X

پارتیشن شیشه ای منزل + لوکس ترین و جدیدترین محصولات

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای یکی از لوکس ترین مدلهای پارتیشن مورد استفاده در منازل می باشد. این محصولات دارای مدلهای بسیار متنوع بوده و بر اساس نوع نیاز و دکوراسیون ساختمان شما طراحی و ساخته می شود.

پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

پارتیشن شیشه‌ ای مناسب برای استفاده در بخش هایی می باشد، که شما قصد دارید، آن بخش ها را تفکیک کنید. فضاهایی که شما می توانید برای تقسیم بندی آن اقدام کنید، شامل فضای مابین اتاق خواب و پذیرایی، حمام، اتاق خواب ها و… می باشد. با توجه این که این نوع از پارتیشن ها شیشه ای می باشد، می توانید نور را در فضایی که قصد تفکیک آن را دارید، پراکنده کند. هم چنین می توانید از عبور سر و صدا، گرما، سرما و... جلوگیری کنید، و محیط مناسبی را برای انجام کارهای مد نظر خود ایجاد کنید.

برای این که بتوانید هنگام خرید پارتیشن شیشه ای با مشکل خاصی رو به رو نشوید، در ادامه به بررسی و معرفی انواع پارتیشن شیشه ای منزل، مزایا، نرده شیشه ای و... خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

پارتیشن شیشه ای منزل

یکی از محبوب ترین نوع پارتیشن ها که شما می توانید برای تفکیک فضاهای مد نظر خود از آن استفاده کنید، پارتیشن شیشه ای می باشد. انتخاب این نوع از پارتیشن علاوه بر این که باعث تقسیم بندی مناسب فضای مد نظر شما می شود، می تواند به زیباتر شدن آن محیط هم کمک کند. به غیر از منزل شما می توانید برای تفکیک بخش های مختلف دفاتر کاری خود از پارتیشن شیشه ای استفاده کنید. استفاده از این پارتیشن‌ ها می تواند به بزرگ تر دیده شدن محیط مد نظر شما کمک کند. هم چنین در مواردی که قصد تغییر دکوراسیون داشته باشید، می توانید پارتیشن‌ های شیشه‌‌‌‌‌‌‌ ای را جا به جا و تغییر دهید.

به غیر از این که می توانند به زیباسازی محیط مد نظر شما کمک کنند، از نظر میزان مقاومت و استحکام هم گزینه ی مناسبی می باشند، و شما می توانید به جای استفاده از دیواری که با مطالح ساختمانی ساخته می شود، از آن استفاده کنید. در رابطه با شیشه های استفاده شده در تولید پارتیشن‌ های شیشه‌ ای باید بگوییم، که جنس شیشه‌ های انتخابی مقاومت بالایی دارند. پارتیشن خانگی دارای مدلهای بسیار متنوعی است که یک نمونه لوکس و جدید آن پارتینش‌های شیشه ای است. در مجموعه ورک وود علاوه بر پارتیشن خانگی می توانید محصولات پارتیشن اداری را نیز خریداری نمایید.

پارتیشن شیشه ای منزل

قیمت پارتیشن شیشه ای منزل

خرید پارتیشن شیشه ای برای منزل

جدیدترین مدل پارتیشن منزل شیشه ای

آشنایی با مزایای پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای مورد استفاده در منازل نیز مانند سایر محصولات دارای معایب و مزایایی می باشد:

امکان حذف و اضافه

یکی از مهم ترین ویژگی های پارتیشن شیشه ای که باعث شده است، طرفداران زیادی داشته باشد، امکان حذف و اضافه کردن آن می باشد. انعطاف‌ پذیری این پارتیشن ها به نسبت دیگر مدل ها بیشتر می باشد، و شما می توانید هر زمانی که خواستید، تغییر دکوراسیون دهید، مدل انتخابی خود را تغییر دهید.

ایجاد هماهنگی با محیط

این مدل پارتیشن‌ ها می توانند نور را از خود عبور دهند، و جلوه ی بسیار زیبایی را ایجاد خواهند کرد. هماهنگی این مدل با سایر دکوراسیون منزل و یا دفاتر شما بسیار زیاد می باشد. شما می توانید با توجه به دکوراسیون منزل خود پارتیشن‌ مناسب را انتخاب کنید. دلیل این موضوع هم به این خاطر است، که این پارتیشن‌ ها از نظر شیشه و سازه، طرح و رنگ دارای تنوع بسیاری می‌ باشد.

عایق بودن

عایق بودن پارتیشن‌ های شیشه‌ ای کمک می کند، تا شما بتوانید در محیط آرام کارهای خود را انجام دهید. برای عایق بودن بهتر است، شیشه ی انتخابی سکوریت باشد.

حفظ حریم شخصی 

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید، که دوست دارید، حریم شخصی شما حفظ شود، می توانید از شیشه‌ های طرح دار، رنگی، نیمه مات و مات استفاده کنید. 

صرفه جویی در زمان و هزینه تعمیر

وزن پارتیشن های شیشه‌ ای به نسبت سایر مدل ها کم تر می باشد. همین موضوع باعث می شود، تا شما بتوانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را جا به جا کنید.

مزایای دیگر استفاده از پارتیشن های شیشه‌ ای می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • منتقل کردن نور در محیط مد نظر شما
 • نصب پارتیشن های شیشه‌ ای به راحتی انجام می شود.
 • در صورت نیاز می توانید با استفاده از مواد شوینده آن را تمیز کنید. 
 • بزرگ و وسیع تر نشان دادن محیط مد نظر شما
 • امکان استفاده از شیشه و پروفیل ها با رنگ مد نظر مشتریان
 • مناسب برای استفاده در محیط ها

انواع پارتیشن شیشه ای خانگی

انواع پارتیشن شیشه ای که شما می توانید در منازل خود از آن استفاده کنید، به شرح زیر می باشد.

 • پارتیشن شیشه ای فریم لس
 • پارتیشن شیشه ای فریم دار
 • پارتیشن شیشه ای رنگی
 • پارتیشن شیشه ای تک جداره
 • پارتیشن شیشه ای دوجداره
 • پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن شیشه ای منزل در مدل های مختلف با توجه به نیاز مشتریان طراحی و تولید می شوند. با توجه به این که طرح های در نظر گرفته شده برای این پارتیشن ها گوناگون می باشد، می تواند به جذاب تر دیده شدن محیط مد نظر شما کمک کند. پارتیشن های شیشه ای از نظر شکل ظاهری به دو دسته ی پارتیشن‌ شیشه‌ ای فاقد فریم و پارتیشن‌ شیشه‌ ای فریم‌ دار تقسیم می‌ شوند. پارتیشن شیشه ای خانگی از نظر ضخامت به دو دسته ی پارتیشن‌ شیشه ای تک جداره و پارتیشن‌ شیشه ای دوجداره تقسیم می‌ شوند. ضخامت در نظر گرفته شده برای پارتیشن شیشه ای تک جداره کمتر می باشد. همین موضوع باعث می شود، تا مقاومت کمتری داشته باشند.

پارتیشن‌ شیشه‌ ای فاقد فریم

برای ساخت پارتیشن‌ شیشه‌ ای فاقد فریم از پروفیل‌ های آلومینیومی ضد زنگ در بخش پایینی و بالایی آن استفاده می شود. پارتیشن شیشه ای فریم لس از محبوب ترین محصولات در این زمینه می‌باشد.

پارتیشن تک جداره شیشه ای

در بخش پایینی و بالایی پارتیشن شیشه ای فریم دار یک جداره پروفیل‌‌‌‌‌‌‌ های آلومینیومی ضد زنگ استفاده می شود، تا شما بتوانید فریم‌ های شیشه‌ ای را به هم وصل کنید. مقاومت این نوع از پارتیشن ها به نسبت دیگر مدل ها بیشتر می باشد، و جنس پروفیل ها با توجه به محیط مد نظر شما می تواند از نوع ام دی اف باشد. پارتیشن‌ شیشه ای تک جداره از محصولات ارزان قیمت بازار به شمار می‌رود.

پارتیشن دو جداره

برای ساخت پارتیشن‌ های شیشه‌ ای فریم دار دو جداره از شیشه های دوجداره استفاده می کنند، تا بتوانند از منتقل شدن سر و صدا به محیط مد نظر شما جلوگیری شود. وجود این ویژگی باعث می شود، تا شما بتوانید در محیط هایی که میزان رفت و آمد در آن جا زیاد است، از این نوع پارتیشن استفاده کنید. در رابطه با جنس پروفیل های این پارتیشن باید بگوییم، که جنس آن می تواند از نوع آلومینیوم، استیل و یا ام دی اف باشد. پارتیشن‌ شیشه ای دوجداره دارای عایق صوتی و حرارتی بسیار مناسبی است.

پارتیشن شیشه ای فریم دار

ممکن است، تصور کنید، که در نصب پارتیشن شیشه ای فریم دار (فریم لس) از هیچ فریمی استفاده نمی شود، ولی باید گفت، که فریم این پارتیشن ها به صورت کشویی می باشد، که به صورت مخفی کار شده است. برای نصب پارتیشن شیشه ای فریم دار از فریم های آلومینیومی استفاده می شود، و مناسب برای نصب در فضاهای کوچک و شلوغ می باشد.

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای محافظی می باشد، که از صفحات شیشه ساخته می شود، و برای این که بتوانند در محیط مد نظر شما ثابت بایستند، از پایه ­‌ها و چارچوب‌ های استیل یا آلومینیوم استفاده می شود. این نرده به دلیل این که شفافیت دارد، می تواند دید جذاب تر و محیط شیک تر را برای شما فراهم کند. قیمت نرده شیشه ای با توجه به موارد مختلفی اعم از اندازه صفحات شیشه ای، نوع شیشه، نوع یراق­‌آلات، متراژ نرده برای نصب، محل نصب نرده و... تعیین خواهد شد.

ساخت کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای با توجه به نیاز مشتریان در مدل های مختلف با استفاده از متریال های مختلف طراحی و تولید می شود. ساخت کابین دوش شیشه ای به شما کمک می کند، تا بتوانید فضایی که قصد تقسیم آن را دارید، به صورت مناسب تفکیک کنید، و از خیس شدن دیگر قسمت ها هنگام دوش گرفتن جلوگیری کنید. ممکن است، به درخواست مشتریان برخی از کابین دوش ها را با ورق‌ های پلکسی گلاس و یا با پروفیل‌ های آلومینیوم پهن و بزرگ بسازند. ولی با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه ی ساخت کابین دوش شیشه ای وجود داشته است، بیشتر کابین دوش ها به صورت شیشه‌ ای فریم‌ لس می باشد. تنوع در نظر گرفته شده برای کابین ها به قدری زیاد است، که شما می توانید از مدل های مختلف آن که می تواند شامل کابین دوش‌ های کشویی، لولایی، ریلی، فریم‌ دار، فریم لس (بدون فریم) باشد، را انتخاب کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • مسعود
  باسلام برای یه اتاق ۱۰ متری چقدر هزینه میشه
  • مدیر سایت

   سلام. هزینه پارتیشن شیشه ای به عوامل زیادی بستگی دارد. طرح انتخابی، نوع شیشه، یراق آلات و ... برای دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • الهه قصابیان
  پارتیشن‌های متحرک که با شیشه سکوریت هستن برای تراس استفاده میشن مثل کشور ترکیه ،، متری چند وار صفر تا صد برای حفاظ ۳در۳ چقدر میشه من در کرمانشاه ساکن هستم در اینجا نمایندگی دارین از لطف شما متشکرم
  • مدیر سایت

   سلام. برای اطلاع از هزینه ها و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • محمود
  سلام پارتیشن شیشه ای خونگی میخوام به ابعاد 2/80 در 1/10 لطفا راهنمایی کنید باتشکر
  • مدیر سایت

   برای دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. همکاران ما به طور کامل شما را راهنمایی خواهند نمود.

تماس بگیرید