قیمت پارتیشن چوبی ثابت و متحرک

09124340498 شماره همراه:

پارتیشن چوبی

سوالات متداول

  • قیمت پارتیشن چوبی ثابت چقدر است؟

    قیمت این محصول به ابعاد پارتیشن و طرح آن بستگی دارد. برای استعلام قیمت با ورک وود تماس بگیرید.

  • کاربرد پارتیشن چوبی چیست؟

    این محصولات را در منازل و ادارات می توانید مورد استفاده قرار دهید. پارتیشن ها برای تفکیک فضا و ایجاد دکوراسیون شیک مورد استفاده قرار می گیرند.

  • پارتیشن چوبی دارای چه طرح هایی می باشد؟

    این محصولات را می توان به صورت تمام چوب، ترکیب چوب و شیشه، پارتیشن چوبی مشبک و پارتیشن اسلایدی تولید نمود.

پارتیشن چوبی دو جداره

در فضاهایی که متراژ بالایی ندارند، باید پارتیشن بندی به گونه ای باشد، که فضای مورد نظر را از آن چه که هست کوچکتر نشان ندهد. در طراحی این محصول می توان از هنرهایی مثل منبت کاری، گره چینی، نور پردازی و دیگر تزیینات استفاده کرد. از مزیت های نوع  متحرک پارتیشن، این است که قابلیت جابه جایی دارد. در نتیجه در صورت نیاز، جا به جا شده و در فضای جدید مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که اگر خواستار نصب پارتیشن در اداره ها باشیم، می‌توان از هر دو نوع دو جداره و تک جداره با توجه به نیاز و فضای مورد نظر استفاده کرد. از مزایای نصب پارتیشن در محیط کاری، می توان خصوصی تر شدن محل کار، چشم نواز شدن و کم کردن عواملی که باعث حواس پرتی کارمندان می شوند را نام برد.

به عبارت دیگر، در صورتی که بخواهید عواملی مانند سر و صدا ، عبور هوا و غیره را در محیط کاری کنترل کنید، استفاده از پارتیشن دوجداره با ارتفاعی برابر از سقف تا زمین توصیه می‌شود. در صورتی که فقط بخواهید بخش‌های کارکنان، از افراد مراجعه کننده به سازمان یا محل کار را جدا کنید، استفاده از نوع تک جداره با ارتفاع دلخواه توصیه می شود. در منازل مسکونی می توان برای جدا سازی اتاق نشیمن از اتاق پذیرایی، پوشاندن قسمت‌های ناموزون، ساختن انباری و سایر موارد مشابه از پارتیشن استفاده کرد. همچنین می‌توان با توجه به رنگ وسایل منزل، یک دکوراسیون زیبا با جلوه ای ویژه ایجاد کرد. 

درباره انواع چوب و کاربردهای آن هم بخوانید.

 

فوائد پارتشین چوبی

فواید پارتیشن اداری چوبی

پارتیشن اداری چوبی می‎تواند فضای محیطی انعطاف پذیرتری را برای کار، مطالعه سایر فعالیت‎ ها ایجاد کنند. این پارتیشن ‎ها تعدادی از مزایا را ارائه می‎دهند که سرمایه گذاری مقرون به صرفه و کارآمد را ایجاد می‎کنند. در صورتی که هنوز در فکر خرید پارتیشن اداری چوبی هستید، این مزایا را در نظر بگیرید:

  • مقرون به صرفه: آنها در راه اندازی و نصب بسیار راحت و انعطاف پذیر هستند. در هر زمان می‎توانید آنها برچینید و دوباره راه بیاندازید، زیرا دیگر نیاز به تخریب دیوار دائمی نیست.
  • آسان برای استفاده: تقسیم یندی فضای اداری توسط پارتیشن اداری بسیار ساده و در دسترس است. این پارتیشن‎ها به راحتی می‎توانند براساس نیازهای فضایی جمع آوری شوند یا دوباره برقرار گردند. در اغلب موارد، یک فرد می‎تواند تنظیم و تقسیم اتاق را بدون مشکل انجام دهد.
  • آزادی طراحی: اگر نیاز خاصی به تقسیم اتاق دارید یا نیاز به یک راه حل برای صرفه جویی در فضا را دارید، می‎توانید از پارتیشن چوبی استفاده کنید.
  • عایق صوتی: امروزه بسیاری از تقسیم کننده‎های فضاها، به طور قابل توجهی تحت پوشش دفع صدا  و جلوگیری از پخش آن قرار می‎گیرند، تا سطح سر و صدا در یک منطقه را کاهش داده و حریم خصوصی را حفظ کنند. حتی پارتیشن‎هایی هستند که به طور خاص طراحی شده‎ اند تا سطح نویز را در یک منطقه مشخص کاهش دهند.
  • زیبایی: پارتیشن های چوبی دارای تنوع گوناگون از شکل‎ها هستند که زیبایی ویژه‎ای را به فضای اداری می‎دهند. آنها محیطی کلاسیک و گرم را ایجاد می کنند.

بیشتر بدانید:

پارتیشن شیشه ای، پارتیشن آلومینیومی، پارتیشن mdf


انواع متریال پارتیشن :

 امروزه در متریال های مختلفی وجود دارند : چوبی، ام دی اف، فلزی و شیشه ای .
از این میان پارتیشن چوبی و ام دی اف طرفداران بیشتری دارند. زیرا هم در منزل می توان از ان استفاده کرد و هم در محیط های کاری کوچک. برای تقسیم کردن فضا به اندازه ی دلخواه و یا ایجاد بخش های خصوصی می توان از پارتیشن چوبی استفاده کرد.
پارتیشن چوبی ای که حالت متحرک دارد را می توان در هر زمان که لازم است باز کرد و هر وقت که نیازی به ان ندارید ان را جمع کنید. پاراوان ها یکی از انواع پارتیشن چوبی متحرک می باشند که بیشتر در منازل مورد استفاده قرار می گیرند.

پارتیشن چوبی ثابت

پارتیشن اداری با درب چوبی

پارتیشن با درب چوبی یکی از انواع مدل های پارتشین چوبی ثابت می باشد. این نوع پارتیشن از نظر ساختار با سایر پارتیشن های شیشه ای یکسان می باشد به غیر درب آن. در پارتیشن با درب چوبی، تمام قسمت ها به غیر از یراق آلات و درب ها، از شیشه سکوریت 10 میل ساخته شده اند. درب مورد استفاده در پارتیشن با درب چوبی می تواند از نوع MDF یا سایر نوع درب ها باشد که با توجه به نوع چوب انتخاب شده، قیمت پارتیشن با درب چوبی متغیر می باشد.

محل استفاده از پارتیشن چوبی

چوب باید در مکانی استفاده شود رطوبت وجود ندارد و تماس مستقیم با آب ندارد زیرا با تماس آب با پارتیشن باعث خرابی می شود. انتخاب محیط درست و دور از رطوبت باعث افزایش طول پارتیشن میشود. امروزه پارتیشن ها و پاراوان های چوبی و ام دی اف با طرح های مختلف وجود داردکه طرفدار زیادی هم دارند.

مشخصات کلی پارتیشن چوبی و ام دی اف:

  • این نوع پارتیشن تماما از جنس ام دی اف (MDF) ساخته می شود.
  • ضخامت کلی پارتیشن ۱۱۷ میلیمتر است.
  • اسکلت داخلی پارتیشن اداری تمام MDF به عرض ۸۵ میلیمتر است.
  • اتصالات بصورت مخفی و داخل کار انجام شده است و هیچکدام قابل مشاهده نیست.
  • پارتیشن های کلاس آلفا بصورت سیستم بلوک از پیش ساخته شده تحویل می گردند.
  • در هنگام چیدمان پارتیشن چوبی امکان ایجاد زوایای ۹۰ تا ۱۳۵ درجه بین دیواره ها وجود دارد.
  • پارتیشن های تمام ام دی اف (MDF) بصورت دوجداره هستند. بنابراین امکان نصب کرکره با قابلیت سایه روشن در آن وجود دارد.

دکوراسیون داخلی سبک روستیک از طرفداران پارتیشن

  • چوبی است زیرا چوب یکی از عناصر طبیعت است و در سبک روستیک
  • هدف استفاده از طبیعت بدون تغییرات ظاهری در زندگی است .
  • در رستوران های بزرگ نیز می توان از پارتیشن
  • برای جدا کردن قسمت مدرن و سنتی استفاده کرد.

 

قیمت پارتشن چوبی

 

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد. از تمامی انواع پارتیشن ارزان تر است. در رنگ ها و روکش های مختلفی می توانند ایجاد شوند. ساخت این پارتیشن ها کار دشواری نیست و از نظر وزنی بسیار سبک می باشند.پارتیشن ام دی اف دارای کاربردهای زیادی است. یکی از مهمترین آن جداسازی فضاهای اداری و خانگی می باشد.ام دی اف ها دارای روکش های متنوعی هستند که مهم ترین آن PVC , HPL و VINILIUM می باشد.

ارتفاع پارتیشن به عواملی مانند جریان گردشی هوا و عایق شدن از لحاظ صدا بستگی دارد. در پارتیشن ام دی اف دو جداره از جداره های شیشه نیز به صورت دو جداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها در این نوع پارتیشن ها بستگی به نور موجود در محل و همچنین قرار گیری صندلی در پشت پارتیشن و سلیقه مشتریان متغییر می باشد. شیشه های پارتیشن ام دی اف دو جداره را می توان به صورت ساده یا تمام سند بلاست و یا سند بلاست راه مات اجرا نمود.

پارتیشن چوبی

نصب پارتیشن اداری

استفاده از پارتیشن اداری و فضای ایجاد شده توسط آن عمدتاً برای اتاق کنفرانس و یا اتاق فکر مناسب است و ابتکار و خلاقیت عمل را در کارمندان افزایش می‌دهد چرا که ذوق انجام کار را به روندی بهتر، در آن‌ها افزایش می‌دهد. نصب پارتیشن اداری چوبی اداری و دفتر کار خود را به ما بسپارید. برای این که بتوانید شرکتی زیبا و منحصر به فرد داشته باشید، باید نکاتی را رعایت کنید. یکی از مھم ترین عواملی که می تواند در ایجاد آرامش برای ما انسان ھا بسیار دخیل باشد، بی شک نوع طراحی و دکوراسیون اداری است. 

پارتیشن آکاردئونی

پارتیشن آکاردئونی یکی از مدل های پارتیشن چوبی می باشد. در واقع با استفاده از ورقه های چوبی و لولاها و ریل های مناسب می توان مدلی از پارتیشن به نام پارتیشن آکاردئونی را تولید نمود. این پارتیشن ها جای بسیار کمی اشغال می کنند و مناسب برای فضا با متراژ کوچک هستند.

پارتیشن آکوستیک

با استفاده از ایجاد مشخصات و متریالی خاص در پارتیشن های چوبی، می توانیم اقدام به تولید پارتیشن آکوستیک و عایق صدا نماییم. پارتیشن چوبی دو جداره یکی از بهترین مدل های پارتیشن عایق صدا به شمار می رود. در این مدل از پارتیشن بندی مانع از ورود و خروج صدا به محیط بیرون شده و یک فضای آرام برای کار و استراحت ایجاد می شود.

 برای تهیه و نصب انواع پارتیشن هم اکنون با ما تماس بگیرید. 

در مورد پارتیشن شیشه ای دو جداره و پارتیشن شیشه ای متحرک هم بدانید.

تماس بگیرید