X

پارتیشن HPL و ضد آب سرویس بهداشتی

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن HPL

با استفاده از ورق هاي HPL به عنوان صفحات جدا كننده و درب ها و هم چنين اتصالات آلومينيومي با طراحي ويژه ، محصولي مقاوم و زيبا با كارايي بالا به وجود مي آيد.

پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

Hpl چیست؟

HPL (اچ پی ال) مخففHigh Pressure Laminate ورق هایی است با روکش طرح چوب یا طرح های متنوع دیگر، HPL (اچ پی ال) از ترکیب لایه های سلولزی و رزین های فنولیک به وجود می آید که پس از قرار گرفتن در دمای بالای145 C و فشار 300 bar تبدیل به صفحات محکمی می شود . لایه های رنگی و ملامینه سطح نهایی     ( اچ پی ال با طرح های متنوع رنگی وطرح چوب) را می پوشانند .
دوام و مقاومت شیمیایی بالا وچسبندگی سریع و پایدار رزین های مصرفی موجب پیوند ناگسستنی لایه های مختلف پانل می گردد .
HPL (اچ پی ال با طرح های متنوع رنگی وطرح چوب) پانل تزئینی است که کاربرد وسیعی در زمینه های گوناگون دارد و در ابعاد مختلف و ضخامت های متنوع موجود است . به طور معمول برای پوشش داخلی و خارجی ساختمان از ورق هایی با ضخامت6-8-12 mm استفاده می گردد .پارتیشن های hpl میتواند به عوان پارتیشن اداری نیز مورد استفاده قرار گیرد.

موارد استفاده از HPL (اچ پی ال با طرح های متنوع رنگی وطرح چوب) :

پارتیشن  hpl  در نمای داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند.( زیباسازی نمای ساختمان با طرح های متنوع رنگی و طرح چوب، نقش پارتیشن در دکوراسیون داخلی و خارجی )
سرویس های بهداشتی عمومی
بیمارستان ها ، آزمایشگاه ها
آراستن آسانسور
ساخت کابینت های آشپزخانه
لاکرهای استخرو کمد های رختکن       و........
خاصیت آنتی باکتریال ، آنتی الکترواستاتیک و قابل شستشو بودن HPL (اچ پی ال با طرح های متنوع رنگی وطرح چوب) ، پاکیزگی محیط را فراهم می آورد به این علت استفاده از صفحات HPL(اچ پی ال با طرح های متنوع رنگی وطرح چوب) در رستوران ها ، بیمارستان ها و نمای داخلی ساختمان بسیار مرسوم است .

پارتیشن های hpl

پارتیشن hpl،پارتیشن سرویس بهداشتی با نام های جدا کننده سرویس بهداشتی HPL، پارتیشن ضد آب ، HPL ضد آب ، ضد مورییانه، ضد بخار آب ، آنتی باکتریال ، ضد اشتعال و مقاوم در مقابل خش خوردگی ، دارای تنوع رنگ ، قیمت مناسب، ماندگاری بالا و ... می باشد که از آن در استخرها و در محل هایی که حمله یون کلر و سدیم یا رطوبت بالا وجود دارد پیشنهاد می شود.

از جمله مزایا و کاربرد های - پارتیشن سرویس بهداشتی:

  • جدا کننده سرویس بهداشتی
  •  پارتیشن سرویس بهداشتی، پارتیشن توالت
  •  رختکن استخر ضد آب
  • کمد استخری ضد آب
  •  دیوار پوش HPL
  • لاکر استخر ( pool's locker)
  •  پارتیشن های سرویس بهداشتی تمام HPL
  •  رختکن تمام HPL
  •  دیوار پوش 

آیا با پارتیشن آلومینیومی و پارتیشن شیشه ای آشنایی دارید؟ مطالب مرتبط را مطالعه بفرمایید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید