X

پارامترهای مهم هنگام خرید پارتیشن اداری دست دوم و کارکرده

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن اداری دست دوم
یکی از مهم ترین ویژگی ها برای یک پارتیشن اداری قیمت آن می باشد .
پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

یکی از مهم ترین ویژگی ها برای یک پارتیشن اداری قیمت آن می باشد. گاهی شما بنا به دلایلی قصد صرفه جویی در هزینه دارید به همین دلیل قصد به خرید پارتیشن اداری دست دوم ارزان می کنید حال قصد داریم در مورد اینکه آیا خرید پارتیشن اداری دست دوم کار درستی است یا خیر و اینکه هنگام خرید پارتیشن اداری کار کرده به چه پارامترهایی توجه باید کرد صحبت کنیم.

پارامترهای انتخاب پارتیشن اداری دست دوم

برای انتخاب فرم و تیغه چینی مناسب برای پارتیشن اداری، باید فعالیتی که قرار است درفضای ایجاد شده صورت گیرد مشخص گردد تا بتوان بهترین انتخاب را برای پارتیشن اداری داشت. از جمله ویژگی هایی که می توان برای پارتیشن اداری تعریف نمود ایجاد فضا و اتاق و همین طور تعیین کننده میزان نور هر فضا براساس نوع پارتیشن انتخابی می باشد. پارتیشن اداری دست دوم باید دارای ظاهر و کیفیت مناسب باشند تا بتوان آن ها در ادارات مورد استفاده قرار دهید.

بهترین انتخاب برای پارتیشن دست دوم

بدون شک مهم ترین ویژگی که هنگام خرید پارتیشن اداری باید به آن توجه کنید نوع و با کیفیت بودن متریال آن می باشد. بنابراین پارتیشن های دست دوم از نوع آلومینویم و mdf بهترین گزینه برای شما خواهد بود. زیرا این نوع پارتیشن های دست دوم نسبت به سایر پارتیشن های دست دوم  که از نوع پارتیشن تک جداره هستند دارای جنس بهتری هستند.

از دیگر نکات مهم در زمان خرید پارتیشن دست دوم مقدار استفاده صاحب قبلی از آن پارتیشن بوده است. در زمان خرید دقت داشته باشید که ساییدگی و زدگی زیادی نداشته باشند. همچنین یراق آلات نیز یکی دیگر از ویژگی های مهم پارتیشن خوب می باشد بررسی نمایید که آن ها نیز خراب نباشند.

معایب پارتیشن دست دوم

مطلب دیگری که برخی اعتقاد دارند از معایب پارتیشن دست دوم است مشکل ارتفاع آن هاست اما امروزه ارتفاع زمین تا سقف بیشتر ساختمان ها یکی می باشد و کم تر ممکن است پارتیشن دست دومی که قصد خرید آن را دارید ارتفاعش با ارتفاع سقف شما متفاوت باشد اما به هر حال لازم به تذکر می باشد که در زمان سفارش پارتیشن دست دوم به اندازه های مورد نیازتان دقت نمایید. پارتیشن شیشه ای که به صورت ثابت طراحی شده اند را به ندرت می توان مجدد مورد استفاده قرار دهید. این مدل از پارتیشن ها دارای طراحی بسیار ظریف هستند و باید با احتیاط جابجا نمود. پارتیشن شیشه ای از لوکس ترین محصولات بازار به شمار می رود.

پارتیشن اداری دست دوم ارزان

ضرب المثل قدیمی معروفی میگه هیچ ارزانی ای بی علت نیست. درست است که شما قصد صرفه جویی در هزینه را دارید اما دقت کنید که کیفیت را فدای هزینه نکنید. مسلما وقتی شما پارتیشن دست دوم استفاده می کنید هزینه کمتری نسبت به پارتیشن اداری نو می پردازید به همین دلیل توجه خود را بر این موضوع متمرکز کنید که پارتیشن اداری کارکرده قابلیت استفاده دوباره داشته باشد نه اینکه فقط بخاطر قیمت پایین پارتیشن خود را انتخاب کنید و پس از مدت کوتاهی پارتیشن مورد نظر کارایی خود را از دست دهد و مجبور به هزینه دوباره شوید که مسلما ضرر خواهید کرد و هزینه بیشتری نسبت به پارتیشن اداری نو متحمل خواهید شد.

جهت دریافت قیمت پارتیشن اداری دست دوم با کیفیت و با قیمت منصفانه با کارشناسان ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید