X

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن متحرک از سری محصولات ارزان و در عین حال کاربردی است. این محصولات را می توان در منازل و مکان های مختلف مورد استفاده قرار داد. برای اطلاع از قیمت و دریافت مشاوره با ما در مجموعه ورک وود تماس بگیرید.

پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

پارتیشن یکی از بهترین و ارزان ترین تجهیزات ساختمانی برای جداسازی بخش های مختلف ساختمان است. پارتیشن ها دارای مدل های مختلفی هستند که از مدرن ترین و محبوب ترین مدل پارتیشن اداری و خانگی می توان به پارتیشن شیشه ای اشاره نمود. پارتیشن شیشه ای متحرک نمونه ای از این محصولات می باشد.

پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن شیشه ای متحرک از محبوب ترین و پرکاربردترین نوع پارتیشن می باشد. از مهم ترین مزایای پارتیشن شیشه ای متحرک می توان به کاربری راحت و آسان، انعطاف پذیری بالا و عدم اشغال فضای زیاد اشاره نمود. علاوه بر این این پارتیشن ها قابلیت جمع شدن، باز و بسته شدن و جابجایی ساده و راحت را دارند. مکانیزم عملکرد پارتیشن شیشه ای متحرک(پارتیشن شیشه ای ریلی) به این صورت است که در طول محور کف یا سقف جابجا می شوند. ضخامت شیشه های مورد استفاده در این محصولات معمولا 10 میلی متر است. پارتیشن های متحرک شیشه ای اکثرا در دو مدل پانلی و آکاردئونی طراحی و ساخته می شوند.

پارتیشن متحرک

پارتیشن شیشه ای متحرک ساده

مدل های جدید پارتیشن شیشه ای متحرک

از مزایای پارتیشن شیشه ای متحرک می توان به این موارد اشاره نمود:

 • کاربری راحت و آسان
 • دارای انعطاف پذیری بالا
 • مناسب برای فضاهایی با متراژ پایین
 • عبور مناسب نور 
 • قابل حرکت و استفاده در مکان های مختلف
 • قیمت مناسب
 • امکان ساخت بر اساس متراژ محیط

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک نیز همانند سایر محصولات در این زمینه به عوامل متعددی بستگی دارد. از مهم ترین و تاثیر گذارترین عوامل بر روی قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک می توان به نوع شیشه مورد استفاده در پارتیشن و متراژ پارتیشن اشاره نمود. عوامل دیگر همچون طراحی، یراق آلات نصب شده و نوع فریم پارتیشن نیز در این قیمت گذاری تاثیر گذار هستند. مدل های مختلف پارتیشن متحرک را می توان در منازل و ادارت مورد استفاده قرار دهید.

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک با مجموعه ورک وود تماس بگیرید.

پارتیشن شیشه ای ریلی

پارتیشن ریلی عنوان دیگری است که پارتیشن متحرک را با آن می شناسند. پارتیشن های ریلی را با عنوان پارتیشن با درب ریلی هم می شناسند. این محصولات همانند سایر مدل های پارتیشن شیشه ای روشنایی بسیار مطلوبی را برای محیط فراهم می آورد و بیشتر با استفاده از فریم های آلومینیومی تولید می شوند. شاید عده ای نگران سر و صدای ناشی از باز و بسته نمودن درب در این محصولات باشند اما باید بدانید به دلیل استفاده ریل ها در این مدل های پارتیشن از غلتک و کاور، در هنگام باز و بسته نمودن درب پارتیشن هیچ صدای آزار دهنده ای تولید نمی شود.

پارتیشن شیشه ای پانلی

در این مدل هر پارتیشن شیشه ای از چند قسمت تشکیل که به این قسمت ها پانل گفته می شود.  در این مدل شیشه ها به صورت جدا و در شکل پانل های جداگانه تولید می شوند و در زمان اجرای پارتیشن به یکدیگر متصل می شوند. در پارتیشن های شیشه ای پانل ها فقط می توانند از جنس شیشه باشند که در این صورت به تولید پارتیشن فریم لس شیشه ای ختم می شود. این پارتیشن ها دارای ظاهری بسیار شیک و لوکس هستند.

پارتیشن شیشه ای آکاردئونی

پارتیشن شیشه ای آکاردئونی یا پارتیشن جمع شو از محصولاتی است که در منازل بیشترین کاربرد را برای فضای باز مانند استخر و بالکن دارند. این محصولات به دلیل اینکه در موقع جمع شدن فضای بسیار کمی را اشغال می کنند یک محصول مناسب برای محیط هایی است که متراژ پایینی دارند.

پارتیشن آکاردئونی شیشه ای و یا شیشه‌ آکاردئونی جمع‌شو یکی از انواع پارتیشن شیشه ای متحرک هستند که به دلیل ایجاد شرایط مناسب برای تبادل هوای بیشتر و باز شدن حفاظ شیشه ای در زمان مورد نیاز، از طرفداران بسیار زیادی برخوردار هستند.

پارتیشن شیشه ای آکاردئونی

پروفیل پارتیشن شیشه ای متحرک

پروفیل پارتیشن در واقع همان فریم های مورد استفاده در این محصولات می باشد که می توان از متریال های مختلف برای ساخت فریم ها استفاده نمود. پروفیل آلومینیومی، چوبی و استیل از انواع فریم مورد استفاده در پارتیشن های شیشه ای هستند. استفاده از پروفیل در پارتیشن های شیشه ای موجب افزایش مقاومت پارتیشن و همچنین درزگیری و افزایش خصوصیت عایق در این دسته از محصولات می شود.

در پارتیشن دو جداره برای ایجاد عایق صوتی و حرارتی بیشتر از پروفیل هایی با ضخامت بیشتر استفاده می شود. پارتیشن های متحرک قابلیت جابه جایی دارند به همین دلیل باید از پروفیل های مخصوص برای آن ها استفاده شود. پارتیشن شیشه ای دو جداره یک عایق بسیار مناسب برای صدا و حرارت می باشد.

پارتیشن آکاردئونی شیشه ای

مقایسه بین پارتیشن شیشه ای ثابت با متحرک

پارتیشن های شیشه ای ثابت و متحرک از لحاظ نوع کاربرد، ساخت و نصب با یکدیگر تفاوت دارند. از مهم ترین و اصلی ترین تفاوت های این محصولات در نحوه نصب آن ها می باشد. پارتیشن های متحرک معمولا به صورت موقت نصب می شوند و یا به گونه ای ساخته و نصب می شوند که در مواقعی که کاربر تمایل استفاده از آن را ندارد، پارتیشن را ممکن است جمع نموده و از کل محیط استفاده کند. برای نصب پارتیشن موقت و متحرک نیازی به مهارت بالا نیست و ممکن است خود استفاده کنند توانایی نصب پارتیشن را داشته باشد. برای نصب پارتیشن های متحرک از بست های مناسب استفاده می شود که موجب می وشد بتوان در هنگام جابجایی به راحتی پارتیشن را از زمین جدا نمود. مورد دیگر در اختلاف بین این دو مدل پارتیشن، نوع طراحی آن ها می باشد. در هر دو مدل ثابت و متحرک تنوع محصولات بسیار بالاست.

برای خرید انواع پارتیشن شیشه ای متحرک با مجموعه ورک وود تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • ندا میرحسین
  وزن پارتیشنهای متحرک شیشه ای چقدره؟ میشه به راحتی جابجاشون کرد و اینکه میشه مدلهایی رو بسازن که دید نداشته باشه؟
  • مدیر سایت

   از آنجایی که یکی از اهداف تولید پارتیشن های متحرک شیشه ای، امکان جابجایی و استفاده از آنها در قسمتهای مختلف ساختمان است، وزن این پارتیشن های نسبت به مدلهای ثابت بسیار سبک تر است. وزن این پارتیشن ها به ابعاد آنها بستگی دارد.
   با استفاده از شیشه های رنگی، طرح دار، سند بلاست و یا شیشه های هوشمند می توان پارتیشن هایی را تولید که امکان مشاهده داخل اتاق، امکان پذیر نباشد.

تماس بگیرید