photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
 خرید پارتیشن اداری,فروش پارتیشن اداری

راهنما خرید و فروش پارتیشن اداری

  • 1397/4/31
  • 1117 نفر
  • 31/4/1397 25/8/1399

در انتخاب پارتیشن اداری توجه به مقوله رنگ، نوع و جنس پارتیشن و انتخاب پارتیشن تک جداره یا پارتیشن دوجداره مهم میباشد.

پارتیشن های اداری بسته به اینکه از شیشه، ام دی اف یا هر نوع متریالی ساخته شده باشد در دو نوع تک جداره و دو جداره عرضه می گردد. تک جداره بودن یا دو جداره بودن پارتیشن اداری بر روی انتقال صدا بین بخش ها بیشترین تأثیر را دارد. پارتیشن ها دارای رنگ های متفاوتی نیز می باشند، لذا بسته به نوع رنگ دیوارهای اداره، دیوار پوش یا کف پوش باید پارتیشن مناسب را انتخاب کرد. مبلمان اداری و وسایلی که در محیط اداره وجود دارد نیز باید با نوع پارتیشن انتخابی همخوانی داشته باشد و ...
در انتخاب پارتیشن اداری توجه به مقوله رنگ، نوع و جنس پارتیشن و انتخاب پارتیشن تک جداره یا پارتیشن دوجداره مهم میباشد. در خرید پارتیشن آیتم هایی مانند زیبایی و دکوراتیو بود پارتیشن، عایق صوتی بودن پارتیشن، نورگیری، تهویه هم از مهمترین مواردی هستند که باید مدنظر قراردهید و در نهایت رنگ پارتیشن باید به گونه ای انتخاب شود که با دکوراسیون فضای کار تضاد نداشته باشد. قیمت پارتیشن هم از موارد مهم در انتخاب پارتیشن اداری می باشد ولی نباید کیفیت، زیبایی، دکوراسیون و دیگر موارد را فدای قیمت ارزان پارتیشن اداری کنید.

نکات قبل از خرید پارتیشن اداری

•    مقدار فضای موجود را اندازه گیری کنید
•    برای تعیین اندازه مناسب، فضای کف و ارتفاع سقف خود را اندازه گیری کنید
•    از نوع پارتیشن ( از نظر جنس) که متناسب با کسب و کار شما است استفاده کنید
•    اگر حفظ حریم خصوصی اولویت اول شما باشد از پارتیشن چوبی استفاده کنید
•    پارتیشن شیشه ای باعث افزایش نور در فضا می شود
•    اگر به طور مکرر پارتیشن ها را جابجا می کنید از پارتیشن متحرک استفاده کنید
•    بررسی کنید که لولاها و اتصالات پانل ها محکم و مطمئن بسته شده باشند

اصول فروش پارتیشن اداری از قیمت تا نصب

اصول فروش پارتیشن اداری و رعایت نکات ظریف دررابطه با معامله و قرارداد پارتیشن بندی اداری بین فروشنده و خریدار بسیار حائز اهمیت میباشد . رعایت این اصول به ما کمک میکند تا در اجرای پارتیشن اداری موفق باشیم . 
1-      مصرف کننده باید تا آنجا که میتواند به نیاز خود واقف باشد و بداند که در کجا به چه اندازه و چه موقع به پارتیشن احتیاج دارد و همینطور فروشنده پارتیشن هم باید به نیاز مشتری توجه کند و با شناخت از نیاز مشتری به راهنمایی و مشاوره بپردازد و به صورت حضوری از محل مورد نظر جهت اندازه گیری و مشاوره بازدید نماید.
2-      استفاده کننده قطعی و حتمی پارتیشن، مشتری و خریدار آن است وی با توجه به نیاز , سلیقه و بودجه خود اقدام به خرید و نصب پارتیشن مینماید پس فروشنده یا فروشندگان پارتیشن از پرداختن به حاشیه و یا اعمال نظرات خارج از انتظار مشتری باید خودداری نمایند.
3-      مشتری و خریدار پارتیشن اداری حق دارد قبل از تولید و اجرای پارتیشن توسط فروشنده در جریان امور از قبیل طرح و نقشه و قیمت پارتیشن اداری قرار گیرد . به همین منظور فروشنده وظیفه دارد تا برای آگاهی مشتری طرح و پیش فاکتور مربوطه را ارائه نماید.
4-      پیش فاکتور و استعلام قیمت پارتیشن اداری باید شفاف و دقیق باشد . متراژ قیمت واحد برای هر متر مربع , نوع پارتیشن و نوع ام دی اف مصرفی و مشخصات کامل پارتیشن باید در پیش فاکتور و پروپوزال پارتیشن قید شود تا شک و شبهه ای برای مشتری باقی نماند . قید زمان اجرا و تحویل به موقع جنس هم از نکات مهمی است که باید در فاکتور خریدار قید شود .
5-      طرح مورد نظر ممکن است مورد قبول مشتری باشد و یا میتواند در صورتیکه با سلیقه وی منطبق نبود طرح را رد کند.   تولید کننده پارتیشن هم میتواند سعی در جلب نظر مشتری در طرح بعدی نماید . ارائه سمپل رنگ و ارائه فیزیکی جنس مورد استفاده در پارتیشن دوجداره توسط فروشنده به خریدار الزامی میباشد
6-      خربدار هم موظف میباشد تا ضمن مطالعه و تطبیق خواسته های خود در فاکتور نسبت به تسویه حساب و پرداخت حق الزحمه فروشنده بابت پارتیشن بندی اداری محل کار خود اقدام نماید.

نکاتی مهم برای خرید پارتیشن اداری

برای خرید پارتینش اداری به‌ صورت کلی می‌توانید از دو طریق اقدام کنید، روش اول مراجعه حضوری به شرکت‌هایی است که این پارتیشن ها را نصب می‌کنند و روش دوم مراجعه آنلاین به وب‌سایت همین شرکت‌ها می‌باشد. در هنگام خرید پارتیشن اداری به این نکته دقت کنید که قیمت پارتیشن اداری به عوامل مختلفی بستگی دارد، یکی از این عوامل متراژ محیطی است که می‌خواهید پارتیشن را در آن جا نصب کنید، عامل بعدی جنس پارتیشنی است که قصد نصب آن را در محل مورد نظر دارید و عامل بعدی نیز سختی نصب پارتیشن است که البته این به عنوان هزینه نصب از شما دریافت می‌شود، در بعضی مکان‌ها نصب پارتیشن سخت‌تر از مکان‌های دیگر است و منطقی است که هزینه نصب پارتیشن نیز بالا رود.
. شما می توانید با شماره هایی که در تماس با ما سایت قرار دارد برای اطلاع از قیمت پارتیشن اداری متحرک، قیمت پارتیشن اداری چوبی و... با ما تماس بگیرید.

چه انتظاری از پارتیشن اداری دارید؟ نیازهای خود را بشناسید 

اگر فقط به منظور تفکیک فضا به دنبال خرید پارتیشن هستید آیتم های دیگری همچون زیبایی و دکوراتیو بودن پارتیشن ، صداگیر بودن پارتیشن ، نورگیری ، تهویه هم از مهمترین مواردی هستند که در خرید پارتیشن اداری باید مدنظر قراردهید و در نهایت رنگ پارتیشن باید به گونه ای انتخاب شود که آیتم جدایی در دکوراسیون دفترتان نباشد یا جزئی از دکوراسیون شود یا رنگ خنثی داشته باشد.

زمانبندی فروش و تحویل پارتیشن تکجداره

تیم ما، تولید کننده سیستم های مدرن پارتیشن اداری با چندین سال تجربه خدمت رسانی در زمینه طراحی و تولید انواع پارتیشن موفق به ایجاد شبکه منظم تولید , خدمات دهی ثبت سفارش و خدمات پس از فروش شده ایم که در نوع خود در ایران بی نظیر بوده و بزرگترین مشکل شرکت های فعال در صنعت دکوراسیون داخلی را سعی نموده ایم به شکل ریشه ای حل کرده و زمانبندی دقیقی به مشتری ارائه دهیم

مراحل فروش پارتیشن دوجداره و تکجداره

مراحل ثبت سفارش و درخواست بازدید و مشاوره پارتیشن تکجداره

مشتری گرامی شما بعد از تماس با مرکز و دادن اطلاعات مقدماتی راجع به پروژه و نیازهایتان کلیه مراحل بعدی ایمیل به شما اطلاع داده شده و هماهنگی های بعدی طی چندین مرحله قبل از فروش شامل زمانبندی بازدید و ارائه طرح و پیش فاکتور - و مراحل مربوط به قرارداد همکاری و مراحل بعد از فروش شامل اطلاعات زمانبندی  برش و تولید , اطلاعات زمانبندی حمل محموله - زمانبندی نصب محموله - زمانبندی کنترل کیفی و تحویل و مراحل مربوط به خدمات پس از فروش انجام خواهد گرفت و شما هیچگونه نگرانی نسبت به زمان تحویل و سایر امور نخواهید داشت. تفاوت خدمات ما را نه با توضیح که صرفا زمانی میتوانید دریابید که از خدمات ما استفاده نموده باشید . 

مشاوره قیمتی و فنی و خرید انواع پارتیشن اداری

اگر به دنبال پارتیشن اداری هستید حتما با کارشناسان فروش ما مشاوره کرده و قیمت پارتیشن های ما را هم جویا باشید 

خرید پارتیشن اداری

ساختار کلی پارتیشن، شامل: ستون ها، پنل ها تماما mdf می باشد.
نوار pvc لبه های کار جهت استحکام و زیبایی کار.
قابلیت ترکیب mdf و شیشه.
قابلیت اجرای سه نوع شیشه شامل: طرح و لوگوی شرکت توسط سند بلاست و سند بلاست ساده و همچنین شیشه ساده.
قابلیت اجرای پرده کرکره ولوم دار را دارا می باشد.
قابلیت ترکیب رنگ با رنگهای متنوع.
جهت خرید انواع مختلف و با کیفیت این محصولات با ما در ارتباط باشید.

پارتیشن اداری تک جداره

آنچه باید در مورد پارتیشن اداری تک جداره بدانید

پارتیشن های اداری تک جداره از نوع شیشه ای هستند. این نوع پارتیشن ها در ابعاد کوتاه، نیمه بلند، بلند و تا ارتفاع سقف می باشند.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.
پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای | قیمت پارتیشن شیشه ای | پارتیشن شیشه ای فریم لس

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف ، قیمت پارتیشن mdf

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

  • emailinfo [@] workwood.ir
  • phone02122049741
middle-img