X

پارتیشن آینه ای + مدلهای جدید و لوکس ← استعلام هزینه

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن آینه ای
یکی از مدلهای جدید و شیک در زمینه پارتیشن، پارتیشن آینه ای است. این محصولات بیشتر در منازل و سالن های آرایشی مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه بیشتر با این محصولات آشنا خواهیم شد.
پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

نمونه کار پارتیشن آینه ای

پارتیشن آینه ای یکی از مدل های پارتیشن ها محسوب می شود، که شما می توانید برای تقسیم بندی و تفکیک فضاهای مختلف از آنها استفاده نمایید. طراحی پارتیشن آینه ای به گونه ای است، که از نظر مشخصات فنی همانند آینه از مشخصات عمومی برخوردار می باشد. به کارگیری آینه برای تفکیک فضا به شما کمک می کند، تا فضای مد نظر شما بزرگ تر و روشن تر به نظر برسد، و حتی می تواند به زیباسازی فضای مد نظر شما کمک کند. این آینه ها تفاوتی با آینه های معمولی ندارند، ولی در سبک جدیدی می توانند به زیباسازی فضا کمک کنند. در این نوع، آینه ها به صورت دو طرفه یا یک طرفه به عنوان پارتیشن استفاده می شوند.
برای این که بتوانید در مکان های مختلفی از این پارتیشن ها استفاده کنید، به شما کمک می کند، تا بتوانید دکوراسیونی متفاوت و خاص را برای فضای مد نظر خود ایجاد کنید. برای این که اطلاعات بیشتری در مورد هر یک از مدل های پارتیشن های آینه ای، مزایا، ویژگی ها، کاربرد و قیمت آن داشته باشید، با ما همراه باشید.

مزایای استفاده از پارتیشن آینه ای  

به طور معمول مدلهای مختلف پارتیشن آینه ای دارای ضخامت کمی هستند و در نتیجه فضای کمتری را اشغال می کنند. این امر موجب می شود استفاده از این محصولات در فضاهایی با متراژ کم متداول شود. هم چنین به خاطر این که کاربردهای دو جانبه و نیز سادگی در نصب و امکان حمل آسان و جا به جایی در مواردی که نیاز است، به زیباسازی فضاها کمک می کند. پارتیشن شیشه ای و آینه ای از محصولات لوکس و جدید بازار هستند.

قیمت پارتیشن آینه ای 

قیمت پارتیشن آینه ای با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از مدل پارتیشن، اندازه، نوع آینه و دیگر متریال مورد استفاده برای ساخت، جنس قطعات و... تعیین خواهد شد. پس اگر پارتیشن ها از جنس باکیفیت تهیه شده باشند، علاوه بر این که به زیبا سازی محیط شما کمک می کند، شما می توانید برای مدت زمان طولانی از این پارتیشن ها استفاده کنید. اگر قصد خرید پارتیشن آینه ای را دارید، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، و نسبت به خرید  پارتیشن مد نظر خود اقدام کنید.

کاربرد پارتیشن آینه ای در چه فضاهایی می باشد؟

از این محصولات معمولا به عنوان پارتیشن اداری استفاده نمی شود و بیشتر در مکانهایی که به دنبال فضایی شیک هستند، از مدلهای مختلف پارتیشن آینه ای استفاده می شود. در ادامه به تعدادی از کاربردهای این محصولات آشنا خواهیم شد:

پارتیشن آینه ای

استفاده به عنوان پارتیشن خانگی

افراد که می خواهند فضای موجود در یک محیط را تفکیک کنید، می توانید با توجه به سلیقه ی خود و دکوراسیون فضای مد نظر نسبت به طراحی این پارتیشن ها بپردازید. فضاهایی که می توانید در منزل خود از پارتیشن ها استفاده کنید، شامل ناهار خوری، اتاق خواب، سالن پذیرایی و… می باشد. پارتیشن خانگی در بیشتر موارد جنبه تزئینی دارد و نه کاربردی.

 مزون و فروشگاه های لباس

افرادی که صاحب مزون ها و یا فروشگاه های لباس هستند، برای این که بتوانند فضای آرام و دلنشین را برای مشتریان خود ایجاد کنند، استفاده از پارتیشن آینه ای مناسب علاوه بر زیباسازی نیاز افراد را رفع خواهد کرد. حتی می توانید از این پارتیشن ها برای تفکیک اتاق های پرو هم استفاده کنید.

 دفاتر کاری و ادارات

فضاهای نام برده شده از جمله مهم ترین فضاهایی محسوب می شود، که می توانید برای تقسیم بندی فضاها از پارتیشن استفاده کنید. انتخاب پارتیشن ها علاوه بر این که به تقسیم بندی فضای مد نظر کمک خواهد کرد، قسمت های مختلف را از هم جدا خواهد کرد، و کمک به فضاسازی و حفظ حریم بخش های مختلف خواهد کرد. ممکن است، برخی از افراد این گونه فکر کنند، که انتخاب پارتیشن ها باعث تاریک شدن فضا می شود؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، که به هیچ عنوان باعث تاریک شدن فضای مد نظر شما نخواهد شد، و تا حدودی به خاطر بازتابی که آینه دارد، در روشنایی می تواند تاثیر گذار باشد. از پارتیشن های آینه ای کمتر در ادارات استفاده می شود.

از دیگر مکان های می توان به این موارد اشاره نمود:

 • هتل و رستوران ها: این گونه فضاها هم از دیگر فضاهای مورد نیاز برای نصب و اجرای پارتیشن ها می باشد.
 • استفاده در سالن ها و آرایشگاه های زیبایی: سالن ها و آرایشگاه های زیبایی از دیگر فضاهایی می باشند، که می توانید از پارتیشن های آینه ای استفاده کنید.


انواع آینه مورد استفاده برای ساخت پارتیشن

از انواع آینه می توان در ساخت این محصولات استفاده نمود. نوع آینه مورد استفاده بر روی ظاهر و قیمت پارتیشن تاثیر گذار است.

آینه ساده

آینه ساده از جمله رایج ترین نوع آینه ها محسوب می شود، که شما می توانید برای تولید و ساخت محصولات مختلف از آن استفاده کنید. هم چنین با توجه به این که آینه ها طراحی ساده ای دارند، قابلیت استفاده در هر محیط و فضایی را دارند. تنها نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که باید به سبک دکوراسیون و رنگ انتخابی استفاده شده در آن فضا توجه داشته باشید، که بتوانید رنگ مناسبی را برای خرید پارتیشن انتخاب کنید. انتخاب این پارتیشن ها به غیر از این که شفافیت دارند، به وضوح می توانید تصویر خود را ببینید.

آینه رنگی

آینه رنگی به گونه ای می باشد، که انتخاب آن ها کمک می کند، باغ انتخاب رنگ ها در زیبایی فضا و روحیه ی افراد تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. پس برای این که در ساخت پارتیشن آینه ای از آینه رنگی استفاده کنید، بتوانید فضایی با زیبایی مورد نیاز را ایجاد کنید. با اضافه کردن پارتیشن آینه ای رنگی و تغییر شگرف ایجاد شده در فضا لذت ببرید.

آینه تراش دار

آینه تراش دار یکی دیگر از مدل های انتخابی برای ساخت پارتیشن می باشد، که شما می توانید با ایجاد تراش هایی بر روی آینه می توانید فضای زیبا و شیک را ایجاد کنید.

آینه طرح دار

آینه طرح دار از جمله جذاب ترین مدل های انتخابی برای ساخت پارتیشن ها می باشد، که شما می توانید با توجه به نیاز خود به گونه ای پارتیشن خود را انتخاب کنید، که بازتاب و شفافیت کمتر داشته باشند. در صورت نیاز می توانید لوگو و یا هر نوشته ای که مد نظر شما می باشد، امکان حکاکی بر روی این آینه ها وجود دارد.
انواع پارتیشن آینه ای از نظر طراحی اجرا

پارتیشن آینه ای ثابت

پارتیشن آینه ای ثابت همان طور که از نام این محصول پیداست، بعد از این که در فضای مد نظر شما نصب شدند، دیگر نمی توانید برای جا به جایی پارتیشن اقدام کنید. با توجه به این که امکان جا به جایی را ندارند، بیشترین کاربرد را در محیط های تجاری (ادارات و شرکت‌ ها) خواهد داشت. پارتیشن ثابت نسبت به مدلهای متحرک گرانتر است.

پارتیشن آینه‌ ای ریلی

طراحی پارتیشن آینه‌ ای ریلی به گونه ای می باشد، که از یک محور ریل جهت حرکت کردن استفاده می کند، و متحرک می باشد. منظور از متحرک بودن این است، که قابلیت جا به جایی دارد. در مورد کاربرد این پارتیشن ریلی هم باید بگوییم، که برای حفظ حریم خصوصی، خلق فضای جدید، زیبایی و نظم مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

پارتیشن آینه ای فرم دار

پارتیشن آینه ای فرم دار از جمله معروف ترین مدل های تک جداره محسوب می شود، که شما می توانید با انتخاب این پارتیشن ها هر مانعی را برای دید از بین ببرید، و بازتاب نور را برای شما در پی خواهد داشت. نوع طراحی این پارتیشن ها به گونه ای می باشد، که تنها به سقف و کف متصل می‌ شوند، و هیچ پروفیل عمودی بین آینه‌ ها قرار ندارد.

نکات مهم برای نگهداری از پارتیشن 

 • توصیه می کنیم، بودجه ی مناسبی را برای خرید در نظر بگیرید، تا بتوانید برای مدت زمان طولانی تری از پارتیشن استفاده کنید.   
 • حتماً برای نصب از افراد باتجربه و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.
 • اگر قرار است، پارتیشن را جا به جا کنید، حتماً باید مطابق با دستورالعمل‌ های مورد نظر سازنده را بررسی و جا به جا کنید.
 • اگر قرار است، پارتیشن را تمیز کنید، حتماً باید از دستمال تمیز و مرطوب استفاده کنید.
 • در مواردی که سطح  پارتیشن شما دچار ترک خوردگی شد، حتماً باید در اولین فرصت پارتیشن را تعمیر کنید، چون در غیر این صورت ترک ایجاد شده بزرگ تر می شود، و ممکن است، به کل پنل آسیب بزند.
 • در صورتی که قرار است، در محیط هایی مانند اصناف، طلافروشی‌ ها، بانک‌ ها و صرافی‌ ها از پارتیشن ها استفاده کنید، جهت افزایش حفظ امنیت باید از شیشه ضدگلوله استفاده شود.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • ندا میرسلیم
  امکان نصب این محصولات برای آرایشگاه زنانه وجود دارد؟
  • مدیر سایت

   پارتیشن های آینه ای برای مکان های مختلف کاربرد دارد و برای آرایشگاه ها می تونه یکی از بهترین انتخاب ها باشه.

 • موسوی نیا
  این پارتیشن های خیلی لوکس هستند خصوصا برای استفاده در منزل
  • مدیر سایت

   بله. جدیدترین محصولات برای تفکیک فضا در منازل، پارتیشن آینه ای است.

 • کیانا عبدالهی
  سلام میخواستم بدونم یک پارتیشن آینه ای به عرض 120سانت برای روبه روی در ورودی آپارتمان با نصب چقد رهزینه بر میداره
  • مدیر سایت

   سلام. برای استعلام هزینه تماس بگیرید.

تماس بگیرید