X

کابین دوش شیشه ای + لیست قیمت و جدیدترین مدل ها

09124340498 شماره همراه:
کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای از مدرن ترین مدل های دکوراسیون مورد استفاده در منازل می باشد. برای سفارش ساخت انواع کابین دوش و اطلاع از قیمت ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

نمونه محصولات کابین دوش

کابین دوش شیشه ای که با عنوان پارتیشن حمام و یا دوردوشی حمام نیز شناخته می شوند از جمله تجهیزات مدرن و جدید می باشد که بیشتر در ساختمان ها با دکوراسیون مدرن و جدید دیده می شود. با کوچکتر شدن فضای ساختمان ها استفاده از کابین دوش بسیار رواج پیدا کرده است. البته به دلیل ظاهر شیک و زیبا از این محصولات در فضاهای بزرگ نیز استفاده می شود. در واقع پارتیشن شیشه ای ابزاری برای جداسازی بخش های مختلف ساختمان می باشد.  استفاده از کابین های دوش یکی از مهم ترین کاربرد پارتیشن شیشه ای در منازل می باشد.

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش علاوه بر تفکیک فضا، از خیس شدن محیط اطراف جلوگیری نموده و موجب زیباتر شدن دکوراسیون منازل می شود. کابین های دوش‌ دارای مدل‌ های مختلفی هستند و با متریال مختلف تولید می شوند اما محبوب ترین مدل کابین دوش، از بین محصولات شیشه ای انتخاب می شود. این محصولات در دسته پارتیشن شیشه ای منزل قرار دارند.

بعضی از محصولات در زمینه کابین دوش با استفاده از ورق‌های پلکسی گلاس و برخی دیگر با پروفیل‌های آلومینیوم پهن و بزرگ ساخته می‌ شوند. با این حال پارتیشن های فریم لس از محصولات محبوب تری هستند. در مورد پارتیشن فریم لس هم بخوانید.

انواع کابین دوش شیشه ای مورد استفاده در حمام

بیشترین کاربرد این محصولات در منازل ساختمان های مدرن می باشد. از انواع کابین دوش می توان به این موارد اشاره نمود:

  • کابین دوش شیشه‌ ای لولایی 
  • کابین ریلی
  • کابین تلفیقی
  • دیوایدر شیشه ای

کابین دوش می تواند در تمام فضاها مورد استفاده قرار گیرد ولی قبل از اجرا باید به متراژ محیط و نوع دکوراسیون توجه نمایید. کابین دوش ریلی برای محیط با متراژ کوچک بسیار مناسب است.

کابین دوش ارزان قیمت

در هنگام خرید کابین دوش قیمت و طراحی محصول بسیار مورد توجه قرار می گیرد. فاکتورهای متعددی می تواند بر روی قیمت کابین دوش تاثیر بگذارد. از مهم ترین مواری می توان به ابعاد کابین، نوع شیشه مورد استفاده برای ساخت، یراق های نصب شده و طراحی آن اشاره نمود. یکی از انواع کابین دوش شیشه ای مدل هایی است که در گوشه قرار می گیرند. این محصولات هم فضای کمی را اشغال می کنند و هم نسبت به سایر محصولات ارزان تر هستند. اگر فضا خیلی کوچک باشد از طرح های خمیده برای ساخت کابین استفاده می شود.

همچنین ضخامت شیشه مورد استفاده برای ساخت کابین هم می تواند در قیمت آن ها تاثیر گذار باشد. ضخامت شیشه‌ای که برای ساخت کابین دوش شیشه‌ای در نظر گرفته می شود 4، 5، 6، 8 و 10 میلی‌ متری است. هرچه شیشه مورد استفاده ضخیم‌ تر باشد از دوام بیشتر و قیمت بلاتری برخوردار می باشد.

نوع طراحی و شکل کابین

انتخاب طراحی و شکل مناسب برای کابین حمام، موجب می شود حمام ها کاربردی تر و استفاده از آن ها آسان باشد. انتخاب اشتباه و نادرست محفظه دوش می تواند موجب کم شدن فضای محیط اتاقتان شود. طراحی کابین ها از آن جایی که بر روی دکوراسیون کلی ساختمان شما تاثیر می گذارد بسیار مورد اهمیت می باشد. توجه به نکات ریزی مانند نوع کاشی مورد استفاده برای حمام، درب کابین، یراق آلات می تواند بر روی ظاهر این محصولات بسیار تاثیر گذار باشد.

کابین های مربع برای فضاهای بزرگ مناسب هستند و در تولید آن ها از شیشه بیشتری استفاده می شود، در نتیجه دارای قیمت بالاتری هستند. 

ابعاد کابین دوش

سایز و ابعاد کابین دوش کاملا بستگی به متراژ محلی که قرار است کابین در آن مورد استفاده قرار گیرد، دارد. می توان کابین دوش را به صورت سفارش تولید نمود در غیر این صورت کابین های موجود در بازار دارای این متراژ هستند که در ادامه بیان می کنیم.

 ابعاد کابین دوش شیشه ای برای حمام های کوچک 90*90 سانتی متر تا 100*100 سانتی متر متفاوت است. در حالی که اندازه کابین دوش های نصب شده در حمام های بزرگ به طور معمول از 120*120 بزرگ تر می باشد. عدم انتخاب صحیح ابعاد کابین دوش شیشه ای شما را هنگام دوش گرفتن با مشکل مواجه می کند.

می توانید ساخت کابین دوش را به مجموعه ورک وود بسپارید. در این مجموعه این محصولات با قیمت بسیار مناسب و متناسب با دکوراسیون و ابعاد ساختمان شما ساخته می شوند.

محصولات مشابه: پارتیشن شیشه ای متحرک، بالکن شیشه ایامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید