پارتیشن شیشه ای تک جداره + لیست قیمت جدیدترین محصولات

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره نسبت به دیگر نمونه های پارتیشن شیشه ای دارای قیمت ارزان تری است. در مجموعه ورک وود شما می توانید محصولات را به ابعاد دلخواه سفارش دهید.

پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

مدلهای پارتیشن تک جداره شیشه ای

همان طور که می دانید پارتیشن های شیشه ای دارای مدل های بسیار متنوعی هستند. پارتیشن شیشه ای تک جداره یکی از مدل های محبوب در دسته پارتیشن شیشه ای می باشد. این محصولات دارای قیمت ارزان هستند اما در مقایسه با پارتیشن های دو جداره از میزان عایق صوتی و حرارتی کمتری برخوردار هستند. 

از دیگر مدل های پارتیشن شیشه ای می توان به پارتیشن های دو جداره، متحرک، ریلی و هوشمند اشاره نمود.

پارتیشن شیشه ای تک جداره

از پارتیشن های شیشه ای تک جداره برای جدا نمودن فضاهای مختلف ساختمان استفاده می شود. این محصولات می توانند به صورت فریم دار و یا فریم لس باشند. استفاده از پارتیشن های شیشه ای موجب می شود تا علاوه بر تفکیک فضا نور محیط نیز به خوبی تامین شود. پارتیشن های شیشه را می توان به صورت ریلی، تاشو و متحرک تولید نمود.

پارتیشن شیشه ای را می توان به صورت فریم لس و یا فریم دار تولید نمود. فریم آلومینیومی بهترین نوع فریم مورد استفاده در این محصولات است. البته از فریم های ام دی اف نیز می توان برای پارتیشن شیشه ای تک جداره استفاده نمود. شیشه های 10 میل برای ساخت پارتیشن شیشه ای بهترین گزینه می باشند و در برابر شکستگی بسیار مقاوم هستند. به طور کلی برای تولید پارتیشن شیشه ای تک جداره، می توان از مدل های مختلفی از شیشه استفاده نمود. شیشه رنگی، مشجر، ساده، هوشمند، حکاکی شده و ...

مهم ترین تفاوت شیشه های دو جداره و تک جداره در ابعاد و ضخامت آن ها می باشد. شیشه های تک جداره دارای ضخامت و ابعاد کمتر از نمونه های دو جداره هستند و از این رو برای جداسازی فضاها در ساختمان هایی با ابعاد کوچک بسیار مناسب هستند. از معایب بزرگ پارتیشن شیشه ای تک جداره می توان به عایق صوتی ضعیف تر این محصولات نسبت به مدل های دو جداره اشاره نمود ولی در عوض قیمت این محصولات ارزان تر است.

یکی از محصولات محبوب در این زمینه می توان به پارتیشن شیشه ای منزل اشاره نمود.

قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره

همان طور که اشاره شد قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره از نمونه های دو جداره این محصولات ارزان تر است. ولی نمی توان قیمت مشخصی را برای این محصولات اعلام نمود. قیمت پارتیشن بر اساس عوامل مختلف سنجیده و اعلام می شود. از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره می توان به این عوامل اشاره نمود:

  • ابعاد پارتیشن
  • نوع فریم مورد استفاد و یا عدم استفاده از فریم برای تولید پارتیشن
  • نوع شیشه، ضخامت و جنس آن
  • نوع یراق آلات مورد استفاده در پارتیشن

برای خرید پارتیشن شیشه ای تک جداره بهتر است ابتدا فضای مورد نظر برای نصب پارتیشن، توسط طراحان مجموعه ورک وود مورد بررسی قرار گیرد. اگر امکان مشاوره حضوری وجود نداشته باشد با ارسال عکس و ابعاد دقیق محل، بهترین محصول متناسب با ابعاد مکان و بودجه به شما معرفی می شود. 

برای خرید و دریافت مشاوره در زمینه خرید انواع پارتیشن شیشه ای تک جداره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

انواع پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن های تک جداره در مدل های مختلف برای خانه‌ها و ادارت مورد استفاده قرار می گیرند. در هر مکان بسته به نوع دکوراسیون و نیاز ساکنین ساختمان می توان از نوع خاصی از پارتیشن استفاده نمود. از مدل های پارتیشن شیشه ای تک جداره می توان به این موارد اشاره نمود:

  • پارتیشن شیشه ای رنگی و یا مات
  • پارتیشن شیشه ای توکار و یا روکار
  • پارتیشن شیشه ای فریم لس و یا فریم دار
  • پارتیشن شیشه ای ریلی (ثابت و یا متحرک)

پارتیشن های تک جداره دارای قیمت ارزانتری نسبت به مدلهای دو جداره هستند و برای تفکیک فضا مناسب هستند اما نمی توانید با کمک آنها فضایی آرام را در مکانهای عمومی ایجاد نمایید. این محصولات عایق صوتی و حرارتی مناسبی نیستند.

پارتیشن شیشه ای تک جداره فریم دار

پارتیشن های تک جداره فریم دار، یکی از روشها برای تفکیک فضا است که پروفیل ها برای نصب پارتیشن به صورت عمودی بین شیشه ها قرار می گیرد. پارتیشن های فریم دار نسبت به مدلهای فریم لس بسیار مقاوم تر هستند. اما استفاده از فریم، موجب شلوغ‌تر شدن محیط شده و برای فضاهای کوچک مناسب نیستند.

پارتیشن شیشه ای تک جداره فریم لس

پارتیشن های فریم لس از بهترین جداکننده برای محیط های کوچک هستند. مدلهای فریم لس بسیار شیک و لوکس هستند و ظاهری بسیار جذاب به محیط می بخشند. نصب این پارتیشن ها موجب انتقال نور بیشتر در محیط شده و برای نصب آنها از هیچ پروفیلی استفاده نمی شود و تنها به سقف و کف زمین پیچ می شوند.

برای ساخت پارتیشن تکجداره از چه شیشه ای استفاده می شود؟

برای ساخت پارتیشنهای شیشه ای بسته به نوع کاربرد می توان از شیشه های شفاف و یا سند بلاست استفاده نمایید. اگر می خواهید پارتیشنی داشته باشید که در مواقع دلخواه بتوانید از نور محیط استفاده و به اطراف اشراف کامل داشته باشید، و در برخی مواقع دیگه یک محیط خصوصی و آرام را برای استراحت در اختیار داشته باشید می توانید از مدلهای هوشمند و یا دوجداره کرکره ای استفاده نمایید.

از دیگر نمونه های پارتیشن شیشه ای می توان یه این موارد اشاره نمود:

پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن شیشه ای فریم لسامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید