قیمت پارتیشن شیشه ای اداری ارزان + جدیدترین مدل ها

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن شیشه ای اداری و ارزان
از محبوب ترین و مدرن ترین مدلهای پارتیشن اداری و خانگی، پارتیشن شیشه ای است. این محصولات دارای مدلهای بسیار متنوعی هستند. برای خرید و ثبت سفارش خرید با ورک وود تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

نمونه محصولات پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن شیشه ای یکی از لوکس ترین مدل پارتیشن مورد استفاده در منازل و ادارات است. برخی از افراد که در محل کار و منزل به فضای خصوصی نیاز دارند، تصور می کنند که پارتیشن شیشه ای نمیتواند پاسخگوی نیاز آنها باشد. اما باید بدانید مدلهایی از این محصولات هستند که با استفاده از شیشه های خاص تولید و مانند یک دیوار فضایی کاملا مجزا برای شما فراهم می آورند. استفاده درست و اصولی از پارتیشن های شیشه ای می تواند محیطی لوکس و مدرن و بسیار کاربردی برای شما فراهم آورد. این محصول به‌ صورت ثابت یا قابل جابجایی تولید شده و می‌تواند دکور فضای محیط کار و یا منزل شما را بزرگ‌ تر و کارآمد تر نشان دهد.

ورک وود یکی از مجموعه های فعال در زمینه تولید انواع پارتیشن اداری و خانگی می باشد.

شما عزیزان می توانید برای ثبت سفارش و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

انواع پارتیشن شیشه ای اداری

همان طور که می دانید پارتیشن های شیشه ای یکی از انواع پارتیشن اداری است با حفظ نور و زیبایی محیط، آرامش و حریم خصوصی افراد را در شرکتها تامین و باعث تفکیک فضا و افزایش بهره وری کارمندان می شود. پارتیشن شیشه ای به عنوان دیوارهای مدرن و شیک در محیط های کاری مورد استفاده قرار می گیرند و طرفداران و علاقه مندان زیادی هم دارد.

پارتیشن شیشه ای تک جداره 

پارتیشن شیشه ای تک جداره 

در نوع تک جداره این نوع پارتیشن ها از شیشه سکوریت با ضخامت ده تا هشت میل ساخته می شود. در انواع مختلفی موجود می باشد که می توان در مدل های فریم دار و یا فریم لس یا طرح چوب اجرا نمود. این مدل پارتیشن را می توان با شیشه سکوریت طرح دار سند بلاست شده یا طرح چاپ شده اجرا کرد.

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای دو جداره

استفاده از پارتیشن شیشه ای دوجداره در محل های با سر و صدای بالا پیشنهاد می شود. پارتیشن دوجداره شیشه ای علاوه بر عایق بودن صدا از شفافیت بالایی برخوردار است و از انتقال دما و حرارت نیز جلوگیری می کند. در پارتیشن شیشه ای دوجداره از دو لایه شیشه سکوریت 10 میل که عایق بسیار قوی صدا می باشد استفاده می گردد.

قیمت پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای متحرک

از پارتیشن شیشه ای قابل جابجایی می توان برای ساخت فضاهای موقتی که دارای جذابیت فضایی می باشد استفاده نمود. این پارتیشن‌ها به راحتی و بوسیله تنظیماتی که روی ان انجام می شود به مکان های دیگر حرکت داد. پارتیشن‌های قابل جابجایی تشکیل شده از پنل های شیشه ای که توسط بست‌هایی به کف پنل چفت می شوند.

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره فریم لس با کاهش پروفیل های آلومینیومی در قسمت دیوار شیشه ای در حالی که بیشترین شفافیت و زیبایی را  در طراحی داراست، بالاترین عایق صدا را نیز در بین سایر مدل ها دارد. این سیستم پارتیشن دو جداره، بدون نیاز به پروفیل عمودی، حداکثر شفافیت را در معماری نوین ارائه می دهد. ظرافت و زیبایی و همچنین زمان نصب سریع از ویژگی های این محصولات به شمار می رود.

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی

این سیستم پارتیشن تک جداره با پروفیل های عمودی، زیبایی بصری ترکیب شیشه و آلومینیوم را به حداکثر می رساند. ظرافت و زیبایی و زمان نصب بسیار کوتاه آن  از ویژگی های قابل توجه این نوع پارتیشن است. پروفیل های آلومینیومی اسلیم یک راه حل بسیار مناسب برای پارتیشن های شیشه ای اداری می باشد. فرم های خاص پروفیل های آلومینیومی ما در طرح های گوناگون پیوند بین پنل های شیشه ای را تشکیل میدهد.

پارتیشن ثابت

پارتیشن ثابت

پارتیشنهای شیشه ای به دو صورت قابل جابجایی و ثابت وجود دارند. نوع کوتاه پارتیشنی که روی زمین قرار می گیرد مانند پانل ها معمولا ثابت نصب می شوند، اما نوع قابل حمل آنها مناسب تر است، زیرا می توانید محل قرارگیری آن را با تغییر چیدمان تغییر دهید. این مدل از پارتیشنهای اداری به می توان به صورت پارتیشن شیشه ای کوتاه و یا ارتفاع تا سقف تولید نمود. استفاده از مدلهای پارتیشن شیشه ای کوتاه برای مکانهایی که مراجعه کننده زیادی دارند بسیار مرسوم است.

از دیگر مدلهای پارتیشن تولید شده با شیشه می توان به این موارد اشاره نمود:

 • پارتیشن شیشه ای منزل
 • پارتیشن مات
 • پارتیشن طرح دار و رنگی
 • پارتیشن ریلی
 • مدلهای فریم دار
 • پارتیشن کوتاه و یا ارتفاع تا سقف

هر یک از این محصولات دارای مشخصات مختص به خود هستند و برای انتخاب محصول مناسب باید با مشاوران ما در ورک وود مشورت نمایید. پارتیشن شیشه ای ریلی از نمونه محصولات مدرن بازار است.

پارتیشن ام دی اف و شیشه ای از محبوب ترین مدلهای پارتیشن اداری هستند. پارتیشن های ام دی اف یا به صورت تمام اف دی اف هستند و یا از ترکیب فریم ام دی اف و شیشه در آنها استفاده شده است. پارتیشن ام دی اف شیشه ای از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه است و در واقع شما با هزینه کم می توانید محیطی زیبا و جذاب داشته باشید.

قیمت پارتیشن شیشه ای

متراژ مهم ترین عامل موثر در قیمت پارتیشن شیشه ای می باشد. همچنین نوع شیشه استفاده شده، تک جداره و یا دوجداره بودن پارتیشن و یراق و ابزار آلات مورد استفاده که میتواند در دو نوع خارجی و ایرانی که دارای تفاوت های  کمی و کیفی است، از عوامل دیگر تعیین کننده درهزینه پارتیشن اداری است.
در زمان تصمیم گیری برای انتخاب پارتیشنی مناسب برای محیط خود بررسی و در نظر داشتن مواردی که بر قیمت پارتیشن شیشه ای شما تاثیر گذار است میتواند به انتخاب شما و مدیریت هزینه هایتان کمک شایانی داشته باشد.

 از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پارتیشن شیشه ای می توان به این موارد اشاره نمود:

 1. نوع شیشه مورد استفاده برای ساخت پارتیشن
 2. نوع یراق آلات
 3. نوع طرح سندبلاست و یا حکاکی های انجام شده بر روی شیشه
 4. نوع فریم مورد استفاده (فریم دار یا فریم لس بودن پارتیشن)
 5. متراژ

 قیمت ها برحسب متراژ کار متغیر می باشند و پس از بازدید کارشناس از محل پروژه و کشیده شدن نقشه اصلی، قیمت پارتیشن واقعی محصولات، حساب می گردد.

پارتیشن شیشه ای تک جداره راهکار بسیار مناسبی برای زمانی است که قیمت پارتیشن شیشه ای ارزان بالاترین اولویت محسوب می شود. پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره یک جانشین خوب برای دیوارها است. این محصولات یک انتخاب مناسب برای سازماندهی و تقسیم بندی فضا داخلی مجموعه های تجاری و اداری می باشد.

بررسی مشخصات پارتیشنهای شیشه ای

از محاسن پارتیشن اداری شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. طراحی منحصر به فرد
 2. طراحی انعطاف پذیر و کاربردی برای استفاده از مدل های مختلف شیشه
 3. قابلیت استفاده از شیشه های 8 , 10 و 12 میلیمتری
 4. نصب و سریع و آسان
 5. در پارتیشن اداری شیشه ای امکان استفاده از شیشه های مات شونده به جای شیشه های معمولی فضای مدرن کاری شما را کامل تر میکند.

اجرای پارتیشن بندی شیشه ای و ترکیب آن با متریال های ساخته شده از سنگ، و یا استفاده از حکاکی ها و یا برچسب های شیک بر روی شیشه می توان ظاهری بسیار زیبا به خانه و محل کار شما ببخشد. برای اکثر این مدل از پارتیشن ها از درب شیشه ای استفاده می شود. پارتیشن شیشه ای منزل از مدلهای محبوب و بسیار لوکس می‌باشد.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای ارزان

پارتیشن های شیشه ای به طور معمول نسبت به سایر مدلها دارای قیمت بالاتری هستند. قیمت این محصولات تا حدی به نوع فریم مورد استفاده و جنس آنها بستگی دارد. به طور مثال اگر از فریم استیل برای تولید پارتیشن استفاده نمایید، قیمت نهایی گرانتر از محصولاتی با فریم ام دی اف خواهد بود. پارتیشن های ام دی اف از ارزان ترین مدل پارتیشن در بازار هستند.

پارتیشن فریم دار

پارتیشن شیشه ای فریم دار از محصولات محبوب بازار هستند که نسبت به مدلهای بدون فریم مقاوم تر هستند. در ساخت پارتیشن بدون فریم (دیوار شیشه ای) همان طور که از نام آن مشخص است، برای ساخت حداقل استفاده، از فریم و پروفیل را شاهد هستیم و بعضا در بعضی مدلها هیچ فریمی وجود ندارد. همچنین مدلهای فریم لس نسبت به پارتیشن شیشه ای فریم دار حداقل فضا را اشغال می کنند. این ویژگی سبب می شود فضای بیشتری در اختیار شما قرار گیرد. از دیگر مزیت نصب این پارتیشنها وضوح دید بیشتر در محیط کار است. پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل، دارای فریم از جنس آلومینیوم متراکم بوده و متریال پوششی آن نیز از شیشه های دو و یا تک جداره می باشد. از مزیت های مدل بدون فریم نسبت به پارتیشن شیشه ای فریم دار می توان به این موارد اشاره نمود:

 • قیمت ارزان تر
 • زیبایی بیشتر به دلیل یکدست بودن و نبود جداکننده
 • زاویه و وضوح دید بهتر
 • محیط با نور بهتر

پارتیشن شیشه ای و استیل

پارتیشن شیشه ای با فریم استیل رابطه خوبی در ساختار پارتیشن های شیشه ای دارند. استفاده از استیل به عنوان فریم پارتیشن شیشه ای، زیبایی خاصی به مجموعه ای که از این نوع پارتیشن استفاده شده است می دهد. پارتیشن های شیشه و استیل با توجه به زیبایی که ایجاد می کنند طرفداران زیادی دارند. پیشنهاد ما به شما این است که از ترکیب پارتیشین شیشه ای و استیل در طراحی فضای خود استفاده کنید. پارتیشن های شیشه و استیل علاوه بر زیبایی که به محیط می دهد. مدت زمان عمر مفید استفاده از پارتیشنهای شیشه ای استیل را افزایش می دهد.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای مات و طرح دار

برخی از افراد تمایل دارند فضایی خصوصی برای خود داشته باشند و قسمتی از فضای کاری را به گونه ای تفکیک نمایند که فضای درونی آن مشخص نباشد. برای این امر می توان از پارتیشن شیشه ای مات و یا طرح دار استفاده نمود. برای تولید پارتیشن شیشه ای طرح دار از شیشه های دکوراتیو و نشکن استفاده می شود که ظاهری بسیار جذاب برای محیط فراهم می آورد.

پارتیشن شیشه ای رنگی

پارتیشن های شیشه ای رنگی هم برای جداسازی فضا در محیط های اداری و خانگی مورد استفاده قرار میگیرند. به دلیل استفاده از شیشه های رنگی و جذاب در ساخت این محصولات، محیطی جذاب و زیبا را خلق نموده و می توانید طرح های مختلف را با استفاده از  این محصولات خلق نمایید. رنگ شیشه ها را می توانید هماهنگ با محیط انتخاب و محیطی شیک و زیبا را به ارمغان بیاورید. 

پارتیشن شیشه ای رنگی

ساخت پارتیشن با شیشه هوشمند smart glass partition

از دیر باز بکار گیری شیشه های هوشمند برای پارتیشن ها بسیار مورد توجه بوده و معماران و طراحان علاقه بسیاری به بکارگیری این محصول داشته اند. در گذشته شیشه مناسبی برای این منظور به بازار نیامده و شیشه های هوشمند موجود در بازار بسیار بی کیفیت بودند. این شیشه های برای استفاده طولانی مدت در پارتیشن اصلا مناسب نبوده و در مدت حتی یکماه استفاده دچار اشکال فنی می شدند به همین دلیل اغلب استفاده از شیشه های هوشمند توصیه نمی شد. اما با پیشرفت تکنولوژی محصولات با کیفیت تولید و استفاده از این محصولات بسیار توصیه می شود. این مدل از پارتیشن های شیشه ای بسیار مدرن بوده و دارای قیمت بالاتری از محصولات با شیشه ساده هستند.

پیش تر در مورد پارتیشن هوشمند مطالبی ارائه شده است در واقع مهم ترین جزء پارتیشن های هوشمند، شیشه های هوشمند می باشند. شیشه هوشمند را می توان نوعی شیشه عنوان کرد که با بکارگیری تکنولوژی های روز دنیا، به گونه ای ساخته شده که می توان میزان جذب نور در آن را تغییر داد. شیشه های هوشمند به دو صورت برچسبی پشت شیشه و لمینیت مابین دو شیشه ارائه می‌گردد. در برخی از مدل های پارتیشن های هوشمند شیشه ای امکان پخش فیلم نیز وجود دارد.

پارتیشن آکوستیک شیشه ای

یکی از مدل های پارتیشن که در این روزها بسیار محبوب شده، پارتیشن آکوستیک می باشد. پارتیشن های عایق صدا و آکوستیک را با استفاده از متریال مختلف به خصوص شیشه می سازند. برای تولید این محصولات از پارتیشن دو جداره استفاده می شود که باعث می شود داخل محیط اتاق، عایق صدا شود. 

ساخت پارتیشن با شیشه سکوریت 

شیشه سکوریت یکی از بهترین شیشه ها برای استفاده در تولید پارتیشن اداری شیشه ای است. این مدل شیشه بسیار مقاوم و دارای عایق صوتی بالاست. همچنین می توانید لوگو و طرح دلخواه را بر روی این شیشه ها حکاکی نمایید. این مدلها را می توان به صورت آکاردئونی و یا پانلی تولید نمود که با جمع نمودن آنها فضای یکپارچه ای را در اختیار خواهیم داشت. در واقع در مدلهای پارتیشن متحرک، فضا به صورت تقریبی جدا شده و همچنان ارتباط بین دو فضا امکان پذیر است. در مدلهای متحرک هدف مشخص کرد حریم دو قسمت است و نمیخواهیم محیط را کاملا از هم جدا نمایید.

پارتیشن کرکره دار شیشه ای

پارتیشن کرکره دار یک نمونه از محصولات پارتیشن دوجداره شیشه ای است. در این محصولات در بین دو جداره شیشه، پرده کره کره ای تعبیه شده که می توان آن را به صورت دستی و یا با استفاده از ریموت باز و بسته نمود. این محصول می تواند فضایی کاملا خصوصی در مواقعی که نیاز دارید برای شما فراهم آورند. این پارتیشن ها در ابعاد مختلف قابل اجرا هستند و برای ایجاد دکوراسیونی جذاب و خاص می توانید طرح های دلخواه را بر روی پرده چاپ نمایید.

از جمله ویژگی های پارتیشن کرکره ای می توان به این موارد اشاره نمود:

 • زیبایی و تنوع رنگ بسیار زیاد و ایجاد هارمونی با محیط 
 • عایق مناسب در برابر اتلاف انرژی و صدا
 • مقاومت بالا و طول عمر بسیار زیاد
 •  نگهداری و شستشوی آسان 

فریم پارتیشنهای شیشه ای

تنوع فریم پارتیشنهای شیشه ای اداری بسیار بالاست و بنا به سلیقه مشتری و محل اجرا قابل تغییر هستند. فریم های آلومینیومی در سطح مقطع های مختلفی موجود میباشد که به چند مورد آن اشاره میشود :

 • فریم M که اندازه آن 28*28 میلیمتر با پوشش رنگ الکترواستاتیک
 • فریم U ارتفاع 32 عرض 12 میلیمتر با رنگ کوره ای
 • فریم دو تکه زهوار خور 32*32 میلیمتر در رنگ های کوره ای و آنادایز طلایی و شامپاینی
 • فریم 3 تکه زهوار خور 58*58 آنادایز شده
 • فریم فارسی بر رنگ نقره ای، طلایی و… 50 میلیمتری
 • فریم فارسی بر رنگ نقره ای، طلایی و… 70 میلیمتری
 • فریم های کاور استیل شده مختلف

 پروفیل پارتیشنهای شیشه ای

جنس پروفیل های پارتیشن اداری شیشه ای از آلومینیوم است که استحکام کافی برای نگه داشتن شیشه را دارد و مقاومت بالایی در مقابل خوردگی دارد.سطح پروفیل آنودایز شده و با رنگ های RAL پوشیده شده است. یراق های ثابت نیز می توانند با کمک پروفیل های اسلیم که باریک تر از پروفایل های استاندارد هستند احساس راحتی و روح پذیری بیشتری را در محیط ایجاد کنند.
یراق ها را می توان با مواد پر کننده مختلف با ضخامت حداکثر 10 میلی متر پر کرد. پنل های شیشه ای در یراق نگه دارنده با چسب های سیلیکونی نامرئی محکم میشوند. همچنین، لبه پایین پنل های شیشه ای با آب بندی پر شده که آن را از آلومینیوم جدا می کند و مانع از افتادن شیشه می شود.

پارتیشن اداری جدید

پارتیشن آکاردئونی

پارتیشن آکاردئونی مدلی از پارتیشن است که با استفاده از لولاها و ریل های مخصوص نصب شده در این پارتیشن ها امکان جمع شدن و تاشدن آن ها فراهم می شود. این محصولات دارای قیمت مناسب و نصب ساده هستند و بیشتر برای فضاهایی با ابعاد کوچک مناسب می باشند.

 

پارتیشن شیشه ای ارزان قیمت

نصب پارتیشن شیشه ای

پارتیشن مدل شیشه ای امروزه به عنوان یکی از عومل در طراحی دکوراسیون داخلی در محیط های اداری و مسکونی و ... محسوب می شود. اجرای این نوع پارتیشن در محیط های مختلف موجب می شود تا تنوع فضایی و افزایش دید بصری را ایجاد نماید.
با استفاده از پارتیشن ها در منازل و ادارات میتوانید محیطهای بزرگ را به فضاهای کوچکتر و کارآمد تر تقسیم نمایید. اجرای این پارتیشن های شیشه ای علاوه بر زیبایی موجب می شود تا نور به طور یک دست در همه محیط بتابد. پارتیشن درب شیشه ای محصولی لوکس و زیبا به شمار می روند که نور بسیار خوبی را برای محیط شما تامین می کنند.

برای نصب و اتصال پارتیشن از نوع شیشه لازم است که از اتصالات و یراق آلات پارتیشنهای شیشه ای استفاده شود تا این سازه شیشه ای بتواند پایدار بماند، یراق آلات پارتیشن های شیشه ای همان یراق شیشه می باشد که بسته به نوع پارتیشن هرکدام از این یراق آلات مورد استفاده قرار می گیرد.

نصب پارتیشن بسیار ارزان تر و به صرفه تر از اجرای دیوار برای تفکیک فضا می باشد. هم از لحاظ هزینه اجرا و هم زمان.

برای ساخت پارتیشن از چه شیشه هایی استفاده می شود:

 • شیشه سکوریت
 • شیشه لاکوبل
 • شیشه هوشمند
 • شیشه لمینت
 • شیشه ضد گلوله
 • شیشه سند بلاست
 • شیشه خم

محصولات و مطالب مشابه:

کابین دوش

نرده شیشه ای

بالکن شیشه ای

پارتیشن آینه ای


 • قیمت پارتیشن شیشه ای چقدر است؟

  پارتیشن های شیشه ای در مدل های مختلف و ابعاد متفاوت قابل تولید هستند. بسته به نوع پارتیشن، قیمت محصولات متفاوت است. برای اطلاع از قیمت با ورک وود تماس بگیرید. 

 • پارتیشن فریم لس چیست؟

  پارتیشن فریم لس به پارتیشنی گفته می شود که فریم آن بسیار ظریف است و یا به طور کلی فاقد فریم می باشد. این محصولات دارای تنوع بسیار شیک است.

 • پروفیل پارتیشن شیشه ای از چه جنسی است؟

  به طور معمول پروفیل پارتیشن شیشه ای از جنس آلومینیوم می باشد. این پروفیل ها جلوه ای خاص به محیط اطراف می بخشند و دارای مقاومت بسیار بالایی هستند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید