X

ساخت پارتیشن شیشه ای ریلی + قیمت درب شیشه ای ریلی

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن شیشه ای ریلی

پارتیشن شیشه ای ریلی یکی از مدل های لوکس و محبوب است که معمولا در منازل مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات را می توانید با قیمت بسیار مناسب از ورک وود تهیه نمایید.

پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

پارتیشن شیشه ای به عنوان یکی از لوکس ترین تجهیزاتی است، که شما می توانید برای تقسیم بندی فضای مد نظر خود از آن استفاده نمایید. پارتیشن شیشه ای ریلی یکی از مدل های پرطرفدار پارتیشن شیشه ای ماست، که می توانید با بهینه سازی فضای مد نظر شما به حفظ حریم شخصی شما کمک کند. پارتیشن های شیشه ای در دو مدل متحرک و ثابت طراحی و تولید می شوند. در مورد کاربرد این دو مدل هم باید بگوییم، که پارتیشن شیشه ای متحرک قابلیت جا به‌ جایی و انتقال را دارد، و مناسب برای نصب در محیط هایی می باشد، که احتیاج به تغییرات موقتی دارند.

این نوع از پارتیشن ها دارای بخشی از نوع شیشه ثابت می باشد، و قسمت دیگر آن به عنوان درب ورودی در نظر گرفته می شود. درب هایی که برای این نوع از پارتیشن ها استفاده می شود، به صورت لولایی، اتوماتیک و ریلی هستند. برای این که شما هنگام خرید پارتیشن و درب شیشه ای ریلی با مشکل خاصی رو به رو نشوید، در این مقاله قصد داریم، تا شما را با مزایای استفاده از این پارتشین ها، قیمت آن و دیگر موارد آشنا کنیم. شما می توانید جهت ثبت سفارش پارتیشن و درب شیشه ای ریلی با مشاوران ما در مجموعه ورک وود تماس بگیرید. 

خرید پارتیشن شیشه ای ریلی

مدل جدید پارتیشن ریلی شیشه ای

قیمت پارتیشن شیشه ای ریلی

درب شیشه ای ریلی

درب شیشه‌ ای ریلی به عنوان یکی از کاربردی ترین نوع درب های موجود در بازار می باشد. جنس شیشه های به کار گرفته شده برای تولید این درب ها از نوع شیشه سکوریت می باشد. این نوع از درب ها توسط ریل ها و بدون دخالت دست باز می شوند. درب شیشه ای ریلی مناسب برای نصب به عنوان قفسه‌ های شیشه ای، بالکن، پنجره‌ های عظیم، حمام و... می باشد. دلیل نصب در این مکان ها به این خاطر است، که در تمام این محیط ها نیاز به شیشه مقاوم می باشد. شیشه های در نظر گرفته شده برای این درب ها سبک و در مواردی که دچار شکستگی شوند، خطری را برای شما ایجاد نخواهند کرد. یکی از مهم ترین ویژگی های این شیشه ها این است، که مجهز به فرآیند خنک سازی می باشند، پس اگر به خاطر وجود حرارت زیاد گرم شوند، بلافاصله با رسیدن به نقطه گرمایش، خنک سازی صورت می‌ گیرد. هم چنین احتمال آسیب دیدن این شیشه ها در برابر تغییرات محیطی (تغییر دما و ضربه) بسیار کم می باشد.
به خاطر همین مسئله از شیشه سخت و محکم تولید می‌ شود. همچنین آسیب پذیری آن ها در برابر تغییر دما و ضربه بسیار پایین است. درب شیشه‌ ای ریلی در دو مدل مختلف به صورت دستی و اتوماتیک طراحی و تولید می شوند. در رابطه با کاربرد این دو مدل باید بگوییم، که از درب شیشه‌ ای دستی (درب شیشه ای کشویی) در محیط هایی استفاده می شود، که میزان رفت و آمد به آن جا کم می باشد. در مورد درب شیشه‌ ای ریلی اتوماتیک هم باید گفت، که این درب ها مناسب برای نصب در محیط هایی می باشد، که میزان رفت و آمد به جا زیاد می باشد. در رابطه با نحوه ی کارکرد این درب ها هم باید گفت، که میزان سر و صدایی که هنگام باز و بسته کردن این درب ها خواهید شنید، بسیار کم می باشد.

پارتیشن درب شیشه ای

پارتیشن شیشه ای درب کشویی

درب شیشه ای ریلی

پارتیشن شیشه ای با درب ریلی

پارتیشن شیشه ای با درب ریلی جزو پرفروش ترین مدل های پارتشین ها تولید شده در مجموعه ی ورک وود می باشد، که مناسب برای استفاده در محیط های اداری و تجاری می باشد. برای باز و بسته کردن این درب ها باید گفت، که پارتیشن شیشه ای با درب ریلی توسط ریل‌ های آلومینیومی و یا استیل باز و بسته می شوند. دلیل استفاده از این ریل ها به این خاطر می باشد، که آلومینیوم و استیل به کار گرفته شده برای تولید مدت زمان بیشتری عمر می کنند، و در نتیجه شما می توانید برای مدت زمان بیشتری از این پارتشین استفاده کنید. مهم ترین نکته ای که در مورد امنیت این پارتشین ها وجود دارد، این است، که فضای تفکیک شده توسط پارتیشن شیشه ای با درب ریلی این است، که درب ریلی برای قفل شدن باید در جهت دیوار باز و بسته شود. این محصولات معمولا به عنوان پارتیشن شیشه ای منزل مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پارتیشن شیشه ای با درب ریلی

از این محصولات می توان به عنوان پارتیشن اداری و پارتیشن خانگی استفاده نمود.

مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای با درب ریلی

نصب و استفاده از پارتیشن شیشه ای ریلی دارای مزایای بسیار متعددی است که از جمله آن می‌توان به این موارد اشاره نمود:

 •  افزایش بهره وری کارکنان: زمانی که شما این نوع از پارتشین ها را برای نصب در محیط هایی مانند ادارات و دفاتر کاری انتخاب می کنید، باعث می شود، تا بهره وری بین نیروی کار افزایش پیدا کند. دلیل این موضوع هم به این خاطر است، که بر روی کار کارکنان خود نظارت کامل داشته باشید. هم چنین می توانید به کاهش آلودگی های صوتی موجود در دفتر خود را کاهش دهید.
 • انعطاف پذیری: با توجه به این که در ایجاد تغییر در نحوی چینش ساختمان های اداری کاری سخت و دشوار می باشد، در این موارد بهترین گزینه برای انتخاب پارتیشن شیشه ای با درب ریلی می باشد. دلیل این موضوع هم به این خاطر است، که شما می توانید به راحتی آن را جا به جا کنید، و دکوراسیون محیط مد نظر خود را تغییر دهید.
 • نگهداری آسان: در مورد نحوه ی نگهداری و تمیز کردن این نوع از پارتشین ها باید گفت، که تمیز کردن این پارتشین ها کار سخت و دشواری نمی باشد. برای انجام این کار کافیست، از محلول تمیز کننده شیشه برای پاک کردن سریع شیشه‌ ها استفاده کنید.
 • صرفه جویی در میزان مصرف انرژی: نصب این پارتیشن ها می تواند تأثیر بسیار زیادی بر روی روشنایی الکتریکی در طول روز داشته باشد، و به کاهش آن کمک کند. زمانی که میزان مصرف انرژی کاهش پیدا کند، هزینه هایی که باید توسط شما پرداخت شود، هم کم خواهد شد. 
 • بهبود نورپردازی: یکی از مشکلاتی که می تواند برای برخی از افراد آزار دهنده باشد، کمبود نور طبیعی می باشد. زمانی که میزان نور طبیعی موجود در یک محیط کم باشد، باعث می شود، تا کارکنانی که در حال کار کردن هستند، زودتر خسته می شوند. برای این که بتوانید از به وجود آمدن این مشکل جلوگیری کنید، می توانید چیدمان دفتر خود را تغییر دهید، تا بهره‌ وری از نور طبیعی بهبود پیدا کند.
 • حریم خصوصی: ممکن است، برخی از افراد این گونه تصور کنند، که نصب پارتیشن شیشه ای می تواند از حریم شخصی افراد محافظت نکند. ولی در این مورد باید گفت، که به هیچ عنوان این گونه که تصور می کنند، نیست. برای بتوانید حریم شخصی افراد را حفظ کنید، می توانید از پارتیشن شیشه ای با شیشه مات یا طرح دار استفاده کنید. این نوع پارتیشن‌ ها در پخش نور طبیعی تاثیری نمی‌ گذارند، و می توانند حریم شخصی افراد را حفظ کند. 

قیمت پارتیشن شیشه ای ریلی

پارتیشن نیویورکی

قیمت درب شیشه ای ریلی

درب شیشه ای ریلی متشکل از اجزای مختلفی اعم از ریل، تسمه، چشمی، جعبه کنترل و... می باشد. هر یک از این قطعات قیمت مخصوص به خود را دارند، و نوساناتی که زمینه ی فروش این قطعات وجود دارد، باعث می شود، تا روز به روز افزایش قیمت داشته باشند. از مهم ترین مواردی که در تعیین قیمت تأثیرگذار هستند، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. شیشه: یکی از مهم ترین مواردی که می تواند در تعیین قیمت تأثیرگذار باشد، جنس و ضخامت شیشه می باشد. در مواردی که شیشه ی انتخابی توسط شما از نوع ضد ضربه و ضد خش باشد، باعث می شود، تا قیمت پارتیشن افزایش پیدا کند. ضخامت شیشه در رابطه با کاهش نفوذ سر و صدا تأثیرگذار می باشد. در مواردی که قصد دارید، میزان آلودگی های لازم را کاهش دهید، باید از شیشه های ضخیم‌ تر استفاده کنید.
 2. فریم درب شیشه ای ریلی: فریم انتخاب شده برای درب شیشه ای ریلی باید از نوع آلومینیومی و استیل باشد. قیمت هر یک از فریم ها با توجه به نوسانات موجود در زمینه ی ارز تعیین خواهد شد.


دیگر موارد تعیین شده در تعیین قیمت

 • اندازه ی فریم انتخاب شده
 • نوع سازه آهنی با رنگ کوره ای و یا استنلس استیل
 • رنگ انتخاب شده برای فریم آلومینیومی
 • به درخواست مشتری از کاور استیل استفاده شود.
 • تعداد درب های بازشو استفاده شده در طراحی 
 • نحوه ی باز شدن درب های شیشه ای 
 • نوع یراق آلات مصرفی 

از پارتیشن شیشه ای ریلی می توان در منازل و ادارات استفاده نمود و یک گزینه بسیار لوکس و جذاب برای تفکیک فضا می‌باشد.

محصولات مشابه:

پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن شیشه ای فریم لسامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • لیلاابوالقاسم‌پورحاجی
  خیلی‌زیباست
  • مدیر سایت

   ممنون. 

تماس بگیرید