X

قیمت تعویض درب کمد دیواری + خرید مدل های جدید

09124340498 شماره همراه:
تعویض درب کمد دیواری
درب کمد دیواری از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده این محصول می باشد. در برخی موارد نیاز به تعمیر و یا تعویض درب کمد دیواری خواهید داشت. برای این امر می توانید با ورک وود تماس بگیرید. همچنین می توانید ساخت کمد دیواری را به ما سفارش دهید.
پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

درب کمد دیواری از مهم ترین و اصلی ترین اجزای آن می باشد. گاهی اوقات به دلیل صدمه و خرابی درب کمد دیواری و یا تغییر دکوراسیون منزل نیاز به تعویض درب کمد دیواری پیدا می کنید. برای این منظور و دریافت مشاوره می توانید با ورک وود تماس بگیرید.

تعویض درب کمد دیواری

تعویض و تعمیر درب کمد دیواری از مهم ترین اقداماتی است که می تواند منجر به ایجاد یک دکوراسیون شیک شود. طراحی کمد دیواری می تواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی اتاق خواب و یا حتی پذیرایی ساختمان شما داشته باشد. قیمت تعویض درب کمد دیواری نسبت به خرید یک محصول جدید بسیار ارزان تر است.

برای استفاده از خدمات ساخت و تعمیر کمد دیواری و اطلاع از هزینه تعویض درب کمد دیواری با ورک وود تماس بگیرید.

درب کمد دیواری

کمد دیواری یکی از مهم ترین مکانها برای نگهداری لباس ها و رختواب ها به شمار می روند. برخی از افراد از کمد دیواری به عنوان کابینت دیواری اتاق هم یاد می کنند. این کمد ها از اجزای ساده ای تشکیل شده اند: درب، طبقه کمد، چارچوب و یراق آلات. از اصلی ترین قسمت ها می توان به درب کمد دیواری اشاره نمود. در واقع می توان گفت درب کمد دیواری مهم ترین بخش و عامل اصلی در زیبایی ظاهری کمد می باشد. بر اساس نوع کمد و کارکرد آن درب های مختلفی را می توان بر روی این محصولات نصب نمود.

قیمت ساخت درب کمد دیواری

انواع درب کمد دیواری دارای مدل های مختلفی می باشد. از این مدل های می توان به این موارد اشاره نمود:

 • درب کمد دیواری بای پس
 • درب بای فولد
 • درب اسلایدینگ یا کشویی
 • درب جیبی یا پاکت دُر
 • درب محوری کمد دیواری
 • درب کمد دیواری فرانسوی
 • درب آکاردئونی

هر یک از این مدل درب ها بر روی ظاهر درب و قیمت کمد دیواری تاثیر می گذارد. قیمت درب کمد دیواری تاثیر مستقیم بر روی هزینه تمام شده برای خرید کمد دیواری دارد.

قیمت تعویض درب کمد دیواری

کدام درب برای نصب به عنوان درب کمد دیواری مناسب است؟

انتخاب درب مناسب برای کمد دیواری، جواب دقیق و مشخصی ندارد و کاملا سلیقه ای و به متراژ محل مورد نظر برای نصب کمد دیواری بستگی دارد.

در هنگام انتخاب درب کمد دیواری باید به اندازه اتاق، جنس کمد، تناسب در با کمد، سلیقه و نوع دکوراسیون ساختمان، بودجه‌ و … توجه نمایید. درب های آکاردئونی یکی از مقرون به صرفه ترین و محبوب ترین محصولات در این زمینه به شمار می روند.

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی یکی از بهترین و ارزان ترین مدل های مورد استفاده در منازل می باشد. این درب ها معمولا از جنس ام دی اف تولید می شوند و همین امر موجب شده قیمت ارزانی داشته باشند.

درب آکاردئونی دارای وزن سبکی هستند و همان طور که اشاره شد از MDF یا PVC ساخته شده‌اند. درب آکاردئونی شیشه ای از محصولات جدید و شیک به شمار می رود که ظاهری بسیار جذاب به منزل شما می بخشد.  درب آکاردئونی به دو صورت یک طرفه و دو طرفه اجرا می شود. کمد دیواری با درب آکاردئونی از مدل های ریلی هستند. این محصولات برای نصب در اتاق هایی با فضای کوچک بسیار مناسب هستند.

تعمیر و تعویض درب کمد دیواری

ریلی کردن درب کمد دیواری

برای ریلی کردن درب کمد دیواری نیاز به تجهیزاتی مانند ریل کمد، غلطک، دستگیره، قرقره‌ها و درب ریلی می باشد. برای انجام این کار در ابتدا باید از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرید و لولاهای کمد دیواری قبلی را جدا نمایید. در ادامه مراحل بعد را دنبال نمایید:

 1. اگر از ریل‌ های موجود در بازار خریداری نمودید، باید به طور معمول 3 سانت از ارتفاع داخلی کمد دیواری کم شود.
 2. پس از تشخیص ارتفاع کمد، عرض کمد دیواری را اندازه گیری نمایید.
 3. سپس باید قرقره‌ های خریداری شده را نصب نمایید. با مطالعه کاتالوگ قرقره ها، می توانید با نصب آن آشنا شوید.
 4. پس از نصب قرقره، باید ریل‌ها را داخل یونیت ( لاف فلزی) قرار دهید و سپس باید درب کمد دیواری را جا بیاندازید و دستگیره را بر روی ریل نصب کنید.

با طی این مراحل درب کمد دیواری شما به صورت ریلی در می آید. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • سید علی محمدی
  سلام ، لطفا برای بازدید و مذاکره آدرس دقیق محل را مرقوم نمایید،
  • مدیر سایت

   سلام. لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

تماس بگیرید