photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
پارتیشن هوشمند

قیمت پارتیشن هوشمند | شیشه هوشمند

 • 1400/3/3
 • 470 نفر
 • 3/3/1400 3/3/1400

یکی از مدرن ترین انواع پارتیشن اداری ، پارتیشن شیشه ای هوشمند می باشد. این محصول به تازگی وارد ایران شده است و بسیار جذاب و پرکاربرد می باشد.

یکی از جدید ترین محصولات در زمینه پارتیشن اداری ، پارتیشن هوشمند (پارتیشن شیشه ای هوشمند) می باشد.با وارد شدن این پارتیشن ها به بازار تحولی عظیم در این صنعت ایجاد شده است. این روزها پارتیشن های شیشه ای در انواع مختلفی مانند پارتیشن با شیشه سکوریت، پارتیشن شیشه و استیل، پارتیشن بلوک شیشه ای، پارتیشن تمام شیشه و پارتیشن شیشه ای فریم لس طراحی شده که با انواع شیشه های هوشمند با نام شیشه های هوشمند الکتروکرومیک ساخته می شوند. این پارتیشن های شیشه ای در مکان های مختلفی قابل استفاده هستند اما باید توجه داشت که پارتیشن شیشه ای منزل با پارتیشن اداری بسیار متفاوت است.
همچنین قیمت پارتیشن اداری هوشمند و شیشه ای نیز با پارتیشن های معمولی کمی متفاوت تر است.

پارتیشن اداری هوشمند چیست؟

پارتیشن اداری هوشمند یکی از انواع پارتیشن های اداری می باشد که امروزه در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران بسیار زیادی را نیز دارا است. این پارتیشن ها به تازگی وارد ایران نیز شده اند و افراد زیادی علاقه مند به استفاده از آنها در محیط های اداری و محل کار خود هستند. با وجود این که افراد زیادی علاقه مند به خرید پارتیشن اداری هوشمند هستند ولی کمتر کسی اطلاعات کاملی درباره این پارتیشن های اداری دارد . در ادامه با ما همراه باشید تا با این پارتیشن نوظهور بیشتر آشنا شوید.

پارتیشن هوشمند

پارتیشن های اداری از نوع پیشرفته و هوشمند نسل جدید هستند که با استفاده از شیشه های هوشمند ساخته شده اند. این نوع پارتیشن شیشه ای که قابلیت هوشمند بودن را می توان مهمترین ویژگی انحصاری آن دانست به تازگی وارد کشور شده است و فضای بسیار جالب و زیبایی را در دکوراسیون اداره جات ایجاد کرده است. این محصولات به دلیل ظاهر شیک و مدرن خود فضای به روز تری را در یک اداره به نمایش می گذارند.

نحوه کارکرد پارتیشن های اداری هوشمند

در ساخت شیشه های به کار رفته در پارتیشن های اداری هوشمند مقداری کریستال مایع وجود دارد که به منظور تنظیم رنگ آن به حال مات می توان با استفاده از جریان برق  این کار را براحتی انجام داد. به عبارت ساده تر جریان الکتریکی باعث مات شدن کریستال مایع و به دنبال آن مات شدن رنگ شیشه می شود.

پارتیشن شیشه ای هوشمند

ویژگی پارتیشن شیشه ‌ای هوشمند

برخی از ویژگی‌های این نوع پارتیشن با انواع دیگر آن از جنس شیشه‌  ای شبیه به هم است. برای مثال تمامی پارتیشن‌های شیشه‌ ای امکان دید را برای هر دو طرف امکان پذیر می‌کنند. با پارتیشن‌های شیشه‌ای می‌توانید فضای شیک و مدرنی برای دفتر کاری خود ایجاد کنید. هر کدام از آنها در ابعاد مختلف و رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند. برای این که این نوع پارتیشن بتوانند عایق سر و صدا هم باشند لازم است به خوبی فضای مورد نظر را پوشش دهند. برای مثال قبل از سفارش ابعاد مورد نیاز را اندازه گیری کنید و سپس سفارش دهید.
پارتیشن‌های هوشمند از جنس شیشه هم مانند انواع دیگر آن به سادگی نصب می‌شوند. شما به کمک این پارتیشن‌ها می‌توانید فضا را به صورت بهینه جداسازی کنید. تنوع رنگ و مدل آن باعث جذابیت این مدل شده است که به راحتی می‌تواند قابل سفارش برای فضاهای مختلفی باشد و با دیگر وسایل دکوراسیون اداری شما هماهنگ شود.

انواع پارتیشنهای هوشمند

 1. پارتیشن هوشمند تک جداره
 2. پارتیشن هوشمند اداری دوجداره

در ساخت پارتیشن تک جداره هوشمند از یک جدار شیشه ای هوشمند استفاده شده است. معمولا به دلیل اینکه استفاده از این نوع پارتیشن سبب به هدر رفتن مقدار زیادی انرژی می شود کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.
در ساخت پارتیشن دوجداره هوشمند از دو لایه شیشه ای هوشمند استفاده شده است که سبب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

مزایای پارتیشن هوشمند

 •  تنظیم میزان نور عبوری
 •  فراهم کردن حریم شخصی در مواقع لزوم
 • مناسب برای کاربردهای مختلف از جمله مکان های تجاری، اداری، آموزشی، دولتی، بهداشتی و …
 • نگهداری و نظافت آسان نسبت به پرده
 • قابلیت تعویض

یکی از مهمترین ویژگی های این پارتیشن های هوشمند این است که شما می توانید نوع شیشه پارتیشن را نیز تنظیم کنید. اگر در داخل پارتیشن هستید و قصد دارید که به طور کامل محیط بیرون را مشاهده کنید می توانید شیشه ها را شفاف کنید و در صورتی که قصد دارید محیط داخل به طور کامل پوشانده شود تا شما بتوانید با تمرکز بیشتری کار خود را ادامه دهید می توانید شیشه ها را خیلی سریع و از راه دور مات کنید. دقت داشته باشید که این پارتیشن های هوشمند تمامی ویژگی های پارتیشن های عادی را دارا هستند و تنها تفاوت آنها در هوشمند بودن و کنترل از راه دور آنها می باشد.

پارتیشن هوشمند

قیمت پارتیشن هوشمند شیشه ای

قابلیت تنظیم نور در پارتیشنهای هوشمند اداری

موقعیت جغرافیای یک اداره باعث می شود در ساعات مختلف روز میزان جذب نور متفاوت باشد. برخی از کارمندان نسبت به نور محیط کار حساسیت دارند و میخواهند میزان نور را مدیریت نمایند. پارتیشن اداری هوشمند این امکان را فراهم می اورد تا بدون ایجاد مزاحمت برای دیگر کارمندان بتوان میزان نور را تنظیم کرد و پارتیشن شیشه ای را به حالت مات تبدیل کرد تا جذب نور کمتر اتفاق بیفتد. این در حالی است که تنظیم رنگ پارتیشن به صورت شفاف سبب روشنایی بیشتر خواهد بود.

شیشه مات شونده به سه دسته اصلی تقسیم می شود:

 1.   شیشه هوشمند معمولی: این نوع شیشه مات شونده از در طلق شیشه ای که در بین آن ها فیلمی از PDLC قرار دارد تشکیل شده است. این محصول با کیفیت برای ساختمان های نوساز و شیشیه های قابل تعویض بسیار مناسب است.
 2.  فیلم هوشمند لمینت شده: این نوع شیشه مات شونده از یک فیلم PDLC قابل تعویض که بین دو لایه داخلی رسانا قرار دادرد تشکیل شده است. این دو لایه رسانا با صفحات شیشه اتصال برقرار می کنند.
 3.   فیلم هوشمند چسبنده: این نوع شیشه یک فیلم هوشمند چسبنده است که می تواند روی هر شیشه ای اعمال شود.

با انتخاب شیشه هوشمند یا شیشه مات شونده در طراحی و دکوراسیون محل کار خود می توانید فضای مدرنی را ایجاد کرده و در هزینه های اضافی استفاده از پرده های مختلف و نگهداری و نظافت آن ها صرفه جویی کنید.

قیمت پارتیشن هوشمند

پارتیشن اداری هوشمند نسبت به پارتیشن های اداری معمولی که امروزه در بازار موجود هستند قیمت بالاتری دارد که دلیل این موضوع نیز استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در تولید پارتیشن اداری هوشمند است. با این وجود باید دقت داشته باشید که پارتیشن های تک جداره معمولا دارای قیمت مناسب تری نسبت به پارتیشن های دوجداره هستند و به همین علت پارتیشن اداری هوشمند تک جداره امروزه فروش بیشتری را دارا است.

پارتیشن تک جداره

با انواع پارتیشن تک جداره اداری بیشتر آشنا شوید.

گاهی برای جدا سازی فضاها از یکدیگر از پارتیشن تک جداره استفاده می کنند. پارتیشن اداری تک جداره در انواع مختلف و با متریال های گوناگون تولید می شود. پرکاربردترین نوع پارتیشن تک جداره، پارتیشن شیشه ای است.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.پارتيشن دوجداره امکان جداسازي قسمت ورودي ساختمان و راهرو هاي منتهي به اتاق ها را از فضاهاي ديگر ميسر مي سازد.
پارتیشن اداری شیشه ای

خرید و آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای

ورک وود فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری در ایران. برای اطلاع از نحوه سفارش گیری و همچنین مشاوره در انتخاب و خرید انواع پارتیشن اداری همچنین پارتیشن اداری شیشه ای با ما تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف ، قیمت پارتیشن mdf

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

 • emailinfo [@] workwood.ir
 • phone02122049741
middle-img