X

پارتیشن فریم لس شیشه ای مورد استفاده در ادارات

09124340498 شماره همراه:
پارتیشن شیشه ای فریم لس

در این نوع محصول از شیشه های 10 میل به همراه فریم استیل و آلومینیوم استفاده می گردد و درب ها به صورت رولینگ نصب می شود که بازشو آن به صورت ریلی می باشد.
این پارتیشن‌ها دارای ظاهری مدرن و شیک هستند و از مدلهای مختلف شیشه مانند شیشه‌های ساده، سکوریت، شیشه سندبلاست و شیشه هوشمند می‌توان برای ساخت این مدل از پارتیشن اداری استفاده نمود.

پارتیشن اداری ورک وود
پارتیشن اداری ورک وود

مدلهای پارتیشن شیشه ای فریم لس

از مزایای استفاده از این نوع پارتیشن اداری می‌توان به ظرافت، قطر کمتر نسبت به دیکر مدلهای پارتیشن، بازتاب هرچه بیشتر نور و وسعت دید بالاتر اشاره نمود. در پارتیشن فریم لس از شیشه 10 میل به همراه فریم استیل و آلومینیوم استفاده می‌شود و درب ها به صورت رولینگ نصب می شود که بازشو آن به صورت ریلی است.

این نوع پارتیشن اداری را لزوماً تا سقف اجرا می کنند که این امر باعث عایق شدن فضا در برابر صدا و استحکام بالاتر پارتیشن می گردد. پارتیشن فریم لس، از زیبایی بیشتری نسبت به پارتیشن فریم دار برخوردار بوده و دلیل زیبایی آن، نبودن مانع و جدا کننده در بین شیشه ها و یکدست بودن آنها می باشد. پارتیشن شیشه ای فریم لس یکی از مدل های محبوب پارتیشن شیشه ای می باشد.

پارتیشن فریم لس شیشه ای اداری

علاوه بر زیبایی، صرفه اقتصادی این سیستم نسبت به پارتیشن فریم دار، موجب محبوبیت هرچه بیشتر آن گردیده است. برای داشتن دفتر کار متفاوت حتما لازم نیست کار های خارق العاده انجام دهید. استفاده بجا از رنگها و حجمها در کنار یک طراحی معمارانه همراه با تجربه قطعا یک دفتر کار خاص برای شما به ارمغان می اورد و ما در تمام این مراحل در کنار شما هستیم. معمولاً پارتیشن های در قسمت کنفرانس و مدیریت مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای کنترل دید بر روی آن می توان از طرح های مختلف سندبلاست، سی ان سی و استیکر بهره برد.

در پارتیشن‌های شیشه‌ای بدون فریم از شیشه 10 میل سکوریت با قابلیت اجرای انواع سندبلاست به صورت مات، راه مات، طرح و لوگو تشکیل می شود. به دلیل شکل ظاهری زیبا و دید نامحدود، این محصول ویژه، در مکان هایی که نیاز به دید باز دارند مورداستفاده قرار می‌گیرد. از عوامل دیگر در تعیین قیمت پارتیشن ها می توان به فریم دار یا فریم لس بودن پارتیشن شیشه ای اشاره نمود. قیمت ها برحسب متراژ کار متغیر بوده و پس از بازدید کارشناس از محل پروژه و ترسیم نقشه، قیمت پارتیشن، محاسبه می گردد.

پارتیشن اداری فریم لس

عوامل موثر بر روی قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس

قیمت پارتیشن فریم لس به چند عامل بستگی خواهد داشت: به عنوان مثال طرح سندبلاست که بر روی شیشه های پارتیشن میشود به چه صورت است و پرتراکم است یا خیر. همچنین دیگر عامل جنس و برند ابزار و یراقی است که در کار پیاده سازی مورد استفاده قرار گرفته است مانند قفل و لولایی که روی درب نصب میگردد. 

قیمت پارتیشن اداری فریم لس

شیشه های قابل استفاده در فریم لس

برای ساخت پارتیشن های شیشه ای از انواع شیشه می توان استفاده نمود. نوع شیشه می تواند بر روی قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس تاثیر بگذارد.

شیشه شفاف 

سطح مقطع آن رنگی نزدیک به سبز یا آبی دارد و در اکثر موارد از این نوع شیشه استفاده می گردد. به خاطر کیفیت بالای مواد اولیه و فاقد هر گونه موج در نقاط موجود بطن شیشه، بالاترین کیفیت این دسته از شیشه ها به شیشه های سوپرکلیر بر می گردد.

پارتیشن فریم لس

شیشه هوشمند

مدلی از پارتیشن که جدیدا وارد بازار شده مدل های هوشمند می باشد. پارتیشن هوشمند به گونه ای طراحی و ساخته شده که در مواقع ضروری می توان شیشه ها را مات نموده و یک فضای خصوصی برای افراد ایجاد نمود و در سایر مواقع شیشه را به حالت ساده در آورده و امکان مشاهده محیط اطراف برای کارکنان فراهم باشد. این گونه نور بهتری برای محیط فراهم می شود.

شیشه لاکوبل

شیشه لاکوبل به عنوان شیشه رنگی در پارتیشن اداری فریم لس کاربرد فراوانی دارد. این شیشه ها با وجود داشتن طیف گسترده ای از رنگ ها می توانند در دکوراسیون داخلی فضاهای اداری و مسکونی نقش بسزایی در زیبایی و خاص شدن محیط پیرامون خود را داشته باشند. در تولید این نوع از شیشه ها، یک طرف شیشه را با رنگ مخصوصی پوشش داده و موجب می شود تا هیچ گونه نوری از شیشه عبور نکند.بدیهی است این شیشه ها در پارتیشن فریم لس به صورت یک رو اجرا می شوند.

قیمت پارتیشن فریم لس

شیشه لمینیت

شیشه لمینیت نسبت به شیشه‌های معمولی از ضریب ایمنی بیشتری برخوردار است. شیشه معمولی در اثر شکست به قطعات درشت و برنده مبدل شده که می‌تواند منجر به خسارات جانی و مالی عظیم گردد. شیشه‌های سکوریت در مقایسه با شیشه‌های معمولی وضعیت بهتری دارند. این شیشه‌ها در اثر شکست به قطعات ریز و غیر برنده تبدیل می شوند که هیچ گونه خطر جانی برای افراد در بر نداشته اما در هر صورت با وارد کردن ضربه سنگین شیشه فرو می‌ریزد.

فلسفه پیدایش شیشه‌های لمینیت مرتفع نمودن مشکل اجرای رنگی کردن شیشه ها به صورت یک رو بود. در فرآیند لمینیت میان دو یا چند لایه شیشه، لایه‌های پلیمری قرار گرفته و کل مجموعه تحت فشار و حرارت به صورت دائمی یکپارچه می‌گردند. مهمترین مشخصه شیشه‌های لمینیت الگوی شکست آنهاست. شیشه‌ها در اثر ضربه می‌شکنند اما تکه‌های شکسته به میان لایه چسبیده و شیشه یکپارچگی خود را حفظ می‌نماید. قابل ذکر است این شیشه های از بقیه انواع نام برده شده فوق گران تر می باشند.

شیشه کریستالی

شیشه کریستال یا شیشه سرب‌دار یکی از انواع شیشه‌های سیلیکاتی است که در ترکیب خود حاوی اکسید سرب می باشند. شیشه های کریستالی دارای شفافیت بالایی بوده تا آنجا که سطح مقطع آن نیز شفافیت خاصی دارد و به رنگ سبز یا قرمز متمایل نیستند. از امتیازات استفاده این دسته از شیشه ها در پارتیشن های فریم لس این است که علاوه بر کیفیت بالای آن باعث کمتر دیده شدن درز فی مابین شیشه ها گردیده و در نتیجه ظاهر زیباتری به پارتیشن القا می نمایند.

فیلم های رنگی

در برخی موارد می توان با تغییر رنگ پارتیشن به رنگ های قرمز ، آبی ، سبز و یا هر رنگ دیگری که مناسب فضای موجود باشد می توان جلوه خاص و متفاوتی به حال و هوای فضای اداری داد. برای این کار با نصب فیلم های رنگی مخصوص شیشه امکان تغییر رنگ کل شیشه وجود دارد.

پارتیشن فریم لس شیشه ای

فریم آلومینیومی مورد استفاده در پارتیشن فریم لس

قطر و کیفیت این فریم ها نسبت به انواع چینی و ایرانی آن ظریف تر و بالاتر بوده و با توجه به اینکه از بهترین نوع آلومینیوم ساخته شده در رنگ کاری و آنودایز قابل مشاهده بوده و دارای استحکام بالایی هستند و در نهایت ظاهر بهتری به پارتیشن فریم لس می بخشد.قابل ذکر است جدیدترین رنگ پروفیل و یراق آلات این محصول مشکی می باشد که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است

مزیت نصب پارتیشن فریم لس 

از مزیت نصب پارتیشن فریم لس اداری می‌توان به این موارد اشاره نمود:امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید