X

قیمت پارتیشن شیشه ای رنگی + مشاهده نمونه کارها

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن شیشه ای رنگی و طرح دار

پارتیشن شیشه ای رنگی و طرح دار مدلی از پارتیشن های شیشه ای است که مورد استفاده در منازل، ادارات و سایر مکانهای عمومی می باشد. پارتیشن شیشه ای طرح دار ظاهری جدید و شیک به ساختمان شما خواهند بخشید.

پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

برای نظم بخشیدن به محیط اداری و پارتیشن بندی می‌توانید از پارتیشن شیشه ای رنگی استفاده کنید. پارتیشن شیشه ای رنگی همان پارتیشن شیشه ای ساده است که می‌توان در انواع دوجداره، تک جداره، فریم لس، فریم دار، مات یا شفاف از آن برای دیزاین محیط استفاده کرد. پارتیشن شیشه ای طرح دار گزینه بسیار مناسبی برای نصب در آرایشگاه‌ها می‌باشد.

انواع شیشه رنگی پارتیشن

از سه مدل شیشه که در ادامه نام برده‌ایم، می‌توانید برای ساخت پارتیشن شیشه ای رنگی استفاده کنید.

شیشه لاکوبل (براق)

این شیشه های رنگی براق از انواع شیشه های رنگی است که بسیار پرطرفدار است. میزان وضوح این شیشه ها نسبتاً از سایر شیشه ها بیشتر است. در ساخت میز های شیشه ای، قفسه، کابینت و دیوارهای شیشه ای از شیشه لاکوبل می‌توان استفاده کرد.

شیشه ساتینا رنگی

شیک ترین و لوکس ترین شیشه مات در ساخت پارتیشن شیشه ای رنگی، شیشه ساتینا است. این شیشه ها مقاومت مقاومت بسیار کمی دارند به همین منظور در ساخت درب و پارتیشن شیشه ای مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مدل از شیشه جایگزین شیشه سند بلاست شده زیرا شیشه سند بلاست به راحتی با هر ماده ای آلوده می‌شود و نمی‌توان آن را کامل تمیز کرد اما شیشه ساتینا اینطور نیست.

شیشه لمینیت رنگی (شفاف)

تنها نوع شفاف در شیشه های رنگی پارتیشن، شیشه لمینیت است که از دو یا چند لایه شیشه رنگی تخت ایجاد می‌شود که میان آن از لایه PVB استفاده می‌شود. این شیشه ها به دلیل چندلایه بودن از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار هستند.

پارتیشن شیشه ای طرح دار

شما می‌توانید لوگو یا برند شرکتتان را بر روی شیشه های پارتیشن حک کنید. پارتیشن شیشه ای طرح دار در بیشتر مکان های درمانی، آموزشی، مهندسی، دولتی، تفریحی و... مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخی شرکت ها به منظور معرفی بهتر و شخصی سازی فضا از شیشه های سند بلاست طرح دار با طرح های خاص و لوگو برای اتاق های خود استفاده می‌کنند. نحوه مات کردن شیشه نشانشگر این است که کارفرما می‌خواهد حداکثر استفاده از معرفی خود با بکارگیری شیشه های سندبلاست را بیان کند. در پارتیشن های شیشه ای دکوراتیو از مدل راه راه شیشه های طرح دار استفاده می‌نمایند.

پارتیشن شیشه ای طرح دارامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید