photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
جنس پارتیشن اداری

جنس پارتیشن اداری چیست؟ پارتیشن اداری از چه متریالی ساخته شده است؟

  • 1399/6/4
  • 1184 نفر
  • 4/6/1399 4/6/1399

جنس پارتیشن اداری یکی از المان های مهم در تعیین قیمت پایانی برای ساخت و نصب پارتیشن هاست.پارتیشن های اداری میتوانید از متریال ها گوناگونی ساخته شود که در این مقاله سعی داریم شما را با انواع آن ها آشنا کنیم.

جنس پارتیشن اداری

در محیط های اداری و شرکت ها، اجزاهای مختلفی استفاده می شود که هر کدام از آن ها کاربرد و مزیت خاص خود را دارند. یکی از این وسایل، پارتیشن اداری است که امر جداسازی بخش های مختلف را آسان می کند. 
جنس پارتیشن اداری یکی از عوامل مهم در کیفیت آن و قیمت تمام شده برای پارتیشن اداری است.
این پارتیشن ها که در انواع و جنس های مختلفی در بازار وجود دارند، به شما کمک می کنند تا از حداقل فضای ممکن بهترین استفاده را ببرید. کاربرد پارتیشن اداری بسیار گسترده است، کار ایجاد فضای خصوصی را برای شما آسان می کنند. 


انواع پارتیشن اداری از لحاظ جنس

پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری آلومینیومی

پارتیشن اداری چوبی

پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری جداکننده فضای اداری

پارتیشن یا جداکننده ی کاذب و موقتی به منظور بهینه سازی فضاهای اداری مورد استفاده قرار میگیرد .پارتیشن اداری به نظم بخشیدن و ساختن فضاهای آرام و به دور از هر گونه سر و صدا به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برای بالا بردن تمرکز کارکنان استفاده می شود. پارتیشن اداری به صورت مکملی مناسب به دلیل تنوع بالای محصول، استفاده از متریال با کیفیت در طراحی دکوراسیون داخلی در فضاهای اداری استفاده می شود. پارتیشن اداری قابل نصب و اجرا بدون آسیب رساندن به فضای اصلی محیط و جابجایی آن و در صورت لزوم اصلاح متراژ است.
در مقالات قبل به تفصیل در مورد پارتیشن های اداری بر حسب جنس آن ها صحبت شد.در اینجا مجدد اشاره ای مختصر به آن ها خواهیم داشت.

جنس پارتیشن اداری

پارتیشن اداری چوبی

ویژگی هایی که باعث استفاده گسترده پارتیشن چوبی شده است :

• خصوصیـات فیزیـکی و مکـانیکی بالا 

• قابلیت ابزار خوری ، ماشین کاری و سنباده زنی

• سطوح صاف و متراکم

• قابلیت شکل پذیری و لبه های صاف

• عدم وجود معایب چوب

• پروفیل دانسیته یکنواخت و همگن

• قابلیت انجام رو سازی های مختلف همچون انواع روکشی های چوبی و غیر چوبی، رنگ آمیزی و غیره

• پایداری ابعاد و مقاومت به فشرده شدن

• زیبایی ظاهری، طبیعت ملایم و ظریف و حالات شبیه به چوب

• قیمت مناسب


پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی یکی از انواع پارتیشن های اداری است. این نوع پارتیشن اداری از آلومینیوم سبک با زیبایی ظاهری و استحکام بالا ساخته می شود. همچنین در این مدل از پارتیشن آلومینیومی می توانید از شیشه به صورت مات، شفاف و طرح دار برای نور گیری اتاق استفاده کنید همچنین برای زیبایی ظاهری و طرح بخشیدن می توان از mdf هم استفاده کرد.


پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای به عنوان جدا کننده فضا، به وسیله متریال مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که مناسب ترین و پرکاربرد ترین آن پارتیشن با شیشه سکوریت می باشد. شیشه سکوریت به دلیل خاصیت و مزایای ویژه خود، امروزه مورد استفاده بسیاری قرار گرفته که استفاده آن در پارتیشن شیشه ای یکی از کاربرد های آن می باشد.


پارتیشن ام دی اف

همانطور که گفتیم پارتیشن ممکن است جنس های مختلفی داشته باشد. یکی از پارتیشن هایی که کاربرد بسیار زیادی در ادارات دارد و به وفور از آن استفاده می‌شود پارتیشن MDF است. این نوع پارتیشن ها از MDF ساخته می‌شوند که می‌توانند ابعاد مختلفی داشته باشند. باید فضایی که می‌خواهید پارتیشن بندی کنید را اندازه بگیرد تا ابعاد پارتیشن MDF مدنظرتان را مشخص کنید.
بهتر است از پارتیشن MDF با قابلیت جابه جایی (پارتیشن متحرک) استفاده کنید تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه امکان تغییر دکوراسیون در صورت نیاز را داشته باشید. جابه جایی این نوع پارتیشن به راحتی انجام می‌شود تنها کافیست که نصب آن را باز کنید و در محل دیگری که به آن نیاز دارین نصب کنید.

پارتیشن اداری جنس خوب

بهترین پارتیشن از چه جنسی است؟

پارتیشن اداری برای جدا کردن موقت یا کوتاه‌مدت در دکوراسیون داخلی سازمان و شرکت استفاده می‌شود. این پارتیشن‌ها از جنس‌های مختلفی تهیه می‌گردد، پارتیشن فلزی، شیشه‌ای، آلومینیومی و ام دی اف به صورت دوجداره یا یک جداره تولید و در طراحی داخلی محیط‌های اداری به کار می‌روند.
با توجه به اینکه کاربرد پارتیشن اداری چیست و چه ویژگی‌هایی برای مدیران و کارمندان اولویت دارد از جنس متفاوتی استفاده می‌شود. اگر اهمیت زیبایی و جذابیت فضا مورد توجه باشد از طراحی‌های ویژه شیشه‌ای یا ام دی اف استفاده می‌شود. بهترین پارتیشن‌ برای طراحی داخلی محیط اداری پارتیشن شیشه‌ای یا ام دی اف است، یکی از ترکیب‌های جنسی پارتیشن‌ها که زیبایی خاصی در طراحی انواع آن وجود دارد پارتیشن شیشه و استیل است.
اگر استحکام مورد توجه باشد معمولاً از جنس فلز یا ام دی اف با کیفیت بالا استفاده می‌شود، گاهی جداسازی قسمت‌ها در محیط کوچکی انجام می‌شود و یا لازم است سکوت در فضایی کل گیرد در این صورت طراحان داخلی از پارتیشن‌های دوجداره ام دی اف بهره می‌گیرند. پارتیشن MDF در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی عرضه می‌شود و بنابراین برای مصارف و کاربردهای مختلف نیز مورد استفاده طراحان قرار می‌گیرد.


جنس پارتیشن اداری مدرن

پارتیشن‌های مدرن به هر دو صورت کامل مانند دیوار که تا حدود سقف ادامه دارد و در ارتفاع کمتر طراحی شده‌اند. پارتیشن اداری مدرن در انواع مختلف مانند متحرک، تک جداره، دو جداره، بلوکی، ریلی و در جنس‌های مختلف مانند شیشه‌ای، ام دی اف، فلزی، شیشه و استیل، شیشه سکوریت و در رنگ‌های گوناگون شامل تمامی طیف رنگ‌ها تولید و در بازار عرضه‌شده‌اند. متراژ، نوع نصب، کیفیت جنس و طراحی این پارتیشن‌ها قیمت آن را تعیین می‌کند. پارتیشن‌ها در قیمت‌های گوناگون در بازار عرضه‌شده‌اند. جنس پارتیشن اداری مدرن بسته به کاربرد آن متفاوت است و برای انتخاب جنس پارتیشن بهتر است با افراد با تجربه در زمینه پارتیشن و دکوراسیون مشورت داشته باشید.

پارتیشن تک جداره

با انواع پارتیشن تک جداره اداری بیشتر آشنا شوید.

گاهی برای جدا سازی فضاها از یکدیگر از پارتیشن تک جداره استفاده می کنند. پارتیشن اداری تک جداره در انواع مختلف و با متریال های گوناگون تولید می شود. پرکاربردترین نوع پارتیشن تک جداره، پارتیشن شیشه ای است.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.پارتيشن دوجداره امکان جداسازي قسمت ورودي ساختمان و راهرو هاي منتهي به اتاق ها را از فضاهاي ديگر ميسر مي سازد.
پارتیشن اداری شیشه ای

خرید و آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف ، قیمت پارتیشن mdf

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

  • emailinfo [@] workwood.ir
  • phone02122049741
middle-img