X

آشنایی با پارتیشن نیویورکی

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن نیویورکی چیست؟

پارتیشن نیویورکی یکی از انواع پارتیشن شیشه ای اداری است که ظاهری بسیار جذاب دارد. این محصولات برای نصب در ادارات با طراحی لوکس بسیار مناسب هستند. برای دریافت مشاوره در زمینه این محصولات با ورک وود تماس بگیرید.

پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

در انواع فضاهای اداری و منازل، استفاده از پارتیشن، به عنوان یکی از بهترین راهکارها برای تفکیک فضاها از یکدیگر می‌باشد. پارتیشن‌ها دارای انواع مختلفی هستند که به دلیل ویژگی‌هایی که دارند، از یکدیگر متمایز شده‌اند.

پارتیشن شیشه‌ای نیویورکی از جمله انواع مختلف پارتیشن‌ها است که در زمره محصولات جدید و لوکس محسوب می‌شود. به دلیل آرامشی که سبک و استایل پارتیشن وینتیج در فضا فراهم می‌نماید، این سبک بسیار مورد توجه واقع شده است و در ایجاد حال و هوایی جذاب در محیط، نقش بسیاری دارد. در ادامه این مقاله از وب سایت ورک وود به بررسی پارتیشن شیشه‌ای نیویورکی، انواع آن و.. می‌پردازیم.

پارتیشن نیویورکی چیست؟

پارتیشن شیشه‌ای نیویورکی که به نام وینتیج نیز معروف است، نوع و نمونه‌ای خاص از پارتیشن‌های شیشه‌ای است که دارای حس و حال قدیمی است و به گونه‌ای است که تا حد امکان از سبک و نحوه طراحی مدرن، فاصله گرفته است.

در این نوع از پارتیشن، وجود جزئیاتی همچون قاب بندی‌های متفاوت، استفاده از شیشه‌های دارای تم رنگی، توجه به ظرافت‌های طراحی و.. بسیار به چشم می‌خورد.

در صورتی که قصد انتخاب و خرید پارتیشن شیشه‌ای نیویورکی را دارید، می‌توانید با کارشناسان متخصص و باتجربه مجموعه ورک وود در ارتباط باشید.

مدلهای پارتیشن نیویورکی

کاربردهای پارتیشن شیشه‌ای نیویورکی

از پارتیشن‌های شیشه‌ای نیویورکی به دلیل نوع طراحی خاصی که دارند، در مکان‌های بسیاری اعم از محیط‌های اداری، ساختمان‌های تجاری و هم‌چنین منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سبک و استایل وینتیج به لحاظ ویژگی‌های خاصی که دارد، مورد توجه همگان قرار گرفته است و در صورتی که با سایر عناصر دارای مشابهت با سبک وینتیج ترکیب شود، از زیبایی و جذابیت بسیاری برخوردار خواهد گشت.

استفاده از سبک پارتیشن شیشه‌ای نیویورکی، به جهت دسترسی به انواع متریال‌ها برای مکان‌های مختلفی دارای کاربرد می‌باشد و در نتیجه انتخاب بسیار جذاب و هوشمندانه‌ای محسوب می‌گردد. پارتیشن اداری شیشه ای از محبوب ترین و لوکس ترین ممحصولات استفاده شده در محیط های اداری می‌باشد.

نحوه اجرای پارتیشن نیویورکی چگونه است؟

برحسب مواردی که ذکر گردید، روند اجرای پارتیشن وینتیج نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. در نوع پارتیشن‌های شیشه‌ای نیویورکی، به جهت برخورداری از امنیت کافی، لازم است به صورت ساختار یکپارچه طراحی گردد. از این رو در ابتدا به صورت فریم لس طراحی و تولید می‌گردند و سپس در راستای تبدیل به پارتیشن وینتیج، از پروفیل‌های آلومینیوم برای نصب بر روی شیشه‌های پارتیشن استفاده می‌گردد.

اما نکته‌ای که ذکر آن حائز اهمیت است، آن است که با توجه به اینکه این سبک از پارتیشن، حال و هوای قدیمی به فضا و محیط می‌بخشد، لازم است پیش از انتخاب، فضای مدنظرتان را مورد بررسی قرار دهید و به این امر توجه نمایید که آیا این انتخاب با سایر المان‌های موجود در مکان مدنظرتان تطابق دارد یا خیر.

نکات مهم پارتیشن شیشه‌ای نیویورکی

  1. باتوجه به اینکه ظرافت از جمله ویژگی‌های اساسی و اصولی پارتیشن‌های وینتیج می‌باشد، در نتیجه لازم است به ظرافت، توجه ویژه‌ای داشته باشید.
  2. نوع پروفیل استفاده شده در پارتیشن شیشه‌ای نیویورکی از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا علاوه بر اینکه تاثیر بسیاری در زیبایی و کیفیت کار دارد، سبب می‌شود تا مقاومت و استحکام بخش‌های مختلف پارتیشن به درستی تامین گردد.
  3. به میزان توزیع نور در فضا نیز توجه داشته باشید چرا که بدون توزیع نور مناسب در فضا، روند پارتیشن بندی مناسب نیست. زیرا یکی از مهم‌ترین اهداف استفاده از پارتیشن شیشه‌ای، برخورداری از نور مناسب می‌باشد.
  4. انتخاب یک طراح یا مجموعه تولید کننده دارای تجربه که در تمامی مراحل طراحی، تولید، نصب و اجرا، دقت و ظرافت بسیاری به خرج دهد و رضایت مشتری برایشان در اولویت باشد.

مجموعه ورک وود به دلیل سالها تجربه در زمینه طراحی، تولید و عرضه انواع پارتیشن‌ها به ویژه پارتیشن شیشه‌ای نیویورکی، کیفیت بالا، قیمت مناسب و بهترین خدمات را ارائه می‌نماید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید