X

انواع پارتیش پلاستیکی منزل و اداری، قیمت پارتیشن پلاستیکی

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن پلاستیکی
یکی از انواع پارتیشن که به دلیل قیمت ارزان آن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، پارتیشن پلاستیکی می باشد. تنوع طرح و رنگ بالای آنها، دست مصرف کنندگان را برای انتخاب این نوع پارتیشن باز می گذارد.
پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

یکی از انواع پارتیشن اداری و خانگی که می توانید با قیمت ارزان آن را تهیه نمایید، پارتیشن پلاستیکی می باشد. پارتیشن های پلاستیکی از مدل های پارتیشن ارزان قیمت در بازار است. اما نباید زیبایی و دوام سایر مدل ها را این نوع پارتیشن توقع داشته باشید.

پارتیشن اداری پلاستیکی

پارتیشن اداری پلاستیکی

مزایای استفاده از پارتیشن پلاستیکی

پارتیشن های اداری برای مجزا نمودن فضاهای داخلی بدون تحمیل هزینه های اضافی، یک گزینه قابل قبول و مفید به شمار می آیند. امروزه شاهد تولید و عرضه نسل جدیدی از پارتیشن ها هستیم که پارتیشن های پلاستیکی و پلکسی پنل نمونه های جدید و پرطرفدار از آن محسوب می گردند. پارتیشن پلاستیکی به عنوان محصولی جدید، نقش برجسته ای در تفکیک فضاهای تجاری و اداری ایفا می نماید. ضد ضربه بودن پارتیشن اداری پلاستیکی، از خصوصیات قابل توجه و مفید آن به حساب می آید.


این محصولات با نصب راحت و سریع، جایگزین بسیار مناسبی برای دیوار قلمداد می شوند. تنوع طرح و رنگ بالای آنها، دست مصرف کنندگان را برای انتخاب این نوع پارتیشن باز می گذارد. با استفاده از پارتیشن اداری پلاستیکی، فضایی کارآمد و چند منظوره در محیط های اداری تبلور می یابد. یکی از خصوصیا ت بارز این پارتیشن با هزینه مناسب و به صرفه محیط کاری مطابق میل خود طراحی کرد. این پارتیش را میتوان جزو راحتترین پارتیشن ها برای جداسازی فضا دانست.

جدیدترین مدل های پارتیشن پلاستیکی

خرید و قیمت پارتیشن اداری پلاستیکی

با پارتیشن شیشه ای بیشتر آشنا شوید.

مکان های مورد استفاده از پارتیشن پلاستیکی

برای استفاده کردن بهینه از فضای موجود و افزایش کارای و قابلیت میتوانید از پارتیش اداری پلاستیکی استفاده نمایید زیرا دارای انعطاف پذیری  بالا و تنوع زیاد راهکار پر کاربرد، به صرفه  و مناسب است.
علاوه بر دکوراسیون منزل ، آرایشگاه ها، ادارات، شرکت های خصوصی، مطب دندان پزشکی، اتاق های مختلف بیمارستانی، باشگاه های ورزشی، ویترین های فروشگاه و مانند آنها را می توان به راحتی با استفاده از این پلکسی پنل ها تقسیم بندی و دیزاین کرد. همچنین اینپارتیشن پلاستیکی را می توانید از شرکت های مختلف تولید یا عرضه آنها با قیمت مناسب تهیه کنید. علت ضد رطوبت بودن این مدل پارتیشن، گزینه مورد مناسبی برای محیط هایی مانند سونا و استخر به شمار می رود. پارتیشن پلاستیکی، به منظور تفکیک و شخصی سازی فضا در محیط شرکت های خصوصی می تواند بسیار کاربرد داشته باشد.
در پارتیشن اداری  پلاستیکی بهتر است از جنس از پلاستیک فشرده  (نشکن است) و پلکسی پنل استفاده شود. زیرا این پارتیشن را میتوان براحتی جمع  و تا کرد و در مقابل با دما و حرارت مقاوت خوبی دارند.

ویژگی های پارتیشن پلاستیکی

  • سبک و ایمن در برابر زلزله
  • عایق رطوبت
  • عایق صدا
  • دیوارکاذب باعث کاهش هزینه های سازه و فونداسیون با توجه به کاهش بار مرده ساختمان
  • بهره برداری سریع از فضا بعد از اتمام سفت کاری بنا
  • نصب سریع وراحت 
  • قابلیت جمع اوری
  • اماکان ترمیم
  • تعویض 

بهترین مدل جدید پارتیشن پلاستیکی

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پارتیشن پلاستیکی با ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید