پارتیشن شیشه ای دو جداره + لیست قیمت

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن شیشه ای دو جداره
برای ثبت سفارش خرید انواع پارتیشن شیشه ای دو جداره با قیمت ارزان و مناسب با ورک وود تماس بگیرید. پارتیشن دو جداره شیشه ای از محبوب ترین مدل های پارتیشن اداری و خانگی می باشد.
پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

پارتیشن شیشه ای از محبوب ترین، لوکس ترین و مدرن ترین مدل پارتیشن های مورد استفاده در منازل و ادارت به شمار می روند. این پارتیشن ها دارای مدل های متنوع و برای کاربردهای گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از انواع پارتیشن شیشه ای می توان به پارتیشن دوجداره شیشه ای اشاره نمود. از این مدل از پارتیشن های می توان به عنوان پارتیشن اداری استفاده نمود.

پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای دو جداره از محبوب ترین محصولات در این دسته از پارتیشن ها می باشد. پارتیشن های دو جداره دارای مزایا و ویژگی هایی هستند که آن ها را به محصولاتی خاص تبدیل نموده است. از مهم ترین مشخصات و ویژگی های پارتیشن دو جداره شیشه ای می توان به این موارد اشاره نمود.

  • پارتیشن شیشه ای به طور کلی عایق صدا و حرارت هستن اما میزان عایق در مدل های دو جداره بیشتر است.
  • مقاومت بیشتر و عدم نیاز به سرویس
  • نور مناسبی برای محیط تامین می کند.

پارتیشن شیشه ای دو جداره از پرفروش ترین مدل های پارتیشن شیشه ای می باشد. این محصولات دارای قیمت بالاتری نسبت به مدل های تک جداره هستند.

پارتیشن شیشه ای دو جداره

قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره

همان طور که اشاره شد، قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره نسبت به مدل های تک جداره ارزان تر است. تعیین قیمت پارتیشن شیشه ای دوجداره به مواردی متعددی بستگی دارد. از جمله عوامل تاثیر گذار می توان به نوع شیشه و متراژ پارتیشن اشاره نمود. نوع شیشه، رنگ و طرح انتخابی برای پارتیشن، جنس فریم، ابعاد و همچنین نوع یراق آلات مورد استفاده می تواند در قیمت نهایی محصول تاثیر گذار باشد.

این عوامل موجب می شود تا نتوان قیمت مشخصی را برای پارتیشن های دو جداره شیشه ای مشخص نمود. قیمت نهایی پارتیشن کاملا به سلیقه، بودجه و انتخاب کارفرما و متراژ محل مورد نظر برای نصب پارتیشن بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. همکاران ما با صبر و حوصله اطلاعات را از شما دریافت و بر اساس نیاز و سلیقه شما پارتیشن مورد نظر را معرفی و لیست قیمت ارائه می شود.

قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن دو جداره شیشه ای

انواع پارتیشن دو جداره شیشه ای

برای ساخت و تولید پارتیشن شیشه ای دو جداره از شیشه های دو جداره که عموما از جنس سکوریت و لمینت است، استفاده می شود. فضای بین این شیشه ها را با استفاده از هوا و یا گازهای خاص پر می کنند و این امر موجب ایجاد عایق صوتی بسیار قوی در این محصولات می شود.

پارتیشن های دو جداره شیشه ای به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که دارند در پروژه های بزرگ و ارتفاعات بالای 3 متر بسیار مناسب و مورد استفاده قرار می گیرند. پارتیشن های دو جداره یک عایق مناسب برای صدا و حرارت بوده و همچنین از ورود گرد و خاک به فضای مورد نظر جلوگیری می کنند. از انواع پارتیشن دو جداره شیشه ای می توان به این موارد اشاره نمود:

  1. پارتیشن شیشه ای فریم دار
  2. پارتیشن شیشه ای فریم لس
  3. پارتیشن شیشه ای کرکره دار
  4. پارتیشن هوشمند

پارتیشن فریم دار

 پارتیشن شیشه ای فریم دار از محصولاتی است که بسیار محبوب می باشد. استفاده از پارتیشن شیشه ای فریم دار دوجداره برای محیط های اداری بسیار مناسب است. در حالت کلی فضای بزرگی که در اختیار تعدادی افراد قرار گرفته است می توان با استفاده از پارتیشن های شیشه ای برای هر یک از کارمندان فضایی بخصوصی اختصاص داد.

استفاده از پارتیشن شیشه ای فریم دار در مکان های بزرگ اداری باعث جذابیت و زیبایی فضا و محیطپیرامون می شود. پارتیشن فریم دار در مقایسه با سایر پارتیشن های شیشه ای دارای استحکام و جذابیت بیشتری است. 

پارتیشن فریم لس

در تولید پارتیشن شیشه ای فریم لس، همان طور که از نام آن مشخص است از فریم استفاده نمی شود. این مدل از پارتیشن شیشه ای بسیار مدرن و شیک می باشد و همزمان که از فریم استفاده نمی شود از یراق آلات بسیار کمی نیز برای تولید آن استفاده می نمایند. این پارتیشن ها نصب بسیار مشکلی نیز دارند و پاس از نصب جابجایی آن ها بسیار مشکل است. در تولید پارتیشن فریم لس شیشه ای می توان از شیشه های متفاوت استفاده نمود.

مدل جدید پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن کرکره دار 

پارتیشن کرکره دار از دیگر مدل های، پارتیشن دو جداره می باشد. یکی از مهم ترین اشکالاتی که از پارتیشن شیشه ای گرفته می شود عدم وجود حریم شخصی است که با نصب کرکره در بین دو جداره شیشه می توان در مواقع دلخواه این حریم را برای افراد ایجاد نمود. امروز اکثر پارتیشن های دو جداره که از شیشه ساده برای تولید آن ها استفاده می شود، از نوع کرکره دار هستند.

از پارتیشن های شیشه ای دو جداره می توان به عنوان، پارتیشن خانگی نیز استفاده نمود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید