X

پارتیشن هوشمند چیست؟

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن هوشمند

یکی از مدرن ترین انواع پارتیشن اداری، پارتیشن هوشمند است. این محصول به تازگی وارد ایران شده است و بسیار جذاب و پرکاربرد می باشد.

پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

یکی از جدیدترین محصولات در زمینه پارتیشن اداری، پارتیشن هوشمند است. با وارد شدن این پارتیشن‌ها به بازار تحولی عظیم در این صنعت ایجاد شده است.

پارتیشن هوشمند یکی از مدلهای پارتیشن اداری است که نسبت به سایر مدلهای مشابه دارای قیمت بالاتری است. این مدل از پارتیشن‌ها با استفاده از شیشه های هوشمند الکتروکرومیک ساخته می شوند و در مکان‌های مختلفی قابل استفاده هستند. اما دقت نمایید که پارتیشن‌های مورد استفاده در منازل با محصولات اداری دارای طراحی متفاوتی هستند.
قیمت پارتیشن اداری هوشمند نسبت به سایر محصولات متفاوت تر است. برای استعلام قیمت تماس بگیرید.

پارتیشن هوشمند چیست؟

پارتیشن هوشمند یکی از انواع پارتیشن‌های اداری است که امروزه در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران بسیار زیادی را نیز دارا است. این پارتیشن ها به تازگی وارد ایران نیز شده اند و افراد زیادی علاقه مند به استفاده از آنها در محیط های اداری و محل کار خود هستند. با وجود این که افراد زیادی علاقه مند به خرید پارتیشن اداری هوشمند هستند ولی کمتر کسی اطلاعات کاملی درباره این پارتیشن های اداری دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا با این پارتیشن نوظهور بیشتر آشنا شوید.

ساخت پارتیشن با شیشه هوشمند

پارتیشن‌های اداری از نوع پیشرفته و هوشمند نسل جدید هستند که با استفاده از شیشه‌های هوشمند ساخته شده اند. این محصول با قابلیت منحصر به فردی که دارد فضای بسیار جالب و زیبایی را در دکوراسیون اداره‌ها ایجاد کرده است. این محصولات به دلیل ظاهر شیک و مدرن خود فضای به روز تری را در یک اداره به نمایش می گذارند.

نحوه کارکرد پارتیشن های اداری هوشمند

در ساخت متریال به کار رفته در پارتیشن های اداری هوشمند مقداری کریستال مایع وجود دارد که به منظور تنظیم رنگ آن به حال مات می توان با استفاده از جریان برق  این کار را براحتی انجام داد. به عبارت ساده تر جریان الکتریکی باعث مات شدن کریستال مایع و به دنبال آن مات شدن رنگ شیشه می شود.

پارتیشن هوشمند

انواع پارتیشن هوشمند

 1. پارتیشن هوشمند تک جداره
 2. پارتیشن هوشمند اداری دوجداره

در ساخت پارتیشن تک جداره هوشمند از یک جداره شیشه استفاده شده است. معمولا به دلیل اینکه استفاده از این نوع پارتیشن سبب به هدر رفتن مقدار زیادی انرژی می شود کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.
در ساخت پارتیشن دوجداره هوشمند از دو لایه شیشه استفاده شده که سبب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

مزایای پارتیشن هوشمند

 •  تنظیم میزان نور عبوری
 •  فراهم کردن حریم شخصی در مواقع لزوم
 • مناسب برای کاربردهای مختلف از جمله مکان های تجاری، اداری، آموزشی، دولتی، بهداشتی و …
 • نگهداری و نظافت آسان نسبت به پرده
 • قابلیت تعویض

یکی از مهمترین ویژگی‌های پارتیشن‌های هوشمند این است که شما می توانید زاویه دید پارتیشن را نیز تنظیم کنید. اگر در داخل پارتیشن هستید و قصد دارید که به طور کامل محیط بیرون را مشاهده کنید می توانید شیشه ها را شفاف کنید و در صورتی که قصد دارید محیط داخل به طور کامل پوشانده شود تا شما بتوانید با تمرکز بیشتری کار خود را ادامه دهید، می توانید شیشه ها را خیلی سریع و از راه دور مات کنید. دقت داشته باشید که این پارتیشن های هوشمند تمامی ویژگی های پارتیشن های عادی را دارا هستند و تنها تفاوت آنها در هوشمند بودن و کنترل از راه دور آنها می باشد.

ساخت پارتیشن هوشمند با شیشه

قیمت پارتیشن هوشمند

قابلیت تنظیم نور در پارتیشنهای هوشمند اداری

موقعیت جغرافیای یک اداره باعث می شود در ساعات مختلف روز میزان جذب نور متفاوت باشد. برخی از کارمندان نسبت به نور محیط کار حساسیت دارند و میخواهند میزان نور را مدیریت نمایند. پارتیشن اداری هوشمند این امکان را فراهم می اورد تا بدون ایجاد مزاحمت برای دیگر کارمندان بتوان میزان نور را تنظیم کرد و پارتیشن را به حالت مات تبدیل کرد تا جذب نور کمتر اتفاق بیفتد. این در حالی است که تنظیم رنگ پارتیشن به صورت شفاف سبب روشنایی بیشتر خواهد بود.

شیشه مات شونده به سه دسته اصلی تقسیم می شود:

 1.   شیشه هوشمند معمولی: این نوع شیشه مات شونده از طلق شیشه که در بین آن ها فیلمی از PDLC قرار دارد تشکیل شده است. این محصول با کیفیت برای ساختمان های نوساز و شیشیه های قابل تعویض بسیار مناسب است.
 2.  فیلم هوشمند لمینت شده: این نوع شیشه مات شونده از یک فیلم PDLC قابل تعویض که بین دو لایه داخلی رسانا قرار دادرد تشکیل شده است. این دو لایه رسانا با صفحات شیشه اتصال برقرار می کنند.
 3.   فیلم هوشمند چسبنده: این نوع شیشه یک فیلم هوشمند چسبنده است که می تواند روی هر مدل شیشه اعمال شود.

با انتخاب شیشه هوشمند یا شیشه مات شونده در طراحی و دکوراسیون محل کار خود می توانید فضای مدرنی را ایجاد کرده و در هزینه های اضافی استفاده از پرده های مختلف و نگهداری و نظافت آن ها صرفه جویی کنید.

قیمت پارتیشن هوشمند

پارتیشن اداری هوشمند نسبت به پارتیشن های اداری معمولی که امروزه در بازار موجود هستند قیمت بالاتری دارد که دلیل این موضوع نیز استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در تولید پارتیشن اداری هوشمند است. با این وجود باید دقت داشته باشید که پارتیشن های تک جداره معمولا دارای قیمت مناسب تری نسبت به پارتیشن های دوجداره هستند و به همین علت پارتیشن اداری هوشمند تک جداره امروزه فروش بیشتری را دارا است.


 • پارتیشن هوشمند چیست؟

  یکی از انواع پارتیشن اداری است که با استفاده شیشه تولید و از طریق ریموت کنترل و زدن دکمه ON/OFF از حالت شفاف به حالت مات و برعکس تبدیل می شوند.

 • هزینه تولید پارتیشن هوشمند چقدر است؟

  قیمت این محصولات بر حسب متراژ و نوع شیشه مورد استفاده متغییر می باشد. برای استعلام قیمت با ورک وود تماس بگیرید.

 • مرکز فروش پارتیشن هوشمند در ایران کجاست؟

  ورک وود از قدیمی ترین و اولین مجموعه های تولید کننده پارتیشن هوشمند در ایران می باشد. برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش خرید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید