X

ارتفاع و ابعاد مناسب برای پارتیشن اداری

09124340498 شماره همراه:
ابعاد پارتیشن اداری

پارتیشن های ادارای دارای مدل های بسیار متنوعی از لحاظ ابعاد، طرح و متریال هستند. برای هر ساختمان متناسب با فضای آن، پارتیشن مناسب مورد استفاده قرار می گیرد. در مجموعه ورک وود امکان تولید انواع پارتیشن اداری و خانگی با ابعاد دلخواه امکان پذیر می باشد.

پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

پارتیشن اداری در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و بر همین اساس دارای مدل های بسیار متنوعی است. این محصولات باید بر اساس متراژ و نوع دکوراسیون ساختمان مورد نظر ساخته شود. معمولا پارتیشن ها را به صورت سفارشی و بر اساس طرح ساختمان تولید می کنند. در برخی از موارد برای ارزان تر شدن قیمت خرید پارتیشن، از محصولات دست دوم استفاده می شود که باید با دردسر زیاد اقدام به نصب پارتیشن نمایید.  قبل از خرید پارتیشن دست دوم در مورد نصب محصول و یکسان سازی ابعاد پارتیشن اداری و محل مورد نظر برای نصب تحقیق و پرس و جو نمایید تا دچار دردسر نشوید. ارتفاع پارتیشن اداری معمولا در دو مدل تا سقف و یا نیمه در نظر گرفته می شود. 

ابعاد پارتیشن اداری

برای جداسازی قسمت های مختلف یک ساختمان می توان از پارتیشن ها و یا دیوارهای جداکننده استفاده نمود. هدف از استفاده از این دیوارها، تفکیک فضا و شخصی سازی محیط است.

اگر قصد دارید از پارتیشن ها تنها برای مرز بندی و تفکیک فضا استفاده کنید، مدل های مختلف پارتیشن آلومینومی یا پارتیشن های تک جداره شیشه ای کوتاه قد بهترین گزینه است. همچنین در محیط هایی با رفت آمد کمتر معمولاً از جداکننده تک جداره استفاده می شود. پارتیشن تک جداره معمولاً از ترکیب ام دی اف و شیشه با ضخامت 6 میلی متر ساخته می شوند.

اما اگر می خواهید از پارتیشن برای ایجاد یک محیط خصوصی و آرام استفاده نمایید، انواع پارتیشن دو جداره می تواند بهترین گزینه برای استفاده شما باشد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که ابعاد پارتیشن اداری و ارتفاع آن کاملا بستگی به شرایط هر محیط کاری دارد و براساس چگونگی استفاده از بخش های مختلف یک اداره باید اندازه های آن را سفارش داد.

ابعاد پارتیشن اداری

ارتفاع استاندار پارتیشن اداری

شما می توانید از مدل های دو جداره و تک جداره پارتیشن برای ادارات و محل کار خود استفاده نمایید. انتخاب نوع پارتیشن به نیاز و بودجه شما بستگی دارد. پارتیشن دو جداره محصولی مقاوم تر، گران تر و دارای عایق صوتی است. پارتیشن اداری با ارتفاع و مدل‌های مختلف وجود دارد. شما می توانید متناسب با نیاز و بودجه خود از این محصولات استفاده نمایید. ارتفاع پارتیشن ها را می توانید بر حسب خواسته خود انتخاب نمایید:

  1. اگر قصد دارید حریم کاری افراد مشخص اما با یکدیگر ارتباط داشته باشند(به گونه ای که در حالت ایستاده یکدیگر را ببینند) می توان از ارتفاع 120 تا 150 سانتی استفاده نمایید. یا می توان در نیمی از پنجره از فریم و بقیه را شیشه کار نمود.
  2. ولی اگر می خواهید پارتیشن برای شما حریم خصوصی فراهم آورد، می توانید ارتفاع پارتیشن را تا سقف امتداد دهید.

انتخاب ارتفاع و ابعاد پارتیشن کاملا به فضای شما بستگی دارد.

نقش انتخاب پارتیشن با ابعاد مناسب 

انتخاب مناسب ترین اندازه برای پارتیشن که برای فضای شما استاندارد باشد از اهمیت بسیاری برخوردار است. در برخی از مکان ها و ادارت لازم است که کارمندان با یکدیگر ارتباط نزدیک تری داشته با با یکدیگر به تعامل بپردازند. مانند آژانس های مسافرتی. در این مکان ها بهترین انتخاب پارتیشن با ارتفاع نیمه است.

در برخی دیگر از مکان ها نیاز است فضایی آرام و ساکت در محیط حاکم باشد و هر شخص با آرامش به کار خود بپردازد. در این محیط باید از پارتیشن هایی با ارتفاع تا سقف استفاده نمایید.

انتخاب ابعاد و ارتفاع پارتیشن اداری کاملا به کاربرد آن بستگی دارد. برای دریافت مشاوره با مجموعه ورک وود تماس بگیرید.

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری دارای مدل های مختلفی هستند. هر یک از این پارتیشن ها را می توان بر اساس نیاز خود در ابعاد مختلف تولید و مورد استفاده قرار دهید.

  • پارتیشن شیشه ای
  • پارتیشن ام دی اف
  • پارتیشن آلومینیویم
  • پارتیشن چوبی

از محبوب ترین مدل پارتیشن می توان به پارتیشن شیشه ای اشاره نمود. این پارتیشن ها دارای مدل های تک جداره و دو جداره هستند و در مکان هایی مانند ادارات و منازل مورد استفاده قرار می گیرند. پارتیشن شیشه ای دو جداره از محبوب ترین محصولات است که بیشترین کاربرد را در ادارات دارد.

پارتیشن ام دی اف با عنوان محصولات ارزان قیمت در بازار شناخته می شوند. این پارتیشن ها را بیشتر در ارگان ها دولتی مشاهده نمودید. در برخی از موارد می توان از ام دی اف به عنوان فریم استفاده و برای ایجاد ظاهری شیک تر شیشه را نیز برای ساخت این پارتیش ها مورد استفاده قرار دهید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید