photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
پارتیشن اداری

چرا باید از پارتیشن اداری استفاده کنیم؟ | پارتیشن اداری یا دیوارکشی؟

  • 1399/6/17
  • 1076 نفر
  • 17/6/1399 17/6/1399

یکی از بهترین جایگزین های دیوار ها و اتاقک های ساخته شده از بتن و آجر در ادارات ، پارتیشن های اداری هستند.این پارتیشن های اداری هستند که با ظاهر زیبا و دیگر فواید خود به شما یک محیط کاری خوب و پرآرامش می دهند و میتوانید محل کار خود را به یک دفتر شیک تبدیل کنید.

این روزها، اغلب دفاتر به عنوان جایگزینی برای دیوارهای دائمی، پارتیشن‌ اداری را انتخاب کرده‌اند. این به این دلیل است که پارتیشن‌های دفتر مزایای متعددی برای ارائه دارند. یکی از سودمندترین ویژگی‌های پارتیشن دفتر این است که به هنگام تغییر دادن کل مبلمان اداری به یک مکان جدید، بسیار کار را ساده و راحت میکند. همچنین یک دید وسیع و جذاب به دفتر اضافه می‌کند.
در زیر برخی از مهم‌ترین مزایای پارتیشن‌ اداری توسط یکی از بهترین شرکت ساختمانی در دبی توضیح داده می‌شوند. این مطالب را بخوانید تا بیشتر بدانید:

لذت از زیبایی پارتیشن اداری

همان طور که می دانید برداشت اول مشتریان در کسب و کار شما اهمیت زیادی دارد، به خصوص وقتی که مربوط به مشتریان جدید یا بالقوه باشد. علاوه بر تقسیم بندی فضایی که در دسترس دارید، زیبایی نیز برای بسیار مهم است.درهنگام استفاده از پارتیشن شیشه ای، علاوه بر این که اجازه می‌دهید مقدار زیادی نور طبیعی به دست آورید، شما همچنین این اختیار را خواهید داشت که لوگوی شرکت را برای زیبایی ‌شناسی بیشتر اضافه کنید!
پارتیشن‌های اداری را می توان در طیف گسترده‌ای از مواد و سبک‌ها در دسترس قرار داد که می‌توانند به ایجاد محیطی در اداره کمک کنند که شاد و هم چنین روشن است.پارتیشن ها با رنگ‌های مختلف نیز می‌توانند مطابق با طرح و رنگ انتخاب‌شده در دفتر شما باشند.علاوه بر این، انتخاب پارتیشن اداری برای تقسیم بندی محل کار، فضا و نور اضافی ایجاد می‌کند.
این ویژگی‌ها می‌توانند فضای دفتر شما را پر جنب و جوش‌تر، گسترده‌تر، جذاب تر و مثبت‌تر کنند. با چنین جنب وجوشی در دفتر، عملکرد کارمندان شما قطعا بهبود خواهد یافت.

پارتیشن اداری یا دیوار

با جایگزینی پارتیشن اداری بهره‌ وری افزایش‌ پیدا می کند

در هنگام استفاده از پارتیشن اداری بجای اتاق سازی، نور بیشتری در ساختمان جریان پیدا می کن.پارتیشن ها به نور طبیعی داخل دفتر شما اجازه می‌دهند تا به تمام محل کار راه پیدا کنند و این انرژی را منتقل کنند.اگر شما از پارتیشن‌های شیشه‌ای در منطقه دفتر استفاده کنید، جریان نورهای طبیعی شگفت‌انگیز در محل کار شما شکل خواهد گرفت.
پارتیشن شیشه ای تاثیر نور طبیعی در اداره را به حداکثر می‌رسانند. آن‌ها همچنین یک محیط خوشایند و مثبت هم برای کارمندان و هم برای مشتریانی که از شما بازدید می‌کنند به همراه می‌آورند. آن‌ها باعث می‌شوند فضای دفتر شما بزرگ ‌تر به نظر برسد. نور اضافه‌ شده می‌تواند تاثیر مثبتی بر روی میهمانانی که از شما بازدید می‌کنند داشته باشد. همچنین کارکنان شما از کار کردن در یک فضای اداری وسیع و روشن احساس آرامش می‌کنند.
در اداره‌هایی که در نور طبیعی غنی شده‌اند می‌توانند به ترویج مثبت گرایی و افزایش بهره‌وری در میان کارکنان کمک کنند.

از انواع پارتیشن اداری که می توانید در دفاتر و ادارات استفاده کنید میتوان به پارتیشن اداری شیشه ای ، پارتیشن اداری ام دی اف ، پارتیشن اداری آلومینیومی و .... اشاره کرد.


مدیریت صدا در ادارات

در یک دفتر خوب، این احتمال وجود دارد که شما به منطقه ‌ای برای کارهایی امثال تماس‌های کنفرانس و ملاقات نیاز داشته باشید. پارتیشن اداری که عایق صدا هم باشد راه خوبی برای فراهم کردن یک فضای مطمئن و در دسترس بدون هزینه و دردسر برای ساخت یک اتاق کاملا جدید هستند. 
هیچ کارمندی نمی‌خواهد در زمان تلاش برای به پایان رساندن کارهای فوری، بیش از حد به مکالمه همکاران خود یا دیگر تماس‌های تلفنی گوش دهد.صدای تولید شده در بیرون یا داخل دفتر در سراسر فضای کاری به خصوص زمانی که پارتیشن ها تمام ارتفاع هستند به حداقل می‌رسد.


چینش های متفاوت با استفاده از پارتیشن اداری 

وارد کردن پارتیشن ها به محل کار می‌تواند چند مزیت داشته باشد، اما احتمالا عملی‌ترین کار، توانایی حذف و بازآرایی آن‌ها در صورت نیاز است.این به ویژه زمانی مهم است که محیط کار شما به سرعت در حال گسترش باشد و یا به زودی گسترش یابد.

بهترین نوع پارتیشن اداری
تنظیم حریم خصوصی

در یک محیط اداری مدرن، این احتمال وجود دارد که کارمندان شما هر چند وقت یک ‌بار نیاز به تعامل و تفکر داشته باشند. آن ها باید یک محیط امن وآرام برای ایجاد حس خوب در خود داشته باشند. استفاده از پارتیشن اداری این امنیت و حریم خصوصی را برای شما ایجاد می کند.
پارتیشن های دفتر جزو بهترین دکور هستند. آن‌ها به کارکنان کمک می‌کنند تمرکز کنند.کیفیت تماس‌های تلفنی و همچنین برگزاری جلسات چون فضای بیشتری و سکوت بیشتری وجود دارد ، همیشه بهتر خواهد بود. در نتیجه همیشه بهترین  پارتیشن بندی را برای اداره خود انتخاب کنید.


جایگزینی پارتیشن اداری راهی موثر برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها

هر نوع پارتیشن اداری که انتخاب می‌کنید، به احتمال زیاد ارزان‌ تر از ساخت دیوارهای آجری دائمی است. به همین ترتیب، پارتیشن ها می‌توانند در هزینه‌های قبض‌ها و انرژی نیز صرفه‌جویی کنند چون شما اتاق‌های کمتری برای گرمایش و قدرت دارید.
 پارتیشن‌های دفتر بهترین راه برای صرفه‌جویی در بودجه هستند و در عین حال باعث می‌شوند دفتر شما زیبا و جادار به نظر برسد. آن‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای تقسیم دفتر به بخش‌ها و کابین‌های مختلف هستند. ساخت دیواره‌ای دائمین برای تقسیم بندی اداره می‌تواند بسیار پرهزینه باشد. با پارتیشن اداری به عنوان یک جایگزین می‌توانید در هزینه‌های ساخت ‌و ساز و نیز هزینه‌های برق صرفه‌جویی کنید. 
پارتیشن های اداری نه تنها مقرون ‌به‌ صرفه هستند بلکه یک گزینه عملی و عاقلانه برای انتخاب هستند. برای مثال اگر حتی به گسترش تیم خود فکر کنید و یا می‌خواهید تغییر سازمانی پیدا کنید و یا اسباب و اثاثیه را در اداره مرتب کنید، پارتیشن‌ها بهترین کار را انجام می‌دهند. آن‌ها همچنین می‌توانند به سرعت نصب شوند. آن‌ها محدود به یک منطقه یا فضای مشخص نیستند و این چیزی است که آن‌ها را به بهترین انتخاب تبدیل کرده‌است.
 

اینها تنها تعدادی از مزایای نصب پارتیشن اداری و جایگزینی آن ها با دیوارهای دفتر هستند. بنابراین قبل از این که کار ساختمان اصلی را آغاز کنید، در نظر بگیرید که چگونه این راه‌حل کم‌هزینه و با دوام می‌تواند فضای کاری شما را ارتقا دهد!

پارتیشن تک جداره

با انواع پارتیشن تک جداره اداری بیشتر آشنا شوید.

گاهی برای جدا سازی فضاها از یکدیگر از پارتیشن تک جداره استفاده می کنند. پارتیشن اداری تک جداره در انواع مختلف و با متریال های گوناگون تولید می شود. پرکاربردترین نوع پارتیشن تک جداره، پارتیشن شیشه ای است.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.پارتيشن دوجداره امکان جداسازي قسمت ورودي ساختمان و راهرو هاي منتهي به اتاق ها را از فضاهاي ديگر ميسر مي سازد.
پارتیشن اداری شیشه ای

خرید و آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف ، قیمت پارتیشن mdf

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

  • emailinfo [@] workwood.ir
  • phone02122049741
middle-img