X

پارتیشن فلزی، قیمت پارتیشن اداری فلزی

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن فلزی

یکی از المان های مهم در طراحی پارتیشن  بحث زیبایی بصری و لوکس بودن پارتیشن است، که پارتیشن فلزی این ویژگی را ادا می کند.

پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

یکی از انواع پارتیشن که در ادارات و منازل مورد استفاده قرار می گیرد، پارتیشن فلزی می باشد. پارتیشن اداری فلزی و یا انواع پارتیشن فلزی برای منازل را می توانید از ورک وود تهیه نمایید.

پارتیشن اداری فلزی

یکی از المان های مهم در طراحی پارتیشن  بحث زیبایی بصری و لوکس بودن پارتیشن است، که پارتیشن فلزی این ویژگی را ادا می کند. ضربه گیری قسمت پایه های فلزی این پارتیشن توسط تکنولوژی و مکانیزم جدید داکتی تعبیه شده است که موجب استحکام بالاتر نیز می گردد . یکی از خصوصیات های بسیار ویژه ای که دارد این است که از استاندارد های تخصصی جهانی در زمینه آکوستیک و مهار نمودن صدا دارد ، با اینکه اکثر قسمت های آن را شیشه تشکیل میدهد اما در این زمینه بسیار حرفه ای عمل می کند. پارتیشن اداری فلزی، معمولا صفحاتش توسط پیچ به یکدیگر وصل می شوند.

ویژگی های پارتیشن فلزی  

  • پارتیشن دارای وزن کم، سبک و قابل حمل
  • مقاوم در برابر آتش نسبت در مقایسه با پارتیشن چوبی
  • نصب سریع و راحت
  • جزو پارتیشن های مقرون به صرفه در بحث هزینه
  • قابل ترمیم در صورت آسیب دیدگی
  • استفاده در اکثر مکان ها مانند: باشگاه، هتل، منزل، محیط اداری، دفتر، لابی و ...
  • نظافت راحت نگهداری آسان

انواع پارتیشن فلزی

فلز را می توان در شکل های مختلف پارتیشن تولید کرد، میتوان طوری طراحی کرد که از خود نور عبور ندهد میتوان طوری طراحی کرد که حالت توری داشته باشد تا هم هوا از آن عبور کند و هم نور و هم تصویر. فلز را میتوان به ظریف ترین شکل ساختطراحی کرد. میتوان در سطح کوتاه ایجاد کرد طوری که با سقف فاصله داشته باشد.میتوان یک پارتیشن فلزی را طوری طراحی کرد که به پیچ نیاز نباشد. فلز برخلاق تصور دارای رنگ های بسیار زیادی است که طبق سلیقه شخصی میتوان از آن استفاده کرد.همچنین در استفاده از پارتیشن فلزی می توان از شیشه نیز استفاده کرد. با توجه به قابلیت های فراوان سازه فلزی می توان پارتیشن کلاسیک را به صورت استاندارد و در زوایای مختلف پیاده سازی نمود. امروزه با تکنولوژی حک و برش میتوان طراحی های زیبایی با استفاده از فلز انجام داد. که هر نوع سلیقه ای را در بر میگرد.

  قیمت پارتیشن فلزی

امروزه به دلیل نواسانات زیاد بازار ایران نمیتوان این موضوع را در سایت مطرح کرد.  قیمت ورق آهن متغیر است و بسته به ضخامت ورق است و بر حسب کیلوگرم محاسبه می شود.برای دریافت قیمت پارتیشن اداری با ما تماس بگیرید.

نمونه از پارتیشن فلزی

 

پارتیشن فلزپارتیشن اداری فلز

پارتیشن اداری فلز

پارتیشن اداری فلزی

 

با انواع پارتیشن آلومینیومی و پارتیشن شیشه ای هم آشنا شوید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید