photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
کاربرد پارتیشن اداری,کاربرد انواع پارتیشن اداری

کاربرد انواع پارتیشن اداری

  • 1399/4/11
  • 111 نفر
  • 11/4/1399 8/5/1399

پارتیشن اداری یکی از بهترین متریال برای جداسازی فضاهای ادارات،شرکت ها و منازل است.پارتیشن اداری کاربردهای زیادی دارد که باید با آن آشنا شوید تا بتوانید از پارتیشن بهترین استفاده را داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با تماس بگیرید. 09124340498

در مقالات قبلی با انواع پارتیشن اداری آشنا شده اید. در اینجا سعی داریم شما را با کاربرد پارتیشن اداری و راه هایی برای استفاده هرچه بهتر از پارتیشن ها آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

پارتیشن اداری

پارتیشن به معنی قسمت بندی و جداسازی است . با توجه به اینکه ادرات و محل های کار روز به روز کوچک تر می شوند ، کاربرد پارتیشن یا پاراوان هر روز بیشتر می شود . با دیوارهای پارتیشنی می توان دو فضا را به طور کامل از هم تفکیک کرد . برخی هم ترجیح می دهند پارتیشن کل فضا را تقسیم نکند و فقط به صورت مانعی برای کمتر دیده شدن یک طرف منزل یا تکیه گاه بصری مبلمان و یا حتی به عنوان عنصری دکوراتیو استفاده نمایند . 

بررسی انواع پارتیشن و کاربرد آن

پارتیشن ها به دو دسته کلی ثابت و متحرک تقسیم می شوند . نوع ثابت همانطور که از نامش پیداست در زمین فیکس و ثابت می شود و با پیچ و مهره غیر قابل حرکت می گردد .
و نوع متحرک که قابل حمل و تغییر مکان است .

معمولا پارتشن های ثابت تا سقف ادامه دارد و در سقف هم پیچ می شود تا استحکام بیشتری داشته باشد و بیشتر جنبه تجاری اداری دارد . در شرکتهایی که می خواهند فضای بزرگ س