پارتیشن اداری دوجداره چیست و چه مزیت هایی دارد؟

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن دو جداره
پارتیشن دو جداره یک عایق صوتی و حرارتی بسیار مناسب برای استفاده در ساختمان ها می باشد. این محصولات می توانند با استفاده از متریال های مختلف تولید شوند. برای خرید این مدل از پارتیشن اداری و خانگی و همچنین دریافت مشاوره با ورک وود تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

مدل های پارتیشن دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند. چنانچه زیبایی ظاهری محیط برای شما خیلی مهم است پارتیشن های اداری دو جداره بهترین گزینه می باشد. این پارتیشن ها ستون ندارند اما به راحتی بر روی زمین قرار می گیرند و از مقاومت بالایی برخوردارند. این نوع پارتیشن نیز مانند پارتیشن تک جداره میتوانند در ابعاد کوتاه، نیمه بلند، بلند و یا تا سقف باشند. برای دریافت مشاوره در زمینه خرید و اطلاع از قیمت پاتیشن دوجداره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مزایای پارتیشن دوجداره

پارتيشن دوجداره براي جلوگيري از مزاحمت هاي شنيداري و ديداري استفاده میشود. به منظور ایستایی، زیبایی و عایق صوتی و آکوستیک بودن این نوع پارتیشن، عمدتا در پارتیشن دوجداره استفاده از شيشه هاي دوجداره مات به جاي پنل يو پي وي سي توصيه مي شود. از مزایای پارتیشن دوجداره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مسیر عبور کابل های برق تلفن شبکه و سایر موارد تاسیساتی پارتیشن
 • عاری از هرگونه اتصال بدنه و رسانایی برق و عدم ایجاد پارازیت و noise
 • قابلیت استفاده از شیشه ساده و سندپلاست و طلق پلی کربنات با شفافیت ۹۲% ضد ضربه و ایمن
 • منحصر به فرد نسبت به موارد مشابه در ایستایی بدون هرگونه ساپورت و اتصال به زمین پارتیشن

قیمت پارتیشن دوجداره

علاوه بر جلوگیری از صدا و کاهش صدای اتاق مجاور باعث عایق بندی حرارتی نیز میشود که در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد و به نوعی پارتیشن دو جداره از اتلاف انرژی جلوگیری میکند . 
قیمت پارتیشن اداری های ما کاملا بر اساس متریال مصرفی ، هزینه های پرسنلی و متراژ اجرا شده محاسبه می گردد.
جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت هم اکنون با ما تماس بگیرید.

انواع پارتیشن اداری دو جداره:

پارتیشن دو جداره برای جلوگیری از مزاحمت های شنیداری و دیداری استفاده میشود ..به منظور ایستایی زیبایی و عایق صوتی و آکوستیک بودن این نوع پارتیشن از مدول های متفاوت استفاده میگردد .ام دی اف مورد استفاده در این نوع پارتیشن 16 میلی و تمام لبه ها با نوار پی وی سی عایق شده است . ضخامت پارتیشن دو جداره 13 سانتیمتر و ارتفاع آن به صورت کوتاه نیمه بلند و بلند همچنین تا زیر سقف قابل پیاده سازی میباشد. این پارتیشن در جنس های مختلف تولید می شود:

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن دوجداره شیشه ای، که از آلیاژ آلومینیوم و استیل پروفیل اختصاصی بدست آمده که از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است. ميتوان فضاهاي پرت را پنهان كرده و قسمت جديد بابت انباري را ايجاد كرد. پارتیشن دوجداره قابلیت جابجایی با قطعات قابل حمل میباشد و این امکان را برای سازمان یا اُرگان فراهم میسازد تا زمانی که قصد متناسب سازی یا تغییر سیستم توزیع و چیدمان نیروی انسانی و یا تغییر محل و مکان خود را داشته باشد.

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن دو جداره فریم آلومینیومی نوعی از پارتیشن دوجداره ام دی اف می باشد. به مجموعه پارتیشن‌هایی که در ساخت آن ها از فریم آلومینیوم استفاده می شودT پارتیشن‌ آلومینیومی گفته می‌شود. این نوع پارتیشن در طراحی و پارتیشن بندی محیط‌های اداری بسیار پرطرفدار میباشد. برای تکمیل و استفاده از این محصولات بیشتر از ترکیب فریم آلومینیومی و شیشه استفاده می شود.

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد. از تمامی انواع پارتیشن ارزان تر است.پارتیشن ام دی اف دارای کاربردهای زیادی است. یکی از مهمترین آن جداسازی فضاهای اداری و خانگی می باشد.اجرای پارتیشن ام دی اف یک کار بسیار فنی و پیچیده است و بهتر است افراد بی تجربه اقدام به انجام این کار نکنند.

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن چوبی

پارتیشن چوبی از سری محصولات مدرن و باکیفیت بازار می باشد و دارای مقاومت و کیفیت بسیار بالایی است. پارتیشن های چوبی را می توان به صورت تک جداره، دو جداره، آکاردئونی، متحرک و ثابت تولید نمود. انتخاب نوع پارتیشن به بودجه و دکوراسیون محل مورد نظر برای نصب بستگی دارد.

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره  علاوه بر جلوگیری از صدا و کاهش صدای اتاق مجاور باعث عایق بندی حرارتی نیز میشود که در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد و به نوعی پارتیشن دوجداره از اتلاف انرژی جلوگیری میکند. ارتفاع پارتیشن ها به عواملی مانند جریان گردشی هوا و عایق شدن از لحاظ صدا بستگی دارد. در پارتیشن دوجداره از جداره های شیشه نیز به صورت دوجداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها متناسب با سلیقه مشتری و نور موجود در محل قابل تغییر می باشد.

در پارتیشن دوجداره میتوان از پرده کرکره بین جداره ها استفاده کرد. شیشه هایی که در دو طرف پرده کرکره نصب می شوند باعث جلوگیری از نفوذ گرد و غبار بر روی پرده کرکره ها می شوند. در پارتیشن دو جداره می توان از پرده کرکره با مکانیزم سایه روشن (ولومی) استفاده نمود، به طوری که امکان عبور نور در مواقع دلخواه را فراهم نموده و به آن زیبایی میبخشد. از پارتیشن دوجداره عموما برای زیبایی بیشتر، دکوراتیو بودن، ایستایی و همچنین خاصیت آکوستیک بهتر آن نسبت به پارتیشن اداری معمولی استفاده می شود.

 نصب پارتیشن دوجداره

نصب پارتیشن دوجداره

پروسه نصب در پارتیشن های دو جداره بسیار حائز اهمیت می باشد. به گونه ای که بیش از ۵۰% کیفیت محصول را تعیین مینماید. اسمبل و نصب هر محصول، بخشبسیار مهمی از مراحل تولید و عرضه آن بشمار می رود و چه بسیار محصولات که نه به خاطرکیفیت خود محصول بلکه صرفا بدلیل نداشتن مراحل نصب استاندارد و مشخص نتوانستند در بازار جایگاه خود را باز کرده و براحتی از گردونه تولید خارج شده اند.در اینجا متوجه میشویم که نصب پارتیشن اهمیت زیادی دارد. محصولات دکوراسیون و فرنیچرنیز شامل این حساسیت در نصب میشوند. با وجود معابر و راهروهای باریک ومحدودیت تردد تعمیراتی و ساخت به خصوص در محیط های کاری، اهمیت نصب محصول بسیار تعیین کننده میباشد.

نکاتی مهم در خرید پارتیشن دو جداره

بکار گیری پارتیشن اداری در محیط اداری می تواند از دیوارهای اصلی ساختمان نیز سودمندتر باشد. چرا که ما می توانیم بنا بر کاربری مورد نیاز خود، محصول ایده آل مورد نظر خود را انتخاب نماییم. هر محصول بنا بر کاربری مورد انتظار، دارای قابلیت های مختلفی می باشد. یکی از کاراترین مدل ها، پارتیشن دوجداره شانل می باشد که دارای تقسیم بندی آزاد بوده و همچنین کاربرد مورد انتظار را کاملا پاسخگو می باشد و می تواند تقسیماتی همسان و منطبق با طرح پیرامونی را در محیط به همراه داشته باشد. پارتیشن شیشه ای دو جداره از مدرن ترین محصولات بازار است که در منازل و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد.

ارتفاع پارتیشن دوجداره

ارتفاع پارتیشن دوجداره ام دی اف شانل را می توان با قدهای مختلفی با حفظ فرم در نظر گرفت. طراحی در این فرم پارتیشن دوجداره نقش مهمی را داراست و بایستی با در نظر گرفتن کاربری فضاهای مختلف و همچنین ایجاد الگویی مشخص انجام گیرد . به طور کلی در پارتیشن بندی اداری طراحی بسیار مهم بوده و بایستی با اطلاعات کافی صورت پذیرد.اگر بخواهیم مبانی تعیین ارتفاع پارتیشن دوجداره را بررسی کنیم  اولین آیتم که بایستی حتما در نظر گرفته شود بحث سیرکولاسیون هوای محیط می باشد چرا که ما نمیتوانیم فضایی را با پارتیشن دو جداره تمام قد  کاملا جدا کنیم بدون اینکه  به بحث سیرکولاسیون یعنی چرخش هوای محیط توجه داشته باشیم .چرا که این مطلب اگر رعایت نشود. محیط ما دارای هوای مانده و کم اکسیژن خواهد بود و هوای راکت از اکسیژن کمتری برخوردار است لذا کسالت خستگی زودرس و استرس و عصابانیت را برای کارکنان آن محیط به همراه خواهد داشت .بحث دوم اینکه  بعضی از فضاها دارای سیستم گرمایشی و برودتی کلی و مشترک است لذا در جداسازی  فضای اداری بایستی این مساله نیز مورد بررسی قرار گیرد و اگر سیستم تهویه و یا حرارتی مشترک باشد به ناچار نمیتوان پارتیشن دوجداره را تمام قد کار کرد و بایستی از پارتیشن های نیم قد یا کوتاه استفاده کرد.

پارتیشن اداری چیست؟

پارتیشن اداری یکی از وسیله هایی است که شرایط کاری مناسب را در محیط هایی که فضای باز دارند به منظور بهینه سازی فضا و بالا بردن راندمان کاری افراد مورد توجه و استفاده قرار میگیرد. برای بهبود و افزایش ارتباط و فضای کاری مناسب از پارتیشن اداری شیشه ای و یا ام دی اف استفاده می شود و همچنین اگر فضای در دسترس شما کم است، استفاده از جداسازی فضا به وسیله پارتیشن بندی، هوشمندانه ترین راهکار می باشد. قطعا پارتیشن بر روابط کارمندان تاثیر می گذارد و باعث افزایش راندمان کاری آنها می شود.
عملکرد پارتیشن اداری به این صورت است که کارایی افراد را افزایش می دهد و باعث می شود فضای متفاوتی ایجاد شود و از ایجاد سر و صدا جلوگیری می کند. این پارتیشن ها حریم خصوصی برای افراد ایجاد می کنند که باعث می شود، بتوانند راحت تر در محیط کار خود فعالیت داشته باشند و به مرتب سازی فضا کمک می کنند. پارتیشن، باعث مجزا کردن فضاها از یکدیگر و تقسیم بندی بهتر آنها خواهد شد.

ضخامت پارتیشن ۱۰ سانتیمتر عرض ۹۰ سانتی متر و ارتفاع برحسب سفارش تا ۴۲۰ سانتی متر جنس پارتیشن  از mdf با ضخامت ۱۶ میلیمتر با روکش ملامینه مقاوم در برابر رطوبت، سایش، خش، تغییرپذیری در طول زمان و اشعه ماورای بنفش. تمامی لبه ها با نوار PVC یا ABC با ضخامت ۲ میلیمتر پوشانده شده است. اتصالات با پیچ فلزی با گام متناسب با mdf دارای پایه و کلاژ و فاصله از زمین و ایجاد سهولت در هنگام نظافت و شستشو. استفاده از شیشه سکوریت در ساخت پارتیشن ها موجب افزایش مقاومت این محصولات می شود.

عملکرد پارتیشن دو جداره

دو جداره بودن پارتیشن باعث ایستایی و مقاومت بیشتر پارتیشن تسبت به مدل پارتیشن تک جداره می شود. همین استقامت پارتیشن دوجداره باعث می شود که پارتیشن در طول دوره استفاده، اصطحلاک کمتری داشته و برعکس مدل تک جداره نیاز به نگهداری و سرویس کمتر داشته باشد. استفاده از این نوع مدل پارتیشن دوجداره که بهترین در نوع و مدل خود می باشد به تمامی مصرف کنندگان توصیه می شود چرا که نصب و استفاده از امکانات پارتیشن دوجداره نوعی آینده نگری محسوب می شود.

تماسهای مکرری از دوستان را داشته ایم که میخواستند به طول یا ارتفاع پارتیشن خود اضافه نمایند و این امر برای پارتیشن تک جداره میسر نبود. مشکلاتی از قبیل عدم تطابق رنگ به علت قدیمی بودن این مدل پارتیشن که اکثر مواقع هم به جای ام دی اف از نئوپان استفاده شده بود مزید بر علت بود. پارتیشن دو جداره به علت ضخامت قابل توجه خود هنگام باز و بسته شدن درب آن دچار لرزش و صدا نمیشود و در مدل تک جداره هنگام باز و بسته شده درب به مرور زمان کل بدنه پارتیشن به لرزش خواهد افتاد.

نکته بعدی در خصوص پارتیشن دوجداره ضخامت 13 سانتیمتری آن به ما این اجازه را خواهد داد که بدون اتصال به زمین به نصب پارتیشن اقدام کنیم. در بسیاری از مدلهای تک جداره پارتیشن قسمت آلومینیومی به زمین پیچ می شود که این کار برای کارفرما خوشایند نیست. برای عایق بیشتر جهت صداگیری میتوان در بین جداره های پارتیشن دو جداره از فوم بی صدا یا از پشم شیشه استفاده کرد وبه راحتی این نوع پارتیشن در اتاق جلسات کاربرد دارد. پس با کمی هزینه بیشتر نسبت به پارتیشن تک جداره می توان آینده نگری کرد و پارتیشنی مناسب با کارایی بسیار بالا انتخاب نمود و از امکانات آن بهره برد.

پارتیشن آکوستیک

پارتیشن ها برای تفکیک فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. پارتیشن آکوستیک و عایق صدا از آن دسته از دیوارهای پیش ساخته هستند که علاوه بر تفکیک فضا موجب ایجاد محیطی آرام، بدور از هر گونه سر و صدا می شوند. پارتیشن های دوجداره بهترین نوع پارتیشن برای ایجاد حالت آکوستیک در ساختمان ها است.

پارتیشن چوبی دو جداره

از محبوب ترین مدلهای پارتیشن اداری می توان به پارتیشن چوبی اشاره نمود. این محصولات نسبت به سایر مدلها گرانتر بوده و به عنوان یک عایق بسیار مناسب برای صدا و حرارت مورد استفاده قرار می گیرند. پارتیشن چوبی را می توان در دسته محصولات لوکس بازار قرار داد. بیشتر افراد پارتیشن های چوبی را با پاراوان هایی از این جنس می شناسند.


 • هزینه نصب و خرید پارتیشن دو جداره چقدر است؟

  هزینه نصب پارتیشن دوجداره به ابعاد پارتیشن و نوع شیشه مورد استفاده بستگی دارد. برای استعلام قیمت با ورک وود تماس بگیرید.

 • پارتیشن شیشه ای را از کجا می توان خریداری نمود؟

  برای خرید بهترین محصولات پارتیشن اداری شیشه ای با قیمت ارزان و مناسب می توانید با ورک وود تماس بگیرید. این محموعه به عنوان بورس پارتیشن در تهران شناخته شده است.

 • پارتیشن دو جداره دارای چه مدلهایی است؟

  این محصولات را می توان با استفاده از متریال های مختلفی مانند ام دی اف، شیشه و چوب تولید نمود. پارتیشن دو جداره دارای مدلهای بسیار متنوعی است.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید