد. درضمن به علت ایجاد فضا در بین جداره و پارتیشن ، میتوان از پرده های کرکره ای (با هدف محفوظ بودن فضای داخلی پارتیشن اداری MDF و یا چاپ لوگوی شرکتها بر روی پرده ها )درون جداره داخلی استفاده نمود . پارتیشن اداری تمام MDF با عرضهای متغیر از ۹۰ تا ۱۶۰ سانتی متر و ارتفاع ۱۴۰ تا ۳۸۰ سانت قابل اجرا میباشد.

پارتیشن تک جداره

با انواع پارتیشن تک جداره اداری بیشتر آشنا شوید.

گاهی برای جدا سازی فضاها از یکدیگر از پارتیشن تک جداره استفاده می کنند. پارتیشن اداری تک جداره در انواع مختلف و با متریال های گوناگون تولید می شود. پرکاربردترین نوع پارتیشن تک جداره، پارتیشن شیشه ای است.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.پارتيشن دوجداره امکان جداسازي قسمت ورودي ساختمان و راهرو هاي منتهي به اتاق ها را از فضاهاي ديگر ميسر مي سازد.
پارتیشن اداری شیشه ای

خرید و آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف ، قیمت پارتیشن mdf

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

  • emailinfo [@] workwood.ir
  • phone02122049741
middle-img