X

قیمت کابینت های گلاس + رنگ بندی و طرح های جدید

09124340498 شماره همراه:
کابینت های گلاس
کابینت های آشپزخانه های گلاس براق و زیبا می باشند، که در سال های اخیر از محصولات محبوب بازار شناخته شده اند. کابینت هایگلاس بیشتر از هر ویژگی مثبت دیگری به خاطر براق بودن سطحش معروف و شناخته شده است.
پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

یکی از شیک ترین و مدرن ترین مدل های کابینت مورد استفاده در آشپزخانه ها، کابینت هایگلاس می باشد. این محصولات در رنگ ها و طرح های مختلف در ابعاد دلخواه ساخته می شوند. برای اطلاع از قیمت کابینت های گلاس (High glass cabinets) و ثبت سفارش با ورک وود تماس بگیرید.

قیمت کابینت های گلاس

کابینت هایگلاس یکی از انواع کابینت آشپزخانه می باشد. عواملی که می تواند قیمت تمام شده یک واحد کابینت را مشخص کند، عبارتند از:

 • قیمت پایه: قیمت هر کابینت طبق یک قیمت پایه به مشتریان اعلام می شود.

 • متراژ کابینت: متریالی که برای ساخت کابینت استفاده می شود، شامل ورق بدنه، ورق درب ها و نما های رنگی، صفحه رویه و یراق آلات می باشد. (با انواع صفحه کابینت آشنا شوید.)

 • طراحی کابینت: قیمت ها با توجه به نوع و کیفیت کابیت متغییر می باشد. کابینت های گلاس دارای انواع مختلفی می باشد، که در طرح ها و رنگ های متنوع در بازار عرضه می شوند. کابینت های گلاس هم همانند هر جنس مصرفی دیگری یک محدوده ی قیمت مشخصی دارد، ولی در این محدوده ی قیمتی باتوجه به کیفیت کار و رنگ و طرح و... قیمت ها می توانند متفاوت باشند. 

هر چقدر جنس و کیفیت های گلاس بالاتر باشد، قطعاً قیمت نیز به همان نسبت بالاتر خواهد رفت و در سفارش خرید طرح و رنگ های خاص نیز اندکی تفاوت قیمت وجود دارد. هم چنین جنس و کیفیت روکشی که بر روی کابینت های گلاس استفاده شده است، هم می تواند بر روی قیمت تأثیرگذار باشد. هر چقدر جنس این روکش مقاوم تر باشد، و توان تاب آوردن در برابر خط و خش بیشتری داشته باشد، قیمت بیشتر خواهد شد. کابینت ممبران از دیکر مدلهای کابینت آشپزخانه می باشد که دارای طرفداران زیادی است.

به منظور استفاده از خدمات طراحی، تولید و ساخت کابینت هایگلاس با ورک وود تماس بگیرید.

قیمت کابینت های گلاس

مدل های جدید و لوکس کابینت های گلاس

کابینت های گلاس در رنگ های بسیار متنوعی طراحی و ساخته می شود. به همین خاطر شما به راحتی می توانید انتخاب کنید. در ادامه به معرفی جدید ترین و لوکس کابینت های گلاس می پردازیم، با ما همراه باشید.

 • کابینت های گلاس سفید طلایی

کابینت های گلاس جزو کابینت مدرن به شمار می روند، ولی افرادی که تمایل دارند، رگه هایی از تجمل و اشرافیت را در آشپزخانه خود داشته باشند، می توانند از ترکیب رنگ کابینت های گلاس سفید طلایی استفاده کنند، ولی دقت داشته باشید، که در استفاده از این رنگ زیاده روی نکنید، چون ممکن است، زیبایی کابینت های گلاس سفید طلایی مدرن به کم بودن رنگ طلایی آن است. همچنین می توانید فقط دستگیره های کابینت و بعضی لوازم دکوری آشپزخانه را به رنگ طلایی انتخاب کنید.

 • کابینت های گلاس سفید قهوه ای

کابینت های گلاس سفید قهوه ای هیچ وقت جلوه و محبوبیت خود را در دکوراسیون داخلی از دست نداده است. اگر دوست دارید، از یک رنگ گرم در دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنید، به شما کابینت های گلاس سفید قهوه ای را پیشنهاد می کنیم. با توجه به این که رنگ قهوه ای انواع زیادی از طیف های روشن و تیره را دارد. کابینت های گلاس سفید قهوه ای یک کابینت زیبا و شیکی می باشند، که فضای آشپزخانه شما را گرم و صمیمی تر می کند.

 • کابینت های گلاس سفید اکلیلی

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید، به دنبال داشتن یک کابینت خاص هستید، کابینت های گلاس سفید اکلیلی را انتخاب کنید. اکلیلی در واقع رنگ نیست، بلکه طرحی است، مانند آسمان پرستاره که دارای یک رنگ زمینه و ریزدانه هایی به رنگ دیگر روی پس زمینه است. به عنوان مثال رنگ سفید با ریزدانه های طلایی یا رنگ مشکی با ریزدانه های سفید از نمونه های طرح اکلیلی می باشد. کابینت های گلاس سفید اکلیلی بسیار زیبا و پرطرفدار می باشند.

 • کابینت های گلاس سفید کرم

در کابینت های گلاس سفید کرم با توجه به این که رنگ کرم یکی از رنگ های خنثی می باشد، و در واقع یکی از طیف های رنگ سفید محسوب می شود. استفاده از رنگ کرم در آشپزخانه ممکن است، کمی خسته کننده به نظر برسد. برای همین اگر کابینت های گلاس سفید کرم را انتخاب کردید، حتماً در آشپزخانه خود از کاغذ دیواری یا کفپوش یا وسایل دکوری به رنگ های دیگر استفاده کنید، تا کابینت های گلاس سفید کرم دلزدگی ایجاد نکند. کابینت های گلاس سفید کرم یک ترکیب رنگ گرم و خنثی می باشد، که مخصوص آشپزخانه های مدرن است.

 • کابینت های گلاس سفید بنفش

رنگ بنفش بیشتر در آشپزخانه های مدرن کاربرد دارد. انتخاب کابینت های گلاس سفید بنفش برای افرادی که سلیقه های خاص دارند، بسیار هیجان انگیز می باشد. بنفش رنگ سال 2018 بود، ولی بهتر است، رنگ کابینت خود را طبق علاقه شخصی و زیبایی آشپزخانه خود انتخاب کنید، نه رنگ سال. کابینت های گلاس سفید بنفش می تواند در طیف های تیره و روشن رنگ بنفش ساخته شود. کابینت های گلاس سفید بنفش یکی از زیباترین و به روز ترین کابینت های مدرن محسوب می شوند.

 • کابینت های گلاس سفید بادمجانی

کابینت های گلاس سفید بادمجانی دارای طیف تیره تر از رنگ بنفش می باشد. رنگ بادمجانی یک رنگ تیره می باشد، و بهتر است، آشپزخانه شما به قدری بزرگ باشد، تا کابینت های گلاس سفید بادمجانی در آن جلوه پیدا کند. اگر آشپزخانه شما کوچک است، در ترکیب رنگ کابینت های گلاس سفید بادمجانی از رنگ سفید بیشتر استفاده کنید.

 • کابینت های گلاس سفید نسکافه ای

رنگ نسکافه ای یکی از طیف های روشن رنگ قهوه ای است. کابینت های گلاس سفید نسکافه ای آشپزخانه را بسیار شیک و با کلاس می کند. استفاده از رنگ گرم نسکافه ای در کنار رنگ خنثی سفید ترکیبی فوق العاده می سازد. کابینت های گلاس سفید نسکافه ای هم درخشش و روشنایی رنگ سفید را دارد، هم گرما و جنب و جوش رنگ نسکافه ای. ترکیب این دو رنگ زیبا و جذاب در کابینت های گلاس سفید نسکافه ای یک محیط فوق العاده زیبا و ساده را در آشپزخانه برای شما به وجود می آورد.

 • کابینت های گلاس سفید طوسی

با توجه به این که رنگ طوسی یکی از رنگ های خنثی و پرطرفدار در دکوراسیون سبک مدرن می باشد. طیف های تیره و روشن رنگ طوسی در کابینت های گلاس سفید طوسی مدرن ترین و لوکس ترین کابینت را می سازد. با توجه به این که رنگ سفید و طوسی هر دو سرد و خنثی هستند، کابینت های گلاس سفید طوسی محیط آشپزخانه را سرد و صنعتی می کند، ولی می توانید هم از زیبایی و جذابیت کابینت های گلاس سفید طوسی بهره ببرید، هم با استفاده از مجسمه یا گلدان یا صندلی اوپن به رنگ های گرم و انرژی بخش رنگ دکوراسیون آشپزخانه خود را تعدیل کنید. به طور کلی استفاده از دو رنگ سفید و طوسی به عنوان رنگ غالب و رنگ های گرم دیگر به عنوان رنگ های فرعی یک آشپزخانه ویژه و مدرن را برای شما به ارمغان می آورد.

 • کابینت های گلاس رنگ کاپوچینو

استفاده از رنگ کاپوچینو با توجه به این که این رنگ هم یکی از طیف های روشن رنگ قهوه ای است. رنگ کاپوچینو از نسکافه ای کمی تیره تر می باشد. کابینت های گلاس رنگ کاپوچینو این روزها طرفداران زیادی را از بین خانم های خانه دار به خود اختصاص داده است. کابینت های گلاس رنگ کاپوچینو هم خط و خش و گرد و غبار کمتری را روی سطح خود نشان می دهد. کابینت های گلاس رنگ کاپوچینو بسیار زیبا و مدرن و امروزی می باشد، و یکی از رنگ های محبوب کابینت های گلاس است. کابینت های گلاس رنگ کاپوچینو می تواند با رنگ سفید ترکیب شوند.

از مدل های کابینت ام دی اف هم بازدید نمایید.

رنگ بندی کابینت هایگلاس

برای کابینت هایگلاس چه رنگی مناسب است؟

برای انتخاب رنگ برای کابینت آشپزخانه باید به نظر اعضای خانواده و خودتان توجه کنید. ولی تجربه ها نشان داده اند، که رنگ های خنثی به خصوص رنگ سفید ریسک کمتری دارد، و کمتر از بقیه رنگ ها خستگی و دلزدگی ایجاد می کند. کابینت های گلاس که رنگ سفید دارند، خط و خش و لکه را کمتر نشان می دهد، مگر این که منبع نور از زاویه خاصی به آن بتابد. اگر کابینت های گلاس سفید را برای آشپزخانه خود انتخاب کرده اید، دیگر لازم نیست، نگران از مد افتادن کابینت های خود باشید.

انتخاب رنگ کابینت های گلاس می تواند برای بسیاری از افراد کاری سخت و دشوار می باشد، و دلیل این مشکلات تنوع رنگ بالای این نوع از کابینت ها می باشد. در این قسمت می خواهیم ببینیم بهترین رنگ کابینت هایگلاس چیست؟

هم چنین پرطرفدارترین رنگ کابینت های گلاس کدام است؟

رنگ ها به خاطر خصوصیات قابل توجه می توانند ویژگی های خود را بر محیط القا کنند، و تاثیری مستقیم بر دکوراسیون آشپزخانه می گذارند. انتخاب مناسب رنگ کابینت آشپزخانه هایگلاس باعث می شود، تا کابینت ها نه تنها عملکرد خوبی داشته باشند، بلکه عالی به نظر برسند. این نوع از کابینت ها در طیف وسیعی از رنگ های تیره گرم و روشن سرد، و رنگ های خنثی تولید و به بازار عرضه می شوند. قدرت بالای بازتابش نور مهم ترین ویژگی هایگلاس محسوب و منجر به محبوبیت زیاد آن شده است. این ویژگی به روشنی، دلبازی و بزرگنمایی فضای آشپزخانه بسیار کمک می کند.

میزان نور، سبک و بزرگی و کوچکی آشپزخانه شما در انتخاب بهترین رنگ کابینت آشپزخانه هایگلاس تاثیری مستقیم دارد. اگر آشپزخانه ای شما کوچک و تاریک می باشد، بهتر است، رنگ های روشن و براق مانند سفید بهترین انتخاب کنید، ولی اگر آشپزخانه ی شما بزرگ می باشد، هیچ محدودیت انتخابی وجود ندارد. خاصیت بازتابش نور در کابینت های گلاس روشن چند برابر عمل می کند، و آشپزخانه را بزرگ و جادار نشان می دهد. همچنین اگر کابینت های تک رنگ را دوست ندارید، می توانید از رنگ های ترکیبی سفید مشکی، سفید قرمز، سفید طلایی و... استفاده کنید. اصولا رنگ بندی کابینت های گلاس ترکیبی نمایی جذاب و شیک به فضای آشپزخانه می بخشند.

بهترین رنگ کابینت های گلاس

رنگ کابینت هایگلاس از مواردی است که افراد دقت خاصی به آن دارند. در ادامه شما را با رنگ های جذاب کار شده در این کابینت ها آشنا خواهیم نمود.

های گلاس سفید

با توج به این که های گلاس سفید رنگی روشن و تمیز می باشد، به عنوان یکی از بهترین رنگ های کابینت های گلاس معرفی می شود. زمانی که این رنگ را برای کابینت های خود انتخاب می کنید، باعث می شود، تا آشپزخانه روشن، دلباز و زیبا شود. از کابینت های گلاس سفید بهتر است، برای آشپزخانه های کوچک استفاده شود، چون که به خاطر درخشندگی و قابلیت زیاد بازتاب نور، فضای آشپزخانه را بزرگتر جلوه می دهند.

های گلاس طوسی

امروزه های گلاس طوسی بسیار محبوب و پرطرفدار هستند. طوسی رنگی خنثی می باشد، که به راحتی با دیگر رنگ ها ترکیب می شود، و با سبک های مختلف آشپزخانه ها همخوانی دارد. اگر احساس می کنید، با انتخاب این رنگ و دیدن طولانی مدت آن ممکن است، شما را خسته کند، به شما توصیه می کنیم، در کنار آن از رنگ های گرم یا سرد مانند زرد و آبی به عنوان تاکید استفاده کنسد، و ترکیبی جذاب را ایجاد کنید.

های گلاس بژ

های گلاس بژ به خاطر تم متفاوتی که دارد، می تواند با رنگ های زیادی مانند سفید، خاکستری، قرمز، آبی، قهوه ای ترکیب شود. مهم نیست، کابینت شما مدرن باشد یا کلاسیک، رنگ بژ بر روی هر دو آن ها به زیبایی دیده می شود، و عملکرد خوبی دارد.

های گلاس قهوه ای

های گلاس قهوه ای در آشپزخانه های کلاسیک و بزرگ بیشتر جلوه می کند، و فضا را گرم و پر مهر نشان می دهد. بودن در این فضا بسیار لذت بخش می باشد. پس اگر به این رنگ علاقه دارید، در انتخاب آن تردید نکنید.

های گلاس نارنجی

با توجه به این که رنگ نارنجی از گروه رنگ های گرم می باشد، و به هر جایی که وارد می شود، انرژی زیاد و شادی با خود به همراه می آورد. بهتر است از رنگ ترکیبی نارنجی سفید برای کابینت های گلاس استفاده کنید، تا در گذر زمان باعث دل زدگی شما نشود. 

پرطرفدارترین رنگ کابینت های گلاس

 • های گلاس مشکی

های گلاس مشکی یکی از بهترین انتخاب ها برای آشپزخانه های بزرگ به شمار می رود، ولی در آشپزخانه های کوچ جلوه ی خاصی ندارد. توجه داشته باشید، که آثار لکه و ردهای دست بر روی کابینت های گلاس تیره در مقایسه با رنگ های روشن بیشتر خود را نشان می دهد.

 • های گلاس طرح چوب

های گلاس طرح چوب یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی می باشد، که علاقه ی زیادی طبیعت و چوب دارند. آشپزخانه های دکور شده، با کابینت های گلاس طرح چوب، احساس گرما، صمیمیت و آرامش را به فضا القا می کنند، و بر روی کابینت های کلاسیک زیبایی و جذابیت بیشتری دارند.

 • های گلاس قرمز

های گلاس های قرمز می توانند شادابی و انرژی را به فضای آشپزخانه القا کند. این مدل کابینت بیشتر برای آشپزخانه های مدرن و بزرگ پیشنهاد می شود. انتخاب این نوع زا های گلاس ها برای طولانی مدت انتخاب خوبی نمی باشد، و ممکن است، شما را خسته و دلزده کند، به همین خاطر بهتر است، با رنگ های دیگری نظیر سفید و مشکی ترکیب شود.

 • های گلاس سبز

پیشنهاد ما به شما این است، که از کابینت هایگلاس سبز در آشپزخانه مدرن خود به صورت یکدست استفاده کنید، و یا با رنگ سفید ترکیب کنید. ترکیب سفید و سبز بسیار زیبا و دوست داشتنی می باشد، و لذت تماشای آن وصف ناپذیر است. هایگلاس سبز ایده خوبی برای آشپزخانه سبک کلاسیک و سنتی نمی باشد، هر چند که به سلیقه ی شما بستگی دارد.

 • های گلاس آبی

استفاده از رنگ آبی باعث می شود، تا زیبایی و آرامش را به آشپزخانه های شما هدیه دهد. کابینت های گلاس آبی در هر دو صورت تک رنگ و ترکیبی، جلوه ای شیک و جذاب به فضای آشپزخانه می بخشد.

هایگلاس سفید

استفاده از کابینت هایگلاس سفید می تواند فضای آشپزخانه شما را تمیز و دلباز نشان دهد، و به خاطر انعکاس نور نقش مهمی در روشن شدن فضا دارد. ولی ممکن است، تمیز نگه داشتن این نوع از کابینت ها برای برخی از افراد سخت باشد، ولی نمی توان اهمیت آن را در آشپزخانه های مدرن امروزی نادیده گرفت. با توجه به این که سفید رنگی بسیار ساده می باشد، که در دسته رنگ های خنثی قرار می گیرد. این ویژگی رنگ سفید را به بهترین رنگ برای فضاهایی از جمله آشپزخانه تبدیل می کند. اگر می خواهید رنگ سفید را برای رنگ کابینت های خود انتخاب کنید، می توانید سادگی و پاکیزگی را در آشپزخانه به نمایش بگذارید، هر چند بازسازی و جایگزینی کابینت سفید هزینه بردار و زمان بر می باشد، ولی تأثیر به سزایی که بر فضا می گذارد، انکار ناپذیر می باشد.

سادگی کابینت هایگلاس سفید باعث می شود، ظاهر آن همواره به روز و جدید باشد، حتی اگر سال ها از ساخت آن بگذرد. این کابینت ها با هر نوع دکوراسیون آشپزخانه از سنتی گرفته تا مدرن هخوانی پیدا می کنند، از این رو کابینت سفید بهترین گزینه برای آشپزخانه های مختلف با دیزاین متفاوت می باشد.

شما می توانید با انتخاب رنگ های ملایم مثل صورتی یا آبی برای دیگر المان هایی که کنار کابینت قرار می گیرند، می توان زیبایی فوق العاده ای به آشپزخانه بخشید. حتماً زمانی که از کابینت سفید در آشپزخانه استفاده می شود، باید در انتخاب پالت رنگی فضا بسیار دقت کنید. رنگ بیش از اندازه سفید به جای این که فضا را تمیز و تازه نشان دهد، می تواند حسی سرد و عاری از هر نوع احساسی را به فضا ببخشد. برای جلوگیری از ایجاد حس سردی و یکنواختی بهتر است، رنگ یا بافت به فضا اضافه کنید. رنگ سفید کابینت را با رنگ کانتر یا دیوارپوش بین کابینتی ترکیب کنید. حتی می توانید کابینت های بالایی را با رنگ تیره تر و کابینت پایینی را به رنگ سفید انتخاب کنید.

کابینت براق هایگلاس

کابیت براق های گلاس

زمانی که نام هایگلاس که به میان می آید، همه ی افراد به یاد کابینت هایگلاس سفید براق می افتند. در صورتی که رنگ سفید فقط یکی از رنگ های براق سمپل های گلاس می باشد. در کاتالوگ رنگ هایگلاس رنگ های ساده و طرح دار براق به وفور پیدا می شود. کابینت هایگلاس سفید براق یکی از محبوب ترین رنگ ها بین رنگ های براق این سمپل است، ولی رنگ های براق هایگلاس تنوع بسیاری دارد. رنگ های سفید، مشکی و قهوه ای طرح دار از محبوب ترین متریال مصرفی در این مدل کابینت است. جنس روکش ورق هایگلاس براق شبیه جنس شیشه می باشد، و از نظر نظافتی جسمی ایده آل می باشد، که هیچ وقت کثیف نمی‌ ماند، و به راحتی قابل تمیز کردن می باشد.

انواع روکش های براق

 • روکش های گلاس
 • روکش پلی گلاس
 • روکش اکرلیک
 • روکش یووی (UV)
 • روکش ملامینه براق

های گلاس چیست؟

کابینت های گلاس یکی از کابینت های مستحکم و با مقاومت بالا می باشد، که دارای ظاهری براق و شیک و جلوه ای مدرن و زیبا را برای آشپزخانه ی شما به وجود می آورد. ورق های گلاس متریال سازنده کابینت هایگلاس می باشد. کابنیت های گلاس یکی از زیر مجموعه های کابینت مدرن می باشد.

های گلاس نوعی روکش می باشد، که بر روی ام دی اف کشیده می‌ شود. این روکش که‌ سطح آن از یک لایه نازک پلی گلاس تشکیل شده است. پلی گلاس نوعی پلاستیک می باشد، که ظاهری بسیار شفاف و شیشه‌ مانند دارد، و با انعکاس نور و شیشه ای که دارد، با چشم هر بازدید کننده ای بازی می کند. جنس آن‌ طوری است، که ‌از شیشه سبک‌ تر ولی مقاوم تر می باشد، و با رنگ ها و طرح های‌ بسیار متنوع تولید می‌ شوند، و به این ترتیب کمک ویژه ای به ایجاد تنوع در طراحی کابینت می‌ کند، که کابینت هایی مقاومی می باشند، که از چوب های ام دی اف ساخته می‌ شوند، و تنها تفاوت آن ها با نمونه ام دی اف، روکش براق آن یا همان هایگلاس بودن آن می باشد، که به‌ بازار عرضه می‌ شوند.

از انواع کابینت آشپزخانه های گلاس می‌ توان به مدل کابینت هایگلاس مات، کابینت هایگلاس براق (کابینت هایگلاس اکلیلی) اشاره کرد. ورق های های گلاس فقط از یک طرف با پلکسی گلاس پوشیده شده، و سمت دیگر ورق با لایه های ارزان تر پوشش داده می شود. ورق های گلاس در سمتی که لایه پلکسی گلاس دارد، ضد آب محسوب می شود، ولی مقاومت سمت دیگر آن به آب و به کیفیت روکش پشت ورق هایگلاس بستگی دارد. بهتر است، جهت ماندگاری بهتر کابینت و دکور، لایه پشت ورق هم از جنس مرغوبی مانند ملامینه پوشش داده شود. این لایه حالتی براق، شفاف، و زیبا به ورق های گلاس می دهد، به همین خاطر براق بودن کابینت های هایگلاس به پوشش پلکسی گلاس روی ورق های گلاس بستگی دارد، که به دلیل براق بودن، کاربرد زیادی در ساخت تجهیزات دکوراسیون داخلی از جمله کابینت، کمد دیواری، دکور و... پیدا کرده است. یک سمت از ورق های های گلاس را پلکسی می پوشاند، و برای پوشاندن سمت دیگر آن از وسیله ها و ماده های ارزان تری استفاده می شود.

مطالب و خدمات مرتبط:

مرکز فروش کابینت در تهرانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید