میز اداری کانتر، ساخت کانترهای اداری

09124340498 شماره همراه:
کانتر

این نوع از میز برای فضاهای داخلی اداری طراحی میگردد و در آن المان‎ های خاصی مورد توجه قرار می‎گیرد.شما بعنوان مشتری وارد هر جایی شوید که بنوعی به مشتریان خدمات میدهند نظیر سالن آرایش،مطب،سالن ورزشی ، سازمانهای خصوصی و دولتی و...اولین چیزی که به چشم شما میخورد میز کانتر خواهد بود.

پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

هر چقدر میز کانتر زیباتر طراحی شده باشد فضا را زیباتر خواهد نمود . ورک وود با داشتن توان تولید تخصصی و ساخت کانتر اداری مدرن، امکان اجرای انواع کانترهای گرد و کانتر چهار گوش را با ام دی اف و ترکیب ام دی اف با شیشه و فلز را برای مشتری های عزیزخود فراهم آورده است. 

برای تهیه انواع پارتیشن اداری و میز کانتر با ما در ورک وود تماس بگیرید.

میز اداری کانتر

کانترهای اداری ساخت ورک وود با طراح ها و جنس های مختلف مانند ام دی اف ، جوب ، فلز ، شیشه و گاهی اوقات بنا به درخواست مشتریان با کورین یا سازه های خاص طراحی و تولید میشوند .در طراحی کانتر اداری لوکس و مدرن یا کلاسیک ما مواردی مانند برند شرکت ، مراجعین و پاسخگویان را در نظر میگیریم.

میز اداری کانتر بسته به نوع استفاده در دفاتر مختلف متفاوت می باشد. بهتر است بگوییم شرکت ها و دفاتر براساس نیاز هایشان این میز ها را مورد استفاده قرار می دهند. شما ممکن است این میز ها را در رنگ ها و طرح های مختلفی در شرکت های گوناگون مشاهده نمایید. لازم است بدانید که میز کانتر می تواند از یک جنبه دیگر نیز مناسب باشد قطعا اگر این نوع از میز ها را دیده باشد در برخی از مدل ها رنگ ها و برند ها و در کل علائم تجاری برخی از شرکت ها نیز روی آنها قرار میگیرد که به نحوی  می تواند به معرفی و بازاریابی شرکت و دفتر کارتان نیز کمک کننده باشد .

فقط کافی است ما را با نیاز و سلیقه خود آشنا کنید خواهید دید که زیباترین محصول با کیفیت عالی تحویل شما خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر هم اینک با ورک وود تماس بگیرید.

02122049741       09124340498

قیمت و هزینه ساخت میز کانتر

میز کانتر با قیمت مناسب عمدتا در دو نوع تاجدار و یا فاقد تاج طراحی و تولید شده و سپس به منظور استفاده مشتریان به بازار عرضه می گردند. نوع تاجدار میز کانتر را غالبا با هدف سمپلینگ در اداره و یا شرکت ها مورد استفاده قرار می دهند. این امر موجب شده است که این میزها را تحت عنوان میز سمپلینگ نیز شناخته شود.

میز کانتر با قیمت مناسب سازه ای با طراحی خاص به منظور قرارگیری در جلوترین قسمت پروموشن کسب و کارها می باشد. این دسته از میزها ابزاری فوق العاده و چند منظوره برای انجام تبلیغات بوده و بسیار کاربردی می باشند.

میزکانتر دارای اسکلت بندی قفسه ای بوده و به کارگیری آن در ادارات و شرکت ها با هدف نگه داری کاتالوگ ها، بروشورها و… است. این میزها زمینه دسترسی سریع و آسان به بروشورهای تبلیغاتی و کاتالوگ ها را فراهم نموده و به این ترتیب موجب ایجاد نظمی خاص در فضای مورد نظر می شود.

میز های کانتر تولید ورک وود از بهترین متریال موجود در بازار در انواع مختلف از جنس چوب، ام دی اف، نئوپان و… ساخته شده و طبق سلیقه و خواسته مشتریان تولید می شوند. شما می توانید جهت خرید میز کانتر در انواع مختلف مورد استفاده در بانک ها، صرافی ها، بیمارستان و کلینیک ها در انواع مختلف با ما تماس بگیرید.

ابعاد میز کانتردار

یکی از سوالات مهم برای خرید میز اداری کانتر این می باشد که ابعاد این میز ها چقدر می باشد. با ورک وود شما دغدغه ای برای سایز این میز ها نخواهید داشت . به این دلیل که ورک وود مجری ساخت و فروش این میز ها می باشد.

این به این معنی می باشد تمامی مراحل طراحی ، ساخت و نصب توسط تیم ما انجام خواهد شد.این می تواند از یک جنبه دیگر برای شما نیز که خریدار این نوع میز هستید حائز اهمیت باشد و آن این است که شما علاوه بر سایز می توانید طرح و رنگ این میز ها را نیز با توجه به نیاز دفتر خود سفارش دهید تا برای شما در مدت زمان اندکی و با هزینه مناسب ساخته و نصب شود . ورک وود با داشتن سال ها سابقه در زمینه ساخت میز کانتر می تواند تمام نیاز های شما را در این زمینه پاسخ گو باشد.

چند نمونه از مدل های میز کانتر

میز کانتر

میز کانتر

میز کانتر

میز کانتر

 

قیمت میز کانتر

میز اداری کانتر

میز اداری کانتر

هزینه اجرای میز کانترامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید