photo of پارتیشن اداری پارتیشن اداری ورک وود
فروش، نصب، پارتیشن اداری
Valiasr
Tehran , Tehran , 31356-254144 Iran
+989352589150
پارتیشن کلاف آلومینیوم,پارتیشن تک جداره کلاف آلومینیوم,پارتیشن دو جداره کلاف آلومینیوم

پارتیشن کلاف آلومینیومی | پارتیشن دوجداره و تک جداره کلاف آلومینیومی

  • 1398/12/25
  • 273 نفر
  • 25/12/1398 25/12/1398

پارتیشن دو جداره کلاف آلومینیوم نوعی از پارتیشن دوجداره ام دی اف می باشد که کلاف نگهدارنده پارتیشن آلومینیوم می باشد.پارتیشن تکجداره کلاف آلومینیوم که در ۳ نوع ۶ میل ، ۱۶ میل MDF و ۱۶ میل لترون قابل اجرا است و فقط به خاطر استفاده از MDF با ضخامت ۶ میل آن را پارتیشن تک جداره شش میل می نامند.

پارتیشن کلاف آلومینیومی دارای دو نوع پارتیشن دوجداره کلاف آلومینیوم و  پارتیشن تک جداره کلاف آلومینیومی می باشد. در این مقاله این نوع از پارتیشن اداری را به شما معرفی میکنیم.

پارتیشن تکجداره کلاف آلومینیوم

پارتیشن تکجداره کلاف آلومینیوم  که در ۳ نوع ۶ میل ، ۱۶ میل MDF و ۱۶ میل لترون قابل اجرا است و فقط به خاطر استفاده از MDF با ضخامت ۶ میل آن را پارتیشن تک جداره شش میل می نامند.مواد استفاده شده در این پارتیشن ها فریم آلومینیوم با قطر ۴ سانت معروف به هشت پری و MDF با ضخامت شش میل و شانزده میل و در هر سث از شیشه ۴ میل که با نوار دور آن ۶ میل میشود ساخته می شود.
آلومينيوم شش ميل، همان دیوارهای جداکننده آلومینیومی تک جداره است که دارای فریم آلومینیومی و پرکننده ام‌دی‌اف و شیشه می‌باشد. به جهت ضخامت ام‌دی‌اف آن‌که شش میلی‌متر است، به این پارتیشن‌ها، پارتيشن تك جداره آلومينيوم شش ميل می‌گویند.
در این پارتیشن‌ها بنا به درخواست مشتری می‌توان ترکیبی از ام‌دی‌اف و شیشه در قاب آلومینیومی استفاده نمود و گاهی سفارش مشتری میتوان از ام دی اف ۱۲ میل یا لترون و یا... بعنوان پنل استفاده کرد.

پارتیشن دو جداره کلاف آلومینیوم 

پارتیشن دو جداره کلاف آلومینیوم نوعی از پارتیشن دوجداره ام دی اف می باشد که کلاف نگهدارنده پارتیشن آلومینیوم می باشد. کلاف پارتیشن در بعضی دیگر از پارتیشن ها ام دی اف است. در پارتیشن دو جداره کلاف آلومینیوم می توان از شیشه های مختلف طرح دار ، سندبلاست و .. استفاده کرد.
ورک وود بواسطه چندین سال فعالیت در زمینه پارتیشن به مشتریان زیادی خدمات طراحی و نصب پارتیشن را انجام داده است. خدمات ما در زمینه نصب انواع پارتیشن از جمله پارتیشن دوجداره ، پارتیشن ام دی اف ، پارتیشن دوجداره ام دی اف و … می باشد. 

پارتیشن دوجداره کلاف آلومینیومی اداری

معرفی پارتیشن آلومینیومی دوجداره:

پارتیشن آلومینیومی دوجداره ، ازآلومینیوم، MDF، شیشه و یا ترکیبی از این عناصر ساخته شده است. ترکیب آن‌ها بسته به نوع کاربری و سلیقه مشتری دارد.
پارتیشن آلومینیومی دوجداره می‌تواند از پارتیشن ام‌دی‌اف و آلومینیوم، پارتیشن آلومینیوم و شیشه و پارتیشن ترکیبی، از هر سه ماده ساخته شود. در کل، هر پارتیشنی که سازه اصلی آن یا فریم آن آلومینیوم استفاده شده باشد، پارتیشن آلومینیومی نامیده می‌شود.
ارتفاع این پارتیشن بر اساس سلیقه و نوع کاربری توسط مشتری تعیین می‌شود. درب ورود و خروج این نوع پارتیشن ها از جنس آلومینیوم و پرکننده داخلی این دربها از جنس شیشه وام دی اف میباشد البته لازم به ذکر است که بدانید میشود بجای دربهای آلومینیومی میتوانید از درب تمام MDF هم استفاده کنید.
در محیط‌های اداری بالاترین آمار سفارش را ترکیب آلومینیوم (آمیخته با رنگ‌های کوره‌ای آنادایز و آبکاری)، ام‌دی‌اف و شیشه به خود اختصاص داده است. پروفیل پارتیشن آلومینیومی دوجداره در این ترکیب، از فلز آلومینیوم و صفحات، از جنس ام‌دی‌اف و شیشه است؛ که پرده‌کرکره نیز مابین دو جدار شیشه تعبیه می‌شود. نصب پارتیشن آلومینیومی با این ترکیب، محیط اداری را زیبا و شیک جلوه داده و دید مشتریان را نسبت به شرکت مثبت می‌نماید. به همین دلیل مدیران هوشمند که هم دنبال پارتیشنی با قیمت مناسب و طول عمری بالا و زیبایی هستند ، همواره این نوع را پارتیشن آلومینیومی دوجداره را سفارش می‌دهند.
یک نکته که بیان آن خالی از لطف نیست این است که بدانید که تنوع در این نوع پارتیشنها بسیار بالاس و همچنین میتوان در اجرای آنها از پرکننده های گوناگونی همچون ام دی اف معمولی ، هایگلاس ، لترون ، پی وی سی 6 و 16 میل ،شیشه سکوریت ، پلی کربنات ، طلق ، پلکسی و … استفاده کرد . و مورد بعدی نیز که باید به آن اشاره کنیم ضخامت این نوع پارتشنهاس ، که در واقعه ضخامت این پروفیل ها 8 سانت میباشد و ابعاد این پروفیلها 5/2 * 8  و 8*8 است.

پارتیشن کلاف آلومینیوم

 

ویژگی‌ها و مزایای پارتیشن کلاف آلومینیومی دوجداره:

• نصب سریع و آسان بدون ایجاد گردوخاک، از مزایای این پارتیشن است.
• رنگ‌بندی و طرح‌های شکیل و متنوع مطابق هر نوع سلیقه دارد.
• جابه‌جایی آسان پارتیشن‌ها به دفعات زیاد در صورت لزوم.
• قابلیت تعویض قطعات پارتیشن به‌آسانی میسر است.
• ایستایی و استحکام بالا از مزایای پارتیشن دوجداره است.
• قابلیت استفاده از پرده‌کرکره‌ را دارد.
• قیمت این نوع پارتیشن آلومینیومی دوجداره مناسب است.
• پارتیشن آلومینیومی دوجداره تا هفتاد درصد عایق صوت و حرارت می‌باشد.
• سیم‌کشی‌های وسایل اداری و دیگر تأسیسات ساختمان در پارتیشن دوجداره محفوظ می‌باشد.
• در صورت هرگونه خرابی تأسیساتی که در داخل پارتیشن دوجداره قرار گرفته است، باز کردن همان پارتیشن برای تعمیر کافی ست و نیاز به بازنمودن پارتیشن‌های دیگر نمی‌باشد.
• این محصول داری تنوع و رنگ بندی فراوانی میباشد.
• طول عمر بالای این پارتیشنها یکی از خصوصیات بارز آنهاست.

اجرای پارتیشن دوجداره کلاف آلومینیوم

در این نوع پارتیشن از ام دی اف 16 میلیمتری استفاده می شود،قطر این نوع پارتیشن های دو جداره 8 سانتی متر است ،که به شکل کوتاه ، نیمه بلند ، بلند و همچنین تا ارتفاع سقف قابل پیاده شدن می باشد. ارتفاع پارتیشن ها به علل مختلفی مانند جریان گردشی هوا و عایق شدن از لحاظ صدا بستگی دارد. در پارتیشن دو جداره از جداره های شیشه نیز به صورت دو جداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها متناسب با نور موجود در محل و سلیقه مشتریان متغیر میباشد. پارتیشن های دو جداره دارای این قابلیت می باشند که می توان از پرده کرکره در بین جدار های شیشه نیز استفاده کرد. جهت اطلاع از محصولات و قیمت های آنها با ما در ارتباط باشید.

پارتیشن اداری کلاف آلومینیوم

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی با ۱۶ میلیمتری با ام دی اف ساخته می‎شود که تمام لبه‎های ام دی اف با نوار PVC  عایق شده اند. ضخامت پارتیشن دو جداره حدودا ۱۲ سانتی متر میباشد که به صورت کوتاه، نیمه بلند، بلند و تا ارتفاع سقف اجرا می گردد.ارتفاع آنها به مواردی همچون جریان گردش هوا و عایق بودن صدا مرتبط است. در این نوع پارتیشن ها از جداره های شیشه نیز به صورت دوجداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها متناسب با نور موجود در فضای کاری می تواند متفاوت باشد.

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

محصولات پارتیشن دو جداره آلومینیومی به چند دسته تقسیم شده است که اولین گروه از پارتیشن دو جداره، پارتیشن دو جداره ام دی اف می‎باشد که این نوع پارتیشن به عنوان پارتیشن دفتر کار استفاده می‎شود که همانگونه که ذکر شد از دو قسمت پانل و قاب شیشه تشکیل شده است که مقدار متر مربعی که پانل پرکننده و یا شیشه تشکیل می‎دهد. تاثیری روی قیمت پارتیشن اداری دو جداره ندارد. در این نوع پارتیشن از ام دی اف ۱۶ میلیمتری با روکش ملامینه استفاده می شود و در قسمتهای شیشه نیز از شیشه های ۴ و ۶ میلیمتری با توان سنبلاست استفاده می گردد
نوع دیگر پارتیشن دوجداره آلومینیومی، پارتیشن شیشه‎ای می‎باشد که از آلیاژ آلومینیوم و استیل پروفیل تشکیل شده که از کیفیت بالایی برخوردار است. که می تواند بسته به میزان هزینه و سلیقه مشتری متغییر باشد.

پارتیشن اداری تک جداره

آنچه باید در مورد پارتیشن اداری تک جداره بدانید

پارتیشن های اداری تک جداره از نوع شیشه ای هستند. این نوع پارتیشن ها در ابعاد کوتاه، نیمه بلند، بلند و تا ارتفاع سقف می باشند.
پارتیشن های اداری دو جداره,خرید پارتیشن اداری دوجداره,قیمت پارتیشن دوجداره

راهنمایی جهت خرید پارتیشن های اداری دو جداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.
پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای | قیمت پارتیشن شیشه ای | پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن های اداری از نظر جنس به دو دسته ام دی اف و شیشه ای تقسیم می شوند.
پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره در زمینه پارتیشن اداری دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

  • emailinfo [@] workwood.ir
  • phone02122049741
middle-img