X

پارتیشن اداری دوجداره چیست و چه مزیت هایی دارد؟

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن دو جداره

پارتیشن دو جداره یک عایق صوتی و حرارتی بسیار مناسب برای استفاده در ساختمان ها می باشد. این محصولات می توانند با استفاده از متریال های مختلف تولید شوند. برای خرید این مدل از پارتیشن اداری و خانگی و همچنین دریافت مشاوره با ورک وود تماس بگیرید.

پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

مدل های پارتیشن دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند. چنانچه زیبایی ظاهری محیط برای شما خیلی مهم است پارتیشن های اداری دو جداره بهترین گزینه می باشد. این پارتیشن ها ستون ندارند اما به راحتی بر روی زمین قرار می گیرند و از مقاومت بالایی برخوردارند. این نوع پارتیشن نیز مانند پارتیشن تک جداره میتوانند در ابعاد کوتاه، نیمه بلند، بلند و یا تا سقف باشند. برای دریافت مشاوره در زمینه خرید و اطلاع از قیمت پاتیشن دوجداره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

این محصولات از مدلهای محبوب برای نصب به عنوان پارتیشن اداری می باشند.

آشنایی با پارتیشن اداری دوجداره

پارتیشن دوجداره  علاوه بر جلوگیری از صدا و کاهش صدای اتاق مجاور باعث عایق بندی حرارتی نیز میشود که در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد و به نوعی پارتیشن دوجداره از اتلاف انرژی جلوگیری میکند. ارتفاع پارتیشن ها به عواملی مانند جریان گردشی هوا و عایق شدن از لحاظ صدا بستگی دارد. در پارتیشن دوجداره از جداره های شیشه نیز به صورت دوجداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها متناسب با سلیقه مشتری و نور موجود در محل قابل تغییر می باشد.

در پارتیشن دوجداره میتوان از پرده کرکره بین جداره ها استفاده کرد. شیشه هایی که در دو طرف پرده کرکره نصب می شوند باعث جلوگیری از نفوذ گرد و غبار بر روی پرده کرکره ها می شوند. در پارتیشن دو جداره می توان از پرده کرکره با مکانیزم سایه روشن (ولومی) استفاده نمود، به طوری که امکان عبور نور در مواقع دلخواه را فراهم نموده و به آن زیبایی میبخشد. از پارتیشن دوجداره عموما برای زیبایی بیشتر، دکوراتیو بودن، ایستایی و همچنین خاصیت آکوستیک بهتر آن نسبت به پارتیشن اداری معمولی استفاده می شود.

بررسی مزایای خرید و نصب پارتیشن دوجداره در ادارات

پارتيشن دوجداره براي جلوگيري از مزاحمت هاي شنيداري و ديداري استفاده میشود. به منظور ایستایی، زیبایی و عایق صوتی و آکوستیک بودن این نوع پارتیشن، عمدتا در پارتیشن دوجداره استفاده از شيشه هاي دوجداره مات به جاي پنل يو پي وي سي توصيه مي شود. از مزایای پارتیشن دوجداره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مسیر عبور کابل های برق تلفن شبکه و سایر موارد تاسیساتی پارتیشن
 • عاری از هرگونه اتصال بدنه و رسانایی برق و عدم ایجاد پارازیت و noise
 • قابلیت استفاده از شیشه ساده و سندپلاست و طلق پلی کربنات با شفافیت ۹۲% ضد ضربه و ایمن
 • منحصر به فرد نسبت به موارد مشابه در ایستایی بدون هرگونه ساپورت و اتصال به زمین پارتیشن

عوامل موثر بر روی قیمت پارتیشن دوجداره

علاوه بر جلوگیری از صدا و کاهش صدای اتاق مجاور باعث عایق بندی حرارتی نیز میشود که در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد و به نوعی پارتیشن دو جداره از اتلاف انرژی جلوگیری میکند . 
قیمت پارتیشن اداری های ما کاملا بر اساس متریال مصرفی، هزینه های پرسنلی و متراژ اجرا شده محاسبه می گردد.
جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت هم اکنون با ما تماس بگیرید.

انواع پارتیشن اداری دو جداره:

پارتیشن دو جداره برای جلوگیری از مزاحمت های شنیداری و دیداری استفاده میشود ..به منظور ایستایی زیبایی و عایق صوتی و آکوستیک بودن این نوع پارتیشن از مدول های متفاوت استفاده میگردد .ام دی اف مورد استفاده در این نوع پارتیشن 16 میلی و تمام لبه ها با نوار پی وی سی عایق شده است . ضخامت پارتیشن دو جداره 13 سانتیمتر و ارتفاع آن به صورت کوتاه نیمه بلند و بلند همچنین تا زیر سقف قابل پیاده سازی میباشد. این پارتیشن در جنس های مختلف تولید می شود:

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن دوجداره شیشه ای، که از آلیاژ آلومینیوم و استیل پروفیل اختصاصی بدست آمده که از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است. ميتوان فضاهاي پرت را پنهان كرده و قسمت جديد بابت انباري را ايجاد كرد. پارتیشن دوجداره قابلیت جابجایی با قطعات قابل حمل میباشد و این امکان را برای سازمان یا اُرگان فراهم میسازد تا زمانی که قصد متناسب سازی یا تغییر سیستم توزیع و چیدمان نیروی انسانی و یا تغییر محل و مکان خود را داشته باشد.

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن دو جداره فریم آلومینیومی نوعی از پارتیشن دوجداره ام دی اف می باشد. به مجموعه پارتیشن‌هایی که در ساخت آن ها از فریم آلومینیوم استفاده می شودT پارتیشن‌ آلومینیومی گفته می‌شود. این نوع پارتیشن در طراحی و پارتیشن بندی محیط‌های اداری بسیار پرطرفدار میباشد. برای تکمیل و استفاده از این محصولات بیشتر از ترکیب فریم آلومینیومی و شیشه استفاده می شود.

پارتیشن آکوستیک دوجداره شیشه ای

پارتیشن آکوستیک

 پارتیشن آکوستیک و عایق صدا از آن دسته از دیوارهای پیش ساخته هستند که علاوه بر تفکیک فضا موجب ایجاد محیطی آرام، بدور از هر گونه سر و صدا می شوند. پارتیشنهای آکوستیک از سری محصولات پارتیشن شیشه ای دوجداره هستند و بهترین نوع پارتیشن برای ایجاد عایق صوتی در ساختمان ها است.

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن ام دی اف به دلیل قیمت ارزان و ظاهر ساده محبوب است و بیشتر در ادارات دولتی مورد استفاده قرار می گیرد. پارتیشن ام دی اف دو جداره می تواند به عنوان یک عایق بسیار عالی مورد استفاده قرار گیرد. البته اگر در مدلهای ارتفاع تا سقف ساخته شوند.

چرا از پارتیشن اداری دوجداره استفاده کنیم؟

پارتیشن های دو جداره دارای تنوع ظاهری بسیار زیاد هستند و به همین دلیل در محیط‌های اداری، تجاری، هتل‌ها، رستوران‌ها، مراکز آموزشی و منازل بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. در بسیاری از مکان های اداری به دلیل داشتن عایق صوتی بالا و مناسب مشاهده می‌کنید که از مدل های مختلف پارتیشن دوجداره اداری استفاده شده است. با استفاده از پارتیشن‌های دوجداره می‌توان بدون بازسازی و ساختمان‌سازی یک فضای بزرگ را به چند فضای کوچک‌تر تقسیم کرد. اغلب افراد به دلیل عایق صدا و حرارت بودن، از این پارتیشن های دو جداره به منظور جلوگیری از هدر رفت انرژی در مکان های مختلف استفاده می‌کنند.

نکته‌ای که این پارتیشن های دو جداره را از سایر پارتیشن ها متمایز می‌کند، جنس و مدل نصب آنهاست. شما می‌توانید با مشخص کردن متریال ساخت، ابعاد و ارتفاع مورد نظر خود، پارتیشن دوجداره خود را به صورت سفارشی، به مجموعه آنیل چوب با بهترین کیفیت سفارش دهید.

 نصب پارتیشن دوجداره

نصب پارتیشن دوجداره

پروسه نصب در پارتیشن های دو جداره بسیار حائز اهمیت می باشد. به گونه ای که بیش از ۵۰% کیفیت محصول را تعیین مینماید. اسمبل و نصب هر محصول، بخشبسیار مهمی از مراحل تولید و عرضه آن بشمار می رود و چه بسیار محصولات که نه به خاطرکیفیت خود محصول بلکه صرفا بدلیل نداشتن مراحل نصب استاندارد و مشخص نتوانستند در بازار جایگاه خود را باز کرده و براحتی از گردونه تولید خارج شده اند.در اینجا متوجه میشویم که نصب پارتیشن اهمیت زیادی دارد. محصولات دکوراسیون و فرنیچرنیز شامل این حساسیت در نصب میشوند. با وجود معابر و راهروهای باریک ومحدودیت تردد تعمیراتی و ساخت به خصوص در محیط های کاری، اهمیت نصب محصول بسیار تعیین کننده میباشد.

نکاتی مهم در خرید پارتیشن دو جداره

بکار گیری پارتیشن اداری در محیط اداری می تواند از دیوارهای اصلی ساختمان نیز سودمندتر باشد. چرا که ما می توانیم بنا بر کاربری مورد نیاز خود، محصول ایده آل مورد نظر خود را انتخاب نماییم.

هر محصول بنا بر کاربری مورد انتظار، دارای قابلیت های مختلفی می باشد. یکی از کاراترین مدل ها، پارتیشن دوجداره شانل می باشد که دارای تقسیم بندی آزاد بوده و همچنین کاربرد مورد انتظار را کاملا پاسخگو می باشد و می تواند تقسیماتی همسان و منطبق با طرح پیرامونی را در محیط به همراه داشته باشد. پارتیشن شیشه ای دو جداره از مدرن ترین محصولات بازار است که در منازل و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد.

ارتفاع پارتیشن دوجداره

به طور کلی در پارتیشن بندی اداری طراحی بسیار مورد اهمیت است و باید با اطلاعات کافی صورت پذیرد. اگر بخواهیم مبانی تعیین ارتفاع پارتیشن دوجداره را بررسی کنیم؛ اولین آیتم که باید حتما در نظر گرفته شود بحث چرخش هوا در محیط است. اگر به این مورد توجه نشود محیط ما دارای هوای مانده و کم اکسیژن خواهد بود و کسالت و خستگی زودرس، استرس و عصبانیت را برای کارکنان را در برخواهد داشت.

نکته دیگر گه باید به آن دقت نمایید این است که در بعضی از فضاها از سیستم گرمایشی و سرمایشی مشترک استفاده میشود. به همین دلیل نمیتوان پارتیشن دوجداره را تمام قد کار کرد و بایستی از پارتیشن های نیم قد یا کوتاه استفاده نمود.

ضخامت پارتیشن

ساخت پارتیشن دوجداره با ضخامت ۱۰ سانتیمتر، عرض ۹۰ سانتی متر و ارتفاع برحسب سفارش تا ۴۲۰ سانتی متر امکان پذیر است.

تمامی لبه ها با نوار PVC یا ABC با ضخامت ۲ میلیمتر پوشانده شده است. اتصالات با پیچ فلزی با گام متناسب با mdf دارای پایه و کلاژ و فاصله از زمین و ایجاد سهولت در هنگام نظافت و شستشو. استفاده از شیشه سکوریت در ساخت پارتیشن ها موجب افزایش مقاومت این محصولات می شود.

عملکرد پارتیشن دو جداره

دو جداره بودن پارتیشن باعث ایستایی و مقاومت بیشتر پارتیشن تسبت به مدل پارتیشن تک جداره می شود. همین استقامت پارتیشن دوجداره باعث می شود که پارتیشن در طول دوره استفاده، اصطحلاک کمتری داشته و برعکس مدل تک جداره نیاز به نگهداری و سرویس کمتر داشته باشد. استفاده از این نوع مدل پارتیشن دوجداره که بهترین در نوع و مدل خود می باشد به تمامی مصرف کنندگان توصیه می شود چرا که نصب و استفاده از امکانات پارتیشن دوجداره نوعی آینده نگری محسوب می شود.

تماسهای مکرری از دوستان را داشته ایم که میخواستند به طول یا ارتفاع پارتیشن خود اضافه نمایند و این امر برای پارتیشن تک جداره میسر نبود. مشکلاتی از قبیل عدم تطابق رنگ به علت قدیمی بودن این مدل پارتیشن که اکثر مواقع هم به جای ام دی اف از نئوپان استفاده شده بود مزید بر علت بود. پارتیشن دو جداره به علت ضخامت قابل توجه خود هنگام باز و بسته شدن درب آن دچار لرزش و صدا نمیشود و در مدل تک جداره هنگام باز و بسته شده درب به مرور زمان کل بدنه پارتیشن به لرزش خواهد افتاد.

نکته بعدی در خصوص پارتیشن دوجداره ضخامت 13 سانتیمتری آن به ما این اجازه را خواهد داد که بدون اتصال به زمین به نصب پارتیشن اقدام کنیم. در بسیاری از مدلهای تک جداره پارتیشن قسمت آلومینیومی به زمین پیچ می شود که این کار برای کارفرما خوشایند نیست. برای عایق بیشتر جهت صداگیری میتوان در بین جداره های پارتیشن دو جداره از فوم بی صدا یا از پشم شیشه استفاده کرد وبه راحتی این نوع پارتیشن در اتاق جلسات کاربرد دارد. پس با کمی هزینه بیشتر نسبت به پارتیشن تک جداره می توان آینده نگری کرد و پارتیشنی مناسب با کارایی بسیار بالا انتخاب نمود و از امکانات آن بهره برد.


 • هزینه نصب و خرید پارتیشن دو جداره چقدر است؟

  هزینه نصب پارتیشن دوجداره به ابعاد پارتیشن و نوع شیشه مورد استفاده بستگی دارد. برای استعلام قیمت با ورک وود تماس بگیرید.

 • پارتیشن شیشه ای را از کجا می توان خریداری نمود؟

  برای خرید بهترین محصولات پارتیشن اداری شیشه ای با قیمت ارزان و مناسب می توانید با ورک وود تماس بگیرید. این محموعه به عنوان بورس پارتیشن در تهران شناخته شده است.

 • پارتیشن دو جداره دارای چه مدلهایی است؟

  این محصولات را می توان با استفاده از متریال های مختلفی مانند ام دی اف، شیشه و چوب تولید نمود. پارتیشن دو جداره دارای مدلهای بسیار متنوعی است.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید