قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره کرکره دار + جدیدترین نمونه کارها

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره از مقاوم ترین و محبوب ترین پارتیشن موجود در بازار است که دارای عایق صوتی و حرارتی است. همچنین در این مدل از پارتیشن اداری می توان از کرکره برای ایجاد یک محیط خصوصی استفاده نمود.

پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

مدلهای پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای از محبوب‌ترین، لوکس‌ترین و مدرن‌ترین مدل پارتیشن‌های مورد استفاده در منازل و ادارت به شمار می روند. این پارتیشن ها دارای مدلهای متنوع و برای کاربردهای گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. پارتیشن شیشه ای دو جداره یکی از انواع این محصولات است که می‌توان از آن به عنوان پارتیشن اداری و خانگی استفاده نمود.

عده‌ای بر این باورند که پارتیشنهای شیشه ای نمی‌توانند حریم خصوصی افراد را حفظ نمایند اما مدلهای پارتیشن شیشه ای دو جداره کرکره دار، این مشکل را بر طرف نموده و در هر زمان که نیاز باشد می‌تواند محیطی خصوصی برای شما فراهم نماید. از مهمترین ویژگی‌های استفاده از پارتیشن شیشه ای حفظ نور محیط است.

پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای دو جداره از مدلهای محبوب و پرفروش است که ظاهری بسیار لوکس به محیط کار شما می‌بخشد. پارتیشن‌های شیشه ای دو جداره معمولا با استفاده از شیشه سکوریت تولید می‌شوند و در بین دو جداره شیشه، از گاز آرگون استفاده که موجب شده عایق بسیار مناسبی برای صدا و حرارت باشد. از این رو این محصولات، انتخاب مناسبی برای مکانهایی است که رفت و آمد زیادی در آنجا انجام و سر و صدای زیادی تولید می‌شود. استفاده از پارتیشنهای دو جداره شیشه ای میزان صدای وارد شده به محل مورد نظر را کاهش می‌دهند و در عین حال شما می‌توانید محیط اطراف را تحت کنترل داشته باشید. مورد دیگر جلوگیری از اتلاف انرژی است که مانند یک عایق حرارتی از هدر رفت انرژی جلوگیری می‌کند.

پارتیشنهای شیشه ای را می‌توان به گونه ای تولید نمود که در بین دو جداره شیشه از کرکره استفاده نمود. به این مدل از پارتیشنها، پارتیشن کرکره ای می‌گویند.

این مدل از دیوارهای جداکننده دارای مزایا و ویژگی هایی هستند که آن ها را به محصولاتی خاص تبدیل نموده است. از مهم ترین مشخصات و ویژگی های پارتیشن دو جداره شیشه ای می توان به این موارد اشاره نمود.

  • پارتیشن دوجداره شیشه ای یک عایق بسیار مناسب برای صدا و حرارت هستند.
  • دارای مقاومت بالا و به تعمیر و سرویس نیاز ندارد.
  • نور محیط را به خوبی تامین می‌کند.

پارتیشن شیشه ای دو جداره کرکره دار از پرفروش ترین مدل های پارتیشن شیشه ای می باشد. این محصولات دارای قیمت بالاتری نسبت به مدل های تک جداره هستند.

قیمت پارتیشن شیشه ای دوجداره کرکره دار

قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره

همان طور که اشاره شد، قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره نسبت به مدل های تک جداره گران‌تر است. تعیین قیمت پارتیشن شیشه ای دوجداره به مواردی متعددی بستگی دارد. از جمله عوامل تاثیر گذار می توان به نوع شیشه و متراژ پارتیشن اشاره نمود. نوع شیشه، رنگ و طرح انتخابی برای پارتیشن، جنس فریم، ابعاد و همچنین نوع یراق آلات مورد استفاده می تواند در قیمت نهایی محصول تاثیر گذار باشد.

این عوامل موجب می‌شود تا نتوان قیمت مشخصی را برای پارتیشن های دو جداره شیشه ای مشخص نمود. قیمت نهایی پارتیشن کاملا به سلیقه، بودجه و انتخاب کارفرما و متراژ محل مورد نظر برای نصب پارتیشن بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره کرکره دار می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. همکاران ما با صبر و حوصله اطلاعات را از شما دریافت و بر اساس نیاز و سلیقه شما پارتیشن مورد نظر را معرفی و لیست قیمت ارائه می شود.

استفاده از شیشه دوجداره در ساخت پارتیشن

پارتیشن دو جداره شیشه ای

انواع پارتیشن دو جداره شیشه ای

برای ساخت و تولید پارتیشن شیشه ای دو جداره از شیشه های دو جداره که عموما از جنس سکوریت و لمینت است، استفاده می شود. فضای بین این شیشه ها را با استفاده از هوا و یا گازهای خاص پر می کنند و این امر موجب ایجاد عایق صوتی بسیار قوی در این محصولات می شود.

پارتیشن های دو جداره شیشه ای به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که دارند در پروژه های بزرگ و ارتفاعات بالای 3 متر بسیار مناسب و مورد استفاده قرار می گیرند. پارتیشن های دو جداره یک عایق مناسب برای صدا و حرارت بوده و همچنین از ورود گرد و خاک به فضای مورد نظر جلوگیری می کنند. از انواع پارتیشن دو جداره شیشه ای می توان به این موارد اشاره نمود:

  1. پارتیشن فریم دار
  2. پارتیشن فریم لس
  3. پارتیشن شیشه ای کرکره دار
  4. پارتیشن هوشمند

پارتیشن شیشه ای کرکره دار

پارتیشن کرکره دار از دیگر مدل های، پارتیشن دو جداره می باشد. یکی از مهم ترین اشکالاتی که از پارتیشنهای شیشه ای گرفته می شود عدم وجود حریم شخصی است که با نصب کرکره در بین دو جداره شیشه می توان در مواقع دلخواه این حریم را برای افراد ایجاد نمود. امروز اکثر پارتیشن های دو جداره که از شیشه ساده برای تولید آن ها استفاده می شود، از نوع کرکره دار هستند.

قیمت پارتیشن شیشه ای کرکره دار

پارتیشن فریم دار

 پارتیشن شیشه ای فریم دار از محصولاتی است که بسیار محبوب می باشد. استفاده از پارتیشن فریم دار دوجداره برای محیط های اداری بسیار مناسب است. در حالت کلی فضای بزرگی که در اختیار تعدادی افراد قرار گرفته است می توان با استفاده از پارتیشن های شیشه ای برای هر یک از کارمندان فضایی بخصوص اختصاص داد.

استفاده از پارتیشن شیشه ای فریم دار در مکان های بزرگ اداری باعث جذابیت و زیبایی فضا و محیطپیرامون می شود. پارتیشن فریم دار در مقایسه با سایر پارتیشن های شیشه ای دارای استحکام و جذابیت بیشتری است. 

پارتیشن فریم لس

در تولید پارتیشنهای شیشه ای فریم لس، همان طور که از نام آن مشخص است از فریم استفاده نمی شود. این مدل از پارتیشن شیشه ای بسیار مدرن و شیک می باشد و همزمان که از فریم استفاده نمی شود از یراق آلات بسیار کمی نیز برای تولید آن استفاده می نمایند. این پارتیشن ها نصب بسیار مشکلی نیز دارند و پاس از نصب جابجایی آن ها بسیار مشکل است. در تولید پارتیشن فریم لس شیشه ای می توان از شیشه های متفاوت استفاده نمود.

مدل جدید پارتیشن شیشه ای دو جداره

از پارتیشن های شیشه ای دو جداره می توان به عنوان، پارتیشن خانگی نیز استفاده نمود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید