X

تراس شیشه ای بالکن + استعلام قیمت

09124340498 شماره همراه:
تراس شیشه ای بالکن
بالکن شیشه ای یکی از طراحی های لوکس برای ساختمان ها به شمار می رود که ظاهری بسیار زیبا به ساختمان ها می بخشد. برای دریافت مشاوره در زمینه این محصولات با مجموعه ورک وود تماس بگیرید.
پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

تراس شیشه ای بالکن ایجاد کننده ی پوشش و یا حفاظی می باشد، که می تواند به جلوگیری از سقوط افراد و موارد دیگری اعم از ورود گرد و خاک، آلودگی به محیط داخلی منزل شما کمک کند. برای ساخت تراس شیشه ای بالکن از شیشه های تراس با تعداد متغیر استفاده می شود، که برای نصب در کنار تعدادی شیشه‌ های ثابت همراه با یک یا دو درب در کناره های دهنه تراس قرار داده می شود. برای این که هنگام استفاده از تراس شیشه ای با مشکل خاصی رو به رو نشوید، این تراس ها دارای پنل هایی می باشند، که به راحتی و به خاطر نصب دستگیره به راحتی باز و بسته می شوند. هر زمان که تمام پنل های تراس باز شوند، شما می توانید به راحتی آن را قفل کنید، و از تکان خوردن آن ها هنگام وزش باد جلوگیری کنید. تراس شیشه ای را می توان نمونه از پارتیشن شیشه ای دانست. پارتیشن خانگی یکی از مدرن ترین تجهیزاتی است که امروزه در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

تراس شیشه ای

شاید این سوال در ذهن شما به وجود بیاید، که چرا برخی از افراد شیشه را برای نمای تراس انتخاب می کنند. برای پاسخ به این سوال شما باید بگوییم، که دلایل مختلفی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، باعث می شود، نصب شیشه برای تراس طرفداران زیادی داشته باشد.

 • به زیبایی و شیک شدن نمای بیرونی ساختمان شما کمک می کند.
 • جنس شیشه ی انتخابی برای نصب از نوع نشکن می باشد، به همین خاطر نگرانی بابت شکستگی آن نخواهید داشت.
 • در تمام فصول سال می توانید از فضای بیرون ساختمان خود لذت ببرید.
 • انتخاب شیشه برای تراس کمک می کند، تا حداکثر نورگیری را داشته باشند.
 • شیشه بالکن همانند یک پنجره تمام شیشه‌ ای ریلی تمام فضای بالکن را در برخواهد گرفت.

محیط هایی که قابلیت نصب پارتیشن شیشه ای بالکن در آن جا وجود دارد، شامل آلاچیق، رستوران‌ ها، کافی شاپ‌ ها، ویترین مغازه‌ ها، سالن کنفرانس، سالن‌ های ورزشی، استخر و فضاهای ورزشی، بالکن و تراس مراکز تجاری، ورودی فروشگاه و مراکز تجاری می باشد.
برای نصب و اجرای بالکن های شیشه ای همان طور که گفتیم، نیاز است، از پنل های شیشه ای عمودی استفاده شود، تا بتوانند به زیبایی، ایمنی محیط مد نظر شما کمک کنند.

تراس شیشه ای بالکن

بالکن شیشه ای

بالکن شیشه ای به واسطه ی چرخ هایی که به عنوان هدایت گر در بخش بالایی و پایین پارتیشن نصب شده است، قابلیت به حرکت درآمدن به واسطه ی ریلی که دارند، وجود دارد، و با توجه به این که آخرین ایستگاه به عنوان دریچه بازشو می باشد، از ریل خارج و به صورت لولایی باز می شوند. برای این که افرادی که از این نوع پارتیشن ها استفاده می کنند، با مشکل رو به رو نشوند، تمام اجزا و قطعات به کار گرفته شده در طراحی و ساخت آن از بهترین برندها داخلی و خارجی انتخاب می شوند، تا شما بعد از نصب با مشکل رو به رو نشوید. بهتر است، قبل از ثبت سفارش برای طراحی و ساخت پارتیشن شیشه ای بالکن باید به نکات مهمی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، توجه داشته باشید.

 1. طول و عرض محیطی که قصد دارید، در آن جا پارتیشن قرار داده شود، را به صورت تقریبی یادداشت کنید.
 2. توصیه می کنیم، از تراس و بالکن خود چند تصویر در اختیار همکاران ما در مجموعه ی ورک وود قرار دهید.
 3. در صورتی که در بالکن شما آب گرمکن، پکیج، باربیکیو وجود دارد، قبل از طراحی این موضوع را به همکاران ما اعلام کنید.
 4. در مواردی که قصد دارید، شیشه را از روی کف فضا نصب شود، حتماً باید طرح های سندبلاست را برای بخشی از شیشه در نظر بگیرید.

بالکن های شیشه ای که در گروه تولیدی ورک وود برای نصب در فضای مد نظر شما وجود دارد، شامل شیشه بالکن بدون قاب، شیشه بالکن ریلی، شیشه بالکن پنجره ‌ای، شیشه بالکن بدون قاب، شیشه بالکن تاشو، نرده شیشه‌ ای بالکن می باشد.

قیمت بالکن شیشه ای

شیشه تراس

تراس به عنوان یکی از بخش های تشکیل دهنده ی محیط داخلی منازل شما می باشد، که شما در هر ساعتی از شبانه روز در آن بشینید، و از فضای بیرون منزل خود استفاده کنید. استفاده از شیشه به شما کمک می کند، تا فضای تراس را به یک فضای بسته تبدیل کنید، و با توجه به سلیقه ی خود این بخش را تزئین کنید. هم چنین برای شیشه تراس نصب شده، این امکان وجود دارد، که در هنگام بازشو بودن به‌ آرامی به سمت دیوار حرکت کند، و با آن مماس شود. شیشه بالکن ریلی دارای شیشه های 40 تا 60 سانتی می باشد. اگر شیشه ی انتخابی توسط شما از نوع فریم لس باشد، در این مدل از هیچ  گونه اتصالی استفاده نمی‌ شود، و شیشه ها به وسیله لوله های استیل در بالکن به صورت ثابت قرار می گیرند.

بالکن شیشه ای ریلی

سیستم شیشه ریلی به کار گرفته شده در بالکن ها متشکل از تعدادی شیشه های مقاوم و از نوع سکوریت می باشد، که به صورت یکسان برش می خورند. دو سر شیشه ها فک نصب می شود، و بر روی هر فک 2 چرخ در بخش بالایی و پایین شیشه ها قرار داده می شود، و قرار دادن چرخ ها به حرکت شیشه به صورت کشویی کمک خواهد کرد. کاربرد این محصول در بالکن‏ ها، اتاقک ‏ها، دیوارها و فضاهای امن می باشد. انتخاب شیشه ی ریلی برای بالکن ها به خاطر دلایل مختلفی اعم از امکان دید کامل به فضای اطراف، کمک به زیبایی و شیک شدن نمای بیرونی، استفاده از آلومینیوم فابریک برای طراحی مورد توجه برخی از افراد قرار گرفته است.

در مواردی که فضای در نظر گرفته شده برای تراس بزرگ می باشد، امکان حرکت کردن شیشه‌ ها بر روی ریل در شیشه ریلی بالکن وجود دارد. در یک سمت آن شیشه به‌ صورت تاشو باز می شود، و عمود بر سطح قرار داده می شود. بعد از آن شیشه ی دوم بر روی ریل‌ ها در شیشه ریلی بالکن حرکت می کنند، و به همان صورت تاشو و عمودی باز می شوند، و در مجاورت و موازی با شیشه‌ ی اول قرار می‌ گیرند، و این ترتیب تا جایی ادامه پیدا می کند، که همه ی شیشه‌ ها در یک‌ گوشه و در مجاورت یکدیگر و با اشغال کمترین فضا جمع شوند. شما می توانید در خانه ها و محیط کاری خود شیشه ریلی بالکن استفاده کنید. با توجه به پرطرفدار بودن این مدل قطعاً انواع مختلفی از آن مانند شیشه ریلی بالکن، شیشه‌ ای متحرک تاشو یا آکاردئونی و... را در محیط بیرونی ساختمان ها دیده اید.

قیمت بالکن شیشه ای ریلی و تاشو

سیستم شیشه ریلی بالکن قابلیت نصب در محیط هایی مانند نمایشگاه های ماشین، شیشه بالکن، پاسیو، کافی شاپ ها، رستوران ها، سفره خانه ها و… را دارند. وجود ویژگی هایی که در ادامه به آن اشاره می کنیم، باعث می شود، تا بتوانید این مدل را با خیال راحت انتخاب کنید.

 • در فصول گرم سال می توانید در مواردی که نیاز است، شیشه بالکن خود را جمع کنید.
 •  نوع طراحی این شیشه ها به این صورت می باشد، که شبیه به یک L می باشد، که در بخش انتهایی دیوار قرار داده می شود، و می تواند به فضای کمترین فضا تغییرات مد نظر شما را در محیط مد نظر شما به وجود بیاورند.
 • فاکتورهای تأثیرگذار در تعیین هزینه سیستم های تاشو جمع شو نوع یراق‌ آلات انتخاب شده برای نصب می باشد، که در تعیین قیمت نهایی آن ها تأثیرگذار می باشد.

در مورد یراق آلات انتخاب شده برای بالکن شیشه ای تاشو جمع شو باید بگوییم، که این یراق آلات موظف هستند، تا به نگهداری و حرکت بالکن های متحرک کمک کنند. با توجه به این که این نوع از یراق آلات قرار است، در معرض باران و نور مستقیم قرار بگیرند، باید مقاومت بالایی داشته باشند، تا دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نشوند. یراق آلات انتخابی می تواند شامل لاما، هدایتگر شیشه، قفل بالا و پایین شیشه بالکن، پیچ و اتصالات شیشه بالکن، قرقره، چرخ شیشه بالکن، درپوش و... می باشد.


قیمت بالکن شیشه ای

با توجه به این که کیفیت کیفیت یراق آلات انتخابی می توانند در عملکرد صحیح سیستم، طول عمر پارتیشن تأثیرگذار باشند، باید دارای بالاترین کیفیت باشند. همین موضوع می تواند در تعیین قیمت بالکن شیشه ای ریلی تأثیرگذار باشد. از دیگر عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 •  مساحت و اندازه کار
 • ارتفاع شیشه ها
 •  شاسی کشی
 •  یراق آلات
 • نوع شیشه انتخاب شده برای نصب
 •  رنگ شیشه
 • نوع فریم انتخابی و...

ساخت تراس شیشه ای بالکن

نکات مهمی که باید در ساخت پارتیشن شیشه ای بالکن به آن ها توجه شود، شامل موارد زیر می باشد.

 • اولین نکته ی مهمی که می تواند در میزان عمر مفید پارتیشن تأثیر گذار باشد، نوع ابزار و یراق آلات به کار گرفته شده در ساخت می باشد. در مواردی که کیفیت مطلوبی نداشته باشند، شیشه ها دچار شکستگی می شوند، و دیگر نمی توانید به راحتی شیشه ها را باز و بسته کنید. پس توصیه می کنیم، که در ساخت بالکن متحرک از بهترین نوع شیشه و متعلقات مربوط به آن استفاده شود، تا میزان آسیب دیدن آن ها کاهش پیدا کند.
 • ارتفاع شیشه های انتخاب شده برای طراحی باید حداکثر 240 سانت و حداقل 50 سانت باشد.
 •  در مواردی که قصد دارید، از نرده استیل استفاده کنید، حتماً باید جای مناسبی را برای نصب شیشه ها در نظر بگیرید.
 •  بهتر است، شیشه ها را از داخل به سمت چپ باز کنید.
 •  در صورت نیاز می توانید سازه فلزی برای سقف این شیشه ها در نظر بگیرید.

افرادی که برای ساخت انتخاب می شود، با توجه به مواردی مانند فرم هندسی بالکن منزل شما طراحی بالکن شما را آغاز می کنند. با توجه به تنوعی که در طراحی وجود دارد، بالکن از حالت کلیشه‌ ای مستطیل شکل خارج می شود، و بعد از ساخت می توان بالکن‌ هایی در شکل های مختلف اعم از قوس‌ دار، چند ضلعی و… را داشته باشید. با توجه به این که شیشه‌ های سکوریت قابلیت شکل‌ دهی دارند، می تواند به سلیقه ی خود اشکال مختلفی را برای ان در نظر بگیرید.

دیگر محصولات مشابه:

کابین دوش

نرده شیشه ای


 • از چه شیشه ای برای ساخت تراس شیشه ای استفاده می شود؟

  برای ساخت این محصولات معمولا از شیشه 8 میل استفاده می شود.

 • هزینه اجرای بالکن شیشه ای چقدر است؟

  هزینه طراحی و ساخت این محصولات به متراژ محل و شیشه به کار رفته بستگی دارد. برای استعلام قیمت با مجموعه ورک وود تماس بگیرید.

 • آیا برای نصب و ساخت تراس شیشه ای نیاز به تخریب بالکن داریم؟

  در اکثر مواقع بدون تخریب می توان این طراحی را برای بالکن ها انجام داد. مگر برای طراحی های خیلی خاص که نیاز به تخریب داریم.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • بهروز
  خیلی عالی سیوالی دارم ایا میتوان برای عایق صدای اسانسور ازداخل واحد نصب شود
  • مدیر سایت

   ممنون از توجه شما. خیر این محصولات همچین کاربردی ندارند.

تماس بگیرید