خرید و آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای

09124340498 شماره همراه:

نمونه محصولات پارتیشن اداری شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای به عنوان دیوارهای مدرن و شیک در محیط های کاری مورد استفاده قرار می گیرند و طرفداران و علاقه مندان زیادی هم دارد.

این مدل پارتیشن که یکی محبوترین انواع پارتیشن اداری است با حفظ نور و زیبایی محیط کار، امنیت و حریم خصوصی افراد را در شرکت و اداره راحت و کارآمد می کند و باعث افزایش بهره‌ وری کارمندان می‌ شود. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر با ما تماس بگیرید. پارتیشن شیشه ای منزل و اداره از لوکس ترین محصولات در این زمینه به شمار می رود.

پارتیشن دو جداره

پارتیشن دو جداره

استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره در محل های با سر و صدای بالا پیشنهاد می شود. پارتیشن دوجداره شیشه ای علاوه بر عایق بودن صدا از شفافیت بالایی برخوردار است و از انتقال دما و حرارت نیز جلوگیری می کند. در پارتیشن شیشه ای دوجداره از دو لایه شیشه سکوریت 10 میل که عایق بسیار قوی صدا می باشد استفاده می گردد.

پارتیشن تک جداره 

پارتیشن تک جداره 

در نوع تک جداره این نوع پارتیشن ها از شیشه سکوریت با ضخامت ده تا هشت میل ساخته می شود. در انواع مختلفی موجود می باشد که می توان در مدل های فریم دار و یا فریم لس یا طرح چوب اجرا نمود. این مدل پارتیشن را می توان با شیشه سکوریت طرح دار سند بلاست شده یا طرح چاپ شده اجرا کرد.

پارتیشن ثابت

پارتیشن ثابت

پارتیشنهای شیشه ای به دو صورت متحرک و ثابت وجود دارند. نوع کوتاه پارتیشنی که روی زمین قرار می گیرد مانند پانل ها معمولا ثابت نصب می شوند، اما نوع متحرک آنها مناسب تر است، زیرا می توانید محل قرارگیری آن را با تغییر چیدمان تغییر دهید. 

پارتیشن متحرک

پارتیشن متحرک

از پارتیشن شیشه ای متحرک می توان برای ساخت فضاهای موقتی که دارای پویایی و جذابیت فضایی می باشد استفاده نمود. پارتیشن متحرک را می توان به راحتی و بوسیله تنظیماتی که روی ان انجام می شود به مکان های دیگر حرکت داد. پارتیشن شیشه ای متحرک تشکیل شده از پنل های شیشه ای می باشد که توسط بست هایی به کف پنل چفت می شوند آخرین پنل می تواند آزادانه روی پاشنه در بچرخد. 

پارتیشن فریم لس

پارتیشن فریم لس

سیستم پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره فریم لس با کاهش پروفیل های آلومینیومی در قسمت دیوار شیشه ای در حالی که بیشترین شفافیت و زیبایی را  در طراحی داراست، بالاترین عایق صدا را نیز در بین سایر مدل ها دارد. این سیستم پارتیشن دو جداره، بدون نیاز به پروفیل عمودی، حداکثر شفافیت را در معماری نوین ارائه می دهد. ظرافت و زیبایی و زمان نصب بسیار کوتاه آن از ویژگی های قابل توجه این نوع پارتیشن است.

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی

این سیستم پارتیشن تک جداره با پروفیل های عمودی، زیبایی بصری ترکیب شیشه و آلومینیوم را به حداکثر می رساند. ظرافت و زیبایی و زمان نصب بسیار کوتاه آن  از ویژگی های قابل توجه این نوع پارتیشن است. پروفیل های آلومینیومی اسلیم یک راه حل بسیار مناسب برای پارتیشن های شیشه ای اداری می باشد. فرم های خاص پروفیل های آلومینیومی ما در طرح های گوناگون پیوند بین پنل های شیشه ای را تشکیل میدهد.

پارتیشن اداری از نظر جنس به دو دسته پارتیشن ام دی اف و پارتیشن شیشه ای تقسیم می شوند. این نوع پارتیشن ظاهر بسیار جذابی را برای محیط کار شما فراهم می کنند. از نظر قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه می باشند. در واقع شما با هزینه کم می توانید محیطی زیبا و جذاب داشته باشید. نمونه محصولات پارتیشن شیشه ای را می توانید در سایت مشاهده نمایید. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و جدید تر با ما تماس بگیرید. ورک وود محصولات متناسب با محیط و نیاز شما را طراحی و اجرا می کند. مدرن ترن نوع پارتیشن بندی استفاده از همین دیوار های شیشه ای می باشد.

مزیت و ویژگی های پارتیشن شیشه ای

از محاسن پارتیشن اداری شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. طراحی منحصر به فرد
 2. طراحی انعطاف پذیر و کاربردی برای استفاده از شیشه های تک و دو جداره و منحنی
 3. قابلیت استفاده از شیشه های 8 , 10 و 12 میلیمتری
 4. نصب و سریع و آسان
 5. در پارتیشن اداری شیشه ای امکان استفاده از شیشه های مات شونده به جای شیشه های معمولی فضای مدرن کاری شما را کامل تر میکند.

اجرای پارتیشن بندی شیشه ای و ترکیب آن با متریال های ساخته شده از سنگ، و یا استفاده از حکاکی ها و یا برچسب های شیک بر روی شیشه می توان ظاهری بسیار زیبا به منزل و محل کار شما ببخشد. برای اکثر این مدل از پارتیشن ها از درب شیشه ای استفاده می شود.

پارتیشن شیشه‌ ای فریم‌ لس Frameless

همانطور که از نام این سبک پارتیشن شیشه‌ ای (دیوار شیشه) مشخص است، درواقع نکته حائز اهمیت آن، استفاده حداقلی از پروفیل در ساختار این نوع پارتیشن است.
در این سبک پارتیشن های شیشه‌ ای، پروفیل‌ها حداقل فضا را اشغال می‌کنند و فضای بیشتری در اختیار شما قرار می‌گیرد، هم‌چنین وضوح، دید و شفافیت بیشتری را به ارمغان می‌آورند.

پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل

این نوع از پارتیشن اداری، دارای فریم از جنس آلومینیوم متراکم بوده ومتریال پوششی آن نیز از شیشه های دو جداره و یا تک جداره می باشد. با انواع پارتیشن اداری آشنا شوید.

پارتیشن شیشه ای فریم لس (بدون فریم)

از مهمترین اجزاء پارتیشن فریم لس، شیشه می باشد. پارتیشن مدل شیشه ای فریم لس از شیشه و یراق آلات مخصوص ساخته شده است. پارتیشن فریم لس زیبایی بیشتری نسبت به پارتیشن از نوع شیشه  دارد. علاوه بر زیبایی پارتیشن فریم لس، قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس کمتر از پارتیشن های شیشه ای فریم دار می باشد. پارتیشن فریم لس از زیبایی بیشتری نسبت به پارتیشن فریم دار دارد که دلیل زیبایی پارتیشن فریم لس یک دست بودن شیشه ها و نبودن مانع و جدا کننده در بین شیشه های آن می باشد.
پارتیشن فریم لس از شیشه سکوریت 10 میل که قابلیت اجرای طرح های مختلف و طرح های سند بلاست به صورت مات و نیمه مات و یا طرح لوگو هست. به دلیل شکل ظاهر زیبای پارتیشنهای مدل شیشه فریم لس این نوع دیوارک بیشتر در محل کارهایی که نیاز به دید باز دارند مورداستفاده قرار می‌ گیرد.
نکته مهم و مزیت اصلی پارتیشن فریم لس این هست که جای کمتری را اشغال می کند و به دلیل نداشتن فریم سطح دید یک دست و بیشتری را در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد.
به دلیل انعطاف پذیر بودن پارتیشن از جنس شیشه‌ به راحتی می توان آن را در فضاها و محیط های متفاوتی نصب نمود که زیبایی و کارایی آن محیط به بیشترین حد خود می رسد. به دلیل نداشتن فریم در ظاهر شکننده به نظر می رسد ولی برخلاف ظاهر آن دارای استحکام بسیار بالایی هست.

قیمت پارتیشن شیشه ای

متراژ مهم ترین عامل موثر در قیمت پارتیشن شیشه ای می باشد. همچنین نوع شیشه استفاده شده، تک جداره و یا دوجداره بودن پارتیشن و یراق و ابزار آلات مورد استفاده که میتواند در دو نوع خارجی و ایرانی که دارای تفاوت های  کمی و کیفی است، از عوامل دیگر تعیین کننده درهزینه پارتیشن اداری است.
در زمان تصمیم گیری برای انتخاب پارتیشنی مناسب برای محیط خود بررسی و در نظر داشتن مواردی که بر قیمت پارتیشن شیشه ای شما تاثیر گذار است میتواند به انتخاب شما و مدیریت هزینه هایتان کمک شایانی داشته باشد.
اولین و مهمترین جز پارتیشن شیشه ای و جزء اصلی آن شیشه سکوریت است.متراژ، رنگ، ضخامت و البته طرح سندبلاست برروی آن هرکدام به نوبه خود برقیمت این نوع پارتیشن تاثیر گذار است.
فریم آلومینیومی نوع و ضخامت آن با تنوع بسیار رنگ بندی هایش نیز جز دیگری است که تاثیر بسزایی بر هزینه شما خواهد داشت.
از عوامل دیگر در تعیین قیمت پارتیشن مدل شیشه ای می توان به فریم دار یا فریم لس بودن پارتیشن شیشه ای اشاره نمود. یراق آلات مورد استفاده یکی از مهمترین عوامل در تعین قیمت پارتیشن شیشه ای می باشند. یراق آلات پارتیشن شیشه ای همانند سایر یراق آلات در دو نوع ایرانی و خارجی که دارای تفاوت کیفیت و قیمت می باشند، موجود می باشد. قیمت ها برحسب متراژ کار متغیر می باشند و پس از بازدید کارشناس از محل پروژه و کشیده شدن نقشه اصلی، قیمت پارتیشن واقعی محصولات، حساب می گردد.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای و استیل

پارتیشن شیشه ای و استیل رابطه خوبی در ساختار پارتیشن های شیشه ای دارند. استفاده از استیل به عنوان فریم پارتیشن شیشه ای، زیبایی خاصی به مجموعه ای که از این نوع پارتیشن استفاده شده است می دهد. پارتیشن های شیشه و استیل با توجه به زیبایی که ایجاد می کنند طرفداران زیادی دارند.پیشنهاد ما به شما این است که از ترکیب پارتیشین شیشه ای و استیل در طراحی فضای خود استفاده کنید. پارتیشن های شیشه و استیل علاوه بر زیبایی که به محیط می دهد. مدت زمان عمر مفید استفاده از پارتیشنهای شیشه ای استیل را افزایش می دهد.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای رنگی

پارتیشن شیشه ای برای جداسازی فضایی در محیط کاری و اداری کاربرد بسیاری دارد تا علاوه بر جدا سازی و فضا سازی محیط برای کارکنان و کارمندان موجب  افزایش زیبایی محیط و در نتیجه افزایش نشاط و روحیه کاری افراد می گردد.  در تولید و ساخت این نوع پارتیشن ها از شیشه های رنگی در طرح های مختلف و رنگ های متفاوت متناسب با درخواست و انتخاب افراد  می توان استفاده کرد. 

پارتیشن شیشه ای رنگی را می توان  به صورت شیشه های رنگ دار هماهنگ با رنگ محیط اطراف اداره و شرکت انتخاب و نصب نمود. می توان رنگ شیشه پارتیشن ها را در ترکیب بندی های متنوع انتخاب کرد تا  محیط کاری دارای تنوع و جذابیت فراوان گردد و هم راستا با آن  موجب  افزایش روحیه کاری و بازده کار کارکنان را به دنبال داشته باشد.

پارتیشن شیشه ای رنگی

برخی از ویژگی های این پارتیشن اداری شیشه ای عبارتند از: پوشش کامل ارتفاع از کف تا سقف،  پیکربندی در دو مدل مسطح یا منحنی، امکان پیاده سازی طرح و نقش روی شیشه، کاملا قابل جدا شدن و استفاده مجدد
این نوع پارتیشن نیز مانند پارتیشن شیشه ای تک جداره در دو مدل فریم لس و با فریم آلومینیومی ارائه می شود.

پارتیشن شیشه ای دوجداره با فریم آلومینیومی

این سیستم پارتیشن اداری تک جداره با پروفیل های عمودی، زیبایی بصری ترکیب شیشه و آلومینیوم را به حداکثر می رساند.
پروفیل های آلومینیومی اسلیم یک راه حل بسیار مناسب برای پارتیشن های شیشه ای اداری می باشد. فرم های خاص پروفیل های آلومینیومی ما در طرح های گوناگون پیوند بین پنل های شیشه ای را تشکیل میدهد.

قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره

نوع دوجداره این پارتیشن ها به دلیل خاصیت آگوستیک و عایق بودن، طرفداران بسیاری برای اجرای پاتیشن در ادارات دارد. قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره بر اساس شیشه مورد استفاده و ضخامت آن و همچنین ابعاد و اندازه شیشه های دو جداره در نصب، تعیین می شود. در قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره یراق آلات و قطعات مورد استفاده نیز تاثیر گذار می باشد.

برخی از ویژگی های این مدل ها عبارتند از: پوشش کامل ارتفاع از کف تا سقف،  پیکربندی در دو مدل مسطح یا منحنی، امکان پیاده سازی طرح و نقش روی شیشه، نصب و راه اندازی به صورت کامل خشک (بدون چسب)، کاملا قابل جدا شدن و استفاده مجدد
این نوع پارتیشن در دو مدل  فریم لس و فریم آلومینیومی ارائه میشود.

پارتیشن شیشه ای تک جداره راهکار بسیار مناسبی برای زمانی است که انعطاف پذیری و قیمت پارتیشن شیشه ای بالاترین اولویت محسوب می شود.پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره یک جانشین خوب برای دیوارهای جامد است و یک انتخاب ویژه و مناسب برای سازماندهی و تقسیم بندی فضاهای تجاری داخلی می باشد.
 

پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره فریم لس

این سیستم پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره فریم لس، بدون نیاز به پروفیل عمودی، حداکثر شفافیت و مقرون به صرفه بودن را ترکیب می کند. ظرافت و زیبایی و زمان نصب بسیار کوتاه آن  از ویژگی های قابل توجه این نوع پارتیشن است.
پایه های نگه دارنده شیشه در این سیستم، پروفیل آلومینیومی است که در قسمت بالا و پایین پارتیشن استفاده می شود که از انواع مختلف پنل های شیشه ای با شکل های مختلف پشتیبانی می کند.
این سیستم پارتیشن سازگاری بالایی با محیط دارد و در قسمت هایی که  شفافیت زیادی نیازمند است، بیشترین کاربرد را دارد.

فریم پارتیشنهای شیشه ای

تنوع فریم پارتیشن بسیار بالا بوده و بنا به سلیقه مشتری و محل اجرا قابل تغییر بوده
فریم های آلومینیومی در سطح مقطع های مختلفی موجود میباشد که به چند مورد آن اشاره میشود :

 • فریم M که اندازه آن 28*28 میلیمتر با پوشش رنگ الکترواستاتیک
 • فریم U ارتفاع 32 عرض 12 میلیمتر با رنگ کوره ای
 • فریم دو تکه زهوار خور 32*32 میلیمتر در رنگ های کوره ای و آنادایز طلایی و شامپاینی
 • فریم 3 تکه زهوار خور 58*58 آنادایز شده
 • فریم فارسی بر رنگ نقره ای ، طلایی و… 50 میلیمتری
 • فریم فارسی بر رنگ نقره ای ، طلایی و… 70 میلیمتری
 • فریم های کاور استیل شده مختلف

 ویژگی های شیشه پارتیشن :

 • عملکرد صوتی (آکوستیک) تا 47 db 
 • جذابیت و شیک بودن 
 • انواع طرح های سندبلاست 
 •  طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها
 •  ضخامت 10 میلیمتر
 • ارتفاع استاندارد و یا با ارتفاع کامل 
 • نصب سریع 

پروفیل پارتیشن شیشه ای

جنس پروفیل های پارتیشن اداری شیشه ای از آلومینیوم است که استحکام کافی برای نگه داشتن شیشه را دارد و مقاومت بالایی در مقابل خوردگی دارد.سطح پروفیل آنودایز شده و با رنگ های RAL پوشیده شده است. یراق های ثابت نیز می توانند با کمک پروفیل های اسلیم که باریک تر از پروفایل های استاندارد هستند احساس راحتی و روح پذیری بیشتری را در محیط ایجاد کنند.
یراق ها را می توان با مواد پر کننده مختلف با ضخامت حداکثر 10 میلی متر پر کرد. پنل های شیشه ای در یراق نگه دارنده با چسب های سیلیکونی نامرئی محکم میشوند. همچنین، لبه پایین پنل های شیشه ای با آب بندی پر شده که آن را از آلومینیوم جدا می کند و مانع از افتادن شیشه می شود.

پارتیشن اداری جدید

پارتیشن با شیشه سکوریت 

پارتیشن به عنوان جدا کننده فضا به وسیله متریال مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که مناسب ترین و پرکاربرد ترین آن پارتیشن با شیشه سکوریت می باشد. شیشه سکوریت به دلیل خاصیت و مزایایی که دارد امروزه مورد استفاده فراوانی قرار گرفته است که پارتیشن شیشه ای با شیشه سکوریت یکی از کاربرد های آن می باشد. دلیل استفاده این می باشد که می توان طرح های مختلف و متفاوت از جمله لوگو را روی شیشه سکوریت حک کرد تا زیبایی محیط اطراف بیشتر از قبل گردد.
ممکن است این گونه به نظر برسد که استفاده از پارتیشن اداری شیشه سکوریت فقط به منظور استفاده حداکثری از نور طبیعی و دید و ارتباط حداکثری صورت می گیرد.  درحالی كه، بایستی توجه داشت این قابلیت از پارتیشن های اداری تنها کاربرد این محصول نمی باشد و استفاده از متریال شیشه از دیرباز در سازه های مختلف معماری مورد توجه بوده و این متریال در گونه ها، اشکال و قابلیت های مختلف به کار گرفته می شده است. پارتیشن دفتر کار شيشه سكوريت به ما کمک می کند تا ديواری موقت داشته باشیم و به راحتی بتوانیم در صورت نیاز دو فضا را از یکدیگر جدا کنیم. از پارتیشن اداری شیشه سکوریت می توان به عنوان پانلی یا آکاردئونی استفاده کرد که در حالت جمع بودن پارتیشن قسمت اعظم پارتیشن از فضا خارج شده و فضا را به صورت تقریبا یکپارچه خواهیم داشت. ولی در مدل پانلی پارتیشن متحرک، فضا را به صورت تقریبی جدا کرده و کماکان ارتباط دو فضا وجود دارد که در این مدل هدف از جداسازی، جداسازی کامل نبوده و بیشتر هدف مشخص کردن حریم بین دو فضا می باشد.

پارتیشن آکاردئونی

پارتیشن آکاردئونی مدلی از پارتیشن است که با استفاده از لولاها و ریل های مخصوص نصب شده در این پارتیشن ها امکان جمع شدن و تاشدن آن ها فراهم می شود. این محصولات دارای قیمت مناسب و نصب ساده هستند و بیشتر برای فضاهایی با ابعاد کوچک مناسب می باشند.

پارتیشن شیشه ای در محیط اداری

پارتیشن شیشه ایی محیط را هم برای کارمندان و هم بازدیدکنندگان بسیار جذاب‌تر می‌کند و یک دکوراسیون حرفه‌ای برای فضای شمابه وجود می‌آورد. مزایای داشتن پارتیشن های شیشه ای در دفتر و اماکن تجاری بسیار است صرفه اقتصادی بالای نصب این محصول با توجه به‌سرعت بالای نصب آن و فضاسازی بهینه محیط توسط پارتیشنهای شیشه ای بخشی از مزایای نصب این محصول در ادارات می‌باشد. برای ادارات معمولا از پارتیشن اداری دست دوم هم استفاده می کنند.

 

پارتیشن شیشه ای ارزان قیمت

یراق پارتیشن شیشه ای 

برای نصب و اتصال پارتیشن از نوع شیشه لازم است که از اتصالات و یراق آلات پارتیشنهای شیشه ای استفاده شود تا این سازه شیشه ای بتواند پایدار بماند، یراق آلات پارتیشن های شیشه ای همان یراق شیشه می باشد که بسته به نوع پارتیشن هرکدام از این یراق آلات مورد استفاده قرار می گیرد.

اجرای پارتیشن شیشه ای

پارتیشن مدل شیشه ای امروزه به عنوان یکی از عومل در طراحی دکوراسیون داخلی در محیط های اداری و مسکونی و.. محسوب می شود. اجرای این نوع پارتیشن در محیط های مختلفی موجب می شود تا تنوع فضایی و افزایش دید بصری را ایجاد نماید و موجب بالا رفتن استفاده از محیط و تقسیم بندی آن به فضاهای مختلف گردد که این امر موجب بالا رفتن کارآیی در کارکنان در محیط اداری کاری با ایجاد حریم شخصی گردد. 
با اجرای پارتیشن مدل شیشه ای درمحیط های بزرگ میتوان آن محیط را به فضاهای کوچکتر و کارآمد تر تقسیم نمود و در محیط های کوچک نیز می توان با تقسیم بندی فضایی از آن فضاها حتی فضاهای پرت و دور افتاده استفاده مفیدی داشت. اجرای این پارتیشن های شیشه ای علاوه بر زیبایی موجب می شود تا نور به طور یک دست در همه محیط بتابد. پارتیشن درب شیشه ای محصولی لوکس و زیبا به شمار می روند که نور بسیار خوبی را برای محیط شما تامین می کنند.

پارتیشن شیشه ای کرکره دار

پارتیشن از نوع شیشه ای کرکره دار یکی از انواع پارتیشن می باشد که جنس آن از شیشه های چند جداره می باشد که در بین جداره وسطی شیشه پرده کرکره ای آلومنیومی نصب میگردد. باز و بسته شدن، سایه روشن کردن پره های پرده کرکره ای پارتیشن را می توان از راه دور با ریموت کنترل کرد. 
پارتیشن کرکره دار برای مکان های اداری  با فریم سه جداره قابل اجرا می باشد. پرده های نصب شده در بین شیشه را می توان تا ابعاد 3*2.5 نصب و اجرا نمود. برای ایجاد دکوراسیون خاص و جذاب می توان از چاپ طرح مختلف روی آن استفاده نمود هم چنین پرده ها از جنس آلومینیوم در رنگ های مختلف موجود می باشند.  
پارتیشن شیشه های کرکره دار دارای ویژگی های بسیاری از جمله:

 • زیبایی و تنوع رنگ بسیار زیاد و ایجاد هارمونی با محیط 
 • عایق مناسب در برابر اتلاف انرژی و صدا
 • مقاومت بالا و طول عمر بسیار زیاد
 •  نگهداری و شستشوی آسان 

پارتیشن های شیشه ای در هتل‌ و رستوران‌

پارتیشن های شیشه ای در هتل و رستوران، طیف وسیعی از استایل های مختلف با رنگ‌ها و انواع مختلفی را شامل می شود  که می‌توان آن‌ها را در انواع اماکن حتی نصب پارتیشن در شهرستان را هم نام برد. استفاده از شیشه‌های چند جداره برای حفظ عایق صوتی بسیار مناسب است. شما همچنین می‌توانید از آرم شرکت خود برای طراحی آن استفاده نمایید. امروزه از پارتیشن شیشه ای در هتل و رستوران استفاده می گردد زیرا نمای ظاهری و داخلی رستوران جدای از دست‌پخت سرآشپز، بیش از هر چیز دیگری مورد توجه قرار می‌ گیرد. شیشه یکی از مواد مرسوم در دکوراسیون داخلی محسوب می‌ شود. در منزل هم می توان برای جداسازی فضای آشپزخانه و دیگر فضاها از پارتیشن بندی شیشه ای استفاده نمود که البته بیشتر حالت دکوراتیو دارد.

برای ساخت پارتیشن از چه شیشه هایی استفاده می شود:

 • شیشه سکوریت
 • شیشه لاکوبل
 • شیشه هوشمند
 • شیشه لمینت
 • شیشه ضد گلوله
 • شیشه سند بلاست
 • شیشه خم

ساخت پارتیشن با شیشه هوشمند smart glass partition

از دیر باز بکار گیری شیشه های هوشمند برای پارتیشن ها بسیار مورد توجه بوده و معماران و طراحان علاقه بسیاری به بکارگیری این محصول داشته اند. در گذشته شیشه مناسبی برای این منظور به بازار نیامده و شیشه های هوشمند موجود در بازار بسیار بی کیفیت بودند. این شیشه های برای استفاده طولانی مدت در پارتیشن اصلا مناسب نبوده و در مدت حتی یکماه استفاده دچار اشکال فنی می شدند به همین دلیل اغلب استفاده از شیشه های هوشمند توصیه نمی شد. اما با پیرفت تکنولوژی محصولات با کیفیت تولید و استفاده از این محصولات بسیار توصیه می شود. این مدل از پارتیشن های شیشه ای بسیار مدرن بوده و دارای قیمت بالاتری از محصولات با شیشه ساده هستند.

پیش تر در مورد پارتیشن هوشمند مطالبی ارائه شده است در واقع مهم ترین جزء پارتیشن های هوشمند، شیشه های هوشمند می باشند. شیشه هوشمند را می توان نوعی شیشه عنوان کرد که با بکارگیری تکنولوژی های روز دنیا، به گونه ای ساخته شده که می توان میزان جذب نور در آن را تغییر داد. شیشه های هوشمند به دو صورت برچسبی پشت شیشه و لمینیت مابین دو شیشه ارائه می‌گردد. در برخی از مدل های پارتیشن های هوشمند شیشه ای امکان پخش فیلم نیز وجود دارد.

پارتیشن آکوستیک شیشه ای

یکی از مدل های پارتیشن که در این روزها بسیار محبوب شده، پارتیشن آکوستیک می باشد. پارتیشن های عایق صدا و آکوستیک را با استفاده از متریال مختلف به خصوص شیشه می سازند. برای تولید این محصولات از پارتیشن شیشه ای دو جداره استفاده می شود که باعث می شود داخل محیط اتاق، عایق صدا شود. 

سوالات متداول

 • قیمت پارتیشن شیشه ای چقدر است؟

  پارتیشن های شیشه ای در مدل های مختلف و ابعاد متفاوت قابل تولید هستند. بسته به نوع پارتیشن، قیمت محصولات متفاوت است. برای اطلاع از قیمت با ورک وود تماس بگیرید. 

 • پارتیشن فریم لس چیست؟

  پارتیشن فریم لس به پارتیشنی گفته می شود که فریم آن بسیار ظریف است و یا به طور کلی فاقد فریم می باشد. این محصولات دارای تنوع بسیار شیک است.

 • پروفیل پارتیشن شیشه ای از چه جنسی است؟

  به طور معمول پروفیل پارتیشن شیشه ای از جنس آلومینیوم می باشد. این پروفیل ها جلوه ای خاص به محیط اطراف می بخشند و دارای مقاومت بسیار بالایی هستند.

تماس بگیرید